Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-07-2009, 21:15   #21
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

Domyślnie Odp: Łapanie Gamerscorowych oszustów

To nie jest jego pierwsze konto. Z tego wynika, że kiedyś grał na innym a teraz ma nowe. Chcecie wiedzieć coś więcej to go sami pytajcie. Moim zdaniem jest wszystko uczciwie zrobione. Jak by chciał oszukiwać zrobił by wszystko offline.
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-08-2009, 09:41   #22
promilek
Stały bywalec
promilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebryta

promilek's Avatar

Reputacja: 2795

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 26

Mam pytanie odnośnie achieva Gotham TV Sports Fan w PGR 3.
Niestety nie pamiętam już, czy aby go zdobyć trzeba być podłączonym do internetu i oglądnąć innych ludzi jak brali udział w wyścigu? Wydaje mi się, że tak, ale wolę się upewnić.
Stary 19-08-2009, 10:30   #23
SwankCzarny77
Stały bywalec
SwankCzarny77 Można na niego liczyćSwankCzarny77 Można na niego liczyćSwankCzarny77 Można na niego liczyć

SwankCzarny77's Avatar

Reputacja: 283

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Każdy piłkę kopie PlayStation 3 is my Home 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 21

Cytat:
Napisał marylin Zobacz post
Mam pytanie odnośnie achieva Gotham TV Sports Fan w PGR 3.
Niestety nie pamiętam już, czy aby go zdobyć trzeba być podłączonym do internetu i oglądnąć innych ludzi jak brali udział w wyścigu? Wydaje mi się, że tak, ale wolę się upewnić.
Z tego co pamietam to chyba tak bo trzeba bylo obejrzec 10 wyscigow trwajacych wlasnie w sieci czyli tzreba bylo byc podpietym do live
SwankCzarny77 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-08-2009, 10:35   #24
promilek
Stały bywalec
promilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebryta

promilek's Avatar

Reputacja: 2795

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 26

W takim razie zobaczcie sami
http://live.xbox.com/en-US/profile/p...Tag=SilencerPL

SilencerPL jak to wyjaśnisz?
Stary 19-08-2009, 10:43   #25
HiTMAN47
Wariat
HiTMAN47 Wkroczył na dobrą drogę

HiTMAN47's Avatar

Reputacja: 41

Na TrueAchiev jest ikona ze mozna zrobic to na singlu i na multi - chyba ze to jakis blad na stronce
HiTMAN47 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-08-2009, 11:01   #26
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

Cytat:
Napisał marylin Zobacz post
W takim razie zobaczcie sami
http://live.xbox.com/en-US/profile/p...Tag=SilencerPL

SilencerPL jak to wyjaśnisz?
Cytat:
After any race you do, you are given the option to save your reply. Just do this once. Call it whatever you like then forget about it. After the race, go to the main menu and select Gotham TV. You should be able to watch recent matches’ people have played. Once you start watching one, abandon the event and repeat a further 9 times. After you have done this, press your Xbox guide button and press for the dashboard. When you get back to the dashboard, loads PGR3 back up again. The achievement should unlock then.
Czyli pewnie było tak, że Silencer obejrzał 10 wyścigów, nie wpadło mu, wkurzył się i wyłaczył konsolę. Następnie włączył bez neta i po odpaleniu gry wpadł ach.

Poza tym ten achievement jest coś lekko zglitchowany o ile mnie pamięc nie myli. Ty chyba Swank dostałes go po obejrzeniu 1 wyścigu nie? A ja musiałem całe 10 ogladać. Z tego co pamiętam, bo było to ponad rok temu.

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-08-2009, 15:49   #27
piniogorki
Nowy
piniogorki Wkroczył na dobrą drogę

piniogorki's Avatar

Miasto: Jacinto
Reputacja: 11

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Ostatnio w rankingu oraz Hall of Fame na Online Center panuje zasada zero tolerancji. Oznacza to, że każda osoba posiadająca w profilu grę zrobioną w sposób przyjęty przez ogół graczy za nieuczciwy żegna się automatycznie z rankingiem oraz Hall of Fame. W tym miejscu można zgłaszać kandydatów do takiego wyróżnienia. By jednak nie prowadzono tutaj żadnej wojenki wprowadzam kilka dodatkowych zasad.

Zasady zgłaszania:
1. Każde zgłoszenie osoby podejrzanej o oszukiwanie musi być odpowiednio umotywowane. Trzeba wskazać konkretne gry, opisać co z nimi jest nie tak itd.
2. W temacie mogą pojawiać się wyłącznie zgłoszenia. Nie ma miejsca na dyskusję.
3. Wyjątkiem od punktu 2 jest możliwość ustosunkowania się do zgłoszenia przez osobę oskarżoną o oszukiwanie oraz inne osoby, posiadające dowód winy lub niewinności.
4. Każdy post nie spełniający wymogów oznacza nagrodę w postaci ostrzeżenia wartego 2 punkty. Dla przypomnienia, 6 oznacza bana na miesiąc.

Osoby aktualnie zbanowane z rankingu i Hall of Fame:
- juve26 (oczywiste)
- Vartan PL (kilka gier zrobionych nieuczciwie)
- LoD Wheezzy (Aegis Wing, Lego Star Wars, Tony Hawk)
- Spootn1k (Call of Duty 3)
- Spliff PL (na pewno Tenchu Z zrobiony nieuczciwie)
- xGROMx Joni PL (Tenchu Z, The Simpsons)
- zakopane82
- CichyBob PL (i jego inne konta)
- Sekt0r PL (usunięty z HoF przy najbliższej aktualizacji)
- One Zero X9 (FIFA World Cup 2006, The Simpsons, Earth Defense Forces - usunięty z HoF przy najbliższej aktualizacji)
wrog, Właśnie przez przypadek znalazłem ten temat i ciekawi mnie odpowiedź na jedno pytanie. A co z graczami którzy nabili sobie osiągnięcia na pirackich kopiach? Ich też można uznać za oszustów gamerscorowych?

Ostatnio edytowane przez piniogorki : 20-08-2009 o 15:54
piniogorki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-08-2009, 16:51   #28
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Nie. Może na kopiach łatwiej o wyższy GS, ale calaki zdobywa się na takich samych zasadach.
Stary 23-08-2009, 21:21   #29
Baczek PL banita
Banned
Baczek PL banita Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Złomiarz  Na dobre i na złe Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 14

No tak , przecież jak grasz na piratach a nic nie zrobiłeś na glitchu no to jak można dać to do oszustwa
Baczek PL banita jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-08-2009, 22:32   #30
Skyline14
Wariat
Skyline14 Jest wokół niego pozytywna auraSkyline14 Jest wokół niego pozytywna aura

Skyline14's Avatar

Miasto: Pudliszki
Reputacja: 193

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Złomiarz Janko Muzykant Gamescom 09 
Liczba Osiągnięć: 12

Ale to jest dobry sposób na tępienie piractwa.
Skyline14 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-08-2009, 01:12   #31
Vartan
Wariat
Vartan Wkrótce będzie sławny

Vartan's Avatar

Reputacja: 68

Lista Osiągnięć
VIP Dopiero się rozkręcam! Filantrop Donator o wielkim sercu 
Liczba Osiągnięć: 18

taaa... na pewno cala rzesza ludzi zaprzestanie sciagania gier, byle tylko nie trafic do kacika "oszustwa"...

a co do tego kolesia.
jest absolutnie w 100% legit.
ten achie ma glitcha. wpada czasami po wlaczeniu gry offline, nie wpada tak jak powinien.
na pewno glitchowalby 3. osiagniecie w grze, zwlaszcza, ze jest to casual gamer jak mozna zauwazyc z gier w profilu.

Ostatnio edytowane przez Vartan : 24-08-2009 o 01:15
Vartan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-08-2009, 19:42   #32
eiooo
Nowy
eiooo Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Hall of Fame n00b Jakość, nie ilość Achievement Whore 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

może nie jest to oszust bo ma w "grach" Xbox 360 Team ale według mnie to jest nie fair ze sobie sami nabijają achievementy dokładnie chodzi mi o gre Fight Night Round 4 przy grze ma Last Played Online: Never a w grze sa osiągnięcia przez neta (no ale jakimiś cudem ma calaka ;O)http://profile.mygamercard.net/Howie222
eiooo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-08-2009, 19:58   #33
HiTMAN47
Wariat

HiTMAN47's Avatar

Bo przeciez mozna grac w gre online a potem offline i pokaze to drugie. Przez xbox.com pokazuje
"What happened to their Gamerscore? They've been caught cheating."
Stary 28-08-2009, 20:57   #34
Rayne
Redakcja
Rayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innych

Reputacja: 976

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał eiooo Zobacz post
może nie jest to oszust bo ma w "grach" Xbox 360 Team ale według mnie to jest nie fair ze sobie sami nabijają achievementy dokładnie chodzi mi o gre Fight Night Round 4 przy grze ma Last Played Online: Never a w grze sa osiągnięcia przez neta (no ale jakimiś cudem ma calaka ;O)http://profile.mygamercard.net/Howie222
To że ma tam Xbox360 Team to nie znaczy, że jest z Microsoftu Chociaż gdzie ty to widzisz to ja nie wiem.

Cytat:
Napisał HiTMAN47 Zobacz post
Bo przeciez mozna grac w gre online a potem offline i pokaze to drugie. Przez xbox.com pokazuje
"What happened to their Gamerscore? They've been caught cheating."
Nieprawda, powinno pokazać ostatnią datę, kiedy włączałeś grę online - tak więc jak jest never przy grach z osiągnięciami online'owymi, to ewidentnie coś nie tak (chyba źe coś się w danej grze zglitchuje, jak w PGR3 np.)
Anyway, i tak go zresetowali, a i do rankingu onlinecenter chyba nie aspirował, także ocb?
Stary 28-08-2009, 21:02   #35
HiTMAN47
Wariat

HiTMAN47's Avatar

Czy ja wiem, ja mam kilka gier w ktore gralem online przynajmniej 1 i mam NEVER
Stary 28-08-2009, 21:19   #36
SwankCzarny77
Stały bywalec
SwankCzarny77 Można na niego liczyćSwankCzarny77 Można na niego liczyćSwankCzarny77 Można na niego liczyć

SwankCzarny77's Avatar

Reputacja: 283

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Każdy piłkę kopie PlayStation 3 is my Home 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 21

Cytat:
Napisał HiTMAN47 Zobacz post
Czy ja wiem, ja mam kilka gier w ktore gralem online przynajmniej 1 i mam NEVER
niestety nie moze tak byc jezeli bylys online i zagrales dana gre chociaz przez sekunde bedziesz juz mial date przy tej grzechyba ze sie myle?
SwankCzarny77 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-08-2009, 22:37   #37
Rayne
Redakcja
Rayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innych

Reputacja: 976

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał SwankCzarny77 Zobacz post
niestety nie moze tak byc jezeli bylys online i zagrales dana gre chociaz przez sekunde bedziesz juz mial date przy tej grzechyba ze sie myle?
Tzn. myślę, że czasem po prostu mgc nie działa jak należy i może wszystkiego nie wyłapać - ale z tego, co sami twierdzą, tak było kiedyś, a teraz już niby wszystko ma się aktualizować poprawnie.
Stary 28-08-2009, 23:03   #38
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

Ja np. grałem online w Cars (szukałem tych ostatnich pocztówek) a ani na MGC ani na xboxie nie ma daty uruchomienia jej online.

Po za tym, ten koleś nie jest z Polski nie ma go w HoF, więc o co chodzi ?

Ostatnio edytowane przez jasiopatryk : 28-08-2009 o 23:12
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-08-2009, 23:25   #39
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12623

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał jasiopatryk Zobacz post
Po za tym, ten koleś nie jest z Polski nie ma go w HoF, więc o co chodzi ?
Są chyba ludzie którzy chcą naprawić cały świat...
A na serio to ja miałem kiedyś tak że grałem w GoW2 i tego samego wieczoru sprawdzam MGC i tam nawet nie miałem tej gry w profilu (pierwsze odpalenie gry) dopiero jak sprawdziłem po bodajże 2 dniach to pojawiła się Ale to jest chyba normalne w MGC
Stary 29-08-2009, 20:27   #40
Vartan
Wariat
Vartan Wkrótce będzie sławny

Vartan's Avatar

Reputacja: 68

Lista Osiągnięć
VIP Dopiero się rozkręcam! Filantrop Donator o wielkim sercu 
Liczba Osiągnięć: 18

MGC ma czasem pare minut/godzin opoznienia w aktualizacji profilow i nawet do 24h przy aktualizacji wynikow zbiorczych

LB z danej gry pozniej jest aktualizowany niz gry u samego gracza (masz w profilu np. 50/1000 na xbox.com, w profile na MGC masz 50, ale... wchodzisz na TOP polska/swiat i... masz np. 30 dopiero).
LB sumaryczny (najlepsi swiat, arcade, sprotowe, akcja) - to trwa 24h.

Co do uruchamiania ONLINE/OFFLINE...
To dziala roznie. Przy zapchanym laczu jest wielka szansa, ze gra nie wyswietli sie na xbox.com jako grana ostatnio. Czasami nawet i to nie ma wplywu.
Na pewno, aby MGC odnotowalo gracza, trzeba odpalic gre ONLINE i musi ona zostac wyswietlona jako pierwsza na xbox.com chociaz przez chwile. MGC sprawdza daty ostatniego odpalenia danej gry. Jesli jest inna niz ostatnio przy sprawdzaniu - nastepuje przeskanowanie gry.

trueachievements.com robi zawsze pelen skan - nie sprawdza co bylo uruchamiane, a co nie, jednak ten skan leci raz na 36/48h, chyba ze wymusi sie go osobiscie (raz na dobe kiedys, teraz chyba co pare godzin).

a co do mozliwosci zdobycia achie offline - pamietajmy, ze to konsola daje nam achie, a nie live.
tak wiec czasami bywa, ze rozpoczynasz cos live (1 ranked game), w tym momencie nastepuje DISCONNECT (np. GH). rozpoczales proces zdobywa achie, ale padla Ci siec. konsola rozpoznaje, ze brak przeciwnika. konczy gre - nie sprawdza czy jestes polaczony czy nie. uznaje gre za zakonczona - chce dac achie. w tym momencie dopiero konsola przed wpisaniem w profil achie sprawdza czy jestesmy online/offline - jesli jestesmy off - nie pobierze daty! jesli online - wezmie date. ot cala filozofia.

mogl zaczac cos tam robic. zrobil sie disconnect, save wskazal, ze jest to jego 10-te cos tam, przyznal achie - kosnola nie miala live-a, dala achie bez daty.
tylko.. tak nie zawsze dziala. w gow nastepuje np. przeliczenie po ZAKONCZONYM meczu, a nie disconectach (uznaje, ze gry nie bylo), bo i tak wszystko jest ladowane na serwer (save nie przechowuje wiadomosci na temat zabic, smierci, ilosci gier etc). wiec w gow wbicie czegos offline (co ma byc ranked etc.) bez daty = cheatowaniu juz niemalze na 100%.

jesli u chlopaka wystapia takie akcje 4-5 razy - szczujcie go. a tak - zdarzylo sie. przeciez nawet i lukkpl zostal posadzony w kilku grach o to, co bylo proste do wytlumaczenia.

swego czasu wyjasnialem tez inny trik, jak niby zrobilem AC w ciagu paru chwil. moje wyjasnienie bylo legit (aczkolwiek nieprawdziwe - zrobilem to inaczej).
chodzi o to, jak mozna dostac achie nie w kolejnosci w ciagu jednej sekundy, grajac LEGALNIE!
dzialalo (teraz nie wiem jak z tym jest) w ok. 60% gier, ale tak jak w AC, tylko juz w ok. 20%.

wiec - AC jest 100% Single Player gra. nie potrzebujemy live. zaczynamy gre!
ale... odcieli nam internet! fuck... zdarza sie. olac net, gramy. robimy 1000GS! yuppi
idziemy do kumpla. bedac u kumpla chcemy pograc w cos, ale nie mamy konta... robimy recover.
sciagamy konto - AC ma 0GS, bo nigdy nie bylo grane live!
wracamy do domu. pare dni pozniej mamy net. odpalamy konsole - nie mozemy sie zalogowac - byl recover.
recoverujemy konto - nowe konto nie ma granego AC! aaa stracilismy 1000GS!
Odpalamy w tym momencie AC i wczytujemy SAVE (save jest przypisany do GT i byl caly czas na konsoli).
Wykonujemy istotna rzecz w grze (smierc, zmiana levelu czy cos takiego.
W tym momencie nastepuje sprawdzenie achievementow.
Gra sprawdza, ze w savie mamy wszystkie flagi, kazda misje etc.
I w ten sposob pokazuja sie wszystkie achie JEDNOCZESNIE.
Kolejnosc jest taka, jaka tworcy wrzucili do gry od tylu (na x360a.org sa wypisywane wg kolejnosci), gracze rowniez widza te kolejnosc jak 1. raz wlacza gre. Niekoniecznie odpowiada ona kolejnosci, w jakiej mozna je zdobyc w grze...

I w ten oto sposob mamy achie wbite w 1 SEK, chociaz przechodzilismy gre wieeeele godzin. Legit, ale.. ktos sie doczepi.
Uczciwie bez bicia przyznaje, ze zrobilem tak, tyle ze z cudzego save'u poprzez metode SPG (cudzy save zmienil wlasciciela na mnie).

To tyle w dzisiejszym odcinku, jak cheatowac/sprawdzac etc.

Ostatnio edytowane przez Vartan : 29-08-2009 o 20:47
Vartan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania