Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-03-2009, 16:07   #21
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Domyślnie Odp: Resident Evil 5 -Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Skyline14 Zobacz post
Achievementy są spoko. Ale naprawde liczyłem na długą gierke. A nie tylko 8h jedno przejście gry. W dzisiejszych czasach nie ma już gry której nie przeszło by sie w 2-3 dni. A czy achievy za przejście na wyższym poziomie trudności dają też te za niższe? No wiecie, przejście na Normalu daje też achieva za Easy. Jest tak?

Wydaje mi się ,że tak! Może i nie jest za długa ale wolę intensywne 8 h niż powolne,nudne 20 godzin W RE5 jest mnóstwo bonusów do odkrycia,więc będzie co robić. A grywalność jest taka,że będzie się chciało grać w to kilka razy.
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-03-2009, 18:01   #22
Vartan
Wariat
Vartan Wkrótce będzie sławny

Vartan's Avatar

Reputacja: 68

Lista Osiągnięć
VIP Dopiero się rozkręcam! Filantrop Donator o wielkim sercu 
Liczba Osiągnięć: 18

REGION FREE
We love that!
I faktycznie seria RE jest jedna z tych, gdzie kazda czesc jest "ciosana" do bolu!
Stary 05-03-2009, 18:46   #23
curtis
Znajomy
curtis Zobaczymy co z niego wyrośnie

curtis's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 0

Lista Osiągnięć
PlayStation 3 is my Home  360 stopni Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 5

no z tego co widzę to łatwe achivy ale może to i dobrze, bo z przyjemnoscia bede Residenta przechodził kilka razy mam nadzieje

curtis jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-03-2009, 20:19   #24
rurson
Znajomy
rurson Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Zgorzelec
Reputacja: 7

Lista Osiągnięć
PlayStation 3 is my Home Przybij piątkę! Donator o wielkim sercu Donator 
Liczba Osiągnięć: 10

a czy upgrady broni zakupione np na poziomie easy beda dostepny na wyzszych poziomach czy wszystko od nowa bedzie trza kupowac ? tak samo jak znalezione rzeczy ?
rurson jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-03-2009, 20:51   #25
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał rurson Zobacz post
a czy upgrady broni zakupione np na poziomie easy beda dostepny na wyzszych poziomach czy wszystko od nowa bedzie trza kupowac ? tak samo jak znalezione rzeczy ?
Właśnie wyczytałem tutaj,że cały ekwipunek z gry zostaje.Obojętnie jaki poziom grasz Czyli pakujemy wszystko na easy a potem wbijamy na hard i roznosimy wszystkich. Takie coś to ja lubię. Brawo Capcom
Stary 05-03-2009, 21:08   #26
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 

Więc przejście gry na Pro już nie będzie takie skillowe, a szkoda. Pamiętam jak to było w RE4 - jeden cenny strzał z pistoletu w nogę i ciach! ciach! ciach! nożem. Teraz wystarczy dopakować najlepszą giwerę i zabrać do niej tonę nabojów smutne
QBalu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-03-2009, 21:56   #27
Skyline14
Wariat
Skyline14 Jest wokół niego pozytywna auraSkyline14 Jest wokół niego pozytywna aura

Skyline14's Avatar

Miasto: Pudliszki
Reputacja: 193

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Złomiarz Janko Muzykant Gamescom 09 
Liczba Osiągnięć: 12

Zgadzam sie z Qbalu. Może w DMC4 takie coś pasowało, tak tutaj nie powinno tak być. Oby chociaż tych upgradów było dużo i drogo w takim razie
Skyline14 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-03-2009, 22:13   #28
rurson
Znajomy

Lista Osiągnięć

dzis specjalnie wybralem sie do kolegi bo juz gra w re5 i powiem ze broni jest masa.ulepszyc mozna - sile strzalu, szybkosc przeladowywania, pojemnosc magazynku i criticala. w kazdym tym ulepszeniu jest po kilka poziomow,on skonczyl juz gre na easy i ma dopiero ulepszone na full 2 bronie(cos okolo 20 chyba ich jest)wiec grania duzooo

na forum x360 pisze - If you upgrade a Weapon to its Maximum you can buy unlimited ammo

Ostatnio edytowane przez rurson : 05-03-2009 o 22:27
Stary 05-03-2009, 22:35   #29
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Można też zliczać pod rząd te same rozdziały i nabijać kasę w nieskończoność, aby potem ulepszać giwery. Mimo wszystko aby ulepszyć WSZYSTKIE bronie trzeba DUŻO grać. Do tego masa bonusów tylko zachęca do ponownego męczenia gry
Stary 05-03-2009, 22:35   #30
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 

To jeszcze niech dadzą nieśmiertelność za znalezienie wszystkich puszek fasoli, czy co to tam się zbiera i jeszcze niewidzialność za przejście gry na easy :|
QBalu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-03-2009, 22:38   #31
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Jeśli ktoś lubi wyzwania to może od razu odpalić grę na Veteranie, satysfakcja gwarantowana
Stary 05-03-2009, 22:39   #32
Fighter Pl
Spambot

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał rurson Zobacz post
dzis specjalnie wybralem sie do kolegi bo juz gra w re5 i powiem ze broni jest masa.ulepszyc mozna - sile strzalu, szybkosc przeladowywania, pojemnosc magazynku i criticala. w kazdym tym ulepszeniu jest po kilka poziomow,on skonczyl juz gre na easy i ma dopiero ulepszone na full 2 bronie(cos okolo 20 chyba ich jest)wiec grania duzooo

na forum x360 pisze - If you upgrade a Weapon to its Maximum you can buy unlimited ammo

I to właśnie w tej grze jest najlepsze. Aż chce się sama przechodzić . A co do przechodzenia na wyższych poziomach bez dopakowanych broni. Robisz new game i rozpoczynasz zabawę od początku. Nikt ,nikomu nie karze używać ekwipunku "dopakowanego" Jeśli chodzi o tą nieskończona ilość amunicji, to traktujcie to jako bonus do odblokowania. W poprzednich częściach też to było. I znowu wybór każdego gracza:używać/nie używać unlimited ammo

Na jakim veteranie komarek?

Ostatnio edytowane przez Fighter Pl : 05-03-2009 o 22:47
Stary 05-03-2009, 22:44   #33
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Eeeeee no veteranie chyba... coś jak hard. Bo po przejściu odblokowuje się ten hardest czy jakoś tak

Jak ktoś lubi hardkor to zawsze może opierdolic wszystko w sklepie, zakupić podstawowy ekwipunek i heja do przodu Powodzenia

Ostatnio edytowane przez komar : 05-03-2009 o 22:51
komar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-03-2009, 00:59   #34
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Miasto: N/A
Reputacja: 180

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Zapalczywy 360 stopni  
Liczba Osiągnięć: 19

Skoro upgready zostają to trzeba bedzie je odpowiednio wykorzystać.
Moje pytanie brzmi,czy jak zaczniemy np na normalu to wyda jednocześnie za easy?Jedynie co mi przychodzi do głowy to to,ze CAPCOM nigdy tak nie dawał.Pozdro

FireFlow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-03-2009, 01:27   #35
rurson
Znajomy

Lista Osiągnięć

małe info :
do zdobycia achi za zakup wszystkich figurek trzeba kazda misje przejsc na range S ( do otrzymana jej liczy sie czas przejscia misji, ilosc smierci, celność , ilosc zabitych wrogów).figurki sa dostepne rowniez do kupienia za upgrade na maxa konkretnej broni, za zebranie jakiejs tam liczby(jest ich 30 w niektorych misjach kilka w innych wogóle) znaczków BSAA(coś jak tarcze w 50cent) tylko że dużo ciężej ukryte.ogólnie fajne statystyki w grze są.
Stary 06-03-2009, 10:00   #36
Spootn1k
Uzależniony
Spootn1k Wkroczył na dobrą drogę

Spootn1k's Avatar

Miasto: Lubawka
Reputacja: 12

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem! Own3r! 360 stopni Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 8

Gra w coopie daje maaase zabawy, wczoraj z kumplem przy jednym bossie była niezła jazda
Stary 06-03-2009, 10:07   #37
rurson
Znajomy

Lista Osiągnięć

ktos bedzie chetny na co-op na hardzie gdzyz dopiero po ukonczeniu harda odblokowuje sie najwyzszy poziom
Stary 07-03-2009, 11:48   #38
Spootn1k
Uzależniony
Spootn1k Wkroczył na dobrą drogę

Spootn1k's Avatar

Miasto: Lubawka
Reputacja: 12

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem! Own3r! 360 stopni Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 8

Przeszedłem grę, wymaxowalem statsy Lighting Hawk'a (magnum) wykupiłem sobie do niego unlimited ammo, odpalilem nowe gre i nie mam nieskonczonej amunicji

Czy coś źle zrobilem czy gra mnie oszukała? wie coś ktoś?

ok już wiem, trzeba jeszcze wejść w specjalne opcje (obok merceneris) i tam zaznaczyć unlimited ammo

Ostatnio edytowane przez Spootn1k : 07-03-2009 o 11:48 Powód: Automatycznie scalone podwójne posty.
Spootn1k jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-03-2009, 09:55   #39
Fighter Pl
Spambot

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

W ten weekend skończyłem RE5 dopakowałem wszystkie bronie i teraz przechodzę na Vetereanie. Gra jest zajebista! Grywalna,śliczna i napakowana bonusami po brzegi Dawno się tak świetnie przy żadnej grze nie bawiłem(nawet KZ2 poszło w odstawkę na razie )

Co do achievementów to są naprawdę proste. Co może sprawić kłopot to szukanie poukrywanych znaczków BSAA.

Egg Hunt - 15
Jajka idzie bardzo łatwo znaleźć w chapterze 3-1. Na samym środku jest mała wysepka z kurnikiem. Po prawej stronie zawsze znajdziemy 2 białe jajka. Złote oraz brązowe znoszą co jakiś czas kury( gdy kogut zapieje oznacza,że kura zniosła jajko)
Rotten egg możemy znaleźć w chapterze 4-1 randomowo.
Jeśli masz 4 jajka i osiągnięcie nie wyskoczyło wejdź do menu z przedmiotami i 15 gs powinno się pojawić

Lead Aspirin - 30
W osiągnięciu tym musisz strzelić headshota przeciwnikowi Majini. Zrobić można to w chapterze 1-1 gdy w oczekiwaniu na helikopter musimy odpierać mała hordę wieśniaków. Wskocz na dachy na środku planszy i czekaj aż,któryś z przeciwników będzie próbował przeskoczyć do ciebie. Wyceluj z shotguna i walnij mu head'a podczas skoku

Egg On Your Face - 15
Gdy znajdziemy rotten egg wgrywamy level 1-2 na poziomie easy. Zaraz na początku natkniemy się na kobietę która nas zaatakuje. Strzel jej z pistoletu w nogę wyekwipuj "jajko" i rzuć w nią. Osiągnięcie wpadnie.

The Works - 15
Należy wykonać maksymalne combo między dwoma postaciami. Jak je wykonać znajdziecie tutaj

Najlepszy sposób na szybką kasę.
Najpierw musimy zebrać kilka sztuk jajek(najlepiej złotych). Odpalamy grę a w ekwipunku Chrisa zostawiamy tylko jajka. Podłączamy drugiego pada i dołączamy się do gry(logujemy drugi profil).Oddajemy cały "nabiał" Shevie. Teraz wciskamy start i wychodzimy do menu głównego. Pamiętaj,żeby nie zapisywać stanu gry dla Chrisa a zapisać dla Shevy! Wgrywamy grę po raz kolejny i powtarzamy czynność aż Sheva będzie miała w ekwipunku 45 złotych jaj.
Gdy już ma,wgrywamy stan gry i teraz oddajemy(pamiętamy o logowaniu drugiego pada) cały zapas jajek Chrisowi.Następnie wychodzimy do menu głównego,tylko tym razem zapisujemy stan dla profilu Chrisa a nie Shevy! Krok ten powtarzamy do momentu gdy uzbieramy około 1000 jajek-tyle wystarczy by je sprzedać w sklepie i mieć kasę na wszystkie bronie i ich dopakowanie.

Jeśli ktoś ma kłopoty to proszę pisać . Pomogę lub wyjaśnie.

EDIT: Dziś napisałem poradnik do RE5. Chętnych zapraszam tutaj
A tu poradnik do RE5 na PS3

Ostatnio edytowane przez Fighter Pl : 09-03-2009 o 16:01
Stary 09-03-2009, 15:09   #40
wargod1984
Początkujący
wargod1984 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Uff ja właśnie zdobyłem calaczka zdecydowanie bardzo dobra gra. Liczyłem jednak na bardziej wymagające achivki
wargod1984 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania