Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-09-2011, 14:09   #21
TomMeGusta
Uzależniony
TomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta Celebryta

TomMeGusta's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 2556

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Byłem pierwszy! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 18

Domyślnie Odp: FIFA 12 - osiągnięcia

Cytat:
Napisał marekgtw Zobacz post
Czy ktoś może wie co oznacza dokładnie następujący achiv?
Megged – Drybluj skutecznie między nogami przeciwników ? Tzn. ilu? jak?
Quickly Now! – Strzel bramkę szybko po wykonaniu rzutu z autu. Szybko, szybko jak szybko?
Precision Tackler – Osiągnij co najmniej 80% udanych wślizgów w meczu. - czy jeśli wykonam jeden wślizg ( skuteczny)w całym meczu to zaliczy? : )
1. Pewnie trzeba będzie założyć komuś siatkę, wpadnie nieświadomie nawet przy jakimś koślawym dryblingu.
2. Obstawiam, że wystarczy gdy z autu piłkę dogra jakiś zawodnik z potężnym wyrzutem. Dorzucisz w pole karne, ktoś strąci piłkę głową do bramki i już. Nie raz taka brameczka mi wpadała.
3. Wystarczy jeden skuteczny wślizg, bo 100% > 80%

New Account

The World Is Yours
TomMeGusta jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-09-2011, 15:44   #22
Libertador
Początkujący
Libertador Jest wokół niego pozytywna auraLibertador Jest wokół niego pozytywna aura

Libertador's Avatar

Reputacja: 165

Cytat:
Quickly Now! – Strzel bramkę szybko po wykonaniu rzutu z autu. Szybko, szybko jak szybko?
Precision Tackler – Osiągnij co najmniej 80% udanych wślizgów w meczu. - czy jeśli wykonam jeden wślizg ( skuteczny)w całym meczu to zaliczy? : )
1. Myślę że chodzi o minięcie przeciwników, za pomocą wypuszczenia piłki prawym analogiem(blisko przeciwnika).
2.Tak jak napisał Tommy XV-zawodnik z potężnym wyrzutem albo wyrzucić szybko za pomocą a i strzelić bramkę(jak najszybciej)
3.Myślę , że musi być więcej niż jeden wślizg(sam opis achievementa to sugeruje) Poza tym w wyzwaniach dla wirtualnej gwiazdy były podobne zadania jeśli chodzi o skuteczność wślizgów i wtedy trzeba było wykonać co najmniej 2 wślizgi.
Libertador jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-09-2011, 15:49   #23
Kettger
Fanatyk
Kettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumny

Kettger's Avatar

Miasto: Kettogród
Reputacja: 1382

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Stary dziad! Ten jedyny  

Jeśli chodzi o osiągnięcie wślizgowe - musi być ich co najmniej 5.
Stary 06-09-2011, 16:00   #24
Libertador
Początkujący
Libertador Jest wokół niego pozytywna auraLibertador Jest wokół niego pozytywna aura

Libertador's Avatar

Reputacja: 165

Cytat:
Napisał Kettger Zobacz post
Jeśli chodzi o osiągnięcie wślizgowe - musi być ich co najmniej 5.
W każdym razie więcej niż 1
Libertador jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-09-2011, 18:05   #25
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Mnie ciekawi, czy będzie można importować zawodników i drużynę w UT z poprzednich części gry. To całkowicie zmieni poziom trudności aczivów związanych z tym trybem.
Albii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-09-2011, 18:09   #26
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 

Cytat:
Napisał Lukasz246 Zobacz post
Tylko, że musisz mieć skład np. i tu, i tu 5 gwiazdek. (lub mniej jeśli chcesz, lecz konsola mniej od Ciebie mieć nie może.)

" Win a game vs the CPU on legendary difficulty against a club of the same or higher star rating."
Nie chodziło mi o wieśnacką edycję statystyk piłkarzy. Mając ANALityczny umysł, wymyśliłem coś bardziej "finezyjnego". Otóż, ingerencja w formację drużyny rywala - ustawienie z jednym obrońcą, wszyscy zawodnicy przesunięci w pobliże linii autowej oraz wpuszczenie najgorszego bramkarza po ówczesny przeprowadzeniu skarlenia u tego dżentelmena. Musisz przyznać, że pokazałem, co to znaczy mieć iloraz inteligencji na poziomie 196 punktów.

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-09-2011, 08:39   #27
Lukasz246
Znajomy
Lukasz246 Jest wokół niego pozytywna auraLukasz246 Jest wokół niego pozytywna aura

Lukasz246's Avatar

Reputacja: 187

To ja mam na 197, bo wyedytuje jeszcze wzrost i wagę, żeby odbijali się ode mnie jak kuleczki.
Lukasz246 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-09-2011, 17:44   #28
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Lukasz246 Zobacz post
To ja mam na 197, bo wyedytuje jeszcze wzrost i wagę, żeby odbijali się ode mnie jak kuleczki.
"Jedyneczkę z przodu wymazać" - że zacytuję tekst z reklamy TePsy

Przecież wspomniałem o edycji wzrostu, patrz:
Cytat:
oraz wpuszczenie najgorszego bramkarza po ówczesny przeprowadzeniu skarlenia u tego dżentelmena.

Stary 07-09-2011, 18:35   #29
Lukasz246
Znajomy
Lukasz246 Jest wokół niego pozytywna auraLukasz246 Jest wokół niego pozytywna aura

Lukasz246's Avatar

Cytat:
Napisał Fuji Zobacz post
"Jedyneczkę z przodu wymazać" - że zacytuję tekst z reklamy TePsy

Przecież wspomniałem o edycji wzrostu, patrz:
Cytat:
oraz wpuszczenie najgorszego bramkarza po ówczesny przeprowadzeniu skarlenia u tego dżentelmena
Mi chodziło o cały skład, a tobie - o drogi Fuji - z kontekstu wynika, że tylko o bramkarza. Ale nie prowadźmy dalej tej twórczej dyskusji, zresztą jak wyjdzie Fifa, to wszystko się okaże.
Stary 08-09-2011, 18:33   #30
Lukasz246
Znajomy

Lukasz246's Avatar

Sorry, za post pod postem, ale na xbox360a.org są już osiągnięcia na X360, oczywiście takie same, jak na PS3, ale podane są punkty, które dostaniemy za poszczególne osiągnięcia.

http://www.xbox360achievements.org/g...12/showimg-15/
Stary 09-09-2011, 17:31   #31
Fuji
Wariat

Fuji's Avatar

Lista Osiągnięć

Patrząc na to, ile GS warte są sekretne arczery, jestem prawie pewien, że nasze wcześniejsze przypuszczenia możemy spuścić w klopie - nie będzie niczego związanego z wygraniem lub rozegraniem stu rankingówek. Tego typu osiągnięcia były - o ile mnie pamięć nie myli - warte 100 wirtualnych gówno wartych punkcików. Mam jednak dziwne przeczucie, że wśród "tajniaków" znajdzie się ach' za zdobycie pucharu w FIFIARSKIM klubie - wzorem poprzedniej odsłony.

Stary 09-09-2011, 20:23   #32
Kettger
Fanatyk
Kettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumny

Kettger's Avatar

Miasto: Kettogród
Reputacja: 1382

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Stary dziad! Ten jedyny  

Czyżby to ten, z którym było tyle problemów? :|
Stary 09-09-2011, 22:02   #33
Fuji
Wariat

Fuji's Avatar

Lista Osiągnięć

Tak, właśnie tego zasrańca miałem na myśli. Nie pozostaje nam nic innego, jak modlić się do NIEistniejącego boga, by moje przeczucia okazały się... tylko przeczuciami.

Stary 09-09-2011, 22:30   #34
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 

Czy mówimy o tym zacyganionym aczivie, który był bardziej pogliczowany od psychiki niejednego naszego polityka ? Te trzy finały pod rząd, pierwsza runda po półfinale, brak acziva po wygranej w karnych i braku pucharów po zwykłych zwycięstwach... niezapomniane przeżycia. Uświadomiłem sobie własnie, że jakby nie glicze w grach, to zdobywanie aczivów byłoby zbyt łatwe i dostarczałoby dużo mniej emocji.
Albii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-09-2011, 23:32   #35
mefp
Fanatyk
mefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innych

mefp's Avatar

Miasto: SPI
Reputacja: 928

Lista Osiągnięć

Pozwolę sobie wrócić do postra marekgtw bo troszkę źle kombinujecie:

Cytat:
1. W przypadku osiągnięcia Magged chodzi o skuteczne wykorzystanie nowego elementu rozgrywki zwanego "Precyzyjnym dryblingiem". Dzięki niemu możemy kontrolowanym zawodnikiem wykonywać małe, ale dokładne ruchy z piłką przy nodze. Można m.in. założyć przeciwnikowi przysłowiową "siatę". Do zobaczenia chociażby tutaj http://youtu.be/0-daTH4MWTQ w 0:42.

2. Quickly Now! dotyczy nowych szybko wykonywanych rzutów z autu. Zdarzy się, że zamiast black-screen'a i przerwy w grze zawodnik szybko podbiegnie do linii i błyskawicznie wznowi grę. Rzecz ma się podobnie jak zeszłoroczne wprowadzenie szybkich rzutów wolnych. Aby zdobyć osiągnięcie trzeba skorzystać z tej nowinki, a następnie zdobyć bramkę. Pewnie chodzi o jakieś 5-10 sekund od momentu wyrzutu z autu. Dośrodkowanie, główka i sprawa jest prosta.

3. Co do ostatniego wspomnianego przez Ciebie osiągnięcia - Precision Tackler to jak zapewne wiecie, albo możne jeszcze nie wiecie w nowej Fifie zmieni się nieco sposób odbioru piłki. Zamiast wcześniejszych "samo-naprowadzających się rakiet" dostaniemy nieco bardziej wysublimowaną metodę. W żadnym wypadku nie chodzi tutaj o same wślizgi, a każdy odbiór piłki. Twórcy wrócili nieco w przeszłość i tym razem żeby to zrobić będziemy musieli nacisnąć przycisk (defaultowo - B). Musimy przy tym zadbać o dobry timing (by uniknąć faulu) oraz wykonać to w odpowiednim ustawieniu (odległości od piłki) by nie dać się łatwo wpuścić w maliny. Ma to na celu wprowadzenie większej frajdy podczas gry w defensywie, którą dotychczas cieszyli się raczej tylko Ci, którzy grali w poprzednie odsłony na tyle intensywnie by przekonać się, że przytrzymywanie A lub B i liczenie na odbiór było zgubną taktyką. Aaa warto też wspomnieć, że odbiorów musi być min. 5.

Ostatnio edytowane przez mefp : 09-09-2011 o 23:36
mefp jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-09-2011, 11:08   #36
SolidS
Początkujący
SolidS Wkroczył na dobrą drogę

SolidS's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 40

Lista Osiągnięć
Old School Playaz 360 stopni Jakość, nie ilość Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 4

Fajne osiągnięcia, choć dość dużo dotyczy UT w którego we wcześniejszych odsłonach nie grywałem. Nie widzę natomiast osiągnięcia za 100 meczy online, co mnie nawet cieszy.
SolidS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-09-2011, 20:21   #37
CwirCwir
Początkujący
CwirCwir Wkroczył na dobrą drogę

CwirCwir's Avatar

Miasto: Tychy
Reputacja: 26

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Achievement Whore Konsekwentny 360 stopni 

Dwa tajne Achievementy

How Great is that? - Single Player — Find a team of the week player in an Ultimate Team pack. 20G

No Draw for You! - Single Player — Score a 90th minute winner in a game vs. the CPU. 15G

CwirCwir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-10-2011, 16:38   #38
D1WASYL
Początkujący
D1WASYL Wkroczył na dobrą drogę

D1WASYL's Avatar

Miasto: WROCŁAW
Reputacja: 37

wiecie moze dlaczego polska ekstraklasa nie jest oficialnie tzn. nazwa i koszulki i nazwy zespolow??!! lipa na maxa wczesniej wszystko bylo na licencji !!!! czy moze jakas paczka bedzie do pobrania T - Mobile Ekstraklasy?
D1WASYL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-10-2011, 16:45   #39
HugoPL
Znajomy
HugoPL Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 88

Lista Osiągnięć
4 The Players Na dobre i na złe Old School Playaz I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 6

Pewnie Ekstraklasa SA chciała za dużo kasy za licencję.
HugoPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-10-2011, 22:52   #40
CwirCwir
Początkujący
CwirCwir Wkroczył na dobrą drogę

CwirCwir's Avatar

Miasto: Tychy
Reputacja: 26

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Achievement Whore Konsekwentny 360 stopni 

gdzies ogladalem wywiad na ten temat i gosciu mowil, ze pare druzyn nie zgodzilo sie na warunki EA. Poczuly sie jak gwiazdy a tak naprawde EA robilo wielka łaske, ze dodala polskie druzyny do gry

CwirCwir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania