Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-10-2011, 22:08   #41
D1WASYL
Początkujący
D1WASYL Wkroczył na dobrą drogę

D1WASYL's Avatar

Miasto: WROCŁAW
Reputacja: 37
Domyślnie Odp: FIFA 12 - osiągnięcia

slyszalem cos ze sa ponoc 2 wersje
cytuje
"
Gra w przeciwieństwie do polskiego wydania będzie NIEOCENZUROWANA.
Polskie wydanie ZOSTANIE ocenzurowane ze względu na ustawę antybukmacherską (m.in.brak wszystkich reklam na koszulkach piłkarzy oraz na stadionie) "
http://allegro.pl/show_item.php?item=1824198024

wie ktos, sprawdzal czy tak jest i jak kupie zagraniczna wersje to bedzie t mobile ekstraklasa i koszulki i nazwy zespolow beda oryginalne?? bo jak tak to srpzedaje ta moja, chcialem kur.. miec WKS Śląsk Wrocław z herbem a nie Wrocław i jakeis tam nie wiadomo co a nie herb
D1WASYL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-10-2011, 22:19   #42
HugoPL
Znajomy
HugoPL Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 88

Lista Osiągnięć
4 The Players Na dobre i na złe Old School Playaz I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 6

Ekstraklasy nie będziesz miał nawet gdy kupisz sobie grę w Chinach. FIFA nie ma licencji na Ekstraklasę.
HugoPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-10-2011, 22:20   #43
TomMeGusta
Uzależniony
TomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta Celebryta

TomMeGusta's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 2556

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Byłem pierwszy! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 18

Wersje nieocenzurowana i ocenzurowana dotyczą jedynie strojów takich drużyn jak Real Madryt, Juventus Turyn, Olympique Marsylia. Na ich koszulkach widnieje bowiem logo bukmachera, które w Polsce jest zakazane (co za kraj).

Ligi polskiej ze Śląskiem i innymi prawdziwymi klubami nie znajdziemy natomiast zarówno w wersji polskiej, jak i angielskiej czy południowokoreańskiej.

New Account

The World Is Yours
TomMeGusta jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-10-2011, 22:39   #44
D1WASYL
Początkujący

D1WASYL's Avatar

dzieki za info to szkoda bo chcialem sobie pograc jak co roku w polska ekstraklase a tu zonk w tym roku, w poprzednich latach bylo wszystko okej , zawsze u nas cos musza zjebac
Stary 16-10-2011, 16:32   #45
D1WASYL
Początkujący

D1WASYL's Avatar

o co kaman z tym sekretnym acziwem, co trzeba zrobic
How Great is that?
Stary 16-10-2011, 16:57   #46
Kettger
Fanatyk
Kettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumny

Kettger's Avatar

Miasto: Kettogród
Reputacja: 1382

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Stary dziad! Ten jedyny  

Musisz znaleźć w paczce zawodnika, który jest akurat w składzie tygodnia UT.
Stary 16-10-2011, 17:03   #47
TomMeGusta
Uzależniony
TomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta Celebryta

TomMeGusta's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie jest to łatwe. Mi przy kupieniu około 30-40 paczek trafił się tylko jeden zawodnik tygodnia - Marco Reus.

New Account

The World Is Yours
Stary 16-10-2011, 17:21   #48
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 28

To osiągnięcie jest gówniane jak stolec . Kupiłem już z 50 paczek i nic! Tommy, pamiętasz może, w jakiego koloru paczce trafiłeś na tego dziada? Głównie bawię się w złote - kosztuje mnie to majątek .

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-10-2011, 17:39   #49
Kettger
Fanatyk
Kettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumny

Kettger's Avatar

Lista Osiągnięć

U mnie jest już osiągnięcie za 100 paczek i nic. Kupowałem głównie złote...
Stary 16-10-2011, 17:45   #50
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Lista Osiągnięć

Zatem witaj w klubie . Będę musiał wypróbować sposób, o którym burgery na forach piszą - kupowanie paczek tuż po opublikowaniu nowej drużyny tygodnia, czyli we środę o 19-tej polskiego czasu.

Stary 16-10-2011, 18:20   #51
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 

Ten acziv to kawał skur.wy.syna. Gdy patrzę, że niektórzy kupili ponad 50złotych paczek i nie trafili zawodnika tygodnia, a inni mięli farta, że podczas kupowania brązowej(Tak brązowej) paczki wpadł im aczivment, to już jestem pewien, że ten arcz zapewni mi dużo emocji.

Przy okazji spytam dla pewności. Jakbym kupił na aukcji zawodnika co ma na koncie np: 99meczy i bym zagrał setne spotkanie nim, to dostałbym odpowiednie osiągnięcie ?

Ostatnio edytowane przez Albii : 16-10-2011 o 18:22
Albii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-10-2011, 18:23   #52
TomMeGusta
Uzależniony

TomMeGusta's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Fuji Zobacz post
To osiągnięcie jest gówniane jak stolec . Kupiłem już z 50 paczek i nic! Tommy, pamiętasz może, w jakiego koloru paczce trafiłeś na tego dziada? Głównie bawię się w złote - kosztuje mnie to majątek .
W złotej za 7,5k był ten cudowny grajek. Pamiętam, że była to nawet jedna z moich pierwszych złotych - po niej do teraz od kilkudziesięciu paczek nikt podobny się nie trafił. Aczik wpada od razu w momencie zakupienia paczki, jeszcze zanim poznamy nazwiska graczy, których wylosowaliśmy.

New Account

The World Is Yours

Ostatnio edytowane przez TomMeGusta : 16-10-2011 o 22:06
Stary 20-10-2011, 00:24   #53
Fuji
Wariat

Fuji's Avatar

Lista Osiągnięć

Aczivmendy to sens mego ubogiego życia - wspominałem o tym po wielokroć. Dlatego też, jeśli któryś doprowadza mnie do rozwolnienia, smucę się nieprawdopodobnie. Jednym z przedstawicieli tego gatunku, jest niewątpliwie osiągnięcie przyznawane za wylosowanie w talii kart korpiela z drużyny tygodnia. Dwa tygodnie starałem się, by to uczynić. Szperałem po najróżniejszych forach, poszukując informacji na temat ewentualnego sposobu, ułatwiającego "wyciągnięcie" gada z Team of the Week. Czytając kolejne posty dołowałem się coraz bardziej. A to koleś kupił 500 paczek, a to ktoś wydał krocie MSP na te gówniane karty - i nic. Pomyślałem: "Super, jestem w głębokiej, ociekającej rzadkim stolcem dupie!". Frustracja narastała, aż tu nagle natknąłem się na teorię głoszoną przez stadko burgerów, jakoby w każdą środę o godzinie 19-tej polskiego czasu (publikacja nowej TotW) wzrastała szansa na wylosowanie obiektu mych westchnień. I tak, nie mając niczego do stracenia, postanowiłem spróbować.

Od kilku dni nie grałem w nic, poza Fifką. Każdą wolną chwilę przeznaczałem na nabijanie pieniędzy w Ultimate Team. Nie jest to nic fajnego - dodam. Do tego trwa to wieki. Zarobki pomeczowe nie rzucają na kolana - ponad 400 monet + bonus za wywalczenie pucharu. Wspomnę, że największa szansa dostania acza istnieje, gdy otwiera się najdroższe talie - 7500 coins sztuka. Grając jak poyebany, uciułałem ledwo 47 tysięcy. Zdając sobie sprawę, że to kropla w morzu mojego zapotrzebowania i będąc jednocześnie mocno zdesperowany - oraz napalony na to osiągnięcie, dokupiłem 4200 MSP - tak na wszelki wypadek. Okej, nadeszła chwila prawdy. Siedząc z kumplem w grupie, który również polował na tego muflona, wyruszyliśmy na zakupy. Początek nie był obiecujący - minęły dwie minuty i nic, same gówniane karty. Nagle słyszę w słuchawce dziwne dźwięki, przypominające mlaskanie. Pytam kolegę: "Co Ty, *****, robisz?" A on do mnie - "Jak to co? Trafiłem dziada! Masturbuję się!". Mówię: "Świetnie! Teoria hamburgerowa dział." Kupuję paczkę za paczką i gówno. Monety powoli się kończą - zostało na jedną talię. "No nic, mam jeszcze ponad 6k MSP" - pomyślałem i wydałem ostatnie coinsy... Patrzę, a tu acziv! Podnieciłem się niezmiernie. Wziąłem przykład z kumpla - ochoczo odpieczętowałem pojemnik z mydłem w płynie i począłem "mlaskać"...

Teraz calak w Fifce to błahostka, z czego ogromnie się cieszę.

Stary 20-10-2011, 08:59   #54
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  
Liczba Osiągnięć: 12

ooo, widzę że się udało, lepsze mydełko niż żyletka, gratzy :]
Stary 20-10-2011, 09:22   #55
Kettger
Fanatyk

Kettger's Avatar

Lista Osiągnięć

Osobiście wydałem na paczki ponad 2000MSP i póki co wystarczy... być może niedługo kupię jakieś coinsy z Allegrą.

Edit: Pojawiły się nowe paczki za 15 tysięcy - 24 piłkarzy w tym 7 rzadkich - może tutaj uda się zdobyć tego achieva.

Ostatnio edytowane przez Kettger : 22-10-2011 o 15:45
Kettger jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-10-2011, 14:24   #56
Lukasz246
Znajomy
Lukasz246 Jest wokół niego pozytywna auraLukasz246 Jest wokół niego pozytywna aura

Lukasz246's Avatar

Reputacja: 187

Strzelił ktoś gola przewrotką? To chyba jest najtrudniejszy achiv.
Lukasz246 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-10-2011, 14:36   #57
marekgtw
Uzależniony
marekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykład

marekgtw's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 512

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 16

Cytat:
Napisał Lukasz246 Zobacz post
Strzelił ktoś gola przewrotką? To chyba jest najtrudniejszy achiv.

Musisz po prostu grać i samo wpadnie na pewno. Rób dużo dośrodkowań.

ja nie umiem sobie poradzić z achivo za szybkiego gola z rzutu autowego, albo moj zawodnik nie dobiegnie do piłki na aucie albo nie umie jej podnieść..
marekgtw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-10-2011, 16:50   #58
neverneve
Stały bywalec
neverneve Można na niego liczyćneverneve Można na niego liczyćneverneve Można na niego liczyć

neverneve's Avatar

Miasto: Niemcz
Reputacja: 267

Lista Osiągnięć

http://forum.onlinecenter.pl/showpos...&postcount=365

Tym sposobem można zrobić obydwa achievementy - na filmiku pokazana jest przewrotka (nożyce), ale mi udało się także tym sposobem (wprawdzie u kuzyna) zrobić achievement "szybko" (ten z autem), po prostu trzeba mieć szczęście, żeby przeciwnik wybił na aut powiedzmy na swojej połowie, a potem (jak się ustawi szybkość i celność strzałów na 100) to można szybko i łatwo strzelić, co skutkuje achievem.

neverneve jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-10-2011, 17:26   #59
Fuji
Wariat

Fuji's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał neverneve Zobacz post
trzeba mieć szczęście, żeby przeciwnik wybił na aut powiedzmy na swojej połowie, a potem (jak się ustawi szybkość i celność strzałów na 100) to można szybko i łatwo strzelić, co skutkuje achievem.
Nie ma sensu robić tego przeciwko kompowi. Najlepszym sposobem jest użycie drugiego pada jako "dowódcy" drużyny rywali i wybiegnięcie za jego pośrednictwem na aut na wysokości pola karnego. Teraz, by szybko wznowić grę, należy przytrzymać przycisk odpowiedzialny za krótkie podanie na - co oczywiste - głównym kontrolerze.

Stary 28-10-2011, 23:54   #60
sportowiec
Początkujący
sportowiec Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 96

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Swój! Na dobre i na złe 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

Został mi ustani achiev z singla z fify:
All my own work – Wygraj spotkanie z ustawieniami manualnymi [wliczając ustawienia obronne]
i tu się zaczyna problem. Mam ustawione wszystko na sterowanie ręczne ( tak mi się wydaję) i po wygraniu 3 meczy osiągnięcia nadal nie mam. Fajnie by było jakby ktoś podał jak ustawił kontroler do tego osiągnięcia. Porównam ze swoimi.
sportowiec jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania