Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Xbox One Magnetowid XXI wieku. Podobno są też gry.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13-06-2013, 23:48   #801
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11472

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: Xbox One - Temat ogólny

Akcesoria zewnętrznych firm:

Turtle Beach Ear Force XO SEVEN

From games and music to TV and movies, be immersed in surround sound and stay connected with friends with a state-of-the-art headset that delivers unparalleled audio quality. The XO SEVEN connects directly to the wireless Xbox One controller so you are free from wires to the console. Memory foam cushions create a noise-isolating barrier to outside distractions. And remove the boom mic, swap in the mobile cable with inline mic and use the XO SEVEN with all your mobile devices.

Turtle Beach Ear Force XO FOUR

The Ear Force XO FOUR headset features cinematic surround sound for immersive game play and entertainment and a high-quality microphone for Xbox One chat on Skype or Xbox LIVE games. Full range, 50mm speakers deliver the crispest highs and thunderous low end. The XO FOUR connects directly to the wireless Xbox One controller, so no long cords. And the XO FOUR easily connects to your mobile phone or tablet.

Polk 4 Shot Xbox One gaming headphones

With comfort and durability in every detail, the 4 Shot is ergonomically designed with a lightweight yet rugged spring steel headband, stitched leatherette padding, pivoting ear cups and plush over-ear fabric pads for a fit and feel that helps your concentration, never hinders it. Includes a retractable boom microphone that tucks smoothly up into the ear cup and turns off; at the touch of a finger, it clicks into position and turns on. The only headphone you’ll ever need, the 4 Shot converts from gaming to music to movies with a single 48” one-button control cable.

Mad Catz Arcade FightStick™ Tournament Edition 2 for Xbox One®

The “TE2” FightStick continues the legacy of the Tournament Edition line of premium gaming controllers from Mad Catz. Arcade-perfect controls and award-winning reliability all in the comfort of your own home. All-new features, infinite customization possibilities, and a design philosophy stemmed from a community of fighting game fans and the world’s best gamers.
Stary 13-06-2013, 23:49   #802
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Ale kto powiedział, że zapłacę i nie użyję? Wiadomo, że M$ generalnie zakpił z Polski i nie tylko, ale to chyba nie aż taki powód, żeby się obrażać. Spokojnie poczekam do premiery w Polsce ( nawet do połowy 2014 ) a do tego czasu ogram sobie gierki na PS4. Samo oczekiwanie mi nie przeszkadza, a wiem, że prędzej czy później, konsola trafi na moją szafkę
Stary 13-06-2013, 23:53   #803
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11472

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Nie wiem jak Ty Krolik ale ja sie doliczylem troszke wiecej tych exow.
Xbox One
Ryse
Forza Motorsport 5
Dead Rising 3
Kinect Sports Rivals
Killer Instinct

PS4
Killzone: Shadow Fall
DriveClub
Knack
The Witness
Warframe

Tak to chyba wygląda na dzisiaj, jeśli chodzi o tytuły startowe na wyłączność.

Ostatnio edytowane przez wrog : 14-06-2013 o 00:01
wrog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-06-2013, 23:55   #804
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
Wg mnie odpowiedź jest prosta - grami na "wyłączność", którymi miażdży Sony.
Na start PS4 dostaniemy tylko i aż świetnego Killzone, a Microsoft? TitanFall( później ), Dead Rising 3, Forza, Ryse. Mi osobiście ślinka cieknie na wszystkie te gry, a w Killzone po prostu chętnie zagram
Ja będę też grał w DriveClub i to w ramach abonamentu. A Knack to będzie nowy król platformówek
A po miesiącu od premiery i tak wszyscy wylądujemy na serwerach jakiegoś fpsa od Acti czy EA
Stary 13-06-2013, 23:57   #805
BrakTuSensuPL
Stały bywalec
BrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znają

Reputacja: 621

Lista Osiągnięć

Deep Dawn to multiplatforma? Nie wiem jeszcze jak bedzie z Infamous.

BrakTuSensuPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-06-2013, 23:58   #806
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał BrakTuSensuPL Zobacz post
Bronia Xboxa tymi paroma exami ktore i tak mi sie wydaje ze nie wybronia konsoli. Sam nie faworyzuje Ps4 bo gdyby Xbox mi czyms zaimponowal czy tez zachecil to pewnie i go tez bym kupil. Lviz wyobrazasz sobie Frezera ktory porzuca 100 k gsa i zaczyna od nowa ?
*****, a co mnie frezer obchodzi, jak ja sobie siebie nie wyobrażam.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-06-2013, 23:59   #807
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Cytat:
Napisał BrakTuSensuPL Zobacz post
Deep Dawn to multiplatforma? Nie wiem jeszcze jak bedzie z Infamous.
inFamous to najlepszy ex Sony ale pojawi się dopiero na początku 2014
Stary 14-06-2013, 00:03   #808
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

O Deep dawn to mało wiadomo na razie.

Marcin, tylko te wyglądają ciekawie, reszta ma beznadziejny design.

Polk 4 Shot Xbox One
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-06-2013, 00:12   #809
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

Ja bym tylko ryse z x1 lyknal, ale na dluzsza mete bedzie to nudne jak gow i dmc. Czas zweryfikuje, wszystko sie zacznie za rok, we wrzesniu, w sezonie ogorkowym. ps4 sie zadomowi, x1 wyjdzie w polsce i juz bibloteka bedzie bogata na obu platformach.

Wezcie sobie wegiel na wstrzymanie i poczekajcie do tej oficjalnej premiery w Polsce. Ps4 nie zachwyca tytulami, a od ms dostaniecie konsole z przyszloscia :p

Wysyłane z iPada przy użyciu TapTalk.

Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-06-2013, 00:22   #810
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6671

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

W temacie tego udostepniania gier "rodzinie" to na bank bedzie jakas spora restrykcja, a
Bo zeby ta lista byla stala albo jakies grube ograniczenia, bo w innym przypadku kupuje gre, a potem na allegro sprzedaje powiedzmy za 20-30 zl dostep do gry powiedzmy na tydzien, chetnych nie bedzie brakowalo, wpisuje ich na liste, graja sobie, a ja po kilku tygodniach mam gre odrobiona, jakos misie nie chce w to wierzyc niestety

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-06-2013, 00:26   #811
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

Jakies ziarnko prawdy w tym co Wizi pisze jest.

Stary 14-06-2013, 00:31   #812
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

crazzie, lista jest stala, jak juz ktos nalezy do rodziny to na stale. Nie ma przelaczania sie miedzy rodzinami.
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-06-2013, 00:51   #813
Foxter
Wariat

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

To jak we wloskiej mafii

Stary 14-06-2013, 02:06   #814
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Foxter Zobacz post
To jak we wloskiej mafii

Dokladnie

---------- Wiadomość dodana 01:06 ---------- Pierwotna wiadomość Wczoraj opublikowana 23:54 ----------

To jeszcze raz w jednym poscie jak Ja to widze...

Lista rodziny jest jedna i stala, jak juz sie na nia dostaniesz to zostajesz na stale, nie ma przelaczania pomiedzy rodzinami. Druga sprawa jest taka, ze kazdy czlonek pewnie bedzie musial posiadac gold aby grac i korzystac. Grac moga jednoczesnie dwie osoby, wlasciciel licencji i posiadacz pozyczonej licencji. Moze byc taka, ze rodzina bedzie tylko w danym regionie (us, Eur, Jap) albo bedzie zalezala od miejsca na ktore ma sie zalozone konto. Kolejna rzecz to taka, ze nie trzeba podawac nikomu zadnych informacji, bedzie specjalny folder, gdzie wlasciciel gry bedzie umieszczal te gry, ktorymi chce sie dzielic i z tego folderu bedzie mozna wybierac gry. Stawiam, ze bedzie jakis limit, ile gier na miesiac mozna udostepnic ale to tylko moje przypuszczenia.

Jaki to ma sens? Ano taki, ze kazdy wykupi golda, wiec jest kasa. Konsola bedzie sprawdzac podczas pingu jak dlugo osoba na pozyczonej licencji grala i na podstawie tego Microsoft bedzie dawal odpowiednia sume wydawcom. Z racji tego, ze jest restrykcja gier uzywanych na Xboxsie one to wydawcy bede brali czysta kase od sprzedawcow, beda dostawac kase od Microsoftu za wypozyczane licencje a Microsoft bedzie mial kase z golda. Kazdy bedzie zadowolony i bedzie to dobry poczatek i lagodnieszy przeskok na dystrybucje cyfrowa.

Nalezy takze pamietac, ze niekoniecznie byl taki plan od poczatku, ale po calej tej zadymie byl to najlatwiejszy ale niekoniecznie najtanszy sposob dla Microsoftu aby to troche odkrecic i zlagodzic. Jesli wszystko to bedzie tak wygladac to Microsoft zrobi z tego duza rzecz na Gamescon i innych show i slusznie z reszta bo zmienia to bardzo wiele.
Stary 14-06-2013, 02:21   #815
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12625

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Jeżeli tak to będzie wyglądać, to zostaję przy xboxie. Dzięki temu może więcej gierek na premierę będę łykał, 100zł na głowę to nie dużo, z bratem na spółę będziemy kupować i tyle. Dla mnie MS nie musi nawet grup do 10 osób robić, jeżeli nawet we dwie tylko będzie można się dzielić to dla mnie ok.
Stary 14-06-2013, 04:03   #816
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Czym wiecej patrze na to co czeka mnie na Xone (mam na mysli gry) to konsola coraz bardziej kojarzy mi sie z oryginalnym pierwszym xboxem i tym chyba wlasnie bedzie. Duzo dobrych gier, duzo geir na wylacznosc i duzo naprawde oldschoolowych gier. Moze jestem jedyny, ktory tak czuje ale naprawde widze w Xone oryginalnego xa.

A to przeciez nie koniec (brakuje Zoo Tycoon, Powerstar Golf, Crimson Dragon, Kinect Sports Rivals i D4), wiecej zapowiedzi na Gamescon, Pax i TGS

---------- Wiadomość dodana 03:03 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 01:33 ----------

Cytat:
Q. Can multiple people play the same game from the shared library at the same fucking time?
A. Yes they can. Licence owner and ONE other guy. TWO guys at the same time.

Q. Really, at the same time, including downloadable content and multiplayer? Halo5?
A. Really, really.

Q. So two guys playing the same game at the same time is great, but how about 9 other "family members"?
A. If nobody is playing any of these "family members" can play a game

Q. Let's see. Me and my friend Bob playing Halo 5 from my shared library. Can my friend Jim play any other game from my shared library at the same time while me and Bob playing Halo 5?
A. No, he can not.

Q. Who are these "family members" anyway?
A. Complete strangers who happened to be 30+ days in each other friend's list

Q. So can I make my friend Bob a "family member"?
A. Yes you can. Even your friend Jim. Up to 10.

Q. I'm not a friend with Bob anymore. Hate the motherfacker. Can I un-share fucking game?
A. Yes you can. And you can add new "family member" no charge.

Q. Is Xbox Live Gold required for sharing?
A. Yes it is.

Q. So MS decided to enforce draconian DRM because they hate us, true GAMERS?
A. Yep.
Just kidding. No they did not. The very first decision they made was: "every single game should be downloadable day one and playable from the hard drive without disk in the tray". The future is digital. Everything else - bunch of compromises between publishers, developers, retailers and yes consumers. They implemented flexible framework which will allow scenarios no other digital store has ever dreamed of. Including but not limited to:
- buying,
- sharing,
- gifting,
- giving up license,
- selling digitally (not at lunch),
- renting (not at lunch),
- trading in
- and of course destroying fucking game.

Q. How about Kinect? Will it watch me? Will it report everything to PRISM? Can I turn it completely off.
A. Kinect 2.0 is really (I mean really) good and it will cost you additional 100 bucks at lunch. No. No. Only when you turn xbox off.

Q. Is "power of cloud" a PR bullshit? I know for a fact MS needs 300K servers for DRM and reporting to PRISM.
A. No it's not a PR bullshit. You will see benefits in the launch games. For example dedicated servers for every multiplayer game and enhanced AI. Things to come - worlds without boundaries, very complex lighting, etc.

Q. So with a power of cloud XBOX ONE is more powerful than PS4?
A. Nope. About the same for all means and purposes.

Q. Sounds good but why they did not communicate it properly?
A. They tried and failed. Until people actually try and see all benefits.

Q. I don't care. I'm a lonely guy without internet connection, family, friends, girlfriend and even fucking dog. I also hate M$ in general and xbone particularly.
A. Good. Go buy PS4. Hate is overrated and PS4 is a good console.
hehehe... Frezer Style

Ostatnio edytowane przez WiZi : 14-06-2013 o 02:48
Stary 14-06-2013, 07:55   #817
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6301

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 

ale o co teraz chodzi nawet jak w tym samym czasie moze grac tylko jedna osoba to co dotej pory mieliscie inaczej ? pozyczaliscie plytke od qmla i graliscie a kumpel w miedzy czasie sobie gral w cos innego lub mial inne zajecia sprzatanie gotowanie wyprowadzic psa

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-06-2013, 08:14   #818
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Xbox One
Ryse
Forza Motorsport 5
Dead Rising 3
Kinect Sports Rivals
Killer Instinct

PS4
Killzone: Shadow Fall
DriveClub
Knack
The Witness
Warframe

Tak to chyba wygląda na dzisiaj, jeśli chodzi o tytuły startowe na wyłączność.
GT przygotowało taką oto listę gier na next geny. Brak niestety informacji o chociażby przybliżonych datach premier...

http://www.gametrailers.com/side-mis...any-ten-people
Stary 14-06-2013, 09:36   #819
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał sobol Zobacz post
ale o co teraz chodzi nawet jak w tym samym czasie moze grac tylko jedna osoba to co dotej pory mieliscie inaczej ? pozyczaliscie plytke od qmla i graliscie a kumpel w miedzy czasie sobie gral w cos innego lub mial inne zajecia sprzatanie gotowanie wyprowadzic psa

Dwie osoby, czytanie ze zrozumieniem się kłania.

---------- Wiadomość dodana 09:36 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 09:22 ----------

Gameinformer lobbuje za Polską

http://www.gameinformer.com/b/news/a...-launches.aspx
Stary 14-06-2013, 09:48   #820
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6301

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 

Cytat:
Napisał mataman Zobacz post
Dwie osoby, czytanie ze zrozumieniem się kłania
to tym bardziej nie wiem na co ta nagonka

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania