Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-10-2012, 21:07   #1
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Doom 3: BFG Edition

Tematu nie ma, to założę, chociaż gra pewnie nikogo. Wybrali sobie okres do wydawania, a ja z miłą chęcią bym zagrał w taki old skul. Zwiastun.

lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-10-2012, 22:01   #2
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie

Jest qrwa klimat! Zakup obowiązkowy. Elwisku ta gra wcale nikogo szczególnie dla tych pierdzieli co pamiętają czasy pierwszego Doom'a.
Stary 17-10-2012, 09:35   #3
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Doom 3: BFG Edition

Dokładnie: nostalgia i klimat przyciągają do tego zestawu, choć nostalgia już mnie pchnęła do zakupu DooM2 z XBLA, więc w tym przypadku tylko odświeżony DooM3 z dodatkowymi misjami się dla mnie liczy. Zwłaszcza, że podobno instalacja BFG Edition sprawia, ze w D1 i D2 nie można grać i trzeba grę odinstalować i lecieć z płyty. Szkoda też, że całość jest traktowana jako jeden pakiet i na D3 przypada tylko 600g.
Na PC D3 skończyłem chyba z 4 razy na weteranie (na nightmare się nie odważyłem, bo nie wiedziałem, że Soul Cube się dostaje w okolicach początku), ale w Ressurection of Evil nie grałem w ogóle, bo u nas były jakieś jaja z dystrybucją, a w pirata się nie chciałem bawić, więc to dodatkowa zachęta.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-10-2012, 12:43   #4
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  
Liczba Osiągnięć: 12

ale za ponad 130 zyla to by się jeszcze the Rock przydał na występ gościnny :] akurat trójka chyba była jedyną częścią jakiej nie skończyłem
Stary 19-10-2012, 22:06   #5
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

http://www.gametrailers.com/videos/t...sions-gameplay
Stary 19-10-2012, 22:12   #6
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Oj pograłby w tego dooma :-D. Jak cisną z typa w komentach, że słabo ogarnia temat sterowania mistrzowie internetu. Osobiście odpuszczam na następny rok, wolę wydać mamonę na jakiś hiciorek z listopada.
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-10-2012, 22:57   #7
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Dooma3 razem z dodatkiem skończyłem dwa razy na pierwszym x-klocu, wypas giera ale powroty do takich staroci bywają niestety bolesne hehehe
Stary 19-10-2012, 23:10   #8
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Nie przesadzajmy, to nie PSX. Doom 3 to solidny shooter, a grafika jest sporo podrasowana + 60 klatek/s w 2D, 30 klatek/s w 3D.
Stary 20-10-2012, 02:21   #9
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Czyli jednak będzie można używać latarki i broni równocześnie?! Yay!

http://www.destructoid.com/review-do...n-237084.phtml

Nie żebym sie rwał do zakupów, ale jest na liście.
Stary 20-10-2012, 04:35   #10
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839

no jak nie jak tak

tylko niech stanieje troche ;p
- w ogole matko jakie ja mam zaleglosci ... ;(
Stary 21-10-2012, 15:51   #11
MANDo
Spambot

MANDo's Avatar

http://www.eurogamer.net/articles/di...ition-face-off

No i wiadomo którą wersję brać .
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania