Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Nintendo > Stacjonarne Nintendo

Stacjonarne Nintendo Nowe oblicza rewolucji - Wii, WiiU, Switch.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-03-2017, 09:51   #61
luck1985
Wariat
luck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumny

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1388

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Odp: Nintendo Switch

Co za dzień!

Zamówiony przez Ciebie towar jest gotowy do odbioru

Stary 03-03-2017, 10:51   #62
wrog
El Presidente
wrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca świata

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 9961

Lista Osiągnięć
Forever Alone Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 45

Pochwal się potem wrażeniami.
Stary 03-03-2017, 11:41   #63
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Reputacja: 10927

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Wystaw już od razu na allegro
Stary 03-03-2017, 12:27   #64
luck1985
Wariat
luck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumny

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

W poniedziałek
Stary 03-03-2017, 13:18   #65
Aczik
Uzależniony
Aczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłość

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 1912

Sam bym przetestował Zelde sobie, ale jednak pauza u mnie

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-03-2017, 13:53   #66
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Na szybko.

Po N3DS jestem zaskoczony wykonaniem. 3DS jest słaby, bo nie do tego N przyzwyczaiło. Tutaj jest naprawdę dobrze.
Liczyłem na czerwonego i niebieskiego Joycona-ja mówię dydki. A dydki wchodzą w takie trochę oczojebne kolorki. Jakby kogoś kolorostyka interesowała.

Mam nowy TV 4k HDR i menu to takie PS2. Widać ząbki, graficznie N zawsze było generację/dwie do tyłu. Nic się nie zmieniło. Ale działa szybko i o to chodzi więc nie ma co płakać.

Zelda- system seller, ale trzeba brać poprawkę że gra była robiona pod Wiiu i graficznie nie gniecie jajec, ale tragedii też nie ma. Może nie Ps2, ale poziom Ps3. Nie wygląda jak kupa, ale petardy jak Horizon czy DriveClub (grafika) nie ma. To oczywiście było wiadome i konsol N nie bierze się dla grafiki, online tylko dla gier. Początek i czuć, że szykuje się gruby szajs, epicki tytuł, od pyty godzin, gra generacji 10/10 sztos i inne cumshoty. Jak ktoś grał w Zeldy, to zrozumie. Lipy nie będzie.

Padlet- no tutaj 2017 czuć, przełączenie między 6 calami a 55 jest od ręki. Mucha nie siada i jest potencjał. Nic więcej nie mam do dodania. Menu, gra wyglądają znaczenie lepiej. Fot nie wrzucam, bo na zdjęciach wygląda to gorzej niż w rzeczywistości. Zdjęcia wyostrzają.

Dydki- no nie mam 1 2 Switch, bo nie dam za to 199zł LOL To powinno być dorzucane do konsoli jak kiedyś Sport do Wii. Wg ludzi co grali, to czuć różnice że w szklance są 2 kostki lodu czy 5. Wibra na całej długości. Można trzymać luzem w ręce jak gruchy przy wii, ale mi takie granie średnio się sprawdza. I przechodzimy do tzw "pieska"

Wygody pada elite nie ma, jest ciut za wąsko. Ale nie jest najgorzej i idzie na tym spokojnie pograć. Dobrze, bo nie muszę kupować Pro controllera. Krzyżak wyglądał słabo na zdjęciach, ale guziki jak w padzie od N64, więc jest spoko i miło wchodzą guziczki.
Całość mała, ale o dziwo jest nieżle i nie ma męczarni podczas grania. Nie wiem jak sejsa po 10h, ale nie mam 14 lat żeby tyle siedzieć

Porażki Wiiu nie powinno być, chętnie bym pomachał dydkami przed TV w tego Skyrima mimo że kotlet i nie mam ochoty wracać co tej gry, ale za stówkę bym sobie chętnie sprawdził wymachiwanie mieczem przed.
Potencjał jest, drugie dno to będą gry indyki- oby nie było zalewu, a tylko miłym dodatkiem. Metal Slug np w formie handhelda jak najbardziej. N to powinno wykorzystać.

Marzec, to srogi miesiąc dla tego hobby, za dużo sztosów w jednym czasie. Jakby wydali Mario w czerwcu, a koniec roku nowy Metroid- to chapeau bas. Ale to N więc.... trzeba czekać.
Stary 08-03-2017, 21:24   #67
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5093

czytam sobie troche o tym sprzecie i widze z ekroluje opinia ze to straszny szajs jesli chodzi o hardware, wiesza sie, bad pixele wyskakuja (i ninny twierdzi ze to normalne lol), te joycony sie ruszaja jak sa zamocowane w ekranie, dosck to ponoc kawalek badziewnego plastiku i rysuje ekran konsoli, no niezle.
Stary 08-03-2017, 21:31   #68
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

PSP strzelał UMD.
Ps4 się kiwało, problem z płytami, to samo Xbox. Wersja X świerszczy. X360 RDR, YLOD w PS3.
PSP też miało badpixele.
Apple miało telefony 2/3x droższe od Switcha i farba odpadała. Pękała obudowa, imaci miały żółte plamy na ekranie itp itd.
Dzisiaj Golf IV czy V nie wytrzyma 15 lat jak jego poprzednicy. Takie czasy....

Konsola jak konsola, ale Zelda..... co N odybeało to głowa mała. Mnie sama mapa przytłoczyła, a gdzie tu ta cała reszta.
Stary 08-03-2017, 21:52   #69
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4338

I co z tą Zeldą, bo jak ogladam i czytam opinie to ciężko tam widzieć grę wszech czasów
Z pewnością mapa jest duża i jest masa możliwości, szczegółów, ale opowieść i walka niby nic specjalnego :P
Mam trochę wrażenie, że to tytuł ~90, ale za recki brali się fani Nintendo i chcieli zapewnić Switch świetny start. Tytuł specyficzny i nawet nie znalazł się jeden co wyskoczy z 6/10, jak to często ostatnio z dobrymi grami? Gra dla wszystkich ?
A z drugiej strony to GTA też zawsze dostawało kosmiczne oceny i nigdy nie byłem przekonany czy słusznie.
A hardware ? No mnie nie interesują takie wynalazki. Poza domem w nic nie gram. Czy sprzęt jest dopracowany dowiemy się później. Z każdą konsolą szukano na siłe jakichś wad, żeby było o czym pisać.
Jakbym chciał pograć na Nintendo to tu jednak system lucka ma sens. Ograć kilka gier i na sprzedaż.
Stary 09-03-2017, 19:25   #70
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Jak znasz/grałeś w poprzednie Zeldy, to tu jest inaczej. Zupełnie inaczej podeszli do tematu.

-Mapa to mnie przytłacza
-gra trudna
-parowanie trudniejsze niż w DkS
-elementy suriwalu, mnie np wkurwia gotowanie, a tutaj to mus
-broni dużo, ale 90% to złom i bardzo szybko się niszczy, nawet nie wiem czy za szybko.
- w poprzednich Zeldach był określony cel, gdzieś się szło i robiło co trzeba. Na końcu serduszko dochodziło i lecimy dalej. Tutaj trzeba się samemu postarać o zwiększenie serc i staminy. W praktyce wygląda to tak że siedzę 3h przed TV i w zasadzie fabuły nie ruszyłem. 3h zmarnowałem na łażenie i oglądanie świata itp bzdur xD
-stamina, nie możemy się wspinać ile się chce, latać ile się chce itp itd. Wszystko ograniczone paskiem którego nie było wcześniej
-To N, więc na grafikę tutaj nikt nie liczy, ale świat petarda. Zmiany pogodowe, dzień/noc, jak najdą chmury i Link w cieniu, w nocy świetliki, tam gdzieś kaczki sobie pływają, tam jak pobiegnę, to żurawie wystartują, a w tle gdzieś się sowa odzywa. No pełno takich smaczków i cieszą oko krajobrazy.

Gra wielka i 100h to tam lekko, a zapewne więcej. 100% bez jakiegoś poradnika grubości tego od Skyrima, to nie ma szans.

Zupełnie inna gra i seria dostała twardego resetu. Jednym pasuje drugim nie, ale tych 1 jest znacznie więcej.
Opowieść zawsze taka sama. Ona biedna, zły czarny charakter, a kurdupel ratuję sytuację. Nic się nie zmieniło. Walka jak wyżej- trudniejsza, nie ma już napierdalania klawisza na upartego.

Czy warto wydać 1400 dla jednej gry? Tak i nie. Teraz jest czas dla zjebów, fanów N, fanów Zeldy. Przeciętny gracz tego nie kupi ani teraz ani za rok ani za 4 lata. Mam wrażenie że N to zjebie i skończy jak Wiiu. Chociaż konsola zaliczyła ponoć niezły start, to tu się nic nie zmieni. Mario, Zelda to tam gra raz na rok albo dłużej. Czuję że będzie zalew indyków.
Daliby wsteczną z GC, Wii, gry z DS i byłoby spoko. A jak oni chcą dać za płatnego online gry z Nesa, to z czym do ludzi.

Sama hybryda spoko. Jest potencjał, ale ja mam wrażenie że N to zbombi
Stary 09-03-2017, 19:40   #71
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1786

na ile starcza maksymalnie naładowana bateria jak grasz w Zelde ? hehehe
Stary 09-03-2017, 20:00   #72
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

hehehe nie wiem, bo nie będę grał w taki tytuł na 6 calach.
Chwile grałem żeby przetestować formę handhelda, ustawiłem ekran na biurku, a dydki miałem w ręce. Trwało to 10 min.
A tak to cały czas konsola w docku więc nawet nie wie czy mam rysy jak można przeczytać w necie lol

A dydki w gripie trzymają się cały czas.
Stary 09-03-2017, 20:23   #73
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1786

chyba nie powiesz mi ze kupiłeś Switch zeby grać na dużym Telewizorze ? od tego jest PS4/XONE czy Wiiu czyi konsole ze zdecydowanie wiekszą biblioteką gier i lepszą grafiką, ja bym tego używał tyko w wyrku fotelu itp hehehe
Stary 09-03-2017, 20:41   #74
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

W bombermana mogę grać w wyrku, ale Zelda na 6 calach?
Stary 20-03-2017, 21:43   #75
WiZi
Spambot
WiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi Celebryta

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 4989

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Zelda BOTW jest gra kapitalna, w 100% zasluguje na oceny jakie dostala. Takiej swobody i logiki w grach z otwartym swiatem nie bylo a to dopiero pierwsza gra tego typu od Nintendo.

Chcesz jablka to wejdz na drzewo, nie chce ci sie to zetnij drzewo i pozbieraj z ziemi lol chcesz zobaczyc zdziwke przeciwnikow? Zakradnij sie do obozu, zabierz wszystkie bronie po czym zaatakuj i patrz jak wszyscy biegna po bron a tam dupa nic nie ma, wielka panika kazdy lapie co moze (beczki, kamienie etc) i napierdalaja w ciebie haha Chcesz nosic metalowa zbroje w burze ale nie chcesz byc elektryzowany za kazdym razem jak jebnie w ciebie piorun? Zaloz gumowe buty haha Skonczyly ci sie ogniste strzaly? Luzik, wyciagnij ognisty miecz czy pochodnie i stoj blisko lodowych blokow a cieplo samo je stopi. Zimno ci a brak ogniska? Wyciagnij miecz i sie ogrzej. Nie ma wiatru i nie idzie plynac, wez duzy lisc i wachluj a tratwa bedzie plynac... takich rzeczy jest masa, generalnie zadnych ograniczen w grze nie ma. Wszystko co mozna logicznie wykombinowac, mozna zrobic w grze. Jedynym ograniczeniem jest chyba pomyslowisc gracza. Jedna z najlepszych gier w jaka gralem. Najpierw wbije 100% na WiiU a potem jade od nowa na Switchu

Ostatnio edytowane przez WiZi : 20-03-2017 o 21:53
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-03-2017, 06:57   #76
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3023

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Brzmi nieźle, ale póki co Switch poza zasięgiem.

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-04-2017, 17:49   #77
Balisard
Stały bywalec
Balisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłość

Balisard's Avatar

Miasto: Kraków...no dobra, wieś pod krakowem
Reputacja: 1924

ale smaka zrobiliście...
Stary 22-04-2017, 10:38   #78
Cichoociemny
Stały bywalec
Cichoociemny Jest wokół niego pozytywna auraCichoociemny Jest wokół niego pozytywna auraCichoociemny Jest wokół niego pozytywna aura

Cichoociemny's Avatar

Miasto: Thorn/Rydzyk city
Reputacja: 222

Lista Osiągnięć
Ten jedyny 4 The Players Filantrop Donator o wielkim sercu 
Liczba Osiągnięć: 15

Gram na Switchu w Zeldę prawie dwa tygodnie i praktycznie mam nieruszoną główną linię fabularną głównie przez ogrom możliwości i kombinacji co opisał już WiZi.
Osobiście gram głównie na handheldzie ze względu na wygodę takiego grania z pełzającą 10-cio miesięczną pchełką po podłodze;-)
Grając na dużym ekranie z gripem zdarzyło się lewemu joyconowi zgubić zasięg o czym internet buczy i mówi się trudno kiedyś dokupię komplet innego koloru już pewnie poprawione a tego wtedy spróbuje sam naprawić.
Co ważne kupując sprzęt dokupcie od razu folię na ekran dobrej jakości ja mam Hori za 50 zybli i od wkładania i wyciągania kilka razy na dzień nie mam na niej absolutnie żadnej rysy.
Podsumowując to moja pierwsza "duża" konsola od N i jest mega świetnym uzupełnieniem Plejki i Klocka.Jako osoba bardziej nastawiona na granie multi czekam aż wprowadzą możliwość wysyłania wiadomości znajomym czy czat głosowy to takie tytuły jak Mario Kart 8(kolejny hicior z wysokimi ocenami) mogą nabrać rumieńców.

Senden mit mein ENIGMA system Mk IV ze 43-go roku.
Cichoociemny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-06-2017, 17:52   #79
kroolik37
Pokemon
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 5497

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Ten jedyny 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 22

Ktoś kupuje ARMS?

Jest już dostępna, ale niestety nie załapałem się na weekendowe testy i kurna nie wiem, czy warto.

Recenzje są raczej przychylne, chociaż nie wiem, czy będzie mi się chciało tyle ruszać rękoma
Stary 01-07-2017, 21:46   #80
Grzenio10
Stały bywalec
Grzenio10 Wzór dla innychGrzenio10 Wzór dla innychGrzenio10 Wzór dla innychGrzenio10 Wzór dla innychGrzenio10 Wzór dla innychGrzenio10 Wzór dla innychGrzenio10 Wzór dla innychGrzenio10 Wzór dla innych

Grzenio10's Avatar

Miasto: Pełczyce
Reputacja: 965

Dość mocno zastanawiam się nad kupnem Switcha. Ogólnie ostatnio mam mało czasu na granie więc konsolkę N głównie używał bym w trybie handhelda, tam gdzie mógłbym (kibel ) i miałbym czas (również kibel ). Dlatego pytanie, czy warto? Nigdy nie miałem konsoli N ale na taką Zelde to już przecieram ręce od Wind Waker. Przede wszystkim interesuje mnie jak to wszystko wygląda na małym ekranie i czy wygodnie sie gra. Takie Mario Kart tez ciekawe. Za pomocne info z góry dzięki.

Xbox Online Center Forum > Nintendo > Stacjonarne Nintendo

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania