Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-05-2017, 00:23   #3641
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10023

Lista Osiągnięć
Forever Alone Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 45

Domyślnie Odp: Ostatnio widziałem i (nie)polecam

Mnie tam się podoba The 100 i śledzę na bieżąco, bo na Netfliksie dają odcinkami. Trochę teen drama, ale fajny pomysł na świat po zagładzie.
Stary 16-05-2017, 00:25   #3642
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 11042

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

No wlasnie pomysł bardzo fajny ale niestety ta gra aktorska to dla mnie element nie do przyjęcia. Chociaż brakuje mi tu opinii Damiana

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stary 16-05-2017, 09:20   #3643
kroolik37
Pokemon
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 5611

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Ten jedyny 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 22

Damian teraz zbiera podpisy od starych dziadów na gazetkach dla dzieci. Nie ma czasu tracić czasu na gierki dla dzieci i wysokobudżetowe filmy w kinie.

Stary 17-05-2017, 01:29   #3644
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 7979

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
No wlasnie pomysł bardzo fajny ale niestety ta gra aktorska to dla mnie element nie do przyjęcia. Chociaż brakuje mi tu opinii Damiana

Jak teen drama to chujowe.

---------- Wiadomość dodana 00:29 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 00:00 ----------

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
Damian teraz zbiera podpisy od starych dziadów na gazetkach dla dzieci. Nie ma czasu tracić czasu na gierki dla dzieci i wysokobudżetowe filmy w kinie.

Czasem tu zaglądam, żeby sprawdzić Twoje posty. A gazetki z podpisami rosną na wartości, więc jest to inwestycja. Wysokobudżetowe filmy to na ogół gnioty obecnie robione na chiński rynek. Filmy uwielbiam, ale nie chcę dokładać moich pieniędzy to tego interesu. No chyba, że podoba Ci się kiła jak Godzilla i chcesz więcej. Oh wait.

Żeby nie przedłużać...

The Wire aka Najulubieńszy Serial Marcina - w końcu skończyłem. Rzecz jest dobra i warta polecenia, slow burner i procedural police drama, co cenię niezwykle, ale się serial nieco zestarzał, i nie idzie mi używaną technologię: ot, inaczej się kręci obecnie. Czy jest to serial wybitny? Dla mnie nie, o wiele bardziej cenię sobie The Shield - tematyka również policyjna, ale idzie o bardzo brudnych gliniarzy, mniej procedural.

W Kablu urzeka pokazanie gangsterki od podwórka: rodzisz się na dzielni, zostajesz na dzielni stojąc na kornerze. Rzadko ktoś wyrywa się z tego łańcucha, dragi to normalka, a przemoc to po prostu przemoc, nie ma za tym żadnej filozofii.

Ceni się za odważne kroki, bo drugi sezon to pokazanie społeczności Polaków pracujących w porcie Baltimore, nie mających nic wspólnego z wilekimi kingpinami zaświatka; ot chłopaki dorabiają na lewo i wkopują się w niezły kanał. Brak też McNaultiego, który postacią jest przednią, więc znów: brawa za odwagę pozbycia się głównego bohatera na cały sezon.

Serial stoi postaciami drugoplanowymi, od polityków przez urzędników, do różnej maści gangsterki, wszystko wydaje się ze sobą połączone i trzyma się kupy.

Kawał serialu, ale do najlepszych bym nie wrzucał. Nie banuj mnie, Marcin, czasem tu wchodzę. Coraz rzadziej niestety, bo nie ma po co.

Wołyń - straszna deprecha i dół. Jest to ogromna niekończąca się rzeka bólu i beznadzieji. Wiadomo: Smarzowski, kwiatków i jednorożców nie ma się co spodziewać, ale ten film jest zabójczy dla ducha.

Wiadomo, że każdy czekał na sceny kadzi, mi bardzo zaszkodziły, bo oglądałem film już jakiś czas temu, a chodzą mi po głowie, po obejrzeniu praktycznie nie spałem. Czemu? To dziecinnie proste: nie ma w tym jakiejś przesady czy shock value, jest czysty naturalizm, można było pojechać o wiele bardziej, a jest dobry montaż, genialne użycie muzyki i cuty gdzie trzeba Najważniejszy jest jednak fakt, że to wszystko wyglądało pewnie podobnie. Scena z obcinaniem warkocza na progu piękna, bo wiadomo, że jak się powiedziało 'a', to trzeba dokończyć.

Życie w czasie wojny pokazane dosadnie, ale bez ubarwień. Cieszmy się, że żyjemy jak żyjemy, bo Wołyń pokazuje że każdy może stać się ofiarą. I katem. Czyli w sumie norma. Sam sobie często zadaję pytanie, czy mógłbym byc strażnikiem w takim Auschwitz, i dochodzę do bardzo smutnych wniosków.

Czy jest to najlepszy Smarzowski? Nie, dla mnie Dom Zły jest jego najlepszym dziełem, strukturalnie i najzwyczajniej technicznie jest to jeden z najlepszych polskich filmów ever.

Stawiam bardzo blisko Spidera od Cronenberga, filmu po którym się podcina żyły, więc i dobrze i źle.

Tyle chyba.

Gdyby ktoś był w Kraku 2 czerwca, to proszę o kontakt, będe piątek i sobotę, chetnie wypiję piwo.

Królik, jak tam gejmoscore?

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 17-05-2017 o 01:53
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-05-2017, 09:05   #3645
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

The Shield też dobre, ale The Wire stawiam dużo wyżej. Jest bardziej wiarygodny, normalny. Shield z łysym robiącym wszystkich dookoła w ciula zbyt „komiksowy” i przerysowany.
Stary 17-05-2017, 11:20   #3646
Assassin
No-life
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 10735

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

The Wire>The Shield. Nie podlega to jakiejkolwiek dyskusji.

Stary 17-05-2017, 15:00   #3647
kroolik37
Pokemon
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Ostatnio widziałem i (nie)polecam

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post

No chyba, że podoba Ci się kiła jak Godzilla i chcesz więcej. Oh wait.

Królik, jak tam gejmoscore?

Ad 1
Bardzo mi się podobała. Ale to z tego względu, ze idę do kina zobaczyć fajny i efekciarski spektakl i nie oczekuje niczego innego.

Ad 2 Nie wiem, sprzedałem jakiś czas temu xboxa.
Stary 17-05-2017, 20:13   #3648
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 5252

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Nikt nie oglądał "Prometeusza 2 "? Tylko ja polazłem na to do kina ?

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-05-2017, 01:01   #3649
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 7901

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Ja byłem na premierze o 11 rano
Stary 18-05-2017, 12:23   #3650
kroolik37
Pokemon

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja tez widziałem 2 dni temu. Lepszy od Prometeusza.

Stary 18-05-2017, 13:55   #3651
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Wuuut??? Poważnie? Nic nie jest gorsze od Covemantu - w uniwersum Obcego.
Stary 18-05-2017, 15:45   #3652
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
kłółik przyjmuje na klatę te wszystkie brednie jakie sobie R. Scott wymyślił w tym pierdolonym śmietniku qrwa. Ten gość po prostu niszczy wizerunek najgorszego sqrwiela we wszechświecie a z organizmu doskonałego zrobił pośmiewisko qrwa obcy machający łapką to w kosmicznych jajach lepiej to wyszło ludzie...
Jedyny plus to kobieta z którą byłem strasznie przeżywała jak tą małą pokrakę laboratorium ta baba tłukła ubaw miałem niezły no i 3 razy mocno podskoczyła Powiem jedno wszyscy w kinie byli zawiedzeni serio

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana

Ostatnio edytowane przez sobol : 18-05-2017 o 15:52
Stary 18-05-2017, 15:46   #3653
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Najgorszy skurwol który powstał w wyniku zabawy pewnego syntka nie tak to sobie wyobrażałem
Stary 18-05-2017, 17:35   #3654
sobol
Spambot

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Najgorszy skurwol który powstał w wyniku zabawy pewnego syntka nie tak to sobie wyobrażałem
Widzisz masz słabą wyobraźnie.. a nie qrwa wychodzi na to że ja też chyba jak wszyscy na tymmświecie ale co my tam wiemy Alien należy do pana R. Scotta a on przed swoją emeryturą ma jakieś urojenia i co mu kto zrobi. Jebaniutki a zablokował Alien 5

Stary 19-05-2017, 20:16   #3655
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
The Shield też dobre, ale The Wire stawiam dużo wyżej. Jest bardziej wiarygodny, normalny. Shield z łysym robiącym wszystkich dookoła w ciula zbyt „komiksowy” i przerysowany.
To samo możesz powiedzieć o 24, gdzie Jack Bauer raz za razem rozgryza złych terrorystów i ratuje Stany. Ale ogląda się świetnie.

---------- Wiadomość dodana 19:16 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 19:13 ----------

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
Ad 1
Bardzo mi się podobała. Ale to z tego względu, ze idę do kina zobaczyć fajny i efekciarski spektakl i nie oczekuje niczego innego.

Ad 2 Nie wiem, sprzedałem jakiś czas temu xboxa.
Film o Godzilli, gdzie tytułowego potwora na ekranie zbyt dużo nie ma nazywasz fajnym i efekciarskim.

---------- Wiadomość dodana 19:16 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 19:16 ----------

Cytat:

Są jeszcze AvP, drugiego nawet nie tknąłem, bo strach.
Stary 19-05-2017, 20:25   #3656
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Pewnie, że ogląda się świetnie, ale jednak The Wire - jako całość - lepsze.

PS Designated Survivor sobie zobacz na Netfliksie.
Stary 19-05-2017, 21:04   #3657
sobol
Spambot

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
To samo możesz powiedzieć o 24, gdzie Jack Bauer raz za razem rozgryza złych terrorystów i ratuje Stany. Ale ogląda się świetnie.

---------- Wiadomość dodana 19:16 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 19:13 ----------

Film o Godzilli, gdzie tytułowego potwora na ekranie zbyt dużo nie ma nazywasz fajnym i efekciarskim.

---------- Wiadomość dodana 19:16 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 19:16 ----------

Są jeszcze AvP, drugiego nawet nie tknąłem, bo strach.
AvP w najnowszym dziele też został spuszczony do kibla. Tak sobie myślę że nawet AvP 1 było lepsze od Przymierza

Stary 24-05-2017, 13:12   #3658
sobol
Spambot

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

Obejrzałem sobie "Logana" qrwa czy seria nie mogła tak wyglądać od samego początku ? Myślę że nawet P.Damianowi się podobał i czekam na Jego opinie.
Niech ktoś pozdrowi ode mnie P. Lvizzza

Stary 24-05-2017, 14:54   #3659
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Podobał mi się bardzo. Daję "okejkę"
Stary 25-05-2017, 11:35   #3660
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Gomorrah - drugi sezon prześwietny, chyba serial tu już kiedyś zachwalałem. Takie The Wire trochę klimaty, ale bohaterami są tylko gangsterzy. Rzecz mocno odbrązawiająca wizerunek mafii jaki wytworzył się naszyhc umysłach po Ojcu Chrzestnym: nie ma honoru, reguły są tylko żeby utrzymać status quo i maluczkich w ryzach. Bardzo, bardzo polecam, duże production value, podoba mi się też użycie tego zielonkawego filtra na obraz, choć w obecnych czasach to standard.

Marcin DS mam na liście, ale odkryłem, że pojawił się na Amazonie 4 sezon Americans, a to jedna z fajniejszych serialowych rzeczy dla mnie ostatnich kilku lat, stawiam obok Masters of Sex i Fargo. Za dużo tego wszyskiego po prostu.
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania