Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

PlayStation 4 Następna generacja według Sony.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-07-2017, 21:41   #21
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10023

Lista Osiągnięć
Forever Alone Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 45

Domyślnie Odp: Crash Bandicoot N SANE TRILOGY

Na Xboksie też się ogra i może nawet wymasteruje. Tutaj się przejdzie i puści dalej
Stary 06-07-2017, 07:44   #22
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3037

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Ile mniej więcej zajmuje przejście jedynki?

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-07-2017, 07:45   #23
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Kilka godzin, to nie są długie gry.
Stary 06-07-2017, 08:19   #24
czesio83
Uzależniony
czesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłość

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 1785

Lista Osiągnięć
Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość Old School Playaz 
Liczba Osiągnięć: 4

Jak to jest z tą trudnością? Bo jak czytam na forach te żale że strasznie trudny.Faktycznie utrudnili tę składankę czy to dzieci neo rozpieszczone samograjami zostały pokonane przez klasyka.I czy faktycznie są problemy z detekcją kolizji.Np skaczemy na żółwia i giniemy bo gra tego nie zalicza.
Stary 06-07-2017, 09:16   #25
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 7836

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Piszo że Elite jest nawet prostsze ;p
Stary 06-07-2017, 10:44   #26
kroolik37
Pokemon
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 5497

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Ten jedyny 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 22

Ja szczerze mówiąc nie grałem w pierwsze części na PS1, więc nie mam odniesienia, ale... łatwo nie jest ostatni etap na 1 wyspie ładnie daje mi w kość, a to dopiero początek.
Stary 06-07-2017, 12:10   #27
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

W jedynce jest kilka irytująco-frustrujących fragmentów, ale bez przesady. Jak tracimy dużo żyć, to gra daje nam w końcu maski albo przesuwa checkpointa bliżej, więc wszystko jest do zaliczenia po iluś tam próbach. Mnie najdłużej zatrzymał etap High Road, gdzie żółwie mają dziwne hitboxy i łatwo z nich spaść, a chciałem przejść bez kombinowania z chodzeniem po linach Irytacja głównie wynika z tego, że wymagana jest duża precyzja, a sterowanie go nie oferuje, nawet na krzyżaku (gałka to w ogóle tragedia chwilami).
Stary 06-07-2017, 12:14   #28
czesio83
Uzależniony
czesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłość

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 1785

Lista Osiągnięć
Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość Old School Playaz 
Liczba Osiągnięć: 4

Jak skończyłeś pierwszą wyspę to ni jest tak źle Myślałem że odpadniesz po pierwszym lewelu

---------- Wiadomość dodana 12:14 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 12:12 ----------

Czyli jest git teraz czekać do grudnia aż wyjdzie na prawdziwą kąsole 4 kej.Poprawią pewnie wszystkie hitboxy i na xie już będzie cud miód i jabłka.
Stary 06-07-2017, 16:37   #29
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Reputacja: 10974

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Skończyłem trylogię i o ile jedynka i dwójka mają jeszcze dla nas jakieś wyzwanie tak trzecia część jest banalnie prosta. Bez farmienia żyć skończyłem z 60 na koncie a w jedynce parę razy kontynuowałem. Poziom który Marcin opisał jest piekielnie trudny właśnie przez hitboxy i jeszcze była taka jedna plansza pod koniec co w górę wieży się wspinamy. Też łatwo nie było i momentami trzeba skakać jak gibon ale nic strasznie trudnego. Jak ktoś nie ma skilla to niech nie podchodzi do pierwszej części bo się tylko zdenerwuje na to jaką mechanikę miały kiedyś gry.

Mnie cieszy przeniesienie tamtych rozwiązań do dzisiejszej gry szkoda tylko, że w pierwszym Crashu nikt nie pomyślał aby dodać łatwiejszy wybór plansz bo cofanie się z ostatniej do pierwszej to już takie rozwiązanie mocno lata 80-90.

@komar

Elite nie jest trudny tylko skomplikowany i rozbudowany. Jak ktoś myśli, że wejdzie tam, podepnie kartę mamusi, kupi sobie Corvette i od razu będzie robić pju pju to niech lepiej wraca do gier mobilnych bo tam jego miejsce.
Stary 06-07-2017, 16:41   #30
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 7836

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
@komar

Elite nie jest trudny tylko skomplikowany i rozbudowany. Jak ktoś myśli, że wejdzie tam, podepnie kartę mamusi, kupi sobie Corvette i od razu będzie robić pju pju to niech lepiej wraca do gier mobilnych bo tam jego miejsce.
Corvetty jeszcze nie mam ale kupiłem właśnie pierwszy statek - Cobre. A to już prawie jak Corvetta
Stary 06-07-2017, 16:47   #31
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Reputacja: 10974

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Dobry wielozadaniowy statek. Pozbieraj w nim trochę kasy, weź udział w nowych CG które dzisiaj się pojawią na tablicy to powinieneś mocno zarobić bez większego wysiłku a potem już decyduj czy idziesz w polowanie, handel czy eksploracje. Jakbyś miał pytania to wal tutaj bo jest temat na forum albo na grupie na FB
Stary 06-07-2017, 18:49   #32
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Poziom który Marcin opisał jest piekielnie trudny właśnie przez hitboxy i jeszcze była taka jedna plansza pod koniec co w górę wieży się wspinamy.
Slippery Climb. Modliłem się, by dało wreszcie checkpointa
Stary 08-07-2017, 13:10   #33
kroolik37
Pokemon
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie no przerabana jest ta gra. Przeszedłem pierwsza wyspę i ten skaczący pies spędza mi sen z powiek. Tragedia, chyba sprzedam dalej bo nie na tym to polega, żeby tylko siedzieć i się wkurzac
Stary 08-07-2017, 19:29   #34
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Weź się za dwójkę i trójkę w takim razie, są dużo łatwiejsze (trójka to spacerek).
Stary 09-07-2017, 18:39   #35
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

Przez chęć domknięcia Yakuzy 0 nie pograłem zbyt wiele, zacząłem oczywiście od jedynki i będąc w trakcie Temple Ruins na 2. wyspie wierzę, że dobrnę do końca gry. :P Co z tej wiary wyjdzie zobaczymy przy bardziej wymagających etapach... Sam gameplay nawet przypadł mi do gustu, dla mnie to pierwszy kontakt z serią, więc za niewygórowaną kwotę mam 3 świeżynki do ogrania, jestem gotów się trochę powkurzać.

Stary 10-07-2017, 09:10   #36
kroolik37
Pokemon

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja to jednak do wymagających gier się nie nadaje .

Dwójkę też odpuszczam, ale nie przez trudność, tylko wtórność.

Spróbuję jeszcze ta 3 sprawdzić.
Stary 10-07-2017, 18:34   #37
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1786

mnie ciekawi czy dadzą kiedyś w wersji cyfrowej oddzielnie wszystkie części, bo tylko jedynka mnie interesuje, 2 i 3 podobno uprościli pod casuali wiec szybko bym się znudził, najwyżej poczekam do jakieś sporej promocji na cały pakiet hehehe
Stary 15-07-2017, 20:11   #38
r1p
No-life

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

Jedynka skończona, resztę się ogra za jakiś czas. Niby fajne to było, ale trochę na jedno kopyto. Na plus przyjemna graficzka, jeśli już odnawiać, to tylko w taki sposób.

Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania