Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-10-2014, 15:26   #141
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Domyślnie Odp: Sleeping Dogs: Definitive Edition

Cytat:
Napisał Sawyer1 Zobacz post
lepsza grafa, większy ruch uliczny, szczegóły coś jak gta V na nowe konsole
Bez jaj, odświeżone GTA V będzie miało na tyle tych szczegółów, że mają znaczenie
Stary 10-10-2014, 15:43   #142
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał litwin Zobacz post
http://youtu.be/hI9xkaPibxk

jak zakładam temat to chociaż trailer wrzucę, ale piszę w pewnej sprawie może ktoś się też z tym spotkał. Kupiłem jakiś czas temu preordera na marketplace i cały czas mam w bibliotece zakupiono w przedsprzedaży (a premiera była już 14h temu), a jak odpalam przenosi mnie do sklepu i mogę znowu kupić... w ten sam dzień zassałem Nba 2k15 i z nba wszystko ok.
A nie kupowałeś przypadkiem na hamerykańskim markecie? Bo tam premiera jest (o dziwo) później kilka dni.

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-10-2014, 02:08   #143
litwin
Znajomy
litwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znają

litwin's Avatar

Miasto: Toruń
Reputacja: 606

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ten jedyny Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 26

Cytat:
Napisał r1p Zobacz post
A nie kupowałeś przypadkiem na hamerykańskim markecie? Bo tam premiera jest (o dziwo) później kilka dni.
Bardzo możliwe, że nie zmieniłem regionu jak kupowałem NBA, mam nadzieję, że 14.10 będę mógł odpalić, podziękował
Stary 11-10-2014, 13:06   #144
Czezare
Fanatyk
Czezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innych

Czezare's Avatar

Reputacja: 769
Domyślnie Odp: Sleeping Dogs (dawniej True Crime: Hong Kong)

Widzialem wczoraj pudelko z gra w Jowiszu. Niestety bardzo niemile zaskoczenie. W odroznieniu od pastgenow gra jest tylko po angielsku. Zupelnie nie rozumiem tej decyzji wydawcy. Wobec powyzszego moje zainteresowanie ta edycja zmalalo do zera absolutnego...
Stary 11-10-2014, 13:17   #145
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11472

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Jesteś pewny?
Cytat:
Warszawa, 10.10.2014 - Cenega, oficjalny partner firmy Square Enix w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech z przyjemnością informuje, że dziś ma premierę gra Sleeping Dogs: Definitive Edition. Tytuł jest dostępny w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation4 i Xbox One. Jednocześnie informujemy, że 17 października wersja na komputery PC ukaże się w serii Premium Games.
Stary 11-10-2014, 13:17   #146
R4ZOR
Fanatyk
R4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykład

Miasto: Warszawa
Reputacja: 477

I tak ponoć port jest koszmarnie skopany, gierka ma ogromne trudności z utrzymaniem nawet tych 30 klatek...
Stary 11-10-2014, 15:47   #147
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5130

pogralem troche na pc, roznice niby sa, ale nie powiedzialbym ze warto wydawac kase.
pogralem z 2 godziny i wszystko bylo w miare stabilnie jesli o to chodzi.
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-02-2015, 15:36   #148
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Może mi ktoś powiedzieć jak mam iść do tej kapliczki zdrowia? Jest wyspa Aberdeen i na samym dole jest pokazana na mapie, ale nie ma żadnej trasy żeby tam pojechać. O co kaman?

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-02-2015, 16:49   #149
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7841

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Cytat:
Napisał Baczek PL Zobacz post
Może mi ktoś powiedzieć jak mam iść do tej kapliczki zdrowia? Jest wyspa Aberdeen i na samym dole jest pokazana na mapie, ale nie ma żadnej trasy żeby tam pojechać. O co kaman?

zakradnij się do jakiejś łodzi i w drogę ,bądź wskakuj do wody i sam podpłyń do celu,ale nie przypominam sobie,żeby był jakiś problem (kończyłem cztery razy na 100 %)

Ostatnio edytowane przez YuSuzuki : 05-02-2015 o 16:52
YuSuzuki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-02-2015, 17:08   #150
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Ok zaraz sprawdzę, bo tylko właśnie ta kapliczka została mi do osiągnięcia.

---------- Wiadomość dodana 17:08 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 16:55 ----------

Dobra zrobione. Dzięki Yu

Stary 23-01-2016, 14:47   #151
Baczek PL
No-life

Baczek PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Kurde brakuje mi jedna nagroda do calaka. Jest to "Hazardzista" trzeba wygrać 100000 na walkach kogutów i madzonga. Gram w to od dwóch godzin i cały czas wygrywam te jebane walki. Pisze mi cały czas ze mam na koncie 999 tys zarobione i cały czas to stoi w miejscu. Jakis glitch?

Stary 23-01-2016, 14:57   #152
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Kurde brakuje mi jedna nagroda do calaka. Jest to "Hazardzista" trzeba wygrać 100000 na walkach kogutów i madzonga. Gram w to od dwóch godzin i cały czas wygrywam te jebane walki. Pisze mi cały czas ze mam na koncie 999 tys zarobione i cały czas to stoi w miejscu. Jakis glitch?
w wersji na x360 nie było słychu o gitchu tegoż aczka, zawsze po wygranej save wroć do domu i znowu save potem sprawdź statsy
Stary 23-01-2016, 15:01   #153
Baczek PL
No-life

Baczek PL's Avatar

Lista Osiągnięć

To jest chore. Wygrywam kilkanaście razy i cały czas jest ta sama liczba. Odpaliłem od nowa grę i dalej nic. Jprdl co za shit

Stary 23-01-2016, 15:22   #154
YuSuzuki
Shenmue 3

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
To jest chore. Wygrywam kilkanaście razy i cały czas jest ta sama liczba. Odpaliłem od nowa grę i dalej nic. Jprdl co za shit

cierpliwości bandziorku , wpadnie z czasem

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Tagi
crime, true

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania