Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-08-2012, 16:42   #21
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797
Domyślnie Odp: Sleeping Dogs (dawniej True Crime: Hong Kong)

Polecam gierkę jak najbardziej, jest świetna
Stary 10-08-2012, 18:10   #22
litwin
Znajomy
litwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znają

litwin's Avatar

Miasto: Toruń
Reputacja: 606

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ten jedyny Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 26

Domyślnie

Preorder jest, nie mogę się doczekać czwartku po tym jak przemaglowali ja w tvgry jeszcze bardziej mnie zachecili
Stary 14-08-2012, 11:35   #23
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

pierwsze recki juz się pojawiły i chyba jest dobrze hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 14-08-2012 o 11:40
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-08-2012, 12:05   #24
litwin
Znajomy
litwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znają

litwin's Avatar

Miasto: Toruń
Reputacja: 606

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ten jedyny Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 26

na metacritic ma az 82/100, ladnie ladnie
http://www.metacritic.com/game/xbox-360/sleeping-dogs

a jeszcze jedna:
Sleeping Dogs review: 9/10 in OXM - 'A better game than we were expecting'

mysle ze calkiem dobra rozgrzewka przed GTA
Stary 16-08-2012, 17:20   #25
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Póki co wychodzi na to, że w przypadku wersji na X360 podwójna wersja językowa to kłamstwo. Tzn. jest podwójna: polska i rosyjska, angielskiego niet, a przynajmniej ja nie umiem gry w tym języku odpalić. Jak jest coś innego ustawione w dashu niż polski to gra się odpala po rosyjsku (nawet zmiana regionu na typowo anglojęzyczny nie pomaga). Taka sama wujnia jak z MoH z 2010, ale tam przynajmniej nie było podane, że jest dostępna angielska wersja językowa, a tutaj nawet instrukcja jest po angielsku i po polsku.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-08-2012, 17:28   #26
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11472

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Napisz im hejtmejla.
Stary 16-08-2012, 17:59   #27
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Napisz im hejtmejla.
Już napisałem. Najgorsze jest to, że człowiek zaczął Cenedze ufać i tym uber-failem w dużej mierze ten kredyt zaufania pogrzebali. Darksiders II może kupie jeszcze w Polsce, bo tam za spolszczenie odpowiada THQ, a z tym nie było problemów, ale już np. Dishonored to pewnie za granicą nabędę.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Stary 16-08-2012, 20:28   #28
[InSanE]
Uzależniony
[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych

[InSanE]'s Avatar

Reputacja: 805

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 4 The Players Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 18

A jak zawsze piszę, że jak Srenega coś wydaje, to musi być kwas, to wielcy obrońcy promocji "-50 procent na grę za paragon" chcą zeżreć mnie żywcem

[InSanE] jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-08-2012, 20:39   #29
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

No straszne, bo nie ma angielskich napisów do wyboru... Ważniejsze jest to, że robią polskie. Takich jak Jaskier, którzy muszą grać w języku Szekspira, bo inaczej dostają drgawek, jest niewielu. Oczywiście wpadka jest, bo skoro obiecali podwójną wersję, to powinna być podwójna. Nie zmienia to faktu, że jechanie po Cenedze jest już trochę passe.
Stary 16-08-2012, 21:02   #30
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Wolę grać po angielsku, ale nie mam większego problemu z przymusową polska lokalizacją kinową, jednak w tym przypadku muszę się bawić z ustawieniami języka w dashu. Cenegę od dawna bronię, ale jak się rzeczywistość rozmija z tym co jest podane na pudełku z grą, to niestety, ale ciśnienie idzie do góry niebotycznie.

Ostatnio edytowane przez Jaskier : 16-08-2012 o 23:16
Stary 16-08-2012, 21:09   #31
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Jaskier, włącz sobie rosyjskie napisy i leć ze słuchu, a przy okazji jeszcze chińskiego się trochę nauczysz... Sam znam w miarę angielski i już bywało, że trochę się krzywiłem na nieudane polonizacje, ale w końcu mieszkamy w Polsce - czy tego chcesz czy nie polska wersja zawsze będzie cieplej przyjęta przez większość polskich graczy. Moim zdaniem dwie wersje Cenega robi tylko i wyłącznie przez grzeczność i nie powinna być besztana za pozostawienie samego języka ojczystego - tym razem coś nie pykło, ale nie ma co się od razu spinać. Trochę paradoksalnie sam będę najprawdopodobniej zmuszony grać po angielsku (urok promek) i nie uznaję tego wcale za jakąś zaletę.

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-08-2012, 23:20   #32
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Żeby była jasność: mnie absolutnie nie boli to, że na płycie jest polska wersja. Mnie boli, że miała być wersja PL/ANG, a jest PL/RUS i nie sposób się o tym dowidzieć póki się gry nie odpali. Przecież to jest nie w porządku.

P.S. "Lecę ze słuchu", ale do dialogów po chińsku sobie już napisy włączyłem, bo wolę wiedzieć co do mnie mówią - dobrze, że jest taka opcja.

Ostatnio edytowane przez Jaskier : 16-08-2012 o 23:29
Stary 17-08-2012, 00:48   #33
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 

Cytat:
Napisał r1p Zobacz post
Trochę paradoksalnie sam będę najprawdopodobniej zmuszony grać po angielsku (urok promek) i nie uznaję tego wcale za jakąś zaletę.
Kup sobie polaka, a promkę komuś odstąp - problem z głowy .

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-08-2012, 02:46   #34
Pingwin
Redakcja
Pingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyć

Pingwin's Avatar

Reputacja: 300

Lista Osiągnięć

Mój ból w okolicach rectum spowodowany grą widzieliście już na twarzoksiążce (r1p i Fugas) i o ile ścierpię polskie napisy i blokadę regionalną, tak fakt, że jest to kolejny tytuł dla którego muszę przełączać dashboard na język polski żeby Śpiące Psiaki nie uruchamiały się w rosyjskiej wersji językowej jest słaby. A ogólnie rzecz biorąc to sandbox fajny, miło pośmigać choć IMO klimat HK był lepiej odwzorowany w Shenmue II, ale to też inny gatunek gry. Lecę grać dalej .
Stary 17-08-2012, 10:39   #35
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał Fuji Zobacz post
Kup sobie polaka, a promkę komuś odstąp - problem z głowy .
Jestem biednym studentem

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-08-2012, 12:56   #36
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

cenega nie raz dała w dupę i będą się tłumaczyć licencją. No, ale faktycznie bardzo ubolewam nad Jaskierem Biedaczek, nie ma angielskich napisów. Sprzedaj grę i kup z zachodu, bo twe serce pęknie. Ciesz się *****, że chińczyk nie nawija po polsku, ba mogli dać gwarę śląską!

Wracając do samego tytułu, to sandbox kozacki, aczkolwiek do mnie HK nie przemawia za bardzo, no ale skoro jest HK to ja tego nie zmienię. Śmiga się fajnie, tylko obecnie jestem w jakiejś biednej dzielnicy, bo samochody z dupy wzięte. Wgl, da się skradziony samochód wprowadzić do garażu, bo z Amandą nie chce jeździć na tym zjebanym motorze. Fajna dupa z niej swoją drogą. Inteligentna, zgrabna i sexowna. Znajdźki też kozackie Ogólnie jak dla mnie tytuł obowiązkowy dla każdego, bez czekania na obniżkę ceny

Ciekawe ile DLC do tego wypuszczą, bo ostatnio nagminnie jest to stosowane.

Ostatnio edytowane przez Foxter : 18-08-2012 o 00:29
Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-08-2012, 18:12   #37
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Miasto: New York
Reputacja: 1119

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 53

Hong Kong to tak raczej slabo jest odwzorowany... mogliby chociaz jedna wyspe dobrze zrobic, Kowloon to chyba w ogole nie ma...

Zeratul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-08-2012, 18:13   #38
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

całkiem znośny tytuł musze przyznać, troche spartolony model jazdy pojazdów no i grafika mogła by być lepsza i płynniejsza aczkolwiek pocieszam się tym że PS3 dostało tradycyjnie najgorszą wersje ze śmiechu wartą rozdzielczością bodajrze 1152x640 hehehe
Stary 18-08-2012, 22:03   #39
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

te konfrontacje 1 vs 6 sa zajbiście nudne i schematyczne. *****... kiedy będę miał jakąś giwerę. Rozumiem, że twórcy wzorowali się w tym tytule walką wręcz, ale bez przesady. Wchodzę do xxx *********** się z 5, kończy się scenka, *********** się z dwoma, ci jak padają idę na dół *********** się z 6, później idę do klopa i nawalam kolejnych 5 :/ No bez jaj.

Mam reputację 1, kupę kasy, a nawet samochodu nie mogę kupić u dilera, albo garniaka :/ Co za pojebana te reputacja. Skoro mam kasę i mnie na to stać to po co wprowadzili jakieś udziwnienia. ********. Będę jeździł i modlił się przy kapliczkach, żeby zdrowie sobie podnieść, bo do każdego przeciwnika trzeba indywidualnie podejść. A najlepiej działa na początku schemat kontra, wpierdol, złapanie za fraki i wyrzucenie gościa przez barierkę, rozjebać go o ścianę... i 3 inne, w każdej lokacji to samo. Schemat, monotonia i nuda. Tak wygląda walka wręcz. Pościgi, ucieczka przed policją to chyba gorzej odwzorowana niż w gta1

Pozostałe misje ok, fajnie nazwali burdel, salon masażu

Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-08-2012, 23:07   #40
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Pierdzielisz. Misje wcale nie są takie monotonne, walka jest nieźle zrobiona i rozbudowana. Do tego dochodzą nowe ciosy i zróżnicowani przeciwnicy. Łatwo nie jest. Czego się spodziewałeś? To gra wzorowana na azjatyckich filmach akcji, więc jest od cholery king-fu.

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Tagi
crime, true

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania