Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18-08-2012, 23:14   #41
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826
Domyślnie Odp: Sleeping Dogs (dawniej True Crime: Hong Kong)

wrog ma racje nie jest wcale nudnawo no i walki przynajmniej nie są dla casuali trzeba się troche namachać, natomiast nie wiem czy trudne są wyścigi bo jeszcze nie brałem udziału w żadnym z nich ? troche cienkie te stacje radiowe moim zdaniem, szkoda że nie da się wsadzić własnej muzy hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 18-08-2012 o 23:19
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-08-2012, 23:46   #42
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

no dochodzą nowe ciosy, ale trzeba szukać tych statuetek, a te z reguły z tego co zauważyłem są tylko podczas wykonywania głównych misji. Wspominałem, że głównym elementem sd jes walka wręcz, ale każda konfrontacja wygląda identycznie, przynajmniej dla mnie. I do amandy nie mogę zadzwonić, tylko po burdelach jeździć, żeby adrenaline zwiększyć :/

odnośnie jeszcze walk, to wystarczy wejść na teren triady, sprowokować ich, żeby weszli na schody (o ile są) i wówczas bez najmniejszych problemów można skosić całą 8 bo biedacy na schodach nie dają rady a jak nie, to wyciągnąć z bagażnika samochodu klucz do kol i napierdalać

No, a z tymi stacjami to się zgodzę, większość ssie pałkę. I nie da się tak jak w tym jak my tam było... wybrać "piosenek", które mają być odgrywane.

Obecnie najbardziej opłacalna jest kradzież fur, niezłą kasę się za to trzepie. Swoją drogą jak zwiększa się tą reputację do cholery? Bo nigdzie nie widzę w statystykach informacji o tym. Mam niby coś tam, za bezkolizyjną jazdę 2, ale to nie to chyba. lol

odnośnie causuli, to mogą sobie kupić dlc i mają wszystko odblokowane, więc wrogu pewnie kupił dlc i struga madafakę

Ostatnio edytowane przez Foxter : 19-08-2012 o 00:22
Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-08-2012, 23:53   #43
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

Real FM FTW!
QBalu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-08-2012, 01:58   #44
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

już kumam przez co ten rispekt się nabija. Swoją drogą znalazłem zajebisty i skuteczny sposób na walkę podczas misji nalotu policji. Wystarczy wóz, i jazda po wojakach Te miejscówki mnie wkurwiały najbardziej hehe, w 10 sek kosi się 8 Widzieliście, że później można lambo i ferrari kupić? Ciekawe czy po drogach to jezdzi, bo nie spotkalem w sumie.

Stary 19-08-2012, 02:34   #45
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11472

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Ja jak mam problemy z miejscówką z kamerą, to właśnie biorę samochód i ich rozjeżdżam
Stary 19-08-2012, 09:44   #46
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

też tak czasem robie a co do bryk to popylają po mieście labmo i ferrarka tyle że bardzo żadko hehehe
Stary 19-08-2012, 10:15   #47
Foxter
Wariat

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

wczoraj podjechałem bryką, jeden mnie z auta wjebał, to no ja uciekam do innego po klucz a te debile w 4 wsiadaja do mojego smochodu, jeden na motorze gdzes w **** pojechał odjechał. W sumie ucieczka przed nimi i używanie zepchniecie tez może być emocjonująca, ale z tego co widziałem to im ta jazda nie wychodziła za bardzo, bo po na ścianę chcieli wyjechać

Ostatnio edytowane przez Foxter : 19-08-2012 o 10:21
Stary 20-08-2012, 16:21   #48
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Komentarz Cenegi do zamieszania z polska wersją:
Cytat:
Chciałbym serdecznie przeprosić wszystkich graczy za błędne informacje dotyczące szczegółów lokalizacji gry Sleeping Dogs - powiedział Marek Chyrzyński, Szef Zakupów Grupy Cenega i Dyrektor Generalny Cenega Poland. – W oficjalnych komunikatach informowaliśmy o tym, że zarówno wersja na PC, jak i na konsole, dostępna będzie w podwójnej wersji językowej z oryginalnym angielskim dubbingiem oraz polskimi i angielskimi napisami do wyboru. Finalna wersja gry, która trafiła do sklepów zawiera polskie napisy na wszystkich platformach, jednak tylko wersja PC daje możliwość wyboru dodatkowo napisów angielskich. Gra Sleeping Dogs wydana na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360 zawiera polskie napisy i opcjonalnie rosyjskie, ale niestety nie daje możliwości wyboru angielskich napisów. Chciałbym podkreślić, iż zawsze staramy się by zdecydowana większość wydawanych przez nas tytułów była lokalizowana zarówno w wersji na PC jak i na konsole, co udało się także w przypadku Sleeping Dogs. Dodatkowo, mając na uwadze różne wymagania i preferencje graczy, staramy się wydawać gry tak żeby gracze mieli komfort wyboru zarówno polskiej, jak i oryginalnej wersji językowej. Taki sposób wydawania gier jest w naszym kraju rzadkością i przekonanie do niego wydawców nie jest rzeczą łatwą. Wpływa na to m.in. obawa przed reeksportem (ze względu na niższe ceny detaliczne), czy też, w przypadku wersji konsolowych, podwyższony (przy uwzględnieniu wersji angielskiej w grze) koszt licencji płaconych przez wydawców na rzecz firm Sony i Microsoft. Wiemy jednak jak ważna dla wielu graczy jest możliwość takiego wyboru i pomimo trudności bardzo często udaje nam się uzyskać zamierzony efekt– ostatnio chociażby z LEGO Batman 2, czy Risen 2, a w przygotowaniu są kolejne tytuły, w których będzie możliwy wybór wersji językowej. W przypadku Sleeping Dogs niestety nie wszystko wyszło tak jak zaplanowaliśmy. Patrząc na niektóre komentarze, można dojść do wniosku, że czasami, z punktu widzenia PR, lepiej byłoby zaniechać takich działań i kierować się zasadą „nie myli się ten kto nic nie robi”. Wtedy uniknęlibyśmy rozczarowań, ale my chcemy wyróżniać się na tle konkurencji i robić więcej dla naszych klientów, więc spodziewajcie się lokalizacji i wersji językowych do wyboru w grach, które wydajemy.
Stary 20-08-2012, 16:58   #49
Mr Perfect
No-life

jezu a komu to wadzi że nie ma nagielskich napisów skoro mówią po angielsku czepianie sie na siłe hehehe

---------- Wiadomość dodana 16:58 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 16:43 ----------

gdzie wrogu robiłeś osiągnięcie za bezkolizyjną jazde przez 2 min ? mi sie kurde ten licznik zgliczował po tym jak w opcjach go wyłączyłem teraz już nie moge go włączyć wiec musze z zegarkiem to robić i zgadywać czy w coś zawadziłem czy nie hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 20-08-2012 o 17:00
Stary 20-08-2012, 17:18   #50
litwin
Znajomy
litwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znają

litwin's Avatar

Miasto: Toruń
Reputacja: 606

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ten jedyny Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 26

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
jezu a komu to wadzi że nie ma nagielskich napisów skoro mówią po angielsku czepianie sie na siłe hehehe

---------- Wiadomość dodana 16:58 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 16:43 ----------

gdzie wrogu robiłeś osiągnięcie za bezkolizyjną jazde przez 2 min ? mi sie kurde ten licznik zgliczował po tym jak w opcjach go wyłączyłem teraz już nie moge go włączyć wiec musze z zegarkiem to robić i zgadywać czy w coś zawadziłem czy nie hehehe

jak wjedziesz na obwodnice w north point w strone aberdeen to dopiero za pacholkami i zwezka zacznij to robic i utrzymuj stala predkosc, troche szybciej niz inne auta ale nie maxa
Stary 20-08-2012, 17:20   #51
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Autostrada, wolna fura i jazda. 2:30 bez problemu nabite za drugim razem bodaj.
Stary 20-08-2012, 20:03   #52
Foxter
Wariat

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

ma ktoś może mapkę, gdzie można znaleź te statuetki dla ChujmujChanga? Czy raczej złudne są moje nadzieje i pojawiają się one tylko w głównych wątkach? Jego umiejętności mogli rozwiązać w inny sposób, poprzez zdobywanie punktów w walce wręcz, coś w rodzaju RPG. Zdobywasz doświadczenie, i rozdzielasz punkty. Aczkolwiek sam pomysł nie jest zły z tymi chińskimi podróbami, ale wolałbym, aby były to typowe znajdźki

Ostatnio edytowane przez Foxter : 20-08-2012 o 20:06
Stary 20-08-2012, 20:08   #53
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Filmik może być?

Stary 20-08-2012, 21:30   #54
Foxter
Wariat

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

dokładnie 10 minut temu to odkryłem lol.

Stary 21-08-2012, 08:54   #55
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Jak ktoś chce naprawdę bezstresowo zrobić osiągniecie związane z jazdą bez stłuczki to niech się uda na północ Central. Tam jest wielkie rondo (sklep z akcesoriami ślubnymi jest przy nim), na które nic nie wjeżdża i można sobie w spokoju jeździć wokół niego ile dusza zapragnie.

Po co w ogóle te filmiki z "kolekcjami"? Przecież wystarczy proste zadanie w czasie randki z każdą z lasek wykonać i się na mapie w grze odsłaniają.

@odpowiedź Dyrektora Cenegi -

nie wszystko zawsze wyjdzie, jest to zrozumiałe i o to nikt nie powinien mieć pretensji (ja zawsze Cenegę broniłem jak ludzie po nich jechali, że w grach od Bethesdy lub Rockstara nie było spolszczenia), ale nadal nie wyjaśnili dlaczego prowadzili dezinformację póki ktoś nie zaczął mordy drzeć. Tzn. ja się domyślam dlaczego: sądzili, że się Square Enix zgodzi na ich warunki i zrobili już pudełka z nadrukami PL/ENG, ogłoszenia w internecie i w prasie też od dawna zamówione były, jak się okazało, że nic z tego nie będzie to uznali, że się nikt nie kapnie i nie opłaca się nic zmieniać.

Przeprosiny przyjęte, ale wzmianka: "taki sposób wydawania gier jest w naszym kraju rzadkością" jest przecież bzdurą, bo prawie każda polonizacja od EA (już od 2009!) to wersja wielojęzykowa (w tym angielska), tak samo z grami do THQ od 2011 (kiedy jeszcze CDP był dystrybutorem).

PS W planie wydawniczym nadal mają notkę o tym, że Sleeping Dogs jest w wersji PL/ENG.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"

Ostatnio edytowane przez Jaskier : 21-08-2012 o 11:27
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-08-2012, 11:00   #56
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Po co w ogóle te filmiki z "kolekcjami"? Przecież wystarczy proste zadanie w czasie randki z każdą z lasek wykonać i się na mapie w grze odsłaniają.
Ten filmik to pokazuje
Stary 21-08-2012, 11:26   #57
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Ten filmik to pokazuje

Didn't watch LOL

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-08-2012, 11:28   #58
Foxter
Wariat

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Bo ja się pytałem biedaku ze śląska.

Swoją drogą myślałem, że te randki bardziej rozbudowane będą. Wiecie, razem zamieszkują, ona się ciągle pyta gdzie wychodzi i co robi przez cały dzień. Później ją porywają i gwałcą, a on musi wychowywać nie swojego syna. Popada w alkoholizm, bije żonę i dziecko. A tu jakieś gównianą mepecke odsłania.

Stary 21-08-2012, 17:25   #59
Mr Perfect
No-life

dziwny jest medal za rozwalanie aut, gram już bardzo długo a mam chyba 3 na 50 zniszczone dopiero ? biore udział w pościgach i regularnie demoluje radiowozy, próbowałem też wskakiwac autem do morza ale chyba w ten sposób nie liczy jako demolka hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 21-08-2012 o 17:28
Stary 22-08-2012, 00:16   #60
n1n3r PL
Znajomy
n1n3r PL Wkrótce będzie sławnyn1n3r PL Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 128

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! 360 stopni Ilość, nie jakość Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 14

zalapal ktos z was juz glitcha uniemozliwiajacego osiagniecie 100%? mam 97,95% wszystko zriobione i kupa... na forum sleeping dogs bylo cos zeby jeszcze raz zrobic fight cluby ale u mnie nic to nie dalo... jak bedziecie miec jakies lepsze info to dajcie znac.
n1n3r PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Tagi
crime, true

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania