Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-06-2015, 23:19   #2641
YuSuzuki
forever Charlie
YuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narody

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 5198

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Domyślnie Odp: W co teraz grasz na X360?

Cytat:
Napisał Claudeszz Zobacz post
Diablo 3 - chetnie bym dolaczyl ale mam tylko wersje na x1 ;-(
Najlepsza wersja,także Claud pogramy of course,no i forzę trza dokończyć.....ale przy Diablo ciężko mi wogóle coś zacząć a co dopiero kończyć....ale damy radę
Stary 22-10-2015, 15:51   #2642
gta04eflc
Nowy
gta04eflc Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Śląsk
Reputacja: 8

siemka wszystkim kto zagra w batman arkham origins na multi posiadam tez max payne 3, gta serie, mortal kombat ufc undisputed 3, dead island, tomb raider i wiele innych moj gt: gta04eflc
gta04eflc jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-04-2016, 08:35   #2643
YuSuzuki
forever Charlie
YuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narody

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 5198

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

...ostatni post z października 15 r.- nikt nie gra na najlepszej konsoli? -walcie się

Ostatnio tylko Gears of War 3 - zdobyłem aczka(Wyposażenie) po 4 latach przerwy w grze -very nice game
Stary 24-04-2016, 16:38   #2644
flacha00
Znajomy
flacha00 Wzór dla innychflacha00 Wzór dla innychflacha00 Wzór dla innychflacha00 Wzór dla innychflacha00 Wzór dla innychflacha00 Wzór dla innychflacha00 Wzór dla innych

flacha00's Avatar

Miasto: Żnin
Reputacja: 816

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Your e-penis must be huge! Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 15

Domyślnie W co teraz grasz na X360?

Ja tam czasami pogrywam. Ostatnio skończyłem kampanie w black ops 1 i 2. Kiedys tylko multi grałem wiec trza było opanować.

X360 petarda konsola
Stary 13-05-2016, 06:56   #2645
WiZi
Spambot
WiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi Celebryta

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 4814

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Robilem dzis porzadki i tak jakos wpadlo w rece lol Co prawda gra nie na x360 ale gralem wlasnie na x360, bo nie chcialo mi sie podlaczac starego xboxa. Jutro wyciagne, postawie pod Tv po latach przerwy i pocisne troche w obie czesci. Mimo swoich latek RSC nadal wyglada niezle a gra sie rownie dobrze co kiedys, czesc druga oczywiscie duzo lepsza Moze pora dac odpoczac Forzie i zrobic kolejna czesc?

Ostatnio edytowane przez WiZi : 13-05-2016 o 07:16
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-05-2016, 00:37   #2646
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Wzór dla innychevlqpa Wzór dla innychevlqpa Wzór dla innychevlqpa Wzór dla innychevlqpa Wzór dla innychevlqpa Wzór dla innychevlqpa Wzór dla innych

evlqpa's Avatar

Miasto: Tczew
Reputacja: 795

Lista Osiągnięć
Aniołek Lubiany Na dobre i na złe Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 10

Właśnie skończyłem 1 rozdział Kings quest i muszę powiedzieć że chyba skuszę się na season passa, niby zwykła przygodówka point'n'click, ale robi bardzo dobre wrażenie (zdecydowanie lepsze niż the walking dead). Zarówno wizualne jak i fabularne, ma kilka jajcarskich osiągnięć. Wisienką na torcie jest narrator, w tej roli trochę zapomniany Christopher Lloyd, wali sucharami na lewo i prawo, ale tutaj to o dziwo pasuje jak ulał.
Stary 16-01-2017, 07:42   #2647
Aczik
Uzależniony
Aczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłość

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 1850

Forza 3 - trzeba kiedyś te wszystkie wyścigi objechać, a się zejdzie jeszcze sporo czasu. Jakoś to nie nudne po powrocie do tego klasyka, powoli ale do przodu, pare h dzienne i zamknę temat.

PS. Reszta to jakieś zaległości do naruszenia

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-01-2017, 16:34   #2648
czesio83
Uzależniony
czesio83 Może być z siebie dumnyczesio83 Może być z siebie dumnyczesio83 Może być z siebie dumnyczesio83 Może być z siebie dumnyczesio83 Może być z siebie dumnyczesio83 Może być z siebie dumnyczesio83 Może być z siebie dumnyczesio83 Może być z siebie dumnyczesio83 Może być z siebie dumny

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 1258

Lista Osiągnięć
Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość Old School Playaz 
Liczba Osiągnięć: 4

A se pykam W cave z golda,przygodówka jak za starych czasów kilka panolków i kombinowanie ich umiejętnościami.czasami trzeba się nieźle nagłówkować co mieli na miśli w danej zagadce.

PS.Aczik nie wiedziałem że forza 3 wyszła na biedakonsoli

Ostatnio edytowane przez czesio83 : 16-01-2017 o 16:36
czesio83 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-04-2017, 11:27   #2649
Aczik
Uzależniony
Aczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłość

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 1850

Z okazji tego, że mój ONE ma teraz nowego właściciela przez jakiś czas, także wracam na 360 odkurzać staroci i testuje sobie inne rzeczy. Z czasem może siądę na parę minut góra godzina, ale to bardzo rzadko. Głównie pogrywam w DMC HD Collection, Castelvania: Lords of Shadow i coś tam jeszcze przy okazji drobnej. Brak czasu daje znać o sobie...

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-04-2017, 01:14   #2650
Shanga
Znajomy
Shanga Po prostu miły człowiekShanga Po prostu miły człowiekShanga Po prostu miły człowiekShanga Po prostu miły człowiek

Shanga's Avatar

Reputacja: 359

Obecnie Metro Last Light od dłuższego czasu krążyła mi po głowie ale nie było kiedy usiac no i w końcu się udało czas znaleźć, od samego początku przypadła mi do gustu i nie żałuję żadnej minuty straconej.
Shanga jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-04-2017, 20:38   #2651
murinus
Stały bywalec
murinus Po prostu miły człowiekmurinus Po prostu miły człowiekmurinus Po prostu miły człowiekmurinus Po prostu miły człowiekmurinus Po prostu miły człowiek

murinus's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 432

Lista Osiągnięć
Widz Swój! PlayStation 3 is my Home Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 13

gears of war 3 jak na razie i od czasu do czasu the cave

murinus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-04-2017, 00:03   #2652
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Wzór dla innychevlqpa Wzór dla innychevlqpa Wzór dla innychevlqpa Wzór dla innychevlqpa Wzór dla innychevlqpa Wzór dla innychevlqpa Wzór dla innych

evlqpa's Avatar

Lista Osiągnięć

ostatnio na tapecie jest: Wolfenstein The New Order, Vanquish i Red Faction Armageddon
Stary 19-04-2017, 17:20   #2653
czesio83
Uzależniony
czesio83 Może być z siebie dumnyczesio83 Może być z siebie dumnyczesio83 Może być z siebie dumnyczesio83 Może być z siebie dumnyczesio83 Może być z siebie dumnyczesio83 Może być z siebie dumnyczesio83 Może być z siebie dumnyczesio83 Może być z siebie dumnyczesio83 Może być z siebie dumny

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 1258

Lista Osiągnięć
Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość Old School Playaz 
Liczba Osiągnięć: 4

Gratsy za RF Ale jakoś mnie to demko nie przekonało do zakupu Mechanika gry jest oparta demolce i ,,naprawianiu'' świata?
Szkoda że nie napisałeś predzej w co szpilasz,zawsze to lepiej multika zrobić z naszymi niż szukać burgerów.Tam chyba milutka horda jest na 4

A u mnie na tapecie poszukiwanie 3 ukrytych leweli w super mięsku i coś dla relaksu kupiony za grosze,słitaśny platformerek JUJU.strasznie krótki ,4 światy tylko.Praktycznie jak zagrało się w pierwszy to grało się we wszystkie.
Stary 22-04-2017, 09:52   #2654
evlqpa
Stały bywalec

evlqpa's Avatar

Lista Osiągnięć

Masz rację, umoczyli tą cześć, otwarty świat w "gorylach" był znacznie lepszym rozwiązaniem. Nie ukrywam że Magnet gun to jedyny powód dla którego ją kupiłem, fajny patent
Stary 23-05-2017, 14:48   #2655
Pioter_Zzz
Banned
Pioter_Zzz Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Diablo 3 i polecam!
Pioter_Zzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-05-2017, 12:34   #2656
murinus
Stały bywalec
murinus Po prostu miły człowiekmurinus Po prostu miły człowiekmurinus Po prostu miły człowiekmurinus Po prostu miły człowiekmurinus Po prostu miły człowiek

murinus's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 432

Lista Osiągnięć
Widz Swój! PlayStation 3 is my Home Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 13

jak na tą chwilę rayman origins a później się zobaczy

murinus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania