Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > Trofea

Trofea Brązowe, srebrne, złote i platynowe.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-07-2018, 12:42   #1521
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182
Domyślnie Odp: Mistrzowie Platyn

Nnnnie mam pojęcia. Można to jakoś sprawdzić w grze?
Grałem, bawiłem się wszystkimi niemal broniami, aż tu nagle platyna była bliżej niż dalej więc po prostu do niej dociągnąłem. Nie zwracałem uwagi na przegrany czas.
Stary 14-08-2018, 15:30   #1522
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3082

Tomb Raider - Definitive Edition - 15 platyna, temat wyczerpany, także nie będę się rozpisywał na ten temat Jeszcze z dwie platformy oblecę i komplet będzie.

RageOfMaltael completed the game Tomb Raider - Definitive Edition and is the 1,231st gamer on the site to complete it

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-09-2018, 21:23   #1523
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7621

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

nba 2k19 the prelude - sama nazwa mnie rozbraja.... , i wydali kolejną część tej wspaniałej serii i jest jeszcze łatwiej i szybciej zdobywamy 100 %.. Pamiętamy,że w meczu gwiazd,możemy zapałzować grę i wychodzimy do menu, nie musimy nic kupować - oglądamy parę wstawek i gramy 4 meczyki,ściągać i grać bo darmo

Xbox Online Center Forum > Sony > Trofea

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania