Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Zobacz wyniki ankiety: Jaka była dzisiaj pogoda?
Ładna 3 0.20%
Średnia 6 0.40%
Brzydka 1 500 99.40%
Głosujących: 1509. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-01-2010, 22:41   #361
grizzzly12
Nowy
grizzzly12 Wkrótce będzie sławny

grizzzly12's Avatar

Miasto: Suwałki
Reputacja: 74
Domyślnie Odp: Akcja MS "Nie przerabiam, nie kradnę"

http://www.youtube.com/watch?v=hVUHMHYfiJA

grizzzly12 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-01-2010, 22:55   #362
InFeS
Znajomy
InFeS Wkroczył na dobrą drogę

InFeS's Avatar

Miasto: Kalisz
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Promotor Słuchacz 360 stopni Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 4

Cytat:
Napisał grizzzly12 Zobacz post
On tak na poważnie? Seriously? "Przerobili mnie konsole." Very dobry lengłydż.
http://www.youtube.com/watch?v=Y9cTSvvcoyU ^^
Stary 25-01-2010, 23:09   #363
14 Karate
Banned
14 Karate Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Bydgoszcz

Lista Osiągnięć
PlayStation 3 is my Home 360 stopni Go! Go! PSP/Vita Złomiarz 

Co to mają być za filmiki , jaja sobie robią czy to jakaś parodia .
14 Karate jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-01-2010, 23:57   #364
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

http://www.youtube.com/watch?v=u5pdl...eature=related
O_o
Stary 26-01-2010, 15:02   #365
Pawel1995k
Uzależniony
Pawel1995k Zobaczymy co z niego wyrośnie

Pawel1995k's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4

Lista Osiągnięć
Konsekwentny 360 stopni Jakość, nie ilość Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

http://www.onlinecenter.pl/5939/Aktu...-tym-roku.html

A więc jednak KontrAkcja przyniosła jakiś skutek? Czy to może kolejny pic na wodę?

Ostatnio edytowane przez wrog : 26-01-2010 o 15:04
Pawel1995k jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-01-2010, 15:14   #366
InFeS
Znajomy

InFeS's Avatar

Lista Osiągnięć

A właśnie miałem pisać czemu jeszcze news się o tym nie pojawił ale widzę Wrog czujny jest Jeśli mówię prawdę no to tylko się cieszyć. Ale co z kontami? Na nowo trza będzie zakładać?

P.S. Wy też macie problemy ze stroną typu że są błędy z różnych liniach i nie wyświetlają się niektóre części strony?
Stary 26-01-2010, 15:21   #367
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

pic na wode a co im zostalo co powiedza w prost ze "Nie" lepiej powiedziec ze "jest w planach" i "byc moze" przeciez nie podadza koncernowi sOny uzytkownikow na tacy

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-01-2010, 15:36   #368
Pawel1995k
Uzależniony
Pawel1995k Zobaczymy co z niego wyrośnie

Pawel1995k's Avatar

Reputacja: 4

Lista Osiągnięć
Konsekwentny 360 stopni Jakość, nie ilość Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

Niby tak, no ale może chłopaki w końcu się zmobilizowali i zrobią polski LIVE. Pożyjemy,zobaczymy. A mam takie pytanie. Czy można zmienić adres itp. na jakiś inny? Czy trzeba konto nowe założyć? Bo jestem ciekaw jak to będzie kiedy wyjdzie polski LIVE. Czy będzie trzeba zrobić nowe konto, czy może jednak wystarczyłoby tylko pozmieniać dane w koncie.
Stary 26-01-2010, 15:51   #369
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Nie zmienisz kraju konta.
Stary 26-01-2010, 15:56   #370
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Zapomnij o przenoszeniu konta.Caly GS i wszystko, co sciagnales(chyba), przepadnie.I taki pozytek z polskiego LIVE.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-01-2010, 15:59   #371
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Lol, nic nie przepadnie, chyba go nie rozstrzelają, jak nie założy nowego konta? Gdyby polski live wszedł, to każdy by sobie po prostu założył drugie konto, z którego mógłby ściągać dodatki bez blokady, tyle... A osoby dopiero zaczynające 'zabawę' z xklocem od razu na Polskę.
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-01-2010, 15:59   #372
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Jeszcze nie ma Live a już źle, lolz.
Stary 26-01-2010, 16:42   #373
VGONZOV
Znajomy
VGONZOV Wkroczył na dobrą drogę

VGONZOV's Avatar

Miasto: Tychy
Reputacja: 22

Ha ha ha dokładnie Hosen jeszcze nie ma i nie wiadomo czy będzie Live a już problemy z kontami
Stary 26-01-2010, 17:20   #374
InFeS
Znajomy

InFeS's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie ma co spekulować na ten temat. Jak wprowadzą LIVE wtedy można gadać na temat kont a teraz pozostaje czekać...czekać na cud że wprowadzą.
Stary 26-01-2010, 18:45   #375
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

tak wam powiem ze teraz w domu naspokojnie obejrzalem ten pierwszy film i ubawilem sie jak cholera faceta zatkalo pytanie o Live wygladal jak by sie bal ze ktos za chwile ma go zamordowac a jaka wiedze posiadu uuu nie sadzilem ze iTunes to system

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
Stary 27-01-2010, 15:32   #376
NikoBellic07
Nowy
NikoBellic07 Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Okolice Mława

Lista Osiągnięć

yy... mieszane uczucia mam.. kupilem dodatki.. juz mi nie bedą przydatne na nowym GT, gs'y.. idź Pan..
NikoBellic07 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-01-2010, 08:51   #377
sobol
Spambot

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

http://polygamia.pl/Polygamia/1,9533...postulaty.html
-Opis linku
- wtym ze o to linku sa przedstawione postulaty WeWantLive ktore zostana wyslane gdzie trzeba
-koniec opisu linku
-Tu jeszcze jeden link http://tnij.org/fn9s
-nie bede go opisywal bo mi sie nie chce

Ostatnio edytowane przez sobol : 28-01-2010 o 10:11
Stary 28-01-2010, 16:46   #378
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Lista Osiągnięć

Mogłeś opisać link, gdyż prowadzi on do bardzo ciekawego wywiadu, a tak to mało kto kliknie. Ale spokojna głowa, zamieszczę imo najciekawsze fragmenty, wraz z moim żałosnym komentarzem:

bold to tvn24, nieformatowany tekst to Jacek Murawski, dyrektor Ms Polska

Cytat:
Tvn24.pl: Dlaczego polski oddział Microsoftu oszukuje część swoich klientów?

Jacek Murawski, dyrektor polskiego oddziału Microsoftu: Jestem bardzo zadowolony, że tyle osób interesuje się Xboksem. W Polsce spodziewaliśmy się mniejszej skali kradzieży oprogramowania. Konsola jest zabezpieczona przed kopiowaniem, ale utalentowani inżynierowie poradzili sobie z tym. Mamy problem, bo bardzo mało legalnych gier sprzedaje się na tę platformę.
Żenująca próba wymigania się od odpowiedzi na zadane pytanie. Poza tym, trzeba było lepiej zabezpieczyć sprzęt przed złamaniem, bo powodowanie dużej awaryjności wcale nie odstrasza potencjalnych piratów przed przeróbką.

Cytat:
Zgadzam się z większością użytkowników. Już czas, aby Xbox live został uruchomiony w Polsce.

To dlaczego go nie ma?

To skomplikowana sprawa. Wdrażanie takich produktów odbywa się stopniowo. Mamy wiele języków, wiele krajów, wiele systemów podatkowych, płatnościowych. Proszę zwrócić uwagę, że nasz konkurent Apple również nie ma usługi iTunes w Polsce, chociaż ten serwis jest dużo starszy od naszego. Ubolewam, że nie udało nam się tego wcześniej załatwić. Łączę to z problemem nielegalnych gier, bo staramy się załatwiać sprawy po kolei.
Kolejna, moim zdaniem, błędna odpowiedź. Żeby nie przywoływać tutaj oklepanego ma maksa [acz dobrego] argumentu o Sony i wspaniałego, polskiego PSN, użyję innego. Brak ogarnięcia systemu płatniczego przez ms to tylko i wyłącznie ich lenistwo. Niedawno zamówiłem sobie coś z jakiegoś głupiego amerykańskiego sklepu przez internet. I co? Byłem w stanie zapłacić moimi pieniędzmi z mojej polskiej karty debetowej. Sklep na zadupiu. Nie w EU. Debetowa. Da się? Da. A że z punktu widzenia prawa trzeba by to inaczej załatwiać, podatki, itp? No cóż, skoro poradzili sobie w innych krajach, W INDIACH, to nie wierzę, że w Polsce się nie da. Poza tym, kiedyś dało się płacić polskimi kartami na marketplace i za granie na multi [inna sprawa, że słabo im wychodziło 'odpinanie' tych kart od konta].
Aha, śmieszne jest to, że zamiast przykładu z PSS podał jakieś głupie srajTunes. No tylko żeby się wybielić.

Cytat:
Walczę o to, żeby uruchomić Live jak najszybciej, także dla mnie, bo sam jestem miłośnikiem gier.

Proszę wymienić trzy rzeczy, które zrobił Pan w tym kierunku.

To jest kwestia priorytetów decyzyjnych naszej centrali w Redmond...
Czytaj: ''nic nie zrobiłem, może poza tym, że jebuem na pudełku z x'a, że lajw nie jest dostępny w niektórych krajach, ale nie napisałem jakich. Sloganu 'play anyone, anywhere in the world' oczywiście nie ruszyłem''.

Cytat:
Czyli polski oddział nie ma tu nic do powiedzenia?

Nasza rola jest doradcza. Musimy przedstawić potencjał rynkowy i zainteresowanie klientów. Ono jest dzisiaj duże. Większe niż rok temu. Stąd tak donośny głos użytkowników. Słyszymy go i przekazujemy dalej. Ja będę w przyszłym tygodniu w Redmond i będę ten temat poruszał...

Z kim będzie pan o tym rozmawiał?

Z szefem koncernu Steve'm Ballmerem. W Microsofcie, w połowie roku fiskalnego organizowany jest przegląd biznesu. Odbywają się rozmowy z dyrektorami oddziałów z dużych krajów, w tym z Polski.
No tutaj gościowi współczuję. Współczuję również wszystkim fanom Xboxa, że mają takiego posranego prezesa. Ja bym nie wytrzymał podczas rozmowy z małpą, dlatego trzymam kciuki, że jemu jakoś się to uda.

Takiego człowieka nie można brać poważnie, gdyż nie jest on reprezentatywny dla tak dużej firmy, jaką jest microsoft.

Cytat:
Polska: duży kraj rozwinięty, ale bez Live. Jakie jeszcze inne kraje są w tej kategorii?

Włochy, Holandia, Szwajcaria, ale również Australia i Korea Południowa.

W tych krajach jest Xbox Live. W Polsce nie ma pokrewnej do Live usługi Games for Windows Live. To jest przejaw negatywnego stosunku wobec naszego rynku?

Myślę, że oceniają panowie nas niesprawiedliwie.

Pytamy, dlaczego kraje, które są w tej samej kategorii, mają te usługi, a my nie.

Różnie jest z różnymi produktami. Niektóre u nas są wcześniej niż w Korei Południowej, niektóre mamy po nich.

Jakie produkty otrzymaliśmy wcześniej niż Koreańczycy?

Nie mam w tej chwili danych przed sobą, aby odpowiedzieć na to pytanie. Mogę je podesłać. Nie wiem jednak, czy dla Polaków tak interesujące jest, co się dzieje w Korei. Polska nie jest traktowana gorzej. Zrobiliśmy bardzo wiele dla klientów naszych usług typu Windows Live, czyli Hotmail, Windows Messenger. Oferujemy naszym klientom 20 GB space do przechowywania swoich danych. Obsługujemy w języku polskim systemy Windows Mobile, z bardzo ciekawym serwisem MyPhone, który pozwala aktualizować telefon przez internet.
Najpierw sugeruje, że jesteśmy lepiej traktowani od Korei, ale na pytanie w jaki sposób, już odpowiedzieć nie potrafi. Kciuk w dół.

Cytat:
Może problemem jest to, że usługi Live nie ma w innych państwach na wschodzie Europy i gdyby Microsoft wprowadził go w Polsce, to musiałby i tam?

Nie pracujemy blokami. Blok wschodni już od 20 lat w dawnej formie nie istnieje.

Dlaczego inne usługi, które są także zagrożone piractwem mogą się pojawiać w Polsce, a te dotyczące gier na konsole - nie?

Powiedziałem o piractwie dlatego, że od paru tygodni się głowię, jak podczas rozmów w Redmond uzasadnię tak wysoki poziom piractwa w Polsce. Gry są bardzo zagrożone. Badająca tę sprawę firma BSA mówi o poziomie 56 proc w Polsce. Jako uczestnik polskiego rynku od lat miałem nadzieję, że problem będzie szybciej znikał. Ale nadal mamy z tym kłopot. To jest problem bezkarności i braku wiedzy o fatalnym wpływie piractwa na gospodarkę.
To nie wina tych niepiratujących użytkowników, że konsola jest przerabialna. Zresztą, piracki rynek konsolowy to pestka w porównaniu do piracenia na PC, a jakoś ta druga platforma się u nas doskonale trzyma [w następnej wypowiedzi Murawskiego pada zdanie, że na konsolach bardziej się piraci, niż na PC, co jest oczywiście kłamstwem, jeżeli chodzi o Polskę]. Brak lajwa to nie kwestia piractwa, tylko lenistwa.

Cytat:
Dlaczego akcja "Nie przerabiam - nie kradnę" skierowana jest do graczy konsolowych, a nie pecetowych. Tamten rynek jest jeszcze bardziej zagrożony piractwem, bo dostęp do gier przez internet jest łatwiejszy.

Zdecydowanie większy poziom piractwa jest na rynku konsolowym niż PC. Brałem udział w wielu konferencjach dotyczących kwestii poszanowania własności intelektualnej w Polsce. Zawsze słyszę, że moja rolą może być jedynie edukacyjna. Ja nie jestem policją, nie mogę nikogo ścigać.

Ma pan dostępne potężne narzędzia rynkowe.

Staram się wykorzystać wszystkie narzędzia, jakie daje mi korporacja, aby prowadzić działalność edukacyjną. Podjęliśmy pewne działania, które spowodowały, że przynajmniej rozpoczęła się dyskusja na ten temat. Chcemy, aby wszyscy uświadomili sobie, że kopiowanie gier ma bardzo silny wpływ na ten biznes.

Szczególnie przykre jest to, że wielu młodych ludzi chwali się, że udało im się złamać zabezpieczenia. Nie sądzę, żeby również chwalili się, że udało im się ukraść komputer. A jest to identyczne zjawisko - wpływ na gospodarkę jest bardzo podobny, kodeks karny oceni je również podobnie. Chcemy prowadzić dyskusję, aby przekonać się, dlaczego tak jest.

Ta kampania szybko wymknęła się jednak spod kontroli i przeszła na temat Xbox Live, bo karzecie uczciwych klientów brakiem dostępu do tej usługi. Dlatego wielu użytkowników Xboksa zapowiada, że sprzeda swoją konsolę i kupi konkurencji. Co zrobicie, żeby ich zatrzymać?

Przykro mi to słyszeć. Ja mogę zrobić tylko jedno. Cały czas staram się zaprezentować wagę tego problemu osobom, które mogą podjąć decyzję, o wprowadzeniu usługi.
Nie stara się czegoś robić cały czas [czyli od premiery X'a w Polsce], tylko od czasu, kiedy fani Xboxa się wkurzyli i narobili hałasu. Kolejne kłamstwo.

Cytat:
Ale czynnikiem decyzyjnym nie będą pana działania, a to, czy piractwo w Polsce spadnie.

W biznesie nie czeka się na to, co się już stało, bo wtedy zwykle jest za późno. Staramy się przewidzieć, co powinniśmy zrobić, aby byli zadowoleni klienci większej jeszcze liczby Xboksów. Jestem z nimi, też mam Xboksa. W rozmowach będę musiał jednak wyjaśnić, co się stanie w przyszłości w Polsce. Nie możemy już tłumaczyć się tym, że jesteśmy mniej zamożni. Musimy znaleźć sobie inne wytłumaczenie albo przestać kraść oprogramowanie.

Jakie jest inne wytłumaczenie?

To musi być obciach - kraść oprogramowanie.

Czy to znaczy, że musiałby być jakiś poziom gier sprzedawanych na Xboksa, po którego osiągnięciu powiecie: teraz wprowadzamy Live?

Nie, tego nie ma. Takie rzeczy, jak poziom piractwa nie zmieniają się skokowo. Nie sądzę, abyśmy nagle z prawie najgorszego w Europie miejsca - za nami są tylko Bułgaria, Rumunia i Grecja - awansowali na pierwsze miejsce w Europie.
Inne kraje generują większe straty w powodu piractwa. Nawet te z oficjalnym dostępem do płatnej usługi.
Stary 28-01-2010, 16:46   #379
juve26
Wariat

juve26's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Swojego Xboksa ma pan podłączonego do internetu?

Mam, ale zarejestrowany jest na konto żony. Mieszkaliśmy przez wiele lat za granicą i ona wciąż ma konto Hotmail, które nie ma polskiego adresu. Używam jednak tylko usługi darmowej, nie płatnej.

To kiedy legalnie zacznie pan korzystać w Polsce z usługi Live?

Moją aspiracją jest, abyśmy na gwiazdkę mieli konsolę z Xbox Live. Obiecuję, że za dwa tygodnie przekażę więcej szczegółów.
Skoro chce na gwiazdkę, to pewnie uda mu się na przyszłe wakacje. Mógł w ogóle się nie odzywać tutaj, bo tylko ludzie się wkurzą.

---

Pozwolę sobie zacytować pewnego użytkownika z innego forum:

Cytat:
Sony powinno zrobić akcję "Solidarni z graczami X360" i na 30 minut odłączyć polski PSN. Po czym dać reklamę "Graczy zapraszamy do świata PSN. W Polsce. Już teraz."

Zwykłe mydlenie oczu, że nie da się, że to skomplikowane, że duża infrastruktura. Przepraszam, dzisiaj to chyba tylko najwięksi fanboje i... kretyni wierzą, że jeżeli coś jest płatne, to jest tak zajebiście skomplikowane i niesamowite, że w Polsce nie da się tego wprowadzić. Da się ku/wa, tylko się nie chce. Piractwo to tylko argument, którego używają jako [słabej] zasłony. Bo ja wyjaśnić to, że głupi handheld, piracony bardziej od xboxa, bez możliwości zbanowania go, ma normalny dostęp do polskiego sklepu, gdzie można kupić drogą elektroniczną gry dla niego? Nawet przy takiej popierdółce dało się zrobić dobrze.

[oj to chciałem napisać już kilka dni temu, w końcu mam okazję] Przeciwnikom polskiego lajwa [niestety są tacy] na pewno dała do myślenia ostatnia sytuacja z dodatkiem do AC2. Zupełnie bezpodstawnie zjechane Ubi Polska [powinni zostać pochwaleni za to, że uczą się na własnych błędach i tym razem zapewnili support dodatku [przypominam epilog do PoPa]], na sto procent z chęcią by zamieściła dodatek dla polskich użytkowników Xboxa, ale problem w tym, że nie ma gdzie! No bo co, na UK MP mieli wrzucić? Ale dało się, nie dali dupska jak z epilogiem popowym, jeno przetłumaczyli i wrzucili do polskiego sklepu dla polskich graczy. A że na xboxie nie ma polskiego mp? To nie Ubi wina, tylko msu. [z góry odpowiadając na zarzuty typu 'no to mogli dać support ang dlc do pl wydania!!': no cóż, pewnie tak silnik gry działa, niemieckie ac2 też z pewnością wspiera tylko dlc po niemiecku, a angielskie z nim nie zadziała. Na sto procent prościej dla Ubisoftu byłoby wydać wszystkie wersje językowe na jednej płycie, no ale DVD9 to nie BluRay].

edycja: proszę wybaczyć dwa posty, lecz z cytatami tekst wyszedł zbyt długi i musiałem go podzielić na dwie części.
Stary 28-01-2010, 17:02   #380
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Cytat:
Napisał juve26 Zobacz post
Poza tym, trzeba było lepiej zabezpieczyć sprzęt przed złamaniem,.
Jezu, skończcie już z tym tekstem bo to jest dopiero żenada. "Pirace na Xie bo mi konsola na to pozwala, jakby nie pozwalała, to bym nie piracił". Normalnie mam przed oczami scene z Dextera jak Trinity napiera gościa młotkiem i mówi mu, że to jego wina. Tzn że jest to wina MS, że tylu piratów jest w Polsce? No błagam...
Co do samego wywiadu to tak jak na FB pisałem, Panocek odpowiada jak polityk i bardziej tym pogorszył sytuacje niż złagodził.

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania