Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Zobacz wyniki ankiety: Jaka była dzisiaj pogoda?
Ładna 3 0.20%
Średnia 6 0.40%
Brzydka 1 500 99.40%
Głosujących: 1509. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-01-2010, 17:24   #381
Manolito
Stały bywalec
Manolito Wkrótce będzie sławny

Manolito's Avatar

Miasto: Zielona Góra
Reputacja: 98

Lista Osiągnięć
Konsekwentny Złomiarz Przybij piątkę! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 19

Domyślnie Odp: Akcja MS "Nie przerabiam, nie kradnę"

Te wywiady dla mnie są żenujące. Męczą kolesia, który nic powiedzieć nie moze, bo po prostu nie wie co mam mówić. Podstawowoe pytanie to zawsze dlaczgo nie ma Live w Polsce. Co on ma powiedzieć? On o tym decyduje? Nawet jak powie, że skoro centrala nie zrobił polskiego Live to oznacza, że im się to nie kalkuluje (czyli nie opłaca) to zawsze ktoś "mądry" znajdzie się, który powie że to nie prawda. Jak tacy niektórzy mądrzy są i wiedzą, że to nie kwestie finansowe tutaj decydują to niech powie co? Obrazili się na nas, nie lubią nas, zapomnieli o nas? Ludzie, zacznijcie myśleć jak dorośli i przestańcie pisać takie głupoty. W takich wielkich korporacjach nie ma sentymentów, jak się coś opłaca to się w to inwestuje, jak nie to nie.
I jezcze jedna sprawa. Nie wiecie jakie koszty i problemy są związane z wprowadzeniem Live w nowych regionach, a więc nie piszcie głupot, że da się. Że niby PSN jest u nas? Po pierwsze to jest zupełnie inna usługa niż Live i nie ma sensu ich porównywać. Po drugie to zobaczcie jaka jest sytuacja z PS3 na poslkim rynku. Piractwo - brak. Sprzedaż gier -dwa, a nawet trzy razy taka jak na Xboxie 360. Reasumując PS3 generuje dużo większe zyski w Polsce niż X360. Nie dziwcie się więc, że centrala Sony wprowadza takie usługi w Polsce. Im się to, w przeciwieństwie do MS, opłaca, bo ich nie okrada połowa posiadaczy konsoli.
Stary 28-01-2010, 17:40   #382
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

@Hosen PL: użyłem tego argumentu w kontekście, że to nie jest wina użytkownika X, że konsola xbox jest przerabialna i z tego powodu użytkownik Y ją piraci, ale mimo wszystko firma ma pretensje do obydwu, wrzucając ich do jednego worka No bo racja, "Pirace na Xie bo mi konsola na to pozwala, jakby nie pozwalała, to bym nie piracił" to żenada.

---

Cytat:
I jezcze jedna sprawa. Nie wiecie jakie koszty i problemy są związane z wprowadzeniem Live w nowych regionach, a więc nie piszcie głupot, że da się. Że niby PSN jest u nas? Po pierwsze to jest zupełnie inna usługa niż Live i nie ma sensu ich porównywać. Po drugie to zobaczcie jaka jest sytuacja z PS3 na poslkim rynku. Piractwo - brak. Sprzedaż gier -dwa, a nawet trzy razy taka jak na Xboxie 360. Reasumując PS3 generuje dużo większe zyski w Polsce niż X360. Nie dziwcie się więc, że centrala Sony wprowadza takie usługi w Polsce. Im się to, w przeciwieństwie do MS, opłaca, bo ich nie okrada połowa posiadaczy konsoli.
Nie mogę się zgodzić z powyższym, gdyż akurat XL i PSN to BARDZO podobne usługi, oferujące podobne rzeczy, co jest zresztą normalne, bo jedno ma stanowić alternatywę dla drugiego. Czyli granie po sieci i ściąganie demek/dlc/gierek z internetu jako podstawowy pakiet usług, oraz wszelkie dodatki, typu twitter, VidZone, żeby przekonać klienta akurat do siebie. Poza tym, podobno MS jest firmą, która swój sukces zawdzięcza informatyce, więc nie wierzę, że problemem jest dla nich postawić jakieś 'śmieszne' serwery na pliki w Polsce.
Sytuacja z PS3 na polskim rynku jest również na niekorzyść MSP, ale nie tyle z powodu, że sprzedaje się lepiej, lecz dlatego, iż jest to zaprzeczenie ich śmiesznych teorii. Skoro poziom piractwa w Polsce jest tak zajebiście wysoki, skoro Polacy chcą kupować tylko verbatimy i konta na rapidzie, zamiast oryginalnych gier, to królować na listach sprzedaży powinien Xbox360, a nie PS3. Tymczasem, jak widać, my chętniej kupujemy konsolę, na której nie da się piracić. Lista najlepiej sprzedających się rzeczy w 2009 Empiku również temu dowodzi. Potwierdza to doskonale nietrafność argumentu o piractwie i bardzo mnie ciekawi, co panowie z MSP mają na ten temat do powiedzenia. Nie tylko z MSP, ale tego frajera Zielińskiego z tego testy-staniomalau [nie dało się innej nazwy dać? ;/], któremu tak łatwo przyszło wyzwanie wszystkich od piratów na tym żałosnym filmiku, również bym wysłuchał.

Ostatnio edytowane przez juve26 : 28-01-2010 o 17:57
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-02-2010, 18:10   #383
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  
Liczba Osiągnięć: 12

ktoś wie czy te filmiki do MS docierają? żadne potwierdzenie tego czy dostali nie przychodzi, to znaczy że czegoś takiego jak potwierdzenie nie ma, czy że do nich nie doszło? jak sie upewnić że otrzymali zgłoszony film?
Stary 01-02-2010, 18:28   #384
Pingwin
Redakcja
Pingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyć

Pingwin's Avatar

Reputacja: 300

Lista Osiągnięć

Nie ma potwierdzeń
Stary 01-02-2010, 18:36   #385
Manolito
Stały bywalec

Manolito's Avatar

Lista Osiągnięć

juve--->Kilka razy zaczynałem tego postaci i ciągle nie wiedziałem co ci napisać. Nie rozumiem kompletnie twojego toku rozumowania. przeczysz temu, że w Polsce jest duże piractwo? Przeczysz temu, że większość posiadaczy X360 ma przerobioną konsolę? Jak tak to nie wiem na jakim ty świecie żyjesz, bo to są rzeczy oczywiste. Nic więc dziwnego, że MS tłumaczy brak Live piractwem. Jeśli ty uważasz, że to nie jest przyczyna, bo zrobienie Live w Polsce to dla MS nic trudnego to dlaczego twoim zdaniem nadal tego nie zrobili? Każda firma robi to co jej się opłaca. To jest podstawowa zasada prowadzenia przedsiębiorstwa, inwestować tam, gdzie można osiągnąć zysk. Nie ma Xbox Live PL, bo się im to nie opłaca. Przecież nie ma innego logicznego wytłumaczenia.

Moim zdaniem piractwo zostanie w Polsce bardzo ograniczone dopiero wtedy, kiedy skończy się społeczne przyzwolenie na nie. To jest chore, że moja koleżanka na uczelni mówi, że wyróżniam się z tłumu, bo nie mam nic pirackiego. to jakaś paranoja. Ktoś jest inny niż wszyscy, bo jest uczciwy? W jakim my kraju żyjemy? Tak niestety będzie dalej, chyba że skończy się społeczne przyzwolenie na piractwo. Mój kuzyn piracił gry na PC bardzo często (ilośc oryginałów była znikoma). Dopiero jak zaczynałem mocno go krytykować za to i namawiać do kupowania oryginałów zmienił się. Kupił kilka gier na PC, a teraz jest posiadaczem X'a. Nie przerobił konsoli. Akcja MS mogła by pzynieśc takie efekty, gdyby nie wypowiedzi niektórych (a raczej większości) na jej temat. Chodzi mi konkretnie o krytykę akcji przez osoby, które grają na oryginałach. Ludzie, ogarnijcie się!! Nie rozumiecie, że piractwo tylko spowalnia, a nawet cofa w rozwoju rynek growy w Polsce?! Nie widzicie w tym nic złego? Skoro sami gracie na oryginałąch to na pewno rozumiecie, że przerabianie konsol nie jest legalne. Po co więc krytykujecie akcję nie skierowaną do was, tylko do piratów? Przez takie zachowanie bronicie ich uświadamiając ich w tym, że to co robią jest dobre. Tego chcecie? Nie sądzę. Akcja "Nie przerabiam-nie kradnę" jest skierowana TYLKO przeciwko piratom, nie uczciwym graczom. Przestańcie więc pisać głupoty, że MS wkłada wszystkich do jednego wora, piratów i czuciwych graczy, bo to jakaś bzdura wyssana z palca. Może cała akcja nie jest najlepiej zorganizowana i przemyślana, ale ma słuszny cel. Pamiętajcie o tym pisząc następnmym razem jak to się MS kompromituje.
Stary 01-02-2010, 20:25   #386
Frezer
Banned
Frezer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Manolito Zobacz post
juve--->Kilka razy zaczynałem tego postaci i ciągle nie wiedziałem co ci napisać. Nie rozumiem kompletnie twojego toku rozumowania. przeczysz temu, że w Polsce jest duże piractwo? Przeczysz temu, że większość posiadaczy X360 ma przerobioną konsolę? Jak tak to nie wiem na jakim ty świecie żyjesz, bo to są rzeczy oczywiste. Nic więc dziwnego, że MS tłumaczy brak Live piractwem. Jeśli ty uważasz, że to nie jest przyczyna, bo zrobienie Live w Polsce to dla MS nic trudnego to dlaczego twoim zdaniem nadal tego nie zrobili? Każda firma robi to co jej się opłaca. To jest podstawowa zasada prowadzenia przedsiębiorstwa, inwestować tam, gdzie można osiągnąć zysk. Nie ma Xbox Live PL, bo się im to nie opłaca. Przecież nie ma innego logicznego wytłumaczenia.

Moim zdaniem piractwo zostanie w Polsce bardzo ograniczone dopiero wtedy, kiedy skończy się społeczne przyzwolenie na nie. To jest chore, że moja koleżanka na uczelni mówi, że wyróżniam się z tłumu, bo nie mam nic pirackiego. to jakaś paranoja. Ktoś jest inny niż wszyscy, bo jest uczciwy? W jakim my kraju żyjemy? Tak niestety będzie dalej, chyba że skończy się społeczne przyzwolenie na piractwo. Mój kuzyn piracił gry na PC bardzo często (ilośc oryginałów była znikoma). Dopiero jak zaczynałem mocno go krytykować za to i namawiać do kupowania oryginałów zmienił się. Kupił kilka gier na PC, a teraz jest posiadaczem X'a. Nie przerobił konsoli. Akcja MS mogła by pzynieśc takie efekty, gdyby nie wypowiedzi niektórych (a raczej większości) na jej temat. Chodzi mi konkretnie o krytykę akcji przez osoby, które grają na oryginałach. Ludzie, ogarnijcie się!! Nie rozumiecie, że piractwo tylko spowalnia, a nawet cofa w rozwoju rynek growy w Polsce?! Nie widzicie w tym nic złego? Skoro sami gracie na oryginałąch to na pewno rozumiecie, że przerabianie konsol nie jest legalne. Po co więc krytykujecie akcję nie skierowaną do was, tylko do piratów? Przez takie zachowanie bronicie ich uświadamiając ich w tym, że to co robią jest dobre. Tego chcecie? Nie sądzę. Akcja "Nie przerabiam-nie kradnę" jest skierowana TYLKO przeciwko piratom, nie uczciwym graczom. Przestańcie więc pisać głupoty, że MS wkłada wszystkich do jednego wora, piratów i czuciwych graczy, bo to jakaś bzdura wyssana z palca. Może cała akcja nie jest najlepiej zorganizowana i przemyślana, ale ma słuszny cel. Pamiętajcie o tym pisząc następnmym razem jak to się MS kompromituje.
zapewniam cie że polacy to mała grópka w porównaniu do innych krajów jeżeli chodzi o ruch na P2P, może cie to zdziwi ale ludzie masowo kradną gry na iPhone które kosztują 1-5 $, każdy praktyczny człowiek woli mieć za darmoche jeżeli niczym nie ryzykuje, tak to już jest gdyby chleb, buty czy auto można było zassać szybko z netu bez wychodzenia z domu to wiekszość ludzi też by to robiła

Ostatnio edytowane przez Frezer : 01-02-2010 o 20:28
Frezer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-02-2010, 20:55   #387
LoneWolfREV
Początkujący
LoneWolfREV Wkroczył na dobrą drogę

LoneWolfREV's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
360 stopni Old School Playaz Achievement Whore Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 5

Miałem niedawno podobną sytuację, gdy rozmawiałem z innym uzytkownikiem iPhone'a. Zrobił na mnie wielkie oczy gdy pozytywnie odpowiedziałem mu na pytanie czy kupuje wszystkie gry przez iTunes. Wiec skoro człowiek kradnie grę która kosztuje 3zł to co dopiero gry konsolowe.

Moim osobistym i prywatnym zdaniem, najlepszym sposobem na walke z piractwem sa uslugi sieciowe jak XBL czy PSN. Po pierwsze pozwalaja wykorzystywac w pelni gry za ktore placimy pelne ceny, a po drugie wykrywalnosc pirackich kopii jest zdecydowanie wieksza. Jak dla mnie akcje banowania konsol moglyby sie odbywac codziennie. Nie wiem czy Sony tez stosuje takie polityki, choc chyba nie musialo bo do teraz konsola byla (z tego co wiem) niezlamana.

Zgadzam sie tez z Manolito, ze w polsce piracenie jest trendy. To normalne i wrecz oczywiste ze kradnie sie muzyke, filmy, gry, programy i wszystko co popadnie. Ale gdy tylko ukradna nam kolpaki, lusterka czy telefon to psioczymy, piszemy do prasy i narzekamy na caly swiat.

Jasne, za granica tez sie kradnie, ba, wedlug raportu BSA (czy jak to tam bylo) w krajach takich jak UK gdzie procent piractwa jest znacznie nizszy jak w polsce, same straty finansowe sa juz kilkukrotnie wieksze. Na tyle na ile jednak mialem doczynienia z ludzmi z innych krajow to nie ma tam az takiego popedu do kradziezy. Ludzie raczej tym sie az tak nie szczyca. Przynajmniej takie odnioslem wrazenie.
Stary 01-02-2010, 21:43   #388
Manolito
Stały bywalec

Manolito's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Frezer Zobacz post
zapewniam cie że polacy to mała grópka w porównaniu do innych krajów jeżeli chodzi o ruch na P2P, może cie to zdziwi ale ludzie masowo kradną gry na iPhone które kosztują 1-5 $, każdy praktyczny człowiek woli mieć za darmoche jeżeli niczym nie ryzykuje, tak to już jest gdyby chleb, buty czy auto można było zassać szybko z netu bez wychodzenia z domu to wiekszość ludzi też by to robiła
Ale my mówily o Polsce, czy o całym świecie? A to, że gry są kradzione to mnie nie dziwi, dziwi mnie tylko, że każdy gdyby mógł ściągać z neta różne materialne rzeczy (które tak jak gry nie mają swojej wersji wirtualnej) to by to zrobił. Chyba o sobie mówisz, bo są na tym świecie ludzie (co może ciebie nieco zdziwić), którzy mają jakąś moralność. Ja mam również możliwość ściągnięcia muzy, filmów, czy gier z neta, ale mimo wszytsko tego nie robię, bo sama świadomość tego, że jest to nielegalne sprawia, że odcinam się od piractwa. Może jestem zbyt uczciwy w tem zdemoralizowanym świecie, ale tak już mam i inni zamiast się dziwić takiemu postąpowaniu powinni brać przykład. Nie jestem święty, ale kradzież to dla mnie usprawiedliwiona może być tylko kradzież chleba popełniona przez bezdomnego, który nie ma co jeść, a nie ściąganie pirackich gier przez ludzi, których stać na konsolę i masę innych rzeczy.
Stary 01-02-2010, 22:52   #389
Frezer
Banned
Frezer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Manolito Zobacz post
Ale my mówily o Polsce, czy o całym świecie? A to, że gry są kradzione to mnie nie dziwi, dziwi mnie tylko, że każdy gdyby mógł ściągać z neta różne materialne rzeczy (które tak jak gry nie mają swojej wersji wirtualnej) to by to zrobił. Chyba o sobie mówisz, bo są na tym świecie ludzie (co może ciebie nieco zdziwić), którzy mają jakąś moralność. Ja mam również możliwość ściągnięcia muzy, filmów, czy gier z neta, ale mimo wszytsko tego nie robię, bo sama świadomość tego, że jest to nielegalne sprawia, że odcinam się od piractwa. Może jestem zbyt uczciwy w tem zdemoralizowanym świecie, ale tak już mam i inni zamiast się dziwić takiemu postąpowaniu powinni brać przykład. Nie jestem święty, ale kradzież to dla mnie usprawiedliwiona może być tylko kradzież chleba popełniona przez bezdomnego, który nie ma co jeść, a nie ściąganie pirackich gier przez ludzi, których stać na konsolę i masę innych rzeczy.
to dla kogo sa oferty szybkiego internetu i nagrywarki płyt ? chyba logiczne że jak ktoś płaci za net typu 20Mb/s to nie bedzie tam jedynie odbierał poczty siedział na gg czy grał, tylko zasysał darmowy soft w ilościach hurtowych, zresztą jeżeli M$ nie umie zabezpieczyć x360 to znaczy że albo mają to w dupie albo nie potrafią dbać o własne interesy wiec co nas to obchodzi ? tym bardziej dziwi mnie że niektórzy redaktorzy biorą udział w tych durnych filmikach ''Nie przerabiam nie kradne'' jeżeli oni to robią za free dla takiej korporacji jak M$ to frajerzy z nich straszni no chyba że coś im sypneli to spoko wtedy rozumiem

Ostatnio edytowane przez Frezer : 01-02-2010 o 23:10
Frezer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-02-2010, 07:48   #390
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

@Frezer
masz durne poglądy, a dalej idziesz w zaparte.
to że Ty nie masz problemu z okradaniem ludzi, to nie znaczy, że inni podobnie wykorzystują internet... który muszę Cię zaskoczyć nie służy jedynie do odbierania poczty czy klikania na gg.

akcję popieram i wcale nie czuję się jej adresatem, choć wiem, że efekty przyniesie niewielkie lub żadne. ja ją postrzegam, bardziej jako promocję samego M$ i próbę zwrócenia uwagi mediów na problem piractwa w Polsce, który jest poważny i nie jest traktowany należycie w tychże mediach.
cieszę się niezmiernie, że powstała kontrinicjatywa, która ma na celu dialog w sprawie pozyskania xbl dla Polski. szczerze mówiąc polski xbl mi lata koło nosa, natomiast zdjęcie blokady jest jak najbardziej pożądane. jedyny + z faktu posiadania polskiego xbl, jest możliwość płatności kartą kredytową, jednak już tak mocno przyzwyczaiłem się do zdrapek, że nie przeszkadza mi brak tego elementu.

Ostatnio edytowane przez zimzvm : 02-02-2010 o 07:51
zimzvm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-02-2010, 11:45   #391
NikoBellic07
Nowy
NikoBellic07 Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Okolice Mława

Lista Osiągnięć

A ja mam pytanie jedno, takie...

Jeśli mam np konto na UK to jeśli wprowadzą polski XBOX LIVE to też będę musiał omijać blokadę? Czy jeśli już w PL jest XBL to nie muszę omijać blokady?
NikoBellic07 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-02-2010, 12:11   #392
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał NikoBellic07 Zobacz post
A ja mam pytanie jedno, takie...

Jeśli mam np konto na UK to jeśli wprowadzą polski XBOX LIVE to też będę musiał omijać blokadę? Czy jeśli już w PL jest XBL to nie muszę omijać blokady?
Wlasnie temu sluzylby chyba LIVE, zeby blokad nie bylo.Tylko zapomnij o przeniesieniu konta UK na PL.Zreszta, LIVE'a nie bedzie w najblizszym czasie, wiec nie masz sie o co martwic.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-02-2010, 13:25   #393
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Lista Osiągnięć

Do rzeczy, które są objęte blokadą np w Niemczech, oraz innych krajach, będziesz potrzebował konta na Polskę, by ściągnąć. Jest to dlatego, że teraz potrzebujesz VPNa na UK, by ściągać z brytyjskich kont, oraz na USA, by z amerykańskich.
Stary 05-02-2010, 13:58   #394
NikoBellic07
Nowy

Lista Osiągnięć

Czyli i tak będę musiał omijać blokadę - oK.

Nie mam raczej zamiaru zakładać konta na Polskę.
Stary 05-02-2010, 14:05   #395
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Lista Osiągnięć

jeśli rzeczy są objęte blokadą regionalną, to znaczy to, że możesz je ściągnąć będąc tylko w danym kraju; to co będzie dostępne w Polsce, na polskim Live, będziesz mógł ściągnąć mając nawet zarejestrowane konto na UK
Stary 05-02-2010, 14:11   #396
juve26
Wariat

juve26's Avatar

Lista Osiągnięć

@Ownon - no właśnie nie wydaje mi się, gdyż jakiś czas temu MS zmianę wprowadził i rzeczy objęte blokadą można ściągać tylko z konta zarejestrowanego na kraj, w którym się mieszka. Spójrz na VPNa - musisz udawać adres z UK, żeby ściągać rzeczy z UK, albo z US, jak z amerykańskiego konta. Tyczy to się oczywiście tylko rzeczy, na które jest blokada. No ale jak wejdzie polski live, to styknie założyć darmowe konto na nasz kraj i z niego pobierać np mapki do GoWa, Coda, itd.
Stary 05-02-2010, 14:15   #397
NikoBellic07
Nowy

Lista Osiągnięć

Więc można takie awaryjne konto założyć na Polskę - dla tych którzy nei chcą zakładać nowego profilu a mają dużo na poprzednim.
Stary 05-02-2010, 15:46   #398
Pingwin
Redakcja
Pingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyć

Pingwin's Avatar

Reputacja: 300

Lista Osiągnięć

Ja mam tylko nadzieję że jeśli faktycznie postawią polski LIVE to nie będą dobierać się do dupy ludziom z kontami na UK/inne kraje. Szkoda by było stracić punkty i masę gier arcade
Stary 05-02-2010, 17:16   #399
Ownon
Fanatyk

Ownon's Avatar

Lista Osiągnięć

@juve26 - w sumie mając konto zarejestrowane na UK pokazuje Ci to co jest dostępne właśnie w Live UK; nie pokazuje rzeczy dostepnych we wszystkich krajach,a tylko to co jest w Twojej lokalizacji

co by nie gadać to i tak zawsze lipa, a live'a i tak się nie doczekamy :]
Stary 08-02-2010, 09:20   #400
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

http://polygamia.pl/Polygamia/1,9903...strzowski.html bardzo ciekawe "wypociny"

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania