Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-12-2009, 13:19   #281
Pawel1995k
Uzależniony
Pawel1995k Zobaczymy co z niego wyrośnie

Pawel1995k's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4

Lista Osiągnięć
Konsekwentny 360 stopni Jakość, nie ilość Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

Domyślnie Odp: Batman: Arkham Asylum

Czy ja wiem. batman ma potencjał, jest to produkcja warta pogrania. Ta gra.. ma taki klimat komiksów. To mnie najbardziej do tej gry przyciąga. Dla mnie to może być tytuł roku.
Stary 29-12-2009, 21:54   #282
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Może macie jakieś konkretne porady do Shock and Awe Extreme. Jakie finishery dawaliście, technikę A+X czy X+X, itp. To ostatnie co mi zostało, na zwykłym S&A miałem nawet 45k, tutaj w pierwszej rundzie spokojnie robię po kilkanaście tysięcy, a potem już lipa, albo robię punkty i kończy się czas, albo gram na czas, punkty idą słabo, a czas i tak się kończy. Any ideas?
Filmiki widziałem, są różne metody, mało konkretnych porad, a kolesie albo wymiatają szpanując wynikiem, albo robią to ledwo, ledwo.
Stary 29-12-2009, 23:12   #283
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Nie ma prostego sposobu. W pierwszej rundzie nabijasz maksymalnie dużo punktów, a w kolejnych starasz się przetrwać, robiąc głównie finishery. Ja uciekałem od drugiej na prawe podwyższenie i robiłem co tylko się dało żeby jak najszybciej się ich pozbywać - wywalanie za barierkę, finishery etc. Ważne żeby tych cieciów z nożami i pałami się pozbyć jak najszybciej, by cały czas mieć finishera pod ręką.
Stary 02-01-2010, 16:30   #284
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Nie jestem pewien na sto procent, ale na kanadyjskiej stronie videogameplus.ca zaczela sie mega promocja na kupe gier.Nie chce mi sie zakladac nowego tematu, a pisze w tym topicu, bo znalazlem edycje specjalna B:AA, ale nie ta, ktora mozna bylo kupic w Europie, a warta kupna limitke, jaka ukazala sie w USA, i, najwidoczniej, w Kanadzie.Pewnie w calej Ameryce Polnocnej.Tak czy inaczej, gra jest region free!!!!
Tutaj macie link:

http://www.videogamesplus.ca/product...ducts_id=16029

Ktos kupuje?Juz bralem od nich kiedys GH:Metallica-wysylka do 2 tygodni.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-01-2010, 21:25   #285
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Limitka przyszla!Juz teraz moge powiedziec, ze jest to jedna z najlepszych edycji limitowanych, jakie kupilem.Pudelko jest ogromne!!!Nie wiem, gdzie bede to trzymal.Czemu Europa nie dostala takiej wersji?Moze, jak mi sie bedzie chcialo, to zrobie fotki na weekendzie i wrzuce.
Stary 12-01-2010, 23:32   #286
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

jak to nie, w saturnie to jest nawet
Stary 12-01-2010, 23:51   #287
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Tak?Jestes pewien, ze to ta?Sa dwie limitki:jedna europejska, ktorej nawet ja, maniak edycji specjalnych, bym nie wzial, oraz ta, ktora ukzala sie za oceanem.Ale jesli piszesz, ze w Saturnie mozna kupic ta druga, to pewnie prawda.Ile kosztuje?
Stary 13-01-2010, 00:25   #288
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

no ta w wielkiem pudelku, z batarangiem itd.
nie p[amietam ile, nieduzo chyba cos kolo 150zl max
Stary 13-01-2010, 01:03   #289
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Obydwie sa z batarangiem.Druga jest w takim pudelku:

http://www.videogamesplus.ca/product...ducts_id=16029

Nie mow, ze to ta.Bede sobie plul w brode, ze przeplacilem.
Stary 13-01-2010, 01:09   #290
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

a nie to sory, o ta druga mi chodzilo
taka https://xfsepg.bay.livefilestore.com...anAACExbox.bmp
Stary 13-01-2010, 21:06   #291
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Ok, oto fotki.Jedna dla porownania wielkosci limitki z kuflem piwa, a ostatnia jako bonus.Sorry za jakosc, ale robione przed chwila kamerka laptopowa.Niestety, Hosen, to nie Zubr, a jakis Czech Premium Lager.
Załączone Grafiki
File Type: jpg StillCap0009.jpg (96.1 KB, 54 wyświetleń)
File Type: jpg StillCap0010.jpg (92.1 KB, 55 wyświetleń)
File Type: jpg StillCap0011.jpg (89.3 KB, 55 wyświetleń)
File Type: jpg StillCap0012.jpg (92.1 KB, 59 wyświetleń)
Stary 20-03-2010, 23:19   #292
Chrzunek PL
Uzależniony
Chrzunek PL Zobaczymy co z niego wyrośnie

Chrzunek PL's Avatar

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

Powie mi ktoś jak to jest z dodatkami do batmana?Bo mam chęć kupić ,ale widzę ,że niedługo premiera BATMAN GOTY i chcę wiedzieć ile tych dodatków wyszło i czy są warte kupna.

Chrzunek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-03-2010, 23:36   #293
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Wyszły dwa, oba są darmowe.

Na przyszłość- jak Cię interesuje dlc do jakiejś gry to na xbox.com (ustaw sobie jakiś cywilizowany kraj w zakładce "międzynarodowy" w prawym górnym rogu, np. USA, albo Wlk. Byt.) możesz sobie to zawsze sprawdzić, łącznie z wielkością dodatku.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-03-2010, 08:19   #294
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

ciekawostki dwie...
1. brak GOTY w USA.

@Chrzunek PL
2. jeśli planujesz calaka, to lepiej pobierz dodatki, bo Batman GOTY najwyraźniej będzie miał swój własny zestaw acziwów.

http://www.xbox360achievements.org/n...pdated%5D.html
Stary 21-03-2010, 10:38   #295
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał zimzvm Zobacz post
ciekawostki dwie...
1. brak GOTY w USA.

@Chrzunek PL
2. jeśli planujesz calaka, to lepiej pobierz dodatki, bo Batman GOTY najwyraźniej będzie miał swój własny zestaw acziwów.

http://www.xbox360achievements.org/n...pdated%5D.html

Ale jaja! Pamiętam czasy (z 5 lat temu ), kiedy to wszelkie ekskluzywne wydania wielkich hitów wiązały się raczej z USA, a Europa (EU) musiała się obchodzić smakiem (jak już coś było to raczej w UK).
Teraz nie tylko mamy wersje kolekcjonerskie do nabycia tak jak Amerykanie (choć może w bardziej ograniczonym nakładzie), ale dodatkowo często nasza "strefa" dostaje swoje własne wersje limitowane (Dante's Inferno, Conviction), a teraz jeszcze role (jeżeli chodzi o monopol na specjalne wydania) się odwróciły.

Głupia decyzja z tym nowym zestawem osiągnięć (czyżby liczyli na to, że zwiększą nieco sprzedaż kosztem portfeli achievementowych "kuref"?).

Ale dlaczego radzisz mu, żeby ściągnął dodatki celem uzyskania calaczka, przecież one w ogóle nie sa powiązane z achievementami (wyjąwszy fakt, ze stwarzają możliwości do wykonania 40-krotnego combo i innych sztuczek "bitewnych" za które są osiągnięcia)?

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-03-2010, 13:15   #296
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
Ale dlaczego radzisz mu, żeby ściągnął dodatki celem uzyskania calaczka, przecież one w ogóle nie sa powiązane z achievementami (wyjąwszy fakt, ze stwarzają możliwości do wykonania 40-krotnego combo i innych sztuczek "bitewnych" za które są osiągnięcia)?
racja. zapomniałem : P
mój błąd.

a co do zwiększenia sprzedaży, to osobny zestaw acziwów będzie również dla GOTY na PC ; ]
Stary 21-03-2010, 13:20   #297
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

W sumie można by mieć z Batmanów: AA 4k punktów.
Stary 21-03-2010, 13:23   #298
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

a nawet 5k. jest jeszcze Batman 'japoński'.
Stary 21-03-2010, 15:25   #299
Frezer
Banned
Frezer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

ale super zalicze sobie Batmana GOTY i łykne kolejne osiągnięcia, kiedy premiera ? hehehe

---------- Wiadomość dodana 15:25 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 15:23 ----------

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Ok, oto fotki.Jedna dla porownania wielkosci limitki z kuflem piwa, a ostatnia jako bonus.Sorry za jakosc, ale robione przed chwila kamerka laptopowa.Niestety, Hosen, to nie Zubr, a jakis Czech Premium Lager.
dlaczego propagujesz picie piwa tu wchodzą też osoby niepełnoletnie, wiec pomyśl jaki dajesz przykład młodzieży ? hehehe

Ostatnio edytowane przez Frezer : 21-03-2010 o 15:31
Frezer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-03-2010, 17:55   #300
Witu
Nowy
Witu Wkroczył na dobrą drogę

Witu's Avatar

Miasto: Łomża
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem! 360 stopni Go! Go! PSP/Vita Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 7

Może ktoś napisać czy opłaca się kupić wersję GOTY (możliwość gry w 3D) ? Chciałbym się dowiedzieć jak wypada 3D w tej grze.

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania