Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-04-2010, 10:39   #3661
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Miasto: N/A
Reputacja: 180

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Zapalczywy 360 stopni  
Liczba Osiągnięć: 19

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Nowe Calaki w

Guitar Hero 5
Guitar Hero World Tour
Rock Band the Beatels

Dodatkowo wpadł ostatni achiv w Ninja Gaiden 2 i Survival 7 Days w Dead Rising
Gry muzyczne wcale nie są takie trudne jak tutaj koledzy mówili, do zrobienia w 2 dni jak ktoś ma skilla na wciskanie buttonów.

FireFlow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-04-2010, 11:25   #3662
inoobiPL
Wariat
inoobiPL Wkrótce będzie sławnyinoobiPL Wkrótce będzie sławny

inoobiPL's Avatar

Reputacja: 129

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Your e-penis must be huge! Zapalczywy Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 20

Cytat:
Napisał FireFlow Zobacz post
Nowe Calaki w

Guitar Hero 5
Guitar Hero World Tour
Rock Band the Beatels

Dodatkowo wpadł ostatni achiv w Ninja Gaiden 2 i Survival 7 Days w Dead Rising
Gry muzyczne wcale nie są takie trudne jak tutaj koledzy mówili, do zrobienia w 2 dni jak ktoś ma skilla na wciskanie buttonów.
Ahh ten prima aprilis .

Myśl trzeźwo i miej swoje zdanie.
inoobiPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-04-2010, 12:15   #3663
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Cytat:
Napisał FireFlow Zobacz post
Spróbuj scalakować Guitar Hero III a wtedy na bank zmienisz zdanie co trudności gier muzycznych
Chyba że faktycznie to taki żart pierwszo kwietniowy
Stary 01-04-2010, 12:56   #3664
fragipl
Stały bywalec
fragipl Wkroczył na dobrą drogę

fragipl's Avatar

Reputacja: 13
Wyślij wiadomość przez ICQ do fragipl Send a message via Skype™ to fragipl

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Your e-penis must be huge! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Ocena:8/10 Bo to w dalszym ciagu Raptureee.
przesadzileś z ocena, gra conajmniej na 9 i to mocna, jako fan bioshocka spokojnie mysle ze mozna przyznac tej grze ocene 9+= bardzo dobra, a 8=dobra, zbyt słabo oceniasz takie arcydzieło jakim jest bioshock

fragipl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-04-2010, 13:04   #3665
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał fragipl Zobacz post
przesadzileś z ocena, gra conajmniej na 9 i to mocna, jako fan bioshocka spokojnie mysle ze mozna przyznac tej grze ocene 9+= bardzo dobra, a 8=dobra, zbyt słabo oceniasz takie arcydzieło jakim jest bioshock
Wlasnie dlatego, ze jestem fanem dalem 8/10.Polsrodki i wariacje na temat mnie nie satysfakcjonuja.Pierwszej czesci dalem 10/10, bo zaslugiwala, ale 'dwojka' to tylko dobra gra.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-04-2010, 13:12   #3666
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Miasto: N/A
Reputacja: 180

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Zapalczywy 360 stopni  
Liczba Osiągnięć: 19

ja dwójce daje 7. Nudny powrot do rapture w słabym wykonaniu.Big daddy miękki jak velvet ,co to mniało byc, ehhh

FireFlow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-04-2010, 14:12   #3667
Marcin Boro
Wariat
Marcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innych

Marcin Boro's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 909

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
A te brakujące 40 punktów to krasnoludki odblokują?

sorry ale mam w konsoli napisane 1000/1000 i obrazek obok innych calaków, mogę ci zdjęcie pokazać ;] więc mogłem nie wiedzieć że jest jakiś dodatek, ale calaka mi zaliczyło
Stary 01-04-2010, 14:22   #3668
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał Marcin Boro Zobacz post
sorry ale mam w konsoli napisane 1000/1000 i obrazek obok innych calaków, mogę ci zdjęcie pokazać ;] więc mogłem nie wiedzieć że jest jakiś dodatek, ale calaka mi zaliczyło
Zdjęcia nie trzeba pokazywać, wierzę na słowo (pisane), ale o dodatku było trochę szumu, a niestety dodaje on 40 gs i teraz calak to 1040 (w cenie, jeden gs= 10 ms points ).
Jest to też trochę niekonsekwentne ze strony MS'u- w dashboardzie nie nalicza achievów z dlc, jak się dlc nie ma (niby logiczne), ale już na xbox.com tak i podaje dodatkowo procent ukończenia danej gry, niezależnie od tego czy się dlc ściągnęło czy nie. Moim zdanie dashboard powinien być pod tym względem w pełni zsynchronizowany, a tak to w K&L ma więcej punktów niż "ustawa przewiduje", bo 1080/1000 (dlc ściągnąłem, a później wywaliłem).

Bioshock 2- przychylam się do oceny lvizzzz'a: dobra gra (8/10), ale do jedynki jej daleko. Lamb może i jest przeintelektualizowana, ale ma to sens w kontekście doktryny jaką wyznaje (skrajnie racjonalistycznej), no i jest "psycholożką" w końcu, hehe.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"

Ostatnio edytowane przez Jaskier : 01-04-2010 o 14:29
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-04-2010, 15:30   #3669
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

The Darkness 1000/1000-czarny kon od Starbreeze w koncu wycalakowany!
Pierwszy raz dane mi bylo zagrac w gierke jakos we wrzesniu 2007, o ile sie nie myle;pozyczona kopia z Blockbustera, pozniej i tak kupilem swoja na wlasnosc.Pamietam, ze moje pierwsze wrazenie bylo takie:wow, co to jest, jak ta gra mogla zniknac z mojego radaru?!Co prawda ogladalem cos wczesniej na temat The Darkness, ale kilka lat temu nie hypowalo sie tak gier, jak ma to miejsce teraz.
Scena otwierajaca gre to jeden z najbardziej kinowych momentow w dziejach elektronicznej rozrywki:taki poczatek dlugo sie pamieta;pamieta sie nawet dluzej, gdy chcemy zrobic achiva za zabicie robotnikow w tunelu, ale to juz inna broszka.
Rzadko udaje sie przeniesc swiat stworzony w komiksach na inne medium, i nie poniesc porazki.The Darkness jest takim wlasnie chlubnym wyjatkiem;z samymi komiksami mialem malo wspolnego, mimo mojej pacholecej fascynacji zeszytami wydawanymi przez TM-Semic.Mysle, ze tworcy ze Starbreeze stworzyli nowa jakosc, nadali postaciom filmowy charakter, nadajacy sie do przelkniecia odbiorcom nie znajacym wczesniej historii Jacka Estacado.
Elementem, ktory uderza najmocniej i wykonany jest perfekcyjnie, jest voice acting;nieczesto zdarza sie tak udane podlozenie glosow pod postaci, a Mike Patton jako Darkness jest mistrzem i basta!To, w jaki sposob podklada glos, moduluje wypowiedzi, skraca, przyspiesza, przekreca-diabel, nie czlowiek, nawet Egzorcysta moze sie schowac.
To, co najbardziej dla mnie sie liczy, historia-nie jest moze zbyt skomplikowana i dluga, zwlaszcza jesli idziemy tylko glowny watek, ale cala nadbudowa:poboczne postaci, ich wspomnienia, rozmowy, zadania jakie dla nas maja-dodaje specyficznego smaczku, przedluzajac rozgrywke, ale nie nudzac.
Atakuje nas rowniez brutalnosc gry:teraz moze to juz standard, po Gersach i God of War, ale wyjadanie serc przeciwnikom w dalszym ciagu zachwyca.
A w jakiej innej grze mozecie obejrzec 'Zabic drozda'?No wlasnie, tutaj mozecie, a sa jeszcze inne kanaly w TV do sprawdzenia.
Kolejny plus:collectibles, trudne do znalezienia, ale zrobione z jajem;numery telefonow, pod ktore mozemy zadzwonic i posluchac automatycznych sekretarek, nagranych wiadomosci i najdziwaczniejszych mieszkancow Nowego Jorku.Miod!
Nastroj, otoczka, brudne stacje metra, bezdomni szlajajacy sie bez celu-elementow jest mnostwo, jesli dac grze szanse, bo z poczatku moze odrzucic poprzez specyficzny nastroj, ktory nie kazdemu moze odpowiadac.
A zakonczenie?Uff, jedno z moich ulubionych, klimatem nasuwajace skojarzenia z '12 malp'.
Minusy:multi, w ktorym musialem spedzic kilka godzin, boostujac jak idiota.Nie wiem, jak wygladalo po starcie gry, ale osobiscie odradzam kazdemu:lagi, beznadziejne animacje postaci i co tam jeszcze.Boosting zaczalem rok temu, ale ze nudny jest jak cholera, to dopiero z trzecia chetna osoba udalo mi sie w koncu wygrac 250 meczy.Zainteresowani wiedza, o kim mowa-dzieki!!!
Ocena:9/10.Polecam grac w nocy, zwlaszcza w poziomy dziejace sie w wymiarze Darkness-potrafia przestraszyc jak malo gier, zwlaszcza wyprawa po Darkness Guns

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 01-04-2010 o 15:34
Stary 01-04-2010, 21:55   #3670
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Nie mam najmniejszego pojęcia Elvizzz jak chciało Ci się calakować ten tytuł, a już całkowicie nie mogę zrozumieć jak możesz mu dawać o punkcik więcej niż Bio2. Do mnie Darkness nie przemawia wogole mimo,że stoi juz u mnie z rok na połeczce. Jakoś straszliwie mnie nie podszedł, ale o gustach sie nie dyskutuje. Enyłej gratki,za to że Ci sie podobało i wysiedziałes przy tym tytule do calaka.
Stary 01-04-2010, 22:50   #3671
Vartan
Wariat
Vartan Wkrótce będzie sławny

Vartan's Avatar

Reputacja: 68

Lista Osiągnięć
VIP Dopiero się rozkręcam! Filantrop Donator o wielkim sercu 
Liczba Osiągnięć: 18

Cytat:
Napisał komarek78 Zobacz post
Spróbuj scalakować Guitar Hero III a wtedy na bank zmienisz zdanie co trudności gier muzycznych
Chyba że faktycznie to taki żart pierwszo kwietniowy
GH3 nie jest wcale takie trudne?
Co tam masz takiego niezwyklego?
Pare osob w Polsce robi Expa na 5 gwiazdek.
TTFAF? Wielu...
750k - Dodatek z Metallici
500 winsow online? Pad i tyraj medium 100% np. w Cliffs of Dover. Ludzi zawsze jakąś pomyłke zrobią, ew. nie mashuja wszedzie SP lub zle go odpalaja.

Rock Band Beatles jest o wiele ciezsze juz.
Najtrudniejsze GH to bez watpienia Van Halen i moze Smash Hits...

GH5 i Band Hero to najprostsze z serii na 1000. Proste bylo Aerosmith do 49/50, ale 325.000 w TKoR nie jest juz latwe.
Stary 01-04-2010, 23:26   #3672
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał zarzykrulezzz Zobacz post
Nie mam najmniejszego pojęcia Elvizzz jak chciało Ci się calakować ten tytuł, a już całkowicie nie mogę zrozumieć jak możesz mu dawać o punkcik więcej niż Bio2. Do mnie Darkness nie przemawia wogole mimo,że stoi juz u mnie z rok na połeczce. Jakoś straszliwie mnie nie podszedł, ale o gustach sie nie dyskutuje. Enyłej gratki,za to że Ci sie podobało i wysiedziałes przy tym tytule do calaka.
Jakos mnie wzielo na calakowanie, a gierka wielce mi sie podoba, stad ocena.Bio 2 tez mi sie podoba, ale coz z tego, jesli nie doswiadczamy praktycznie nic nowego.A The Darkness byl-i jest-produkcja nowatorska, troche niszowa, to prawda, ale odkrywajaca przed nami cos nowego.
To tak, jakby dawac jRPG-om oceny 9/10, 10/10, jak praktycznie wszystkie sa o tym samym.Sorry, zero innowacji, to ocena leci u mnie w dol-przychylam sie do polityki GT, gdzie tez bardzo zwracaja na to uwage i takie Uncharted 2 dostalo bardzo wysoka note, z zaznaczeniem ze nie moze byc mowy o odkrywaniu nowych sciezek, jak to bylo w przypadku LBP
Stary 02-04-2010, 00:43   #3673
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Zgadzam się z lvisową recką. Przeszedłem Darkness'a dawno temu, ale końcówka zapada w pamięci. Jedna z pierwszych gier na tą generację, a wykonania (jak na tamte czasy) i fabuły mogłaby pozazdrościć niejedna gra wydana obecnie.
Stary 02-04-2010, 10:47   #3674
raulmadrid
Nowy
raulmadrid Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 1

Cytat:
Jakos mnie wzielo na calakowanie, a gierka wielce mi sie podoba, stad ocena.Bio 2 tez mi sie podoba, ale coz z tego, jesli nie doswiadczamy praktycznie nic nowego.A The Darkness byl-i jest-produkcja nowatorska, troche niszowa, to prawda, ale odkrywajaca przed nami cos nowego.
To tak, jakby dawac jRPG-om oceny 9/10, 10/10, jak praktycznie wszystkie sa o tym samym.Sorry, zero innowacji, to ocena leci u mnie w dol-przychylam sie do polityki GT, gdzie tez bardzo zwracaja na to uwage i takie Uncharted 2 dostalo bardzo wysoka note, z zaznaczeniem ze nie moze byc mowy o odkrywaniu nowych sciezek, jak to bylo w przypadku LBP
Idąc twoim tokiem myślenia to np. Dwie wieże i Powrót Króla, lub Imperium kontratakuje są gorsze? Nic nowego? Pozdr
raulmadrid jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-04-2010, 11:29   #3675
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał raulmadrid Zobacz post
Idąc twoim tokiem myślenia to np. Dwie wieże i Powrót Króla, lub Imperium kontratakuje są gorsze? Nic nowego? Pozdr
Przyklady, ktore podales, sa kompletnie nie na miejscu, bo ciezko obejrzec -albo przeczytac- tylko czesc Gwiezdnych wojen(idzie, zeby byla jasnosc, o pierwsza trylogie) i Wladcy pierscieni, i miec satysfakcje.Na ogol w kulturze przyjelo sie traktowac te utwory, jako calosci.Bio 2 nie jest zadna czescia trylogii, tetralogii albo czego tam chcesz, a sequelem.Dla mnie roznica jest oczywista.I oczywiscie, kazda wypowiedz mozna doprowadzic do jej maksimum, stad biora sie podobne jak Twoje wnioski, tylko nie wiem, jaki ma to cel.
Stary 02-04-2010, 18:27   #3676
Mr Jim
Znajomy
Mr Jim Wkrótce będzie sławny

Mr Jim's Avatar

Reputacja: 79
Wyślij wiadomość przez AIM do Mr Jim

Lista Osiągnięć
Sam na szczycie  Konsekwentny Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 16

Cytat:
Sory ale nie mogłem.Gorszego debilizmu dawno nie słyszałem.To tak jakby jakis gatunek gier/gra mi by się nie podobał/a , to nie znaczy że nie moze dostac ocen 9 lub 10.

Mr Jim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-04-2010, 20:08   #3677
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Jim, to nie tak.Ja japonskich RPG-ow nie lubie, dlatego w nie nie gram;nie sadze, zeby takie najnowsze FF moglo dostac ode mnie 9/10 albo maksymalna note, ale od milosnika gatunku, jakim pewnie jestes, taka ocena wchodzi w gre.Zalezy czego oczekujesz po grach, filmach, muzyce, rozrywce jednym slowem.Przyznaj:powiedzmy ze nie lubisz TPS'ow, i nagle ktos daje Ci GoW2 do grania i recki.Przyznasz grze maksymalna ocene, jesli juz od poczatku masz do niej negatywne nastawienie?Potrafilbys wzniesc sie ponad swoje gusta i arbitralnie i obiektywnie ocenic grafike, gameplay, innowacje itp?
Oczywiscie mowa o naszych subiektywnych wrazeniach, wiec nie wiem czemu czujesz sie urazony.Mam nadzieje, ze teraz jasniej przedstawilem swoje racje.Sorry, ale jesli ktos mi sprzedaje odgrzewane produkty, mowiac jakie to sa wspaniale, to nie kupuje tego, przynajmniej nie calkowicie.A wlasnie czyms takim sa dla mnie jRPG.I tak, gralem nawet w FFVIII, jak dla mnie wystarczy ta jedna gra.
Stary 02-04-2010, 21:29   #3678
Frezer
Banned
Frezer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

PAC-MAN 200/200 moja ulubiona gra retro wszystkie PAC-MANy które wyszły na XBL mam pocalakowane bardzo bym chciał żeby dali jeszcze jakieś cześci w końcu troche tego wyszło hehehe
Frezer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-04-2010, 22:25   #3679
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Cytat:
Napisał Frezer Zobacz post
PAC-MAN 200/200 moja ulubiona gra retro wszystkie PAC-MANy które wyszły na XBL mam pocalakowane bardzo bym chciał żeby dali jeszcze jakieś cześci w końcu troche tego wyszło hehehe
Pac-Many dobre są. Mnie brakuje we dwoch (Ms. Pac-Man, Pac-Man po jednym acziku za ghosty) a w Pac-Manie CE 2 za 4000 punktow i za jeden Challenge ale wku*wiłem sie bo raz wbiłem 3900 pontsow i dałem sobie spokuj chwilowo. Dokończe kiedyś z nudow. Łatewer gratki za calaki w klasykach
Stary 03-04-2010, 12:29   #3680
Frezer
Banned
Frezer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

dzięki, ja bym sobie życzył jeszcze SUPER PAC-MAN z 1982, PAC&PAL z 1983, PAC-MANIA z 1987 oraz PAC-MAN ARRARGEMENT z 2005 który jest już w 3D, wszystkie mogli by dac po 400 MSP hehehe

Ostatnio edytowane przez Frezer : 03-04-2010 o 12:32
Frezer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania