Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-04-2010, 13:59   #3681
Krzychoo
Wariat
Krzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znają

Reputacja: 606

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Lubiany I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 15

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Frezer stary chłop jestes a grasz w gierki dla dzieci hehehe

Spoiler:
calak w MW2
Krzychoo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-04-2010, 15:43   #3682
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Miasto: N/A
Reputacja: 180

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Zapalczywy 360 stopni  
Liczba Osiągnięć: 19

Ty jesteś za młody aby zrozumieć fenomen pac-man 'a ,wracaj do lego

FireFlow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-04-2010, 17:56   #3683
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12792

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Assassin's Creed 1000/1000 - Po zagraniu w ac2, który mi średnio do gustu przypadł myślałem, że zrobienie calaka w pierwszej części będzie katorgą. Okazało się, że gra nie jest tak nudna jak ludzie mówią. Mi osobiście śledztwa przypadły do gustu, bo odpowiednio przygotowujemy się do zabójstwa i w przeciwieństwie do drugiej części czuć, że jesteśmy asasynem. Fabuła jest taka, że mogło by jej w ogóle nie być, od początku wiadomo jak się wszystko skończy. Rozmowy z mistrzem było nudne, że hoho, tak samo te po zabójstwie, do tego nie można ich było omijać, co wkurzało zwłaszcza podczas wybierania sekwencji DNA po to by pozbierać szukajki. Brakowało mi również możliwości walki ukrytym ostrzem, w drugiej części prawie zawsze ich używałem. Grałem w polską wersję językową. Dubbing jest słaby. Ciągłe słuchanie podczas biegu: "Dokąd się tak śpieszy?", "Przed kim tak ucieka?", "Co go napadło?" było bardzo wkurzające.
Jeśli chodzi o acziwy to obawiałem się, że może nie udać mi się zrobić calaka za pierwszym podejściem. Czytałem, że czasami gra templariuszy nie zalicza, albo jakaś flaga potrafi zniknąć. Mnie na szczęście wszystko ominęło. Jak dla mnie wszystkiego jest za dużo. 420 flag!? No bez przesady. Liczba powinna być zniwelowana przynajmniej o połowę, bo zbieranie ich jest nudne fchuj, max dałem rade 200 zebrać jednego dnia. Podsumowując, calak łatwy, ale przez małe zróżnicowanie czynności, które musimy wykonać, zdobycie go jest żmudne. Grę jak najbardziej polecam. 8+/10
Stary 03-04-2010, 20:43   #3684
Celt
Stały bywalec
Celt Po prostu miły człowiekCelt Po prostu miły człowiekCelt Po prostu miły człowiekCelt Po prostu miły człowiek

Celt's Avatar

Miasto: Tarnów
Reputacja: 363

Calaki w NFS:Undercover i Small Arms :-)

Celt jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-04-2010, 13:46   #3685
promilek
Stały bywalec
promilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebryta

promilek's Avatar

Reputacja: 2795

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 26

Modern Warfare® 2
Gra zajebiaszcza. Szczególnie w misjach specjalnych pokazuje jaka jest dobra i dostarcza sporo godzin zabawy. Singiel również dobry, lecz o wiele łatwiejszy od 4 części. Podziękowania dla JACOpl z którym przeszedłem wszystkie Spec-Opsy. Polecam

Ostatnio edytowane przez promilek : 04-04-2010 o 17:22
promilek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-04-2010, 14:32   #3686
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Cytat:
Napisał promilek Zobacz post
Modern Warfare® 2
Gra zejabiaszcza. Szczególnie w misjach specjalnych pokazuje jaka jest dobra i dostarcza sporo godzin zabawy. Singiel również dobry, lecz o wiele łatwiejszy od 4 części. Podziękowania dla JACOpl z którym przeszedłem wszystkie Spec-Opsy. Polecam
Gratulacje giera jest przekozacka
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-04-2010, 20:25   #3687
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 

Metro 2033 (1000/1000)- napisze szczerzę (ale bez spojlerów, oczywiście): zakończenie alternatywne, w moim odczuciu wcale nie jest "dobre" (jeśli chodzi o wydźwięk, bo propaguje naiwność i pacyfizm w sytuacjach, w których trzeźwy- czyli raczej bezwzględny osąd i podejście "najpierw strzelaj, potem strzelaj dalej, przeładuj, strzelaj i dopiero pomyśl o zastanowieniu się co to jest to co właśnie ubiłeś" są jedynymi właściwymi), ale cóż- trzeba było je uzyskać żeby mieć calaka.
Nie wiem- może to ja jestem jakiś w czepku urodzony, ale z osiągnięciami za alternatywne zakończenie i eksplorację nie miałem jakichs specjalnych kłopotów, tak iwęc, nie bedąc obciążony negatywnymi wspomnieniami na tym polu, ostateczną ocene gry zmieniam z 6/10 na 7/10.

P.S. Gra zachęciła mnie do przeczytania książki, co tez mam zamiar w jakimś nieodległym terminie zrobić- mam nadzieję się dowiedzieć więcej o głównym wątku poruszanym i w książce jak i w grze (który tutaj chyba specjalnie jest potraktowany pobieżnie, po to właśnie żeby gracz sięgnął po książkę, która reklamoawna jest w grze na każdym kroku).

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-04-2010, 21:46   #3688
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12792

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 

Ile razy przeszedłeś grę? Też chyba sobie sprawię metro jak spadnie cena.
Stary 04-04-2010, 21:59   #3689
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Ile razy przeszedłeś grę? Też chyba sobie sprawię metro jak spadnie cena.
2,5 raza (dwa przejścia plus powtarzanie niektórych misji dla achievów).

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Stary 05-04-2010, 14:36   #3690
promilek
Stały bywalec
promilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebryta

promilek's Avatar

Reputacja: 2795

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 26

Rogue Warrior - gra nie jest wcale taka tragiczna jak wszyscy piszą. Jest łatwa i krótka, oraz łatwy calak.
Stary 05-04-2010, 14:45   #3691
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał promilek Zobacz post
Rogue Warrior - gra nie jest wcale taka tragiczna jak wszyscy piszą. Jest łatwa i krótka, oraz łatwy calak.
Ale trzeba boosting uskuteczniać w multi, bo przecież nie wierze, żeby ktoś w to grał tak normalnie.

P.S. gratulację.

Stary 05-04-2010, 18:28   #3692
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 

Hitman Blood Money w końcu 1000gs
Stary 05-04-2010, 23:22   #3693
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 14

Fable II - 1350/1350 - mój drugi calak, podziekowania dla: plesniaczek
Stary 06-04-2010, 22:04   #3694
fragipl
Stały bywalec
fragipl Wkroczył na dobrą drogę

fragipl's Avatar

Reputacja: 13
Wyślij wiadomość przez ICQ do fragipl Send a message via Skype™ to fragipl

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Your e-penis must be huge! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

Dante Inferno (1040/1040) - latwe i przyjemne , calak z marca ale nie chcialo mi sie jakos go napisac :P

PS. DODAM CALAKA Z BFC2 JAK MI DADZA PATCHA I BEDE MIAL CALAKA W BAD COMPANY

fragipl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-04-2010, 14:20   #3695
Habit75
Uzależniony
Habit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znają

Habit75's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 623

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Janko Muzykant Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 16

Trials HD 250/250 - Uuuhuuu. W końcu udało się zrobić te cholerny turniej. Na ostatnie trasie myślałem, że zejdę Hehe, włączyłem gierkę pierwszy raz po świętach i od razu się udało. Gra jest super zajebiaszcza, zdecydowanie najlepszy tytuł na XBLA. 10/10
Stary 07-04-2010, 14:32   #3696
Frezer
Banned
Frezer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Habit75 Zobacz post
Trials HD 250/250 - Uuuhuuu. W końcu udało się zrobić te cholerny turniej. Na ostatnie trasie myślałem, że zejdę Hehe, włączyłem gierkę pierwszy raz po świętach i od razu się udało. Gra jest super zajebiaszcza, zdecydowanie najlepszy tytuł na XBLA. 10/10
gratulacje stary, to jest naprawde wartościowy calak hehehe
Frezer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-04-2010, 15:01   #3697
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

dokładam się do gratulacji !
tak sobie myślę, że turniej jest prostszy niż zrobienie extremalnych tras. przynajmniej dla mnie. chociaż nie zrobiłem jeszcze żadnego z tych dwóch acziwów : P
Stary 07-04-2010, 15:14   #3698
Habit75
Uzależniony
Habit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znają

Habit75's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 623

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Janko Muzykant Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 16

Dzięki za gratki. Te dwa achivy są całkiem różne. Turniej robi się łatwy jak wszystkie trasy masz obcykane na maksa i wiesz co zrobić w każdym momencie trasy. Poza tym trzeba się mocno skupić Natomiast Inferno II jest bardziej skillowe, ale jak nauczysz się pokonywać te najtrudniejsze przeszkody (palety szczególnie - chociaż ich nie umiem nadal przeskoczyć) to idzie szybko.
Stary 07-04-2010, 16:32   #3699
acePL
Znajomy
acePL Wkrótce będzie sławnyacePL Wkrótce będzie sławny

Miasto: Jankowice Rybnickie
Reputacja: 131

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Konsekwentny Wiisi mi to PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 7

Graty Habit75 Jeżeli masz jakieś dobre czasy to dodaj mnie do znajomych

acePL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-04-2010, 18:10   #3700
Frezer
Banned
Frezer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

DIG-DUG 200/200 - całkiem przyjemna Arcadówka, trzeba przyznać że mimo lat na karku 1982 rok dalej bawi na krótką mete, calak troche upierdliwy przez jedno osiągnięcie DIG- trzeba wyczyścić cały level a jednocześnie nie dać się złapać przeciwnikom, polecam tylko 400MSP hehehe
Frezer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania