Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-04-2010, 18:32   #3701
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Cytat:
Napisał zimzvm Zobacz post
dokładam się do gratulacji !
tak sobie myślę, że turniej jest prostszy niż zrobienie extremalnych tras. przynajmniej dla mnie. chociaż nie zrobiłem jeszcze żadnego z tych dwóch acziwów : P
Heh raczej nie masz racji ;d
Trudność:
extremalne trasy - 5/10 (mimo tego, że są bardzo trudne jest aż 30min na trase i można zrobić 500 pomyłek)
maraton - 8/10 (co z tego, że się obcyka trasy jak jeden błąd i trzeba od nowa...)

Pierwszy ach mam, do drugiego nawet nie wracam obecnie ;]

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-04-2010, 19:10   #3702
Frezer
Banned
Frezer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał r1p Zobacz post
Heh raczej nie masz racji ;d
Trudność:
extremalne trasy - 5/10 (mimo tego, że są bardzo trudne jest aż 30min na trase i można zrobić 500 pomyłek)
maraton - 8/10 (co z tego, że się obcyka trasy jak jeden błąd i trzeba od nowa...)

Pierwszy ach mam, do drugiego nawet nie wracam obecnie ;]
widze że grasz Geometry Wars 2, moje pytanie czy calak jest do zrobienia w tej gierce bo się zastanawiam czy kupić ? przyznaje że jedynka była dla mnie za trudna, wiec boje sie powtórki z rozgrywki hehehe
Frezer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-04-2010, 20:14   #3703
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

@r1p
niestety nie mam ani nerwów ani zdrowia na trasy extremalne, tzn. na dwie z nich.
natomiast turniej przejechałem po dwóch dniach treningów na 4 albo 6 błędów. zdecydowana większość tras jest naprawdę prosta, jest tylko kilka które sprawiają mi mniejsze bądź większe problemy. szczególnie ta pod ziemią oraz ta z ciągłym podjazdem. co prawda ta druga jest raczej prosta, ale zawsze gdzieś na niej się wyłożę.
myślę, że jakbym przyjął zakład, że prędzej zrobię trasy extremalne niż turniej, poświęcając im jednakowo dużo czasu, to bym go przegrał.

@Frezer
calak jak najbardziej do zrobienia. nie wydaje się jakoś cholernie trudny, ale z pewnością trochę treningu wymaga.
wydaje mi się, że poziom trudności jest zbliżony do calaka Outrun Online Arcade.
Stary 07-04-2010, 21:38   #3704
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

No raczej całak w Geometry Wars 2 do najprostszych nie należy, ale wydaje się wykonalny z punktu widzenia normalnego gracza ;] Narazie za dużo w to nie grałem, najgorzej rokuje tryb Sequence ;d

Stary 07-04-2010, 21:54   #3705
inoobiPL
Wariat
inoobiPL Wkrótce będzie sławnyinoobiPL Wkrótce będzie sławny

inoobiPL's Avatar

Reputacja: 129

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Your e-penis must be huge! Zapalczywy Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 20

Główną bolączką jest smile, reszta przy wiekszych powtórzeniach jakoś pójdzie .

Myśl trzeźwo i miej swoje zdanie.
inoobiPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-04-2010, 09:06   #3706
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

Batman Arkham Asylum 1000/1000
no i wreszcie ! calaczek w tej znakomitej grze stał się faktem. hard nie był wcale taki hard, mogłem od razu tak grać. chyba, że doświadczenie i umiejętności po zrobieniu czellendży tak bardzo grę mi ułatwiły. w zasadzie poza irytującą Ivy, nie było większych problemów.
Bats AA to zdecydowanie obok Borderlands największe pozytywne zaskoczenie i zarazem najlepsza gra zeszłego roku. nie zagranie w nią to poważnie niedopatrzenie każdego szanującego się gracza ; ]

dla mnie gra bliska ideału w swojej kategorii, stąd ocena również bliska ideału - 9,5/10
Stary 08-04-2010, 09:36   #3707
Flapjack wald
Znajomy
Flapjack wald Wzór dla innychFlapjack wald Wzór dla innychFlapjack wald Wzór dla innychFlapjack wald Wzór dla innychFlapjack wald Wzór dla innychFlapjack wald Wzór dla innychFlapjack wald Wzór dla innych

Reputacja: 802

Lista Osiągnięć
Forever Alone Top 10 Aniołek Lubiany 

Rach ciach ciach ... pięć szybkich z ostatniego tygodnia:

Lazy Raiders - 200/200
Świetna gra, innowacyjne sterowanie (na początku można dostać zawrotu głowy), miło spędzony czas. Polecam wypróbować przynajmniej demko.

Golf: Tee It Up! - 200/200
Za 800 MSP spodziewałem się czegoś więcej. Sama gra całkiem przyjemna ale za krótko, za mało, za łatwo.

Wallace & Gromit Episode 1: Fright of the Bumblebees - 200/200
Kupiłem na zniżce za 400 MSP i gra jest z pewnością warta tej ceny. Ciekawie i z humorem.

Rapala Fishing Frenzy - 1000/1000
No to połowiłem sobie rybki ... i tyle.

Asterix at the Olympic Games - 1000/1000
W sumie bardzo łatwo, chociaż trochę dziwna konstrukcja leveli powoduje, że czasami zdarzają się irytujące momenty. Podobały mi się minigry "olimpijskie", sam wątek fabularny dość męczący.

381 completed games
Flapjack wald jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-04-2010, 17:35   #3708
r1p
No-life

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

Golf: Tee It Up! - 200/200

Gierka bardzo fajna, tym bardziej, że nic mnie nie kosztowała ;] Liczba środowisk nie powala (cale 2, trzecie czeka w dodatku... za 320msp... przesada lekka), ale wystarcza to, żeby przez kilka godzin fajnie umilić sobie czas. Lekko męczyłem się z Parklandem, ale mimo wszystko całak jest dość łatwy, kudosy dla Flapjacka za ustawkę multi.

Stary 09-04-2010, 18:08   #3709
Vartan
Wariat
Vartan Wkrótce będzie sławny

Vartan's Avatar

Reputacja: 68

Lista Osiągnięć
VIP Dopiero się rozkręcam! Filantrop Donator o wielkim sercu 
Liczba Osiągnięć: 18

Widze, ze korzystasz konta, ktore kiedys bylo moja wlasnoscia

Golf jest zabawny! Zwlaszcza achie z krolikiem i SLOW-MOTION...

A co do rozmow o Geo-Wars 2. Zobaczcie na youtube SMILE. 2-3 sposoby sa na zrobienie tego. zrobilem w kilka godzin po zakupie calaka. Trudnosc tego to 6-7/10.
Grajcie 3-4h z rzedu. Zaczniecie zachowywac sie jak automat.
Stary 09-04-2010, 19:44   #3710
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał zimzvm Zobacz post
@r1p
niestety nie mam ani nerwów ani zdrowia na trasy extremalne, tzn. na dwie z nich.
natomiast turniej przejechałem po dwóch dniach treningów na 4 albo 6 błędów. zdecydowana większość tras jest naprawdę prosta, jest tylko kilka które sprawiają mi mniejsze bądź większe problemy. szczególnie ta pod ziemią oraz ta z ciągłym podjazdem. co prawda ta druga jest raczej prosta, ale zawsze gdzieś na niej się wyłożę.
myślę, że jakbym przyjął zakład, że prędzej zrobię trasy extremalne niż turniej, poświęcając im jednakowo dużo czasu, to bym go przegrał.

@Frezer
calak jak najbardziej do zrobienia. nie wydaje się jakoś cholernie trudny, ale z pewnością trochę treningu wymaga.
wydaje mi się, że poziom trudności jest zbliżony do calaka Outrun Online Arcade.
Cytat:
Napisał r1p Zobacz post
No raczej całak w Geometry Wars 2 do najprostszych nie należy, ale wydaje się wykonalny z punktu widzenia normalnego gracza ;] Narazie za dużo w to nie grałem, najgorzej rokuje tryb Sequence ;d
Cytat:
Napisał inoobiPL Zobacz post
Główną bolączką jest smile, reszta przy wiekszych powtórzeniach jakoś pójdzie .
Generalnie dużo treningu wymaga ta gra
Ja do Smile zabierałem się 1,5 roku aż w końcu się udało ale to też przez to, że przez bardzo długi czas grałem tylko w pacifism
Stary 09-04-2010, 21:30   #3711
promilek
Stały bywalec
promilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebryta

promilek's Avatar

Reputacja: 2795

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 26

Looney Tunes: AA

Gierka jest łatwa i całkiem spoko. Dzięki Gaaro za osiągnięcie wirusowe.
Stary 10-04-2010, 13:01   #3712
VikingPL
Stały bywalec
VikingPL Po prostu miły człowiekVikingPL Po prostu miły człowiekVikingPL Po prostu miły człowiekVikingPL Po prostu miły człowiekVikingPL Po prostu miły człowiek

VikingPL's Avatar

Miasto: Jabłonna
Reputacja: 415

Lista Osiągnięć
Aniołek Stary dziad! Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 21

Worms 2: Armageddon 200/200 - świetna i bardzo przyjemna gra arcade, polecam wszystkim fanom tytułu i nie tylko, calak dość prosty. Podziękowania dla Colin84PL za pomoc.
Moja ocena: 9/10
VikingPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-04-2010, 01:20   #3713
Celt
Stały bywalec
Celt Po prostu miły człowiekCelt Po prostu miły człowiekCelt Po prostu miły człowiekCelt Po prostu miły człowiek

Celt's Avatar

Miasto: Tarnów
Reputacja: 363

dawno nie było niczego ale w końcu coś jest :P
Calak w Lost: Via Domus - króciutki i nawet ciekawy tytuł, może zacznę serial oglądać

Celt jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-04-2010, 00:12   #3714
Shock
Nowy
Shock Wkroczył na dobrą drogę

Shock's Avatar

Miasto: W domu ;)
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć

Most Wanted 1 calak na Xie
Stary 13-04-2010, 09:18   #3715
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Cloning Clyde 200/200 - Zrobione już jakis czas temu, ale zapomniałem o tym napomknąć. Ogolnie to szybko, przyjemnie i zabawnie. Polecam. 6/10
Stary 14-04-2010, 10:40   #3716
Jason
Banned
Jason Wkroczył na dobrą drogę

GALAGA 200/200 z nudów w oczekiwaniu na Conviction scalakowałem, dosyć mało wymagający calak, gra mi się nie podoba już ciekawsza jest nowa GALAGA Legions z tym że ma pojebane osiągnięcia
Jason jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-04-2010, 10:56   #3717
CruelCrewCut
Stały bywalec
CruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumny

CruelCrewCut's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 1356

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Widz Książkotwarz Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 34

Final Fantasy XIII 1000/1000 - jedyne stwierdzenie, które przychodzi mi do głowy to "bardzo dobra gra", zacznę od zalet - system walki jest prawie doskonały, bardzo dynamiczny, wymagający od gracza dużego zaangażowania. Grafika stoi na wysokim poziomie, a momentami jest naprawdę cudowna (zatrzymywałem się czasami tylko po to by podziwiać piękne krajobrazy). Story w zupełności spełniło moje oczekiwania. Wady - każdy to czytał już wielokrotnie, ale napisze jeszcze raz liniowość i kompletny brak NPC, sprawę ratują na szczęście 64 misje, w których każdy boss jest osobnym wyzwaniem. Podsumowując: zdecydowanie warto było zanurzyć się w ten świat na 99 godzin, ocena 9-/10.

Ps. Byłbym zapomniał Vanille jednak trochę za słodka i stąd ten "-".

Ostatnio edytowane przez CruelCrewCut : 14-04-2010 o 10:58
CruelCrewCut jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-04-2010, 12:15   #3718
eSKaIPE
Banned
eSKaIPE Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Kraków

Gratsy , 99 godzin to niezła sumka .
eSKaIPE jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-04-2010, 16:25   #3719
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 28

FIFA 07 - No cóż. Kolejna FIFA, kolejny calak. Dzięki łyknięciu kompletu "arczerów" w tej archaicznej kopaninie, stałem się posiadaczem, jako jedyny Polak, "Wielkiego szlema FIFOWSKIEGO". O czym on pierd*li? - Zapytacie. Już odpowiadam. Więc tak. W każdej piłce, którą wypluło EA - odsłony sezonowe, nie imprezowe (np. World Cup) - zdobyłem calaka. Nie będę owijał w bawełnę, dumny jestem z tego, i tyle.

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!

Ostatnio edytowane przez Fuji : 14-04-2010 o 16:40
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-04-2010, 16:34   #3720
inoobiPL
Wariat
inoobiPL Wkrótce będzie sławnyinoobiPL Wkrótce będzie sławny

inoobiPL's Avatar

Reputacja: 129

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Your e-penis must be huge! Zapalczywy Konsekwentny 

Cytat:
Napisał Fuji Zobacz post
FIFA 07 - No cóż. Kolejna FIFA, kolejny calak. Dzięki łyknięciu kompletu "arczerów" w tej archaicznej kopaninie, stałem się posiadaczem, jako jedyny Polak, "Wielkiego szlema FIFOWSKIEGO". O czym on pierd*li? - Zapytacie. Już odpowiadam. Więc tak. W każdej piłce, którą wypluło EA - odsłony sezonowe, nie imprezowe (np. World Cup) - zdobyłem calaka. Nie będę owijał w bawełnę, dumny jestem z tego, i tyle.
Moje gratsy, teraz wszystkie PESY i Wrogu robi nowego achi na forum .
Ja bym tyle nie wytrzymał .

Myśl trzeźwo i miej swoje zdanie.
inoobiPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania