Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

PlayStation 3 Dyskusja na poziomie o kolejnym dziecku Kutaragiego.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-01-2010, 14:39   #121
MloDy
Początkujący
MloDy Wkroczył na dobrą drogę

MloDy's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Uncharted2: Among Thieves

Wszystko jest z tobą wpożądku poprostu każdy ma inny gust innym się podoba a drugim nie

Ostatnio edytowane przez MloDy : 03-01-2010 o 14:41
MloDy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-01-2010, 15:37   #122
BrakTuSensuPL
Stały bywalec
BrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znają

Reputacja: 621

Lista Osiągnięć

Mi tam osobiście bardzo sie podoba.
Zostalo mi do zrobienia tylko przejscie na crushing i zabicie 10 granatem zwisajac.

Swoja droga jako ze gre dostalem z konsola szkoda bylo by mi ja sprzedac. Mam nadzieje ze wypuszcza jakies dlc ew z dodatkowymi trofeami.

;]

BrakTuSensuPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-01-2010, 15:48   #123
MloDy
Początkujący
MloDy Wkroczył na dobrą drogę

MloDy's Avatar

Cytat:
Napisał BrakTuSensuPL Zobacz post
Mi tam osobiście bardzo sie podoba.
Zostalo mi do zrobienia tylko przejscie na crushing i zabicie 10 granatem zwisajac.

Swoja droga jako ze gre dostalem z konsola szkoda bylo by mi ja sprzedac. Mam nadzieje ze wypuszcza jakies dlc ew z dodatkowymi trofeami.

;]
Mam to samo też dostałem gre z konsolą i troche żal mi jej sprzedawać.
Ale ja sobie wymienie U2 na MW2 jak skończe gre
MloDy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-01-2010, 19:23   #124
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Właśnie ją skończyłem i mogę spokojnie napisać, że gra zasługuje na 10 i najlepszą grę na PS3 w 09'. Do połowy trochę nudziła, ale potem już była sielanka Końcówka wg. mnie lepsza niż w pierwszej części.
A ucieczka mostem z Shambalii to po prostu coś pięknego, ile ja tam razy zginąłem bo chciałem popatrzeć co się w tle dzieje, po prostu piękne!
Nawet nie byłem przekonany do dubbingu, ale od połowy zacząłem z nim grac, i tak dobrnąłem do końca. Nie jest źle muszę powiedzieć, a Boberek w roli Nathana się sprawdził w 100%. Nie ma co, czekamy na 3 część, osobiście cieszył bym się jakby historia fabularna miała powiązanie z Egiptem!
Stary 24-01-2010, 13:29   #125
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Ukończywszy U2. Gra jest świetna, ale "dycha" na pewno nie u mnie. Co mi się nie podoba, to - pomijając, że nie lubię platformówek - fruwanie po lokacjach jak Jet Li w Hero. Chodzi mianowicie o to, że często rozglądałem się po racjonalnie rozmieszczone "uchwyty", tym czasem okazywało się, że mogę skoczyć na oddalony o kilka metrów od siebie. Co gorsza, gra albo pozwala na upadki z wysokości, albo nie pozwala i czasem gubiłem się w tym wszystkim gdzie mogę zeskoczyć a gdzie nie. Nie do końca sprawdza się też system chowania za osłony. Po prostu.
Zabijanie - trochę udziwnione. Nie wiadomo kiedy padł hedszot, nie wiadomo czy typ już zdycha, czy zwija się na moment z bólu. Generalnie mogli dać mniej HP przeciwnikom. Podoba mi się system walki wręcz, gdy możemy kontrować typa "trójkątem" i dalej go lać po ryju. Skradankowe elementy też fajne. Co najbardziej wpieniło mnie w całej grze, to podnoszenie amunicji do broni. Mogło być automatyczne bo tyle razy co niechcący podnosiłem niechcianą broń zamiast naboje do kałacha to rzygać się chciało.
Fajne były zagadki, nie skomplikowane, lecz bardziej w klimatach "indiany". Szkoda tylko, że przed oczami wyświetlał się napis WTF gdy rozwikłałem jakaś zagadke stulecia i wyszedłem na jakiś taras by zobaczyć jak już przeciwnicy po miejscówkach ganiają. Ale nic tam, fabuła fajna, nie odkrywcza, wiadomo, poszukiwacze skarbu i wykorzystujący ich mózg ogry uzbrojone po zeby. Ale wciąż luźna i przyjemna. Muza też dawała rady, choć nic mi w głowie nie utkneło. Graficznie świetnie (nie, ostatecznie nie grałem w SD, ale to już chyba każdy wie.
Generalnie polecam bo dobrych przygodówek nigdy nie za wiele. 9/10
Stary 27-01-2010, 14:18   #126
14 Karate
Banned
14 Karate Wkroczył na dobrą drogę

Lista Osiągnięć
PlayStation 3 is my Home 360 stopni Go! Go! PSP/Vita Złomiarz 
Liczba Osiągnięć: 4

Uncharted 2 to fajna bardzo gra . To moja prawie najlepsza gra na PS3 , ale Call of Duty Modern Warfare 2 i tak lepsze . Wszystko spoko, klimat , muzyka . Daje 10/10 .
14 Karate jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-01-2010, 15:26   #127
Brodacz
Uzależniony
Brodacz Wkroczył na dobrą drogę

Brodacz's Avatar

Miasto: Tarnów
Reputacja: 27

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Mister Chief Achievement Whore Na dobre i na złe 

A ja musze dodać od siebie że multi... właśnie - multi mnie wciągnęło jak swego czasu GoW1. Jednak widać że Naughty Dog nie do końca się przyłożyło do kodu sieciowego, albo taka już struktura sieciowa Sony bowiem często są lagi prawie takie jak w GoW2. Grałem na łączu 25down/4up

Brodacz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-02-2010, 17:30   #128
Brodacz
Uzależniony

Brodacz's Avatar

Lista Osiągnięć

o dziwo teraz na 1mb down/320 kb up nie ma lagow niemalze w ogole.

Stary 15-02-2010, 17:41   #129
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

Platyna wyciągnięta, co mogę napisać... Nic nadzwyczajnego. O ile jeszcze pierwsze przejście zaczęło mnie nudzić w połowie, tak granie po raz drugi na najwyższym poziomie było po prostu katorgą i nie chodzi tu o poziom trudności, bo z tym nie miałem większych problemów, ale o to, że poza oskryptowanymi momentami ta gra nie ma praktycznie nic ciekawego do zaoferowania. Owszem, graficznie jest pięknie i często przystawałem, by porozglądać się trochę; zagadki, których notabene w grze przygodowej jest jak na lekarstwo nanosiły mi baban na twarz i to były w zasadzie jedyne momenty, w których cieszyłem się tą grą. W grze oczywiście znalazło się coś, czego wręcz nie cierpię, mianowicie
Spoiler:
przeciwnicy inni niż gatunek ludzki. Co to ma być, ogry, yeti?

Grę kupiłem za śmieszne pieniądze, nie żałuję (bo to był na prawdę śmieszne pieniądze), ale jeśli o mnie chodzi, to jest to mocny średniak i na ocenę wyższą jak -7 nie zasługuje. Przykro mi, Naughty Dog, na trzeci raz postarajcie się bardziej.
Stary 15-02-2010, 17:50   #130
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Kubuś, niemądry człowieku Gra jest świetna, idealna wręcz, tylko zbyt duża ilość strzelania i beznadziejnie łatwe skoki trochę jej ujmują. Ale takich charyzmatycznych bohaterów, takiego funu, takiej grafiki, takiego ideału wszystkiego nie pokaże Ci żadna inna gra na current-genach
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-02-2010, 17:57   #131
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Juve, ty jesteś dość stronniczy, więc twoje zdanie się nie liczy :P
Stary 15-02-2010, 20:03   #132
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Heh dzisiaj chciałem U2 na allegro wystawić, a tutaj taka niespodzianka -

Nowe trofea za multi już 25 lutego:

• Sneaky... - Get 50 Stealth Kills
  • Brass Knuckles - Get 100 Melee Kills
  • Tastes Like Chicken - Get 20 BBQ Medals
  • Rapid Fire - Get 7 Tripled Medals in Deathmatch
  • I Told You I Was Hardcore! - Complete All 3 Co-op Objective Maps on Hard Difficulty
  • Made It - Finish Wave 10 in one Survival Game
  • Gold Digger - Finish Wave 10 in one Gold Rush Game
  • Wipe Them Out... - Win 50 Deathmatch Games
  • Plays Well With Others - Win 50 Objective Games
  • Still Alive - Win 50 Elimination Games
  • Plundered! - Get 200 Captured Medals
  • Cold Blooded - Get 2,500 Kills in Deathmatch or Elimination games
Info znalezione na PS3trophies.org

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-02-2010, 21:43   #133
Brodacz
Uzależniony

Brodacz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał QBalu Zobacz post
Platyna wyciągnięta, co mogę napisać... Nic nadzwyczajnego. O ile jeszcze pierwsze przejście zaczęło mnie nudzić w połowie, tak granie po raz drugi na najwyższym poziomie było po prostu katorgą i nie chodzi tu o poziom trudności, bo z tym nie miałem większych problemów, ale o to, że poza oskryptowanymi momentami ta gra nie ma praktycznie nic ciekawego do zaoferowania. Owszem, graficznie jest pięknie i często przystawałem, by porozglądać się trochę; zagadki, których notabene w grze przygodowej jest jak na lekarstwo nanosiły mi baban na twarz i to były w zasadzie jedyne momenty, w których cieszyłem się tą grą. W grze oczywiście znalazło się coś, czego wręcz nie cierpię, mianowicie
Spoiler:
przeciwnicy inni niż gatunek ludzki. Co to ma być, ogry, yeti?

Grę kupiłem za śmieszne pieniądze, nie żałuję (bo to był na prawdę śmieszne pieniądze), ale jeśli o mnie chodzi, to jest to mocny średniak i na ocenę wyższą jak -7 nie zasługuje. Przykro mi, Naughty Dog, na trzeci raz postarajcie się bardziej.
ja rozumiem ze kazdy miec moze swoje zdanie i tym bardziej je przedstawic, ale wyszukiwanie minusow w jednej z najlepszych gier z filmowa fabula, piekna grafika i miodnym gameplayem jest smieszne.
Fajnie ze beda trofea za multi bo multi w tej grze jest swietne.

Stary 15-02-2010, 21:56   #134
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Lista Osiągnięć

No ja też się cieszę bo w końcu będę miał motywację aby w nie pograć

Stary 16-02-2010, 06:48   #135
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

Cytat:
Napisał Brodacz Zobacz post
ja rozumiem ze kazdy miec moze swoje zdanie i tym bardziej je przedstawic, ale wyszukiwanie minusow [ciach] jest smieszne.
Proszę o wybaczenie. Nie wiedziałem, że taka gra jak Uncharted może się nie podobać. Napisałem mniej więcej co mi się nie podobało i niestety minusy te działają na niekorzyść. Teraz będziecie mi jechać, bo ten tytuł mi się nie spodobał? A proszę bardzo, dawać, nie żałować.
Stary 16-02-2010, 19:12   #136
Brodacz
Uzależniony

Brodacz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał QBalu Zobacz post
Proszę o wybaczenie. Nie wiedziałem, że taka gra jak Uncharted może się nie podobać. Napisałem mniej więcej co mi się nie podobało i niestety minusy te działają na niekorzyść. Teraz będziecie mi jechać, bo ten tytuł mi się nie spodobał? A proszę bardzo, dawać, nie żałować.
Wspanialomyslnie wybaczam.

Stary 31-07-2010, 06:55   #137
SethMethod
Wariat

SethMethod's Avatar

Lista Osiągnięć

Odświeżam temat bo w końcu przysiadłem na chwilę do multi. Ładowanie lobby 10m minut przypomina czasy CS na modemie 54kb/s. Żeby nie zepsuć sobie nastawienia do gry polecam w tym czasie zająć się czymś pożytecznym, wyskok do sklepu w celu uzupełnienia zapasów piwa mile widziany gdyż...

Gra ryje beret jak mało która - po odczekaniu dekady na wejście do lobby wszystko działa wzorowo! Wyszukiwanie graczy idzie bardzo sprawnie, chociaż na początku mógłby mi dobierać graczy z rangą niższą niż 40. Szybki wybór jednej z dwóch wylosowanych map i gra startuje po kilku sekundach - od wejścia do lobby wszystko trwa już tylko kilka chwil.

Co w multi mi się podoba - wielkość map - nie są za duże, stąd 10 graczy nie musi się szukać w nieskończoność. Jest sporo miejsc do pokampienia ale są łatwo dostępne i można je łatwo flankować. Są też miejsca do intensywnej wymiany ognia - nie nudzi się. Mapy są symetryczne i co ważne do punktów strategicznych prowadzi kilka dróg, na różnych poziomach mapy.

Broni jest mało ale wszystko co być powinno się znajdzie. Wzorem CODa i Resistance2 mamy dwa sloty na "dopalacze" (OMFG), do których dostęp uzyskujemy wraz z postępami w grze - ranga.

Pograłem całe 2 godziny i muszę przyznać, że gra zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Jako zagorzałemu fanowi GOW'a system gry bardzo mi się spodobał co w połączeniu w z mnogością trybów gry i idealnie działającym kodem sieciowym daje w moich oczach obraz bardzo dobrej gry, przy której z pewnością zarwę niejedną nockę.

Stary 02-08-2010, 09:30   #138
lukas_live
Stały bywalec
lukas_live Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: LUBLIN
Reputacja: 13

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał SethMethod Zobacz post
Odświeżam temat bo w końcu przysiadłem na chwilę do multi. Ładowanie lobby 10m minut przypomina czasy CS na modemie 54kb/s. Żeby nie zepsuć sobie nastawienia do gry polecam w tym czasie zająć się czymś pożytecznym, wyskok do sklepu w celu uzupełnienia zapasów piwa mile widziany gdyż...

Gra ryje beret jak mało która - po odczekaniu dekady na wejście do lobby wszystko działa wzorowo! Wyszukiwanie graczy idzie bardzo sprawnie, chociaż na początku mógłby mi dobierać graczy z rangą niższą niż 40. Szybki wybór jednej z dwóch wylosowanych map i gra startuje po kilku sekundach - od wejścia do lobby wszystko trwa już tylko kilka chwil.

Co w multi mi się podoba - wielkość map - nie są za duże, stąd 10 graczy nie musi się szukać w nieskończoność. Jest sporo miejsc do pokampienia ale są łatwo dostępne i można je łatwo flankować. Są też miejsca do intensywnej wymiany ognia - nie nudzi się. Mapy są symetryczne i co ważne do punktów strategicznych prowadzi kilka dróg, na różnych poziomach mapy.

Broni jest mało ale wszystko co być powinno się znajdzie. Wzorem CODa i Resistance2 mamy dwa sloty na "dopalacze" (OMFG), do których dostęp uzyskujemy wraz z postępami w grze - ranga.

Pograłem całe 2 godziny i muszę przyznać, że gra zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Jako zagorzałemu fanowi GOW'a system gry bardzo mi się spodobał co w połączeniu w z mnogością trybów gry i idealnie działającym kodem sieciowym daje w moich oczach obraz bardzo dobrej gry, przy której z pewnością zarwę niejedną nockę.
Dokładnie jest tak jak kolega mówi lecz z jednym "ale" - kooperacja po sieci jest jeszcze lepsza od deatmatchy i innych trybów stricte multi. Dopiero w coopie gra pokazuje pazura a Arena jest w założeniach bardzo podobna do Hordy z GOWa więc powinno Ci się spodobać
Stary 27-09-2010, 23:51   #139
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Ogłaszam oficjalnie, że ta gra to najlepsza gra ever made, albo przynajmniej w pierwszej 5, a kto się nie zgadza to może się ruchać w dupe.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-09-2010, 11:27   #140
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Nikt zgwałcony nie będzie, bo każdy się z tym zgadza Doszedłeś już do etapu z pociągiem? Ja myślałem, że mi oczy od tej boskiej grafiki wypłyną, jak go zobaczyłem.
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania