Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-02-2011, 19:08   #21
Vox
Znajomy
Vox Wkrótce będzie sławny

Vox's Avatar

Miasto: Tarnowskie Góry
Reputacja: 86

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe I love Apple Jeden ekran to mało Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Odp: L.A. Noire

Może tym razem gra będzie lepiej wyglądać na PS3? Z jakiegoś powodu pokazali akurat gameplay z na tej konsoli bo wszystkie filmiki z gier rockstara były zawsze z x'a. Przecież na początku La noire miało być exem na PS3.
Stary 09-02-2011, 19:18   #22
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Podejrzewam, że tak jak w przypadku GTA IV nie będzie żadnej różnicy, chociaż wszystko jest możliwe
Ja osobiście kibicuje xbox-owi
Stary 09-02-2011, 19:26   #23
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał mk00h Zobacz post
Podejrzewam, że tak jak w przypadku GTA IV nie będzie żadnej różnicy, chociaż wszystko jest możliwe
Ja osobiście kibicuje xbox-owi
Lul, przecież GTA na PS3 śmigało w słabszej rozdziałce niż na X360 i ogólnie miało większe problemy z wydajnością na chlebaku.
Stary 09-02-2011, 19:28   #24
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Lista Osiągnięć

O rozdziałce nie wiedziałem, wizualnie patrząc oceniłem.
Stary 09-02-2011, 20:05   #25
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Po raz kolejny przypominam, że to gra Team Bondi (wspieranego przez R*), więc niekoniecznie musi powtórzyć się sytuacja z GTA IV i RDR

Sam filmik bardzo fajny. Preordera na grę mam już od dawna, więc on tylko upewnia mnie w przekonaniu, że warto czekać. Mam tylko nadzieję, że odpowiednio wyważą fragmenty nastawione na akcję i rozwiązywanie zagadek (chcę więcej tego drugiego, a przynajmniej odpowiednie proporcje żeby to nie była zwykła strzelanka TPP). Swoją drogą, ten koleś co użycza twarzy, to z Mad Man jest, co nie?

Stary 09-02-2011, 20:40   #26
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 

Tak, z Mad Men.
Jestem w sumie zaskoczony, ze w grze będą elementy shootera TPP (w sumie przypomina to Mafię 2). Wiedziałem, ze strzelanie będzie, ale nie wiedziałem, ze będzie ono zrealizowane tak "po bożemu". Super partia, w maju to chyba tylko Deus x (o ile sie wtedy ukarze) może jej podskoczyć.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2011, 21:25   #27
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

l.a. noire to wg. ultimy w kwietniu sie pojawi
Stary 09-02-2011, 22:10   #28
mefp
Fanatyk
mefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innych

mefp's Avatar

Miasto: SPI
Reputacja: 928

Lista Osiągnięć

Cholera, no nie mogę się wręcz napatrzeć na odwzorowanie mimiki twarzy w L.A. Noire. Genialne!
mefp jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-02-2011, 07:17   #29
lukas_live
Stały bywalec
lukas_live Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: LUBLIN
Reputacja: 13

Lista Osiągnięć

Jak do tej pory nie byłem przekonany do gry to po tym gameplayu już nie mam żadnych wątpliwości w maju będziemy bić pokłony MISTRZOM z Rockstar!!!
Stary 10-02-2011, 08:01   #30
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał lukas_live Zobacz post
Jak do tej pory nie byłem przekonany do gry to po tym gameplayu już nie mam żadnych wątpliwości w maju będziemy bić pokłony MISTRZOM z Rockstar!!!
Jak to jest, że w przypadku Dead Space 2 nikt nie napiszę, że grę zawdzięczamy EA (a może niektórzy są zdolni do takiego twierdzenia?),a przy L.A. Noire non-qurva-stop pracę TEAM BONDI przypisuje się wydawcy i producentowi w postaci Rockstara.
To samo w przypadku Quake 4 - wszyscy myślą, ze ot gra iD, a nie Raven'a jest.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Stary 10-02-2011, 09:52   #31
mk00h
Underground

mk00h's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
Jak to jest, że w przypadku Dead Space 2 nikt nie napiszę, że grę zawdzięczamy EA (a może niektórzy są zdolni do takiego twierdzenia?),a przy L.A. Noire non-qurva-stop pracę TEAM BONDI przypisuje się wydawcy i producentowi w postaci Rockstara.
To samo w przypadku Quake 4 - wszyscy myślą, ze ot gra iD, a nie Raven'a jest.
GTA zrobiło swoje
Stary 10-02-2011, 13:15   #32
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
bo łatwiej jest przypisać fajną grę twórcom sporej ilości hitów, niż twórcom... niczego

gra jest miodna, mnie sam tytuł już przekonuje
Stary 10-02-2011, 13:34   #33
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Ownon Zobacz post
bo łatwiej jest przypisać fajną grę twórcom sporej ilości hitów, niż twórcom... niczego

gra jest miodna, mnie sam tytuł już przekonuje
Tak czy siak przeczy to idei "oddajcie cezarowi co cesarskie", zresztą Quake 4, o którym wspominałem, jest dobrym przykładem tego, że nawet znane i zasłużone studio (Raven) może być ignorowane na rzecz wydawcy, tudzież producenta w mówieniu o twórcach danej gry.
Biorąc pod uwagę fenomenalność L.A. Noire, takie gadanie o tej grze, że to niby dzieło Rockstara tylko i wyłącznie, boli tym bardziej.

Stary 10-02-2011, 14:12   #34
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  

a to i prawda; o Bulletstormie na forach zachodnich pewnie też nikt nie mówi że to od PCF
Stary 10-02-2011, 16:18   #35
bartosz88
Uzależniony
bartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyć

bartosz88's Avatar

Reputacja: 287

Lista Osiągnięć
Lubiany Jakość, nie ilość Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

Jedynie szkoda ,że gra nie zostanie przetłumaczona (chociażby wersja kinowa) .
Bo tak czy siak nawet jak jest angielski perfect to trzeba będzie siedzieć ze słownikiem

XBOXLIVE:RoBBareK
bartosz88 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-02-2011, 16:25   #36
R4ZOR
Fanatyk
R4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykład

Miasto: Warszawa
Reputacja: 477

Cytat:
Napisał bartosz88 Zobacz post
Jedynie szkoda ,że gra nie zostanie przetłumaczona (chociażby wersja kinowa) .
Bo tak czy siak nawet jak jest angielski perfect to trzeba będzie siedzieć ze słownikiem
Jak jest perfect to raczej nie trzeba Ja nie mam żadnych problemów nawet ze zrozumieniem wszystkich żartów w grach typu Fallout etc, więc nie sądzę, żeby tutaj dialogi były o wiele bardziej złożone...
Stary 24-02-2011, 15:34   #37
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

R* pokazał okładkę. Hmmm... jak dla mnie po prostu OK. Bez podniety.

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-02-2011, 15:44   #38
R4ZOR
Fanatyk
R4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykład

Reputacja: 477

Całkiem fajna, stylizowana na plakat filmowy....
Stary 24-02-2011, 15:50   #39
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 

Jak dla mnie bardzo fajna, byle do maja ;D

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-02-2011, 17:10   #40
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Mnie się podoba, ale żeby tylko nie wycięto takiego numeru jak z RDR - pierwotną, bardzo klimatyczna i fajna okładkę, zamieniono na (IMO) gorszą. Ciekawe czy te wyeksponowane kobiece zwłoki są jakoś związane z głównym wątkiem gry?

Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania