Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-10-2010, 16:57   #41
SierraPL
Stały bywalec
SierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znają

SierraPL's Avatar

Miasto: Jaworzno
Reputacja: 550

Lista Osiągnięć
Bogacz Konsekwentny I ja tam byłem 2!  
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie Odp: Castlevania: Lords of Shadow

a mało to razy wychylając gałkę do przodu i mając zamiar skoczyć w tym właśnie kierunku okazywało się że skaczę dokładnie w przeciwnym. (mam tu na myśli przedewszystkim skoki z różnyych filarów, kolumn itp.)

Ostatnio edytowane przez SierraPL : 29-10-2010 o 17:00
SierraPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-10-2010, 22:10   #42
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

heh widzę, że elementy platformowe w grach ze sztywną kamerą notorycznie stwarzaja spore problemy przez brak dopracowania - to samo było choćby w obu GOWach na PStwo, to samo w Dante's Inferno.
Stary 03-11-2010, 20:31   #43
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Ostatnia czesc Retrospective o Castlevanii:

http://www.gametrailers.com/video/pa...levania/705743

Naprawde im wyszlo, jeden z lepszych Retrospective na GT, lepszy jest chyba tylko ten o Star Wars.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-11-2010, 22:52   #44
szamann
Znajomy
szamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykład

szamann's Avatar

Reputacja: 489

Lista Osiągnięć
Ten jedyny 4 The Players Zapalczywy Wyginam śmiało ciało 
Liczba Osiągnięć: 23

Po demie byłem w szoku jak zobaczyłem grafikę,szczególnie ten deszcz i walka z wilkołakami.Wysoki poziom trudności napewno w pełnej wersji jest wymagający z tego co przeczytałem,opinie mam pozytywne co to tej gry dlatego muszę uzbierać trochę pieniędzy i trzeba zakupić.
szamann jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-12-2010, 20:05   #45
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

mam takie pytanie, jest tutaj otwarty swiat lub jakas jego namiastka?
w sensie ze zadania mamy z gory ustalone i idziemy po sciezce jak w codzie czy jednak jest jakas swoboda, wybieramy zadania, lazimy tu i tam, cos tam grindujemy?
Stary 03-12-2010, 23:19   #46
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Masz 12 Chapterów, podzielonych na nieregularne podrozdziały. Możesz się cofać do poprzednio ukończonych rozdziałów, a nawet gra to sugeruje, bo ze zdobytymi później umiejętnościami, możesz znaleźć nowe przejścia i odkryć nowe collectibles, do których wcześniej nie mogłeś dotrzeć. Każdy podrozdział po ukończeniu dostaje tez Trial, czyli jakieś wyzwanie do ukończenia (zabicie kilku przeciwników będąc zatrutym, czy pokonanie kolosa na czas). Otwartego świata jako takiego nie ma, gra jest do bólu liniowa, ale na każdym poziomie jest wiele odnóg trasy, którymi można pójść, głównie dla zbieractwa. Możesz grindować, żeby szybciej sobie kupować nowe ciosy.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-12-2010, 03:29   #47
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

to spoko, szczerze to wole wlasnie takie sciezki niz otwarty swiat
a grind to jest raczej jako dodatek czy trzeba np. wracac sie tylko po to zeby wbic level czy cos bo nie da sie zrobic czegos dalej? nie mowie oczywiscie o takim przebrnieciu na pale calosci
Stary 04-12-2010, 10:27   #48
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Nie masz levelu postaci. Za zabijanie przeciwników dostajesz punkty za które kupujesz nowe combosy. Grindujesz żeby sobie zdobyć skill points dla nowych combosów szybciej. Ja tego nie robię, bo to dla mnie bez sensu, ale jak znajomi przychodzą i grają sobie przykładowy level w Castlevanię to potem mam więcej skill points do rozdania. Z wracaniem jest tak, że jesteś sobie w Chapterze II i widzisz świecący przedmiot, albo zamurowaną ścianę, ale nie możesz jej rozwalić, więc podchodzisz, chcesz z nim coś zrobić i pojawia ci się napis 'nie możesz nic zrobić, bo twój krzyż jest za słaby i potrzebujesz do niego ulepszenia, wróć później jak twoja broń będzie w stanie to rozdupczyć'. I albo sobie wrócić później, żeby zebrać stamtąd jakieś duperele, albo nie. To bardziej dla tych co chcą scalakować grę, albo przejść później na very hardzie, albo jedno i drugie.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-12-2010, 13:25   #49
Rayne
Redakcja
Rayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innych

Reputacja: 976

Lista Osiągnięć

15 minut na 10% energii? Wystarczy dopasować magię i tłuc go przeciwnym kolorem, szybko schodzi. A co do okręgów to druga partia nieco bolesna, ale ogólnie zasada jest taka żeby nie biec przez nie, tylko zatrzymać się na skraju, zmienić magię, wejść w kolejne kółko, stop, zmienić magię etc.

Edit: no cóż, odpowiedziałam na wykasowanego posta :] Great.
Stary 12-12-2010, 14:30   #50
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Faktycznie. Nie zauważyłem, że on zmienia moce w swojej lasce i że trzeba tym samym uaktywniać przeciwną. Ja w ogóle nie używałem magii, bo myślałem, że się kończy i trzeba oszczędzać na później Trzeba dziada trzymać blisko siebie, wtedy nie wypuszcza kosiarzy. Do tego totalnie nie wyczaiłem, że można stanąc pomiędzy okręgami i wtedy zmienić moc, zamiast wszystko robić w biegu. Jak się to wszystko wykuma, to staje się całkiem prosty do ubicia, ja się męczyłem z nim kilka razy, zanim to zaczaiłem
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gra jest totalnie WY-JE-BI-STA. Graficznie to chyba czołówka generacji (przynajmniej na PS3 wygląda ślicznie, a to podobna ta lepsza wersja). Piękne scenerie i niesamowicie pieczołowicie odwzorowane detale wszystkiego dookoła. Dawno nie spotkałem się tak spójną, kompletną, artystyczną grą dopracowaną w najmniejszych aspektach. Zalatuje też mocno old-schoolem, głównie przez kamerę, zagadki, całą mechanikę. Mi się kojarzy z Onimushą bardzo mocno. Widać, że do środowiska przyłożono rękę niejednego artysty i projektanta. Do tego świetna muzyka symfoniczna, szczególnie te smyczki, gdy łazimy po zamku wampirów wzbudzają niepewność .Pięknie wygląda ta monumentalna, średniowieczna (?) architektura i krajobraz. Do tego gra jest długa (myśle, że z 20h mam na liczniku), fajne pomyślane i wymagające ruszenia głową zagadki (chociaż niektórych totalnie nie rozumiałem). Na pewno zainteresuje wszystkich zwolenników slasherów i gier akcji, a miłośnicy fantasy też nie przejdą obojętnie. Jeden z najlepszych bestiariuszy jakie spotkałem w grach, masa różnorodnych przeciwników, świetnie zaprojektowanych i ładnie przeniesionych do gry. Jest i Baba Yaga, wampiry, nawet Chupacabra Zakończenie mocno intrygujące i zagadkowe. Jedna z najlepszych gier tego roku, w moim rankingu bezapelacyjnie w czołówce. Można ją dostać już za niskie pieniądze, a da masę dobrze spędzonego czasu, jak się wkręcimy w wyjątkowy klimat gry.Polecam.

Ostatnio edytowane przez Q-Jot : 12-12-2010 o 14:33
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-01-2011, 22:18   #51
Krzychoo
Wariat
Krzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znają

Reputacja: 606

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Lubiany I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 15

Cytat:
Napisał Q-Jot Zobacz post
Gra jest totalnie WY-JE-BI-STA. Graficznie to chyba czołówka generacji (przynajmniej na PS3 wygląda ślicznie, a to podobna ta lepsza wersja). Piękne scenerie i niesamowicie pieczołowicie odwzorowane detale wszystkiego dookoła. Dawno nie spotkałem się tak spójną, kompletną, artystyczną grą dopracowaną w najmniejszych aspektach. Zalatuje też mocno old-schoolem, głównie przez kamerę, zagadki, całą mechanikę. Mi się kojarzy z Onimushą bardzo mocno. Widać, że do środowiska przyłożono rękę niejednego artysty i projektanta. Do tego świetna muzyka symfoniczna, szczególnie te smyczki, gdy łazimy po zamku wampirów wzbudzają niepewność .Pięknie wygląda ta monumentalna, średniowieczna (?) architektura i krajobraz. Do tego gra jest długa (myśle, że z 20h mam na liczniku), fajne pomyślane i wymagające ruszenia głową zagadki (chociaż niektórych totalnie nie rozumiałem). Na pewno zainteresuje wszystkich zwolenników slasherów i gier akcji, a miłośnicy fantasy też nie przejdą obojętnie. Jeden z najlepszych bestiariuszy jakie spotkałem w grach, masa różnorodnych przeciwników, świetnie zaprojektowanych i ładnie przeniesionych do gry. Jest i Baba Yaga, wampiry, nawet Chupacabra Zakończenie mocno intrygujące i zagadkowe. Jedna z najlepszych gier tego roku, w moim rankingu bezapelacyjnie w czołówce. Można ją dostać już za niskie pieniądze, a da masę dobrze spędzonego czasu, jak się wkręcimy w wyjątkowy klimat gry.Polecam.
Przekonałeś mnie tą mini-recenzją. Łykam w najbliższej przyszłości.
Krzychoo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-02-2011, 07:57   #52
lukas_live
Stały bywalec
lukas_live Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: LUBLIN
Reputacja: 13

Lista Osiągnięć

Jeszcze w tym miesiącu wyjdzie zapowiadane DLC http://ppe.pl/news-5800-Pierwsze_DLC...e_w_lutym.html
Już sam opis - grywalna postać Laury i jakieś zabawy z czasem narobiły mi smaka
Stary 25-02-2011, 16:01   #53
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

Nie wiem w jaka wersje grał frezer, ale jak dzisiaj odpalilem castlevanie i wpadłem do poziomu przed którym się kończyło demo to zaliczylem opad szczeny. Gra jest przeszliczna, animacja nie jest tak płynna jak np. w mvc3 ale spadki są prawie niezauwazalne, kompletnie nie ma powodów do narzekania. Cisne dalej, castlevania robi wrażenie!

Ostatnio edytowane przez kbrs : 25-02-2011 o 16:03
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-02-2011, 16:07   #54
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Castlevania zrobi dopiero później na Tobie wrażenie. Pierwsze pierdolnięcie przy pierwszej walce z kolosem na zamarzniętym jeziorze, drugie jak imponuje ci kunsztownie oddana sceneria otoczenia- zamek wampirów. Jedna z najlepszych i najładniejszych gier zeszłego roku i generacji.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-02-2011, 16:20   #55
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

bossa juz zaliczylem, teraz w tej jaskini z pajakami jestem ;d
Stary 28-02-2011, 16:39   #56
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

wlasnie utknalem, jestem w zamku vampirow, w tym miejscu gdzie mamy duzo skakania, kola zebate itd.
zreszta tutaj jest filmik z tego:
(2:33 sie zaczyna)
w momencie kiedy mam krecic ta przekladnia to nawet pol okregu nie zrobie a gabriel ja puszcza, po prostu mimo ze trzymam rt on zawsze w mniej wiecej tym samym momencie ja puszcza i tyle, finito :E
to jakis glitch czy cos?
Stary 28-02-2011, 18:20   #57
ArniHell
Stały bywalec
ArniHell Jest wokół niego pozytywna auraArniHell Jest wokół niego pozytywna aura

ArniHell's Avatar

Reputacja: 194

Lista Osiągnięć
Szybko i wściekle No-life? Swój! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 17

Puść RT gdy tylko złapie się belki.
Stary 28-02-2011, 18:44   #58
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

juz wyczailem, w komentach ktos to napisal, heh taki banal a samemu ciezko na to wpasc :d

btw, wlasnie wyszedlem z zamku, gra jest megawyjebana i ciezko sie oderwac, jeszcze tak z ciekawosci, na yt ogladalem recke gramynamaxa i goscie mowili ze castlevania jest ladniejsza niz ostatni god of war, to prawda? bo tak jakos nie chcialo mi sie wierzyc a gow'a w sumie nie widzialem, na zywo nigdzie.
Stary 28-02-2011, 21:16   #59
Q-Jot
Guest

Reputacja:

No co ty. Nie ma takiej opcji. Jedynie design lokacji ma lepszy, bo GoW3 nic nowego nie pokazało a połowę z tego co pokazało nie zachwycało. Gabriel Belmont wygląda ładnie, ale pewnie ma mniej poligonów, niż bajcepsy Kratosa. W ogóle to przecież na YT komentarze piszą więksi debile niż na Onecie, nie wiem dlaczego to czytasz.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-02-2011, 21:21   #60
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

to bylo w recenzji nie w komentarzach, w nich tylko sie dowiedzialem zeby nie puszczac rt lol

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania