Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15-01-2011, 21:19   #221
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie Odp: Achievementy z których jesteście dumni

Trzeba było pojechać na ten tor wyścigowy, zablokować gaz i gałkę w prawo i zostawić konsolę na parę nocy.
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-01-2011, 02:29   #222
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Ekhm... Jaki tor wyścigowy?
Stary 16-01-2011, 11:12   #223
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Pamietam, ze byl na mapce jakis taki tor, gdzie mozna bylo autem jezdzic w kolko i nie przywalac w sciany
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-01-2011, 12:37   #224
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Tego nie wiedziałem Tzn i tak bym tak nie robił ale kurde przejechałem całą mapę wzdłuż i wszerz i nie pamiętam żadnego toru
Stary 16-01-2011, 13:44   #225
rad
Znajomy
rad Wkrótce będzie sławnyrad Wkrótce będzie sławny

rad's Avatar

Reputacja: 101

Snake skleroza nie boli co W TDU kolo najwiekszego lotniska owszem, znajduje sie tor. Jesli masz osiagniecie za odkrycie wszystkich drog, musiales byc na nim, jako ze wlicza sie rowniez. Patent z gumka dziala w niejednej grze, szkoda jedynie ze trzeba miec do tego przewodowego pada.

rad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-01-2011, 11:42   #226
EdzioX360
Początkujący
EdzioX360 Wkroczył na dobrą drogę

EdzioX360's Avatar

Reputacja: 28

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Cztery ściany Zapalczywy Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 11

Cytat:
Napisał rad Zobacz post
Snake skleroza nie boli co W TDU kolo najwiekszego Patent z gumka dziala w niejednej grze, szkoda jedynie ze trzeba miec do tego przewodowego pada.
Niby czemu przewodowego?

Przecież jak zablokujemy jakiś przycisk to pad się nam sam nie wyłączy (bo skoro coś jest naciśnięte to pad jest używany - a wyłącza się tylko gdy nic nie jest naciskane przez 10-15 minut), do tego naładowane akumulatorki pozwalają na 4-5 'nocy' non-stop nabijania kilometrów w TDU
EdzioX360 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-01-2011, 14:47   #227
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 451

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

ja tam normalnie nabijalem te kilometry w tej grze, nic nie zostawialem na noc mam juz zrobione 4100 jeszcze z 5-6h i osiagniecie wpada.
Stary 18-01-2011, 15:03   #228
Colin84PL
Uzależniony
Colin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL Celebryta

Colin84PL's Avatar

Reputacja: 2880

Cytat:
Napisał Edzio666 Zobacz post
Niby czemu przewodowego?

Przecież jak zablokujemy jakiś przycisk to pad się nam sam nie wyłączy (bo skoro coś jest naciśnięte to pad jest używany - a wyłącza się tylko gdy nic nie jest naciskane przez 10-15 minut), do tego naładowane akumulatorki pozwalają na 4-5 'nocy' non-stop nabijania kilometrów w TDU
nie do końca tak jest. to że się wciśnie i trzyma guzik nie wiadomo jak długo to jeszcze nie znaczy że pad jest używany, nie ma aktywności. sam w kilku grach blokowałem spust a mimo to pad się wyłączał po tych 10-15 minutach.
co do samych kilometrów najlepiej motorkiem popylać po autostradach ewentualnie torze wyścigowym jeśli się komuś chce jeździć zamiast blokować pada.

#uwolnicplusy
Colin84PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-01-2011, 10:37   #229
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Lista Osiągnięć

no i wreszcie dostalem upeagnione osiagniecie EXPLORER w test drive unlimited, łaczny czas gry wyniosl mnie ponad 60h ale warto bylo
Stary 07-02-2011, 00:00   #230
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Mój nowy 'ulubieniec', aczik za wszystko na platynę w PGR 3. Sporo wysiłku trzeba w to włożyć, najwięcej problemu sprawiły mi niektóre time triale i na początku wyścigi ze słupkami, przynajmniej do momentu kiedy nie zdobyłem Ruf-a Protoypy'a :-).

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-02-2011, 02:08   #231
kubicz
Nowy
kubicz Wkrótce będzie sławny

kubicz's Avatar

Reputacja: 60

Lista Osiągnięć

Mad Genius (Red Faction: Guerrilla) - Completed 16 hidden challenges in Multiplayer

Nie sadzilem, ze uda mi sie zrobic wszystkie wyzwania. Wiekszosc wyzwan jest banalna, jednak byly te 3-4, ktore sprawily mi ogromne problemy. Jednym z najciezszych bylo "In 1 Life: Get 10 Kills with a single weapon". Przy chaosie, ktory panuje w tej grze, bylo to dla mnie (praktycznie) niemozliwe. Tym bardziej, ze w wersji na PC w multi zostali prawie sami wymiatacze :/
Dalem jednak rade (wiecej przy tym bylo farta niz umiejetnosci) i zrobilem brakujace wyzwania.

Ostatnio edytowane przez kubicz : 08-02-2011 o 02:19
kubicz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2011, 18:22   #232
Sawyer1
Wariat

Sawyer1's Avatar

Lista Osiągnięć

osiagniecie pod nazwa Hard to the Core w Dead Space 2, ukończenie gry na najwyzszym poziomie trudnosci z mozliwoscia tylko trzech zapisów gry bez checkpointow daje troche w d***, ale ogolnie jestem zadowolony
Sawyer1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-03-2011, 10:27   #233
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Red Dead Redemption - Redeemed - 100G
Jestem osobą, która nie lubi przysiąść do gry tylko po to, żeby zbierać jakieś bzdury typu flagi czy jakieś części czegoś innego
Jednak Red Dead na tyle mnie wciągnął, że jakiś czas temu po ukończeniu fabuły z wynikiem 67% uznałem, że można spróbować zrobić całe 100% Tak więc przez ostatnie 2 tygodnie głównie grałem w przygody Johna Marstona i jego wesołej rodzinki. Szukanie części strojów, roślinek, strzelanie do całego lasu, rozbrajanie jednym magazynkiem - te umiejętności opanowałem do perfekcji i szczerze - żałuję, że to już koniec tego zbierania. To, że Red Dead jest grą roku 2010 to jest dla mnie sprawa oczywista. Jeżeli Rock* robi sandboxa to nie ma opcji, żeby w niego nie zagrać, posmakować.
Dodatkowo sama tematyka Dzikiego Zachodu mnie fascynuje od wielu lat tak więc tym bardziej byłem chętny na spróbowanie swoich sił.
Polecam każdemu kto jeszcze nie grał tylko ostrzegam - około 40h na zrobienie 100% potrzeba
Stary 11-03-2011, 11:47   #234
ReachPL
Początkujący
ReachPL Jest wokół niego pozytywna auraReachPL Jest wokół niego pozytywna aura

ReachPL's Avatar

Reputacja: 179

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Red Dead Redemption - Redeemed - 100G
Jestem osobą, która nie lubi przysiąść do gry tylko po to, żeby zbierać jakieś bzdury typu flagi czy jakieś części czegoś innego
Jednak Red Dead na tyle mnie wciągnął, że jakiś czas temu po ukończeniu fabuły z wynikiem 67% uznałem, że można spróbować zrobić całe 100% Tak więc przez ostatnie 2 tygodnie głównie grałem w przygody Johna Marstona i jego wesołej rodzinki. Szukanie części strojów, roślinek, strzelanie do całego lasu, rozbrajanie jednym magazynkiem - te umiejętności opanowałem do perfekcji i szczerze - żałuję, że to już koniec tego zbierania. To, że Red Dead jest grą roku 2010 to jest dla mnie sprawa oczywista. Jeżeli Rock* robi sandboxa to nie ma opcji, żeby w niego nie zagrać, posmakować.
Dodatkowo sama tematyka Dzikiego Zachodu mnie fascynuje od wielu lat tak więc tym bardziej byłem chętny na spróbowanie swoich sił.
Polecam każdemu kto jeszcze nie grał tylko ostrzegam - około 40h na zrobienie 100% potrzeba
Gratuluję dla mnie to była czarna magia i jak już uzbierałem te 100% to już nie uruchomiłem potem gry ^^
Stary 11-03-2011, 12:00   #235
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja się zastanawiam czy nie ukończyć gry na moim drugim koncie Może nie na 100% ale tak po prostu, żeby inaczej podejść do tej gry.
Stary 11-03-2011, 14:05   #236
ReachPL
Początkujący
ReachPL Jest wokół niego pozytywna auraReachPL Jest wokół niego pozytywna aura

ReachPL's Avatar

Reputacja: 179

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Ja się zastanawiam czy nie ukończyć gry na moim drugim koncie Może nie na 100% ale tak po prostu, żeby inaczej podejść do tej gry.
Sama kampania była niesamowita, od momentu 1 misji aż do końcówki ani razu się nie nudziłem. Jeszcze granie w pokera też było dobre a szczególnie kantowanie :P

Osiągnięcie z BO:
Szympans na uwięzi

Dla mnie najtrudniejsze osiągnięcie z dodatku first strike.
Trochę było prób a to albo małpki mnie zabiły albo nawet do nich nie dotarłem
Stary 05-04-2011, 15:32   #237
Sawyer1
Wariat

Sawyer1's Avatar

Lista Osiągnięć

Take It to the Max
Completely upgrade all weapons.
30 Punktów

w resident evil 5 tylko ze na pc, wiem ze na klocku to ten aczek jest banalny do zrobienia, ale na pc trzeba bylo troche rozegrac tych partyjek glownie nastawionych na zbieranie skarbow, jesli by ktos kiedys przechodzil to polecam etap 5-3 gdzie walczy sie z weskerem i jill tam doslownie w 4-5 min mozna nalapac 19,000
Stary 05-04-2011, 16:18   #238
Micro Fire
Znajomy
Micro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiek

Reputacja: 400

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 5

Score Hero ~30G~
Score "325,000" or more on the song "Train Kept a Rollin'"

Z Guitar Hero: Aerosmith. Odblokowanie go dało calaka

Chwaliłem się już calakiem w znanym temacie, ale pochwalę się jeszcze raz, bo imo jest czym

Piosenkę ową trza zagrać na 96%+ z przeciętnym "star power path". Najważniejsze jest, żeby nie stracić mnożnika przez cały czas kiedy lecą akordy (od końca sola perkusji przez ok. pół minuty). Po pierwszej części powinno się mieć 115k+, po akordach 260k+ i resztę piosenki też zagrać dosyć przyzwoicie.

Grałem te piosenkę raz na miesiąc cały czas bijąc swój poprzedni rekord, aż pewnego dnia wbiłem 324k. Lekko wnerwiony następnego dnia wbiłem achieva.Teraz jedziemy z innymi gh oO

Micro Fire jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-04-2011, 16:40   #239
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

seriusly 2.0 w GOWie 2

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-04-2011, 13:31   #240
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Counter Support Ace z pierwszego Hawx-a.

Eh od pół roku próbowałem to wbić wczoraj na ustawce w końcu to i calaka się wbić udało. Ta gra jest wybitnie upierdliwa i nigdy nie dostajesz tego co potrzebujesz .

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania