Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-06-2011, 11:45   #1781
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12792

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Problemy techniczne

Wątpię, mam taki, który skrzypi i po prawie dwóch latach jest to samo.
Stary 02-06-2011, 14:36   #1782
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Też miałem tak i nie przestał skrzypieć. Za to kiedy wymieniałem rozwaloną gałkę, posmarowałem po rozkręceniu pada podejrzane elementy spustu i przeszło.
Stary 02-06-2011, 20:08   #1783
Cichoociemny
Stały bywalec
Cichoociemny Jest wokół niego pozytywna auraCichoociemny Jest wokół niego pozytywna auraCichoociemny Jest wokół niego pozytywna aura

Cichoociemny's Avatar

Miasto: Thorn/Rydzyk city
Reputacja: 222

Lista Osiągnięć
Ten jedyny 4 The Players Filantrop Donator o wielkim sercu 
Liczba Osiągnięć: 15

Witam.
Od kilku dni mam problem żeby przyłączyć się do rozmowy prywatnej tudzież grupy czy to ja wysyłam zaproszkę czy kumpel.
Wie ktoś o co może chodzić?

Jakby co to problem rozwiązałem a chodziło o to że niedawno namieszałem w ustawieniach z NAT-em ;-)

Senden mit mein ENIGMA system Mk IV ze 43-go roku.

Ostatnio edytowane przez Cichoociemny : 05-06-2011 o 19:01
Cichoociemny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-06-2011, 09:22   #1784
HoFi
Nowy
HoFi Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10
Domyślnie Xbox 360 problem z hdmi

Witam mam samsunga 19 cali i xbox 360 wersja arcade podłączona kablem hdmi wszystko działało normalnie wyłączyłem konsole na okres burzy (wyciągłem wtyczke z prądu) oglądałem w trakcie telewizje na następny dzień chciałem pograć włanczam konsola wszystko uruchamia sie tylko że nie ma obrazu. Podłączyłem konsole kablem który był w zestawie ten z chinchami i kostką jest obraz na hdmi nie spróbowałem to samo na innym telewizorze też samsungu ale bez zmian prosze pomuszcie
HoFi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-06-2011, 16:13   #1785
dude0666
Znajomy
dude0666 Wkroczył na dobrą drogę

dude0666's Avatar

Miasto: gdansk
Reputacja: 22

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Domyślnie Odp: Xbox 360 problem z hdmi

Cytat:
Napisał HoFi Zobacz post
Witam mam samsunga 19 cali i xbox 360 wersja arcade podłączona kablem hdmi wszystko działało normalnie wyłączyłem konsole na okres burzy (wyciągłem wtyczke z prądu) oglądałem w trakcie telewizje na następny dzień chciałem pograć włanczam konsola wszystko uruchamia sie tylko że nie ma obrazu. Podłączyłem konsole kablem który był w zestawie ten z chinchami i kostką jest obraz na hdmi nie spróbowałem to samo na innym telewizorze też samsungu ale bez zmian prosze pomuszcie
bracie...

zostaw,proszę konsole... szkoła,szkoła i jeszcze raz szkoła... POMÓŻCIE !!!

Od Zera Do Bohatera
dude0666 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-06-2011, 07:11   #1786
AxOfwars
Nowy
AxOfwars Komuś podpadł

Miasto: Białystok
Reputacja: -2

Lista Osiągnięć

Witam wszystkich
Jaki internet tzn.czy mogę grać na live za pomocą modemu usb lub internetu bez przewodowego od ery, plusa, itp
AxOfwars jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-06-2011, 10:17   #1787
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904

Cytat:
Napisał AxOfwars Zobacz post
Witam wszystkich
Jaki internet tzn.czy mogę grać na live za pomocą modemu usb lub internetu bez przewodowego od ery, plusa, itp
nie.
żadnego internetu USB nie podłączysz bezpośrednio pod xbox'a, a jeśli zrobisz to zamieniając swój komputer w router... to i tak nie da się na tym grać (internecie bezprzewodowym od sieci komórkowych), conajwyżej możesz w ten sposób coś ściągnąć.
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-06-2011, 10:19   #1788
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Możesz, sam gram na korzystając z bezprzewodowego z sieci Orange (dzielenie łącza via PC). Oczywiście musisz znajdować się w miejscu z odpowiednio silnym sygnałem.
Stary 15-06-2011, 09:42   #1789
AxOfwars
Nowy
AxOfwars Komuś podpadł

Lista Osiągnięć

Witam
Dziękuję za pomoc. Okazało się że mogę mieć nostradę i ewentualnie po zmianie zamieszkania przenieść ją na inny nr. Wypróbuję też pomysł Worga Jeszcze raz dzięki!

---------- Wiadomość dodana 09:42 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 09:40 ----------

Jeszcze jedno, a czy ktoś próbował razor chimaera bo na taki zestaw zamawiam?
Stary 16-06-2011, 14:18   #1790
drOrkan
Nowy
drOrkan Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Witam mam problem jakieś dwa lata temu kupiłem używanego Xboxa, wszystko chodziło super normalnie i regularnie korzystałem z liva, zawsze na oryginałach. Dzisiaj chciałem aktualizować konsolę i pojawia się błąd e66 + prawa dolna ćwiartka kółka jest czerwona. Mogę grać ale z livem nie mogę się połączyć bez tej aktualizacjia.
Zadzwoniłem do konsultanta MS, który powiedział mi że mam zmodowaną konsolę - nigdy nie grałem na piratach.
Czy ten błąd oznacza że na 100% mam zmodowaną konsolę? konsola jest z 2006 roku.
Czy jest jakaś inna opcja?
Co sugerujecie?
drOrkan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-06-2011, 14:36   #1791
typfon
Fanatyk
typfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumny

typfon's Avatar

Miasto: Ghibalb
Reputacja: 1073

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 11

E66: DVD Drive Error - Dvd drive pairing failure: DVD model, or version does not match that of the version expected by the dashboard. OR the firmware version on the drive is older then the firmware version expected by the dashboard. Make sure the DVD drive is of the same version originally included with the console and that it is using either the original firmware included with the console or newer. if drive can eject, read, and write under windows but errors on console, replacing original firmware should fix issue.

wyczytałem na stronie

http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=484726

nie wymieniałes DVD??

na innej stroncę polecają dopiąć HDD i karty i sprawdzić czy tez jest bład

Krul Frume

Ostatnio edytowane przez typfon : 16-06-2011 o 14:39
typfon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-06-2011, 18:37   #1792
Gibon
Początkujący
Gibon Wkroczył na dobrą drogę

Gibon's Avatar

Reputacja: 17

Lista Osiągnięć
Pokaż się! Cztery ściany Promotor 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

Witam ,mam taki problem z moim X ,że nie mogę się połączyć z siecią. Stosowałem się do rad ze strony M$,lecz to nie pomogło.
Dodam że wcześniej wszystko działało tak jak należy,podłączałem tylko kabel i net hulał,teraz wyskakuje tylko tyle...

Sieć:Błąd
Proszę o pomoc.
Stary 18-06-2011, 15:42   #1793
SandSpol
Stały bywalec
SandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innych

SandSpol's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 891

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Na dobre i na złe  
Liczba Osiągnięć: 8

Z tego co widać to klocek nie wykrywa kabla, pamiętam że u kumpla jednego dnia działał net a drugiego wyskoczył taki błąd, okazało się że sieciówka sama z siebie w klocku padła. A może kabel padł?
Stary 19-06-2011, 12:22   #1794
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904

HDMI wysiadło, spodziewałem się, bo siostra nosiła konsolę pomiędzy dwoma tv bardzo często (a ostatnio to samo przydarzyło się konsoli jej chłopaka). gwarancja niby powinna wygasnąć 2 miesiące temu.
powinienem:
a. dzwonić i łżeć, że nadal jest objęta gwarancją
b. zanieść do serwisu (trochę takim nie wierzę)
c. kupić inną używaną....
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-06-2011, 16:52   #1795
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12792

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Jeśli chodzi o gwarancję to nie masz co kłamać, bo oni dokładnie wiedzą kiedy Ci się skończyła. Jak bym po prostu podłączał konsolę componentem lub kablem VGA, na jakości nie stracisz.
Stary 20-06-2011, 10:00   #1796
AxOfwars
Nowy
AxOfwars Komuś podpadł

Lista Osiągnięć

Question Odp: Problemy techniczne

Witam
Dlaczego po mimo że wreszcie jestem na live to niema mego taga i dorobku w Online C... i czy tak trudno zagrać w crysis. W co wogóle gracie ?
Stary 20-06-2011, 10:09   #1797
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Twoje pytanie jest tak niezrozumiałe, że postaram się na nie odpowiedzieć najlepiej jak tylko umiem.

Jeżeli chcesz żeby pod każdym twoim postem widniał twój GT z twoim Gamerscore`m udaj się na jedną ze stron z gamercardami do xboxa (wpisz w google xbox forum gamertags).
Jest też opcja rankingu ale do niego przyłączysz jak nabijesz 50 postów (ale nie spamuj bo tutaj jest surowa Rada Naczelna).

Możesz w opcjach swojego profilu ustawić jaki masz gamertag i dzięki temu pod twoim avatarkiem pojawi się ikonka xboxa (tak jak u mnie) i podświetlając to każdy będzie mógł zobaczyć twój gamertag.

Co do Crysisa to nie grałem od dłuższego czasu w multi więc nie wiem jak to teraz wygląda.

Jeżeli jesteś ciekaw w co gramy to zapraszam tutaj - http://forum.onlinecenter.pl/showthr...718#post194718
Stary 20-06-2011, 12:12   #1798
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Snake dobry samarytanin :P
Stary 22-06-2011, 10:23   #1799
morus
Stały bywalec
morus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykład

morus's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 528

Lista Osiągnięć
Swój! No-life? Aniołek Hall of Fame SuperStar 
Liczba Osiągnięć: 21

Question Odp: Problemy techniczne

czy jak odinstaluję grę z dysku to konsola usunie także wszystkie jej save'y?
gram na ogół we 2, 3 gry ale ostatnio jakoś tak naściągało się różnych tytułów i dysk się przypchał
od niektórych gier bym odpoczął ale boję się że jak wywalę to będę musiał wszystko przechodzić od nowa
może ktoś mi napisze jak to wygląda bo nie chcę tak eksperymentować sam na sobie
Stary 22-06-2011, 10:40   #1800
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Nie da się gry "odinstalować". Po prostu usuwasz z dysku (w opcji pamięć) same dane instalacji, omijając save'y.

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania