Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-09-2011, 21:22   #1781
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Domyślnie Odp: Gears of War 3

Ta gra miażdży, dopracowana pod każdym względem

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-09-2011, 21:25   #1782
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

me love this game <3 multi tak, jak w drugiej części majstersztyk
Stary 20-09-2011, 21:30   #1783
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał kubek Zobacz post
Słodki jezusie, jaka ta gra jest zaje.bista.

Mi sie nawet juz Jezuska powolywac nie chce.Polskie '*****' wystarczy.Jestem zmiazdzony, kampania to najlepszy GoW, a multik to same owocowe smaki.*****!

@krolik-tiaaa, tylko z dopracowanym matchmakingiem.Ech, marnie widze BF3.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-09-2011, 21:30   #1784
gramek
Początkujący
gramek Wkrótce będzie sławny

gramek's Avatar

Miasto: Gliwice
Reputacja: 62

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę!  Na dobre i na złe PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 8

Cytat:
Napisał Kremowy Zobacz post
Mam wersję limitowaną i miałem problem z kodem.
Też wpisywałem kod z karteczki z Adamem Fenixem, ale uświadomiłem sobie po dwóch próbach, że kod na postać A.Fenix'a jest na stalowym cog'u, wygrawerowana, a ten kod z karteczki z jego podobizną, to kod na 48h Live Gold i też mi nie działa. Zadziała pewnie, kiedy skończy się subskrypcja normalnego Gold'a.

@wrog
Uspokoiłeś mnie tą informacją. Idę robić przelew!

PS: Jak ktoś ma kody na dodatkowe postacie do multi, to poproszę hehehe

Dzięki kremowy teraz na cog'u znalazłem ten kod fenixa Jak odpalam grę długo mieli płytą u was jest tak samo????

gramek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-09-2011, 21:33   #1785
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Dzięki, bo bym dalej wpisywał ten kod jak taki down. Masz plusa za to.

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-09-2011, 21:34   #1786
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał Kremowy Zobacz post
kod na 48h Live Gold i też mi nie działa. Zadziała pewnie, kiedy skończy się subskrypcja normalnego Gold'a.
żeby zadziałał musiałbyś mieć konto UK pewnie. Bo mało które kody 48 trial działają teraz na polszy.
Stary 20-09-2011, 21:45   #1788
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
@krolik-tiaaa, tylko z dopracowanym matchmakingiem.Ech, marnie widze BF3.
Noo.. matchmaking w tej części jest na prawdę spoko, chwila moment i wyszukuje grę, a dedyki robią swoje - żadnych piardzielonych hostów i wszystko hula jak ta lala
Jeno te mendy z Piłami jak zawsze mnie denerwują, ale co zrobić, taki urok Girsów!
Stary 20-09-2011, 21:46   #1789
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Czy tylko ja trafiam na bande pierrrdolonych pilarzy? W co drugim meczu. toż to jakaś jebbnana zaraza. Jest ich taka masa. Tak mnie to rozpierrdala,ze juz nie wyrabiam. Kurrwa to tak jak by powiedziec,ze nie umiem grac to tne fpizdu.
Wjebcie mi warna czy bana ale wsciekam sie tak juz od kilku godzin i pytam, czy natkneliscie sie na to samo?
Stary 20-09-2011, 21:51   #1790
bartosz88
Uzależniony
bartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyć

bartosz88's Avatar

Reputacja: 287

Lista Osiągnięć
Lubiany Jakość, nie ilość Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

niet. W jedny meczu było dośc dużo osób z sawed-offem ,ale w sumie to nie jest jakiś duży problem bo jest dobrze wyważony w stosunku do innych broni

XBOXLIVE:RoBBareK
bartosz88 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-09-2011, 22:17   #1791
dude0666
Znajomy
dude0666 Wkroczył na dobrą drogę

dude0666's Avatar

Miasto: gdansk
Reputacja: 22

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Cytat:
Napisał Gambas Zobacz post
Ta gra miażdży, dopracowana pod każdym względem
AMEN !!!

Od Zera Do Bohatera
dude0666 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-09-2011, 01:33   #1792
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Dostałem swoją limitkę dzisiaj ok. 12 w południe. Przeszedłem jakąś połowę kampanii, a potem grałem multi. I tak do 1:20 z przerwami na siku i jedzenie. Koniec mojej recenzji. W sumie to bym jeszcze pograł trochę.
Stary 21-09-2011, 02:15   #1793
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał zarzykrulezzz Zobacz post
Czy tylko ja trafiam na bande pierrrdolonych pilarzy? W co drugim meczu. toż to jakaś jebbnana zaraza. Jest ich taka masa. Tak mnie to rozpierrdala,ze juz nie wyrabiam. Kurrwa to tak jak by powiedziec,ze nie umiem grac to tne fpizdu.
Wjebcie mi warna czy bana ale wsciekam sie tak juz od kilku godzin i pytam, czy natkneliscie sie na to samo?
Trafiaja sie, jak wszedzie;sam pilowalem bardzo duzo w GoW2, wiec wiem co to za frajda.teraz w ogole nie latam z Lancerem, bo wole HB, do Retro nie moge sie przekonac.

Kampania skonczona-ze multi bedzie miazdzylo, to wiedzialem po Becie, ale ze zrobia tak wykurvista kampanie, to juz nie:gniecie jaja jak w imadle, nie puszcza ani przez moment, pompuje krew do krwiobiegu dwa razy szybciej.Nie ma przerwy, nie ma przebacz, czysta akcja, fun i rzeznia.Co jednak ciekawe tym razem nawet story jest przyzwoite-choc koncowka moglaby byc lepsza-co nigdy nie bylo ogromnym plusem Gyrosow.Wszak postaci wygladaja jak nosorozce, wiec jakimi uczuciami mialyby byc obdarzone;w tej odslonie jednak sie to zmienia:zalezy nam na ich losie, nie powiem, ze mozna sie wczuc, ale gadki nie wywoluja usmiechu politowania na twarzy, zwlaszcza te bardziej emocjonalne.Moje przeczucia niezupelnie sie sprawdzily co do smierci bohaterow, ale bez spoilerow.

Tak naprawde historia z GoW3 dopiero sie zaczyna:kampania w coopie na Insane, Arcade mode, Horda, Beast, setki godzin w multi.Tutaj rzec musze do ludzi, z ktorymi gram:ja mam naprawde wielki usmiech na ryju, jak gramy razem, w oczach jeno rzadza mordu, a w glowie tylko przeklenstwa, zwlaszcza to najbardziej typowe i polskie...

Po co dawalem tytul gry roku Deusowi, teraz sie zastanawiam.GoW3 jest tak piekielnie dobry, ze brakuje mi slow;posiadacze PS3 maja niby tak duzo excow, ale nie maja tego jedynego.Miazga, miazga, miazga, Gyrosy pozamiataly mna srodze, pozbierac sie nie moge, zaraz znow cos sobie odpale-moze multik, moze collectibles zaczne zbierac, bo sie w ogole nie przylozylem, co jest niepdobne do mnie, ale to wlasnie swiadczy o intensywnosci kamapnii:chce sie zobaczyc co dalej, zabijac wiecej Locustow, a nie lazic po lokacjach.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-09-2011, 08:28   #1794
P4tR1oT4
Stały bywalec
P4tR1oT4 Zobaczymy co z niego wyrośnie

P4tR1oT4's Avatar

Reputacja: 2
Wyślij wiadomość przez AIM do P4tR1oT4

Lista Osiągnięć
 Na dobre i na złe 360 stopni Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

W końcu w multi szoty wchodzą w gości jak w masło, dwa to max co trzeba w gościa wcisnąć. Wczoraj grałem jeszcze hordę i doszliśmy do 27 fali, na prawdę nie jest łatwo i to na normalnym poziomie trudności, szczególnie jak się trafia fala z bossem.
Znajdzie się 4 śmiałków chętnych na kampanię na insane?
Stary 21-09-2011, 08:42   #1795
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Kampania skonczona-ze multi bedzie miazdzylo, to wiedzialem po Becie,
chciałbym podzielać Wasz entuzjazm... ale nie potrafię grać w multi w TPSach <chlip, chlip>
dlatego z zakupem chwilę się wstrzymam i poczekam aż stanieje. dla samego singla i co-opa przecież całej ceny wywalać nie będę ; ]
Stary 21-09-2011, 08:59   #1796
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Cytat:
Napisał gramek Zobacz post
Dzięki kremowy teraz na cog'u znalazłem ten kod fenixa Jak odpalam grę długo mieli płytą u was jest tak samo????
Zainstaluj. Przestanie mielić.

Gram od wczoraj. Ta gra to prze$#uj niesamowity. Tak właśnie wyobrażałem sobie zwieńczenie trylogii.
Stary 21-09-2011, 09:02   #1797
kroolik37
Gang Świeżaków

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Kurde, chyba muszę nauczyć się grać Obrzynem, bo to co wyprawiają z nim niektórzy, przechodzi ludzkie pojęcie Gnat ma moc fest, ale ten czas przeładowania mnie trochę odpycha.. Co myślicie- da się przesiąść z Shota właśnie na tę dwu-rurkę?
Stary 21-09-2011, 09:16   #1798
P4tR1oT4
Stały bywalec
P4tR1oT4 Zobaczymy co z niego wyrośnie

P4tR1oT4's Avatar

Reputacja: 2
Wyślij wiadomość przez AIM do P4tR1oT4

Lista Osiągnięć
 Na dobre i na złe 360 stopni Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
Kurde, chyba muszę nauczyć się grać Obrzynem, bo to co wyprawiają z nim niektórzy, przechodzi ludzkie pojęcie Gnat ma moc fest, ale ten czas przeładowania mnie trochę odpycha.. Co myślicie- da się przesiąść z Shota właśnie na tę dwu-rurkę?
Bez problemu, ale w ten sposób odzwyczaisz się od miażdżyciela (kocham to tłumaczenie ) i możesz nim lamić. Podstawa gry olbrzymem to walka na bliskich dystansach. Strzał i ucieczka żeby przeładować i tak aż się amunicja skończy, warto wziąć do tego rerto żeby też coś móc powalczyć jak się amunicja skończy albo jak się nie trafi w gościa.
Stary 21-09-2011, 09:19   #1799
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 

retro i gunsher ? to w tej chwili podstawa
nie wiem jak tu ale w becie to dawalo sie za jednym podejsciem 1- 3 kolesi wyrwac z butow co do przeladowania bardzo dobrze ze jest taki a nie inny jak nie trafisz (a pamietaj ze by walic bez celowania z randoma) to poprosu **********

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana

Ostatnio edytowane przez sobol : 21-09-2011 o 09:22
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-09-2011, 10:39   #1800
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Jak mi ostatnio się grać w ogóle nie chce w nic poza Bf, tak wczoraj przynolifiłem cały dzień i dzisiaj dokończyłem. Masakra, leże na IOIMie bo mi dupe z jajami urwało. Grafa, muza, gemplej, cały fun - po maksie. Pare bugów się trafiło i czasem troche urywa dialogi (miedzy druzyna) jak się za szybko gdzieś poleci, ale do przełknięcia. Mocarny kandydat do GOTY. No to teraz jakieś coopy i hordy trza zolić.

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania