Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-09-2011, 18:40   #1001
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie Odp: Battlefield 3

Ode mnie krótko:

X360 - Graficznie wygląda jak pierwsze Bad Company,a framerate taki, że na PC mam zbliżony na wysokich. Grało mi się niezbyt dobrze.

PC - Graficznie miód i sama gra wydaje się bardziej dopracowana. Pograłem z godzinkę bez bólu, a za serią BF nie przepadam. W dodatku nie pamiętam kiedy ostatnio korzystałem z duetu mysz + klawa.

Współczuje osobom chwalącym betę konsolową, macie naprawdę niewielkie oczekiwania.

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-09-2011, 19:26   #1002
R4ZOR
Fanatyk
R4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykład

Miasto: Warszawa
Reputacja: 477

Pod względem technicznym jest naprawdę słabo, ale jeśli chodzi o gameplay...IMO jest po prostu zajebisty!!! Zrobili z tego praktycznie COD na większą skalę i mi to bardzo odpowiada...wystarczy rushować i napieprzać z biodra a nubki przyzwyczajone do ślamazarnego BC/BC2 nie wiedzą co mają robić
Stary 29-09-2011, 19:31   #1003
dude0666
Znajomy
dude0666 Wkroczył na dobrą drogę

dude0666's Avatar

Miasto: gdansk
Reputacja: 22

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

beta tragedia,samą gre przejde jak będzie w cenie około 90 zł i tyle...

Od Zera Do Bohatera
dude0666 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-09-2011, 19:59   #1004
Chmielu
Stały bywalec
Chmielu Wkrótce będzie sławny

Chmielu's Avatar

Reputacja: 91

nie wiem co napisać.... dziwnie się ze wszyscy wieszają psy po prezentacji trybu rush w który i tak nikt nie będzie grał na jakiejś mega malej mapie którą wszyscy będą skipowac. Jakoś większość z was wszystkich "wymiataczy" potrafiła grac tylko i wyłącznie w atacame przez kupę czasu i byli zadowoleni wiec i teraz pewnie znajdzie się kilka grywalnych map. Puki co ja sobie preordera jeszcze nie zamówiłem ale i tak zamówię a co do kasy za crap to za gorsze crapy płaciliście taka kasę więc nie wiem o co wam wszystkim chodzi. A co do pacza na dzień dobry jeżeli miał by cokolwiek poprawić na + to niech ma nawet i z 5 giga. A co do kamperów w krzakach ktoś kiedyś ładnie to powiedział bodajże Smoku , że ludzie grają skutecznie a nie ładnie i nic nikt na to nie poradzi bo zawsze w każdej grze znajdzie się idiota co popsuje wszystkim rozgrywkę i skutecznie obrzydzi jakikolwiek tytuł
Stary 29-09-2011, 20:08   #1005
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Zagrałem na trialowym koncie w końcu, przyjemnie się grało, wszystko siadało ładnie gdzie powinno, mała ilość hp jakoś mi nie przeszkadzała - szybko się kładłem jak ktoś cisnął we mnie i jeszcze zdążyłem go zabić. Graficznie BIEDY na moim TV nie ma (oczywiście mogło być lepiej ), jeśli usuną graficzne glitche: prześwitywanie i znikające teksturki to będzie w porząsiu. Popup i screen tear jakoś mi nie przeszkadzał. Kupić na pewno kupię, ale jak stanieje i nie wiem czy poświęcę tyle samo godzin co w BC2, jeżeli CQ będzie cienki .

Ostatnio edytowane przez MANDo : 29-09-2011 o 20:11
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-09-2011, 20:09   #1006
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Cytat:
Napisał R4ZOR Zobacz post
Pod względem technicznym jest naprawdę słabo, ale jeśli chodzi o gameplay...IMO jest po prostu zajebisty!!! Zrobili z tego praktycznie COD na większą skalę i mi to bardzo odpowiada...wystarczy rushować i napieprzać z biodra a nubki przyzwyczajone do ślamazarnego BC/BC2 nie wiedzą co mają robić
Akurat jakoś trudno się w tej grze nie zabija, co drugi meczyk mam jakiś bardzo przyzwoity wynik gdzieś koło 20/6
(To chyba dobrze, bo zwykle jestem 1 albo 2 )

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-09-2011, 20:17   #1007
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Cytat:
Napisał r1p Zobacz post
Ode mnie krótko:

X360 - Graficznie wygląda jak pierwsze Bad Company,a framerate taki, że na PC mam zbliżony na wysokich. Grało mi się niezbyt dobrze.

PC - Graficznie miód i sama gra wydaje się bardziej dopracowana. Pograłem z godzinkę bez bólu, a za serią BF nie przepadam. W dodatku nie pamiętam kiedy ostatnio korzystałem z duetu mysz + klawa.

Współczuje osobom chwalącym betę konsolową, macie naprawdę niewielkie oczekiwania.
Spox, ale na framerate nie narzekaj jest 28-30~ klatek jak w BC2 :>. Jaką kartę masz?
Stary 29-09-2011, 20:41   #1008
VikingPL
Stały bywalec
VikingPL Po prostu miły człowiekVikingPL Po prostu miły człowiekVikingPL Po prostu miły człowiekVikingPL Po prostu miły człowiekVikingPL Po prostu miły człowiek

VikingPL's Avatar

Miasto: Jabłonna
Reputacja: 415

Lista Osiągnięć
Aniołek Stary dziad! Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 21

Właśnie przed chwilą skończyłem grać na xie i ściągam werje na pc. Pewno nic nowego nie napiszę, ale raczej mi się beta podoba, dice ma jeszcze sporo do poprawiania w szczególności grafikę i fizykę, ale za to dźwięki bardzo dobrze są zrobione (jedyne do czego w dźwiękach mogę się przyczepić to wnerwiający odgłos przy oznaczaniu przeciwników) moim zdaniem powinni zdążyć poprawić większość mankamentów.

Jeszcze taka ciekawostka mnie napotkała. Stałem sobie za winklem wokół mnie pełno moich typków, aż nagle zrobiła mi się animacja jakby ktoś poderżnął mi gardło, ale nie zginąłem i mogłem grać dalej tylko, że w poziomie.
A i nie polecam grać w tą grę osobą cierpiącym na epilepsje

Ostatnio edytowane przez VikingPL : 29-09-2011 o 20:58
VikingPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-09-2011, 20:51   #1009
MANDo
Spambot

MANDo's Avatar

No masz rację, gra jest przyzwoita, mi też się wponsiu grało, ale bugów i glitchy jest od groma =). Jak tego nie poprawią to fail będzie, bo imo na razie go nie ma.

Ostatnio edytowane przez MANDo : 29-09-2011 o 21:07
Stary 29-09-2011, 21:10   #1010
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839

z tego co niektorzy pisali to spodziewalem sie, ze zobacze 1 wielkie gowno;
ale - nie jest az tak zle, co prawda nie ma takiego łał jak 1 raz zobaczylem bc2, ale nie jest zle
Stary 29-09-2011, 21:33   #1011
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

Stary 29-09-2011, 22:59   #1012
Endrisd
Znajomy
Endrisd Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 91

A mnie się tam beta nawet podoba. Masa glitchów i innych rzeczy jest raczej żenujące, skala destrukcji jest mniejsza nawet od najspokojnieszych meczy w bc2, a próba dołączenia do czyjejść gry to męka, ale jednak grało mi się przez ten czas przyjemnie. Bardzo dobry jest nowy system odblokowywania broni i dodatków.

Niestety większość graczy chyba przyszła z CoDa, bo ani nikt nie podniesie po zgonie, o amunicje się doprosić nie idze, a apteczki to na oczy nie widziałem
Endrisd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-09-2011, 23:03   #1013
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

ta beta to chyba jakiś żart... powiedzcie, że to tak nie będzie wyglądało w wersji finalnej... proszę a Ci co piszą, że nie jest źle itp. to skoro zadowolą się gównem owiniętym w kolorowy papierek, to już ich sprawa... to tak jak kupić rdzewiejące auto, byle jeździło. idź precz BF3, afeeeeeeee sytuacja ta sama co z mafią, anulowane pre-ordery po demie i dobrze

Ostatnio edytowane przez Foxter : 29-09-2011 o 23:09
Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-09-2011, 23:16   #1014
Paqito
Stały bywalec
Paqito Daje dobry przykładPaqito Daje dobry przykładPaqito Daje dobry przykładPaqito Daje dobry przykładPaqito Daje dobry przykład

Paqito's Avatar

Miasto: Jelenia Góra
Reputacja: 463

^^
x2
Obrażacie CODa pisząc że to jest podobne.

----------------------------------------------------
This is how we live, every single night
Take that bottle to the head, and let me see you fly
Paqito jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-09-2011, 23:55   #1015
inX
Wariat
inX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innych

inX's Avatar

Miasto: DL i DW
Reputacja: 665

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge!  Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 6

krótkie info o update do bety :

Cytat:
We have distributed a server side update with the following changes:

- Terrain destruction disabled, because it causes problems with people crawling around under the map. We have a proper fix for this in the retail game, but chose to simply disable it for the OB
- Preround is fully activated: 8 players required to transition from preround to in-game; when 8 players are reached, the start-timer is set to 10 seconds
- Fixes for the most common game server crashes reported over the past 48 hours
- Fixes for end-of-round progress reporting to Battlelog (so players will see their progress more detailed on Battlelog)

The RSPs have been instructed to deploy before Fri Sep 30th, 0800 UTC (when it impacts players the least).

Operation Metro Conquest - Beta
http://www.youtube.com/watch?v=EYZgS...=youtu.be&hd=1

Ostatnio edytowane przez inX : 29-09-2011 o 23:59
inX jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-09-2011, 02:07   #1016
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał VikingPL Zobacz post
moim zdaniem powinni zdążyć poprawić większość mankamentów.
A mozesz powiedziec kiedy, bo gra wychodzi za miesiac i niedlugo-w ciagu dwoch tygodi max-trafi do tloczi.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-09-2011, 02:08   #1017
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

nooo na pc to inna bajka. Spokojnie lata z ustawieniami high, 1080p w ok 40kl/s. Inna sprawa że odpalenie gry to cała procedura
Stary 30-09-2011, 04:42   #1018
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Ogralem:scierwo straszne, HP praktycznie nie ma, gine sie co chwila, ciasno, zero pojazdow, feedback od broni jakis dziwaczny, praktycznie nie czuje sie, ze sie strzela.Wyglada okropnie, juz pal diabli wszelkie bugi, ale jesli tak ma wygladac finalna wersja, no, moze nieco lepiej, to ja podziekuje.Kupuje MW3, BF3 ssie palke wielce.Jakies glowy powinny poleciec za wypuszczenie bety w takim stanie.A pamietacie Port Valdez-tam sie gralo, czlowiek poznawal mape, wszystko bylo cacy.Gyrosy na multi i tyle w temacie.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-09-2011, 07:44   #1019
raven66633
Znajomy
raven66633 Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Rybnik
Reputacja: 43

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Achievement Whore Jakość, nie ilość Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Pograłem sobie wczoraj trochę tzn. 2 mecze wytrzymałem bo to jakiś żart chyba ! Ilość bugów jest przeogromna grając w sumie te 20 min. doświadczyłem chyba wszystkich, a graficznie to jakaś totalna porażka po tytule który jest na nowym silniku i miał być nową jakością oczekiwałem na prawdę dużo, dużo więcej. Wygląda to tak jakby celem było wydanie wersji PC a konsolowe wersje to konieczność rynkowa która po prostu musi być. Dobrze żę w listopadzie wychodzi MW3 które pewnie nie będzie skokiem milowym ale na pewno będzie trzymać bardzo wyskoki poziom i zmiecie BF3! DICE FAIL !!!!! EA FAIL !!!!! Gears of War 3 żądzi i tyle !

raven66633 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-09-2011, 07:52   #1020
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Ja też ograłem, mniej wiecej i pomijajac wszystko najgorsza rzecz w tym to uczucie że za chwile wszystko sie rozpadnie. Oczy wypala ta grafa (na zewnątrz szczególnie). Fajnie że jak w MC każda strona ma swoją broń itp. (zapewne nie bedzie słuzyc to balansowi ) ale reszta... Nie czuć jakby się grało w BFa, tylko jakiegoś szuterka robionego przez małą fime..
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania