Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-10-2011, 15:00   #281
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

Domyślnie Odp: FIFA 12

ostatnie ujecie z bramkarzem najlepsze a moja fifa wlasnie sie sciaga z stora

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-10-2011, 15:26   #282
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Domyślnie

Warto brac nowa fifke, czy zostac z wersja 2011?
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-10-2011, 15:56   #283
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Sprzedam ci slota jak będziesz miał net. A gra słaba. Nie moja wizja wirtualnej piłki nożnej. Ale gra dostaje oceny lepsze niż Gears of War 3 więc nie będę sie rozpisywał że gra jest słaba od twarzy zawodników, przez drybling, po strzał na bramkę.
Stary 02-10-2011, 15:58   #284
HugoPL
Znajomy
HugoPL Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 88

Lista Osiągnięć
4 The Players Na dobre i na złe Old School Playaz I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 6

FIFA-y 12 jeszcze nie mam ponieważ do mnie nie dotarła, ale chciałbym się dowiedzieć czy w 11 są uaktualnione składy i do kiedy będzie można grac online. Co roku kupuję nową część a starą sprzedaję i nigdy nie miałem okazji sprawdzić.
HugoPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-10-2011, 19:59   #285
neverneve
Stały bywalec
neverneve Można na niego liczyćneverneve Można na niego liczyćneverneve Można na niego liczyć

neverneve's Avatar

Miasto: Niemcz
Reputacja: 267

Lista Osiągnięć

W 11 są stare składy, np. Fabregas i Nasri są w Arsenalu czy Pirlo ciągle w Milanie.

A tak w ogóle to jestem trochę wkurzony, otóż gram sobie normalnie, prowadze nawet i nagle koniec meczu, myślę sobie: no tak, koleś wyszedł. Okazało się, że to mnie wywaliło z serwerów. Dostałem porażkę (to jeszcze rozumiem) i niestety zaliczyło mecz jako disconnect i teraz mam DNF 25% (grałem łącznie 4 mecze), w 11 nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło na ponad 100 meczy. Jest może jakiś sposób, aby to zresetować (4 meczy mi nie szkoda)?

neverneve jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-10-2011, 20:21   #286
TomMeGusta
Uzależniony
TomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta Celebryta

TomMeGusta's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 2556

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Byłem pierwszy! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 18

Raczej nie ma na to sposobu. Wyniki są przypisane do twojego konta na stronie EA Sports, a z nim połączony jest również twój online pass, przez co nie ma możliwości stworzenia nowego profilu z czystymi statystykami bez posiadania drugiego kodu.

New Account

The World Is Yours
TomMeGusta jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-10-2011, 20:21   #287
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Chyba tylko nowe konto na XBL. Ewentualnie możesz pisać do EA żeby ci wyczyścili całą historię powiązaną z GamerTagiem (mi tak kiedyś zrobili w innej sprawie).
Stary 02-10-2011, 20:24   #288
HugoPL
Znajomy

Lista Osiągnięć

Mi się w 11 coś takiego przytrafiło, nie wiem czy to była wina serwerów, czy mojego neta ale ze dwa razy mnie wywaliło.
Stary 03-10-2011, 10:45   #289
marekgtw
Uzależniony
marekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykład

marekgtw's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 512

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 16

Następujący problem:

Podczas grania meczu gra zawiesza się. Robi się freeze ekranu i koniec. Gra zainstalowana na dysku. Z płyty nie ma tego problemu. Po odinstalowaniu i zainstalowaniu to samo. Szybki mecz, bez XBL. Co to może być?
marekgtw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-10-2011, 15:37   #290
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał marekgtw Zobacz post
Następujący problem:

Podczas grania meczu gra zawiesza się. Robi się freeze ekranu i koniec. Gra zainstalowana na dysku. Z płyty nie ma tego problemu. Po odinstalowaniu i zainstalowaniu to samo. Szybki mecz, bez XBL. Co to może być?
Sprawdź trick z sejvowaniem na penie, mimo, że masz inny problem zawsze może pomóc.

Jakby ktoś miał chęć na jakieś multikowe aczivy za towarzyskie mecze to chętnie przyjmę zapro do znajomych na XBL.
Albii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-10-2011, 15:50   #291
dude0666
Znajomy
dude0666 Wkroczył na dobrą drogę

dude0666's Avatar

Miasto: gdansk
Reputacja: 22

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

od 3ech dni nie mogę zalogować się przez internet do UT12,cały czas jest napisane,że maja pełne serwery... czy Wy też macie taki problem ?

Od Zera Do Bohatera
dude0666 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-10-2011, 16:20   #292
Marcin Boro
Wariat
Marcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innych

Marcin Boro's Avatar

Reputacja: 909

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 30

nie... .
Stary 03-10-2011, 16:21   #293
neverneve
Stały bywalec
neverneve Można na niego liczyćneverneve Można na niego liczyćneverneve Można na niego liczyć

neverneve's Avatar

Lista Osiągnięć

Tak, mam tak od początku premiery, pewnie dlatego, że wiele osób gra w tym momencie w gre na konsoli i to zapycha serwery, więc jedyne wyjście to właśnie gra na konsoli.

Swoją drogą jedyna rzecz jaka mi się nie podoba w tegorocznej edycji FUT to wyszukiwanie zawodników na aukcjach, a mianowicie brak możliwości wpisania nazwiska (raz szukałem Meneza to było dużo kłopotów bo akurat Francuzów w PSG gra multum a jego pozycji nie znałem) oraz brak możliwości wyszukania zawodnika po statystykach, tzn. np. 5-gwiazdkowy drybler albo ktoś ze specjalizacją Sprinter itp.

Stary 03-10-2011, 17:19   #294
TomMeGusta
Uzależniony
TomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta Celebryta

TomMeGusta's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 2556

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Byłem pierwszy! Hall of Fame Star 

Pytanie laika, który pierwszy raz gra w Ultimate Team.

Co oznacza ten czerwony bądź zielony prostokąt w składzie na kartach zawodników, obok bucika?

New Account

The World Is Yours
TomMeGusta jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-10-2011, 17:28   #295
neverneve
Stały bywalec

neverneve's Avatar

Lista Osiągnięć

Kwadracik to formacja, bucik to pozycja na boisku. Kolory oznaczają: jeśli prostokąt jest czerwony to oznacza, że zawodnikowi nie odpowiada formacja stosowana przez Ciebie dla zespołu (a tak swoją drogą są tez karty które zmieniają preferencje zawodnika, ale te co zmieniają na 4-2-2, 4-3-3 czy 4-2-1-2-1 są drogie. Analogicznie jeśli jest prostokącik zielony to oznacza że zawodnikowi odpowiada formacja. Za to bucik to pozycja na boisku, jeśli czerwony to oznacza że zawodnikowi nie odpowiada pozycja (jak dasz np. napastnika na obronę). Najlepiej oczywiście dążyć aby zawodnicy byli "zieloni", bo to zwiększa zgranie zespołu, no i wiadomo - lepiej ich dawać na dobre pozycje, żeby lewonożny nie musiał strzelać z prawej.

Stary 03-10-2011, 18:36   #296
SolidS
Początkujący
SolidS Wkroczył na dobrą drogę

SolidS's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 40

Lista Osiągnięć
Old School Playaz 360 stopni Jakość, nie ilość Achievement Whore 

Miałby ktoś może ochotę na pogranie w klubie? Jeśli tak to czekam na kontakt, czy to na forum, czy na Live (gametag SolidS 360). Gram jako środkowy obrońca, potrzebowałbym jeszcze ze 3, 4 osoby na rozruch Headset wskazany, jak i względne rozgarnięcie (umiejętność trzymania wcześniej wybranej pozycji w formacji), granie głównie wieczorem. Zapraszam.
SolidS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-10-2011, 01:41   #297
Szabla8
Znajomy
Szabla8 Wkrótce będzie sławny

Szabla8's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 54
Wyślij wiadomość przez AIM do Szabla8

Lista Osiągnięć
Aniołek Stary dziad! Swój! Każdy piłkę kopie 

Szukam klubu, dopiero zacząłem. Gram zespołowo i tego również oczekuję od innych. Nie wymagam nie wiadomo jakiego skilla. Headsety obowiązkowe. Chciałbym również brać udział w lidze na Gamebattles. Zapraszać. GT: Szabla

Ostatnio edytowane przez Szabla8 : 04-10-2011 o 01:46
Szabla8 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-10-2011, 20:04   #298
HugoPL
Znajomy

Lista Osiągnięć

Dzisiaj dostałem swój egzemplarz FIFA 12 i napisze jakie mam wrażenia po kilku meczach. Ten Impact Engine nie jest taki fajny jak zapowiadali twórcy gry, kilka razy zdarzyło mi się że piłkarze zachowywali się nienaturalnie. Druga sprawa to strzały z dystansu, nie wiem czy coś zostało zmienione ale wydaje mi się że dużo łatwiej się strzela i dużo bramek straciłem po takich strzałach. Kolejna sprawa to sytacje sam na sam z bramkarzem. Już sam nie wiem czy ja nie umiem strzelać czy Ci bramkarze mają jakieś nadprzyrodzone umiejętności, niekiedy mało brakowało ale miałem ochotę rzucić padem o ścianę, jak nie bronili to strzelałem w poprzeczkę albo słupek Cały mecz wyraźnie przeważam, kilka sytuacji stu procentowych i nie mogę wykorzystać. Raz mi się nawet zdarzyło że strzeliłem, bramkarz wypluł piłkę a ta doleciała do mojego piłkarza, który miał ja pod nogami. Naciskałem przycisk odpowiedzialny na strzał a ten stał w miejscu zamiast strzelić. Reasumując, trochę się we mnie zagotowało po tych kilku meczach.
Stary 04-10-2011, 23:46   #299
SolidS
Początkujący
SolidS Wkroczył na dobrą drogę

SolidS's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 40

Lista Osiągnięć
Old School Playaz 360 stopni Jakość, nie ilość Achievement Whore 

Wyślę Ci Szabla jutro zaproszenie na Live. Dobrze by było znaleźć jeszcze ze 2-3 osoby, więc jeśli ktoś jeszcze nie ma klubu, a ma headseta i ochotę na puchary to zapraszam.
SolidS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-10-2011, 00:07   #300
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

System kolizji faktycznie często szwankuje ale nie pozostaje nic innego jak zacisnąć zęby i grać dalej aż wyjdą pacze (ewentualnie)
Awansowałem dzisiaj do kolejnej ligi i póki co jest spoko mam nadzieję, że poza wczorajszymi problemami z serwerami EA nie będziemy mieć zbyt wiele przykrości z ich strony. Ludzie niestety uciekają ale jest lepiej bo przy wynikach 5-1 czy 5-0. Co nie zmienia faktu, że najchętniej bym takiego złapał za ryj i jebnął o stół.

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania