Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-10-2011, 10:42   #181
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252
Domyślnie Odp: Batman : Arkham City

nie pamietam kiedy kurier tak wczesnie przyniosl mi gre : o

do tego bez zadnego telefonu, a jak wczoraj wieczorem sprawdzalem maila i strone ultimy to nie bylo zadnego info o wysylce, zreszta wlasnie sprawdzam i dalej go nie ma. : o
wiec jak ktos zamowil a nic nie napisali to uwazajcie bo moga juz wyslac.

a batmana wlasnie instaluje : }

Ostatnio edytowane przez kbrs : 20-10-2011 o 11:21
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-10-2011, 11:02   #182
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

szczęściarz !
mam nadzieję, że sieciowce będą już dziś grę sprzedawać. wczoraj nie było ani w Empiku ani w Saturnie.
Stary 20-10-2011, 15:33   #183
Zell93
Początkujący
Zell93 Jest wokół niego pozytywna auraZell93 Jest wokół niego pozytywna aura

Zell93's Avatar

Miasto: Ząbkowice Śl.
Reputacja: 169

Lista Osiągnięć
 360 stopni Jakość, nie ilość Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 5

A ja mam takie pytanie, czy nowy Batman bedzie nawiazywać fabuła do pierwszej czesci? Tzn czy mozna grac spokojnie w Arkham City jesli nie zna sie fabuly 1 czesci?

Zell93 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-10-2011, 16:19   #184
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Jakieś nawiązania są, ale możesz bez problemu zacząć od Arkham City, bo to nowa historia. Swoją drogą wstyd nie zagrać w Arkham Asylum
Stary 20-10-2011, 16:24   #185
Zell93
Początkujący
Zell93 Jest wokół niego pozytywna auraZell93 Jest wokół niego pozytywna aura

Zell93's Avatar

Miasto: Ząbkowice Śl.
Reputacja: 169

Lista Osiągnięć
 360 stopni Jakość, nie ilość Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 5

Ok, dzieki ja wiem ze wstyd i herezja ale niestety jakos ta gra mnie nie wciagnela, nie wiem czemu..chociaz zastanawiam sie czy nie daj jej drugiej szansy bo za duzo to jej napewno nie przeszedlem

Zell93 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-10-2011, 17:11   #186
dude0666
Znajomy
dude0666 Wkroczył na dobrą drogę

dude0666's Avatar

Miasto: gdansk
Reputacja: 22

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
nie pamietam kiedy kurier tak wczesnie przyniosl mi gre : o

do tego bez zadnego telefonu, a jak wczoraj wieczorem sprawdzalem maila i strone ultimy to nie bylo zadnego info o wysylce, zreszta wlasnie sprawdzam i dalej go nie ma. : o
wiec jak ktos zamowil a nic nie napisali to uwazajcie bo moga juz wyslac.

a batmana wlasnie instaluje : }
Ultima rządzi...

też instaluje swoją kopie...

who is batman ?

Od Zera Do Bohatera
dude0666 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-10-2011, 18:38   #187
inX
Wariat
inX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innych

inX's Avatar

Miasto: DL i DW
Reputacja: 665

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge!  Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 6

spokojnie, można grać, choć czasami jak
Spoiler:
siądę sobie na gzymsie i posłucham co ciekawego więźniowie/oprychy itd gadają o różnych postaciach to uśmiech na twarzy się pokazuje bo teksty nawiązują do AA.

Gierka kosi jajka jak dla mnie, mam 10% fabuły, a bardziej kręcę się po mieście i wykonuje poboczne pierdoły, niż ciągnę główny wątek dla mnie miazga AA to cudo, więc nie wiem jak określę AC, a już wytrzymać nie mogę :o żeby nie krzyknąć GOTY ! :o
Stary 20-10-2011, 22:19   #188
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

Czy może kos mi powiedzieć jak wejść
Spoiler:
to tego pier....go komisariatu gdzie się ukrywa Mr. Freeze? Nie ma nic gorszego dla mnie jak wkur.... się gdzie tu dalej iść, bo choć jakichś małych znaczników za trudno było dołożyć :/

EDIT

Już wiem. Tak trudno jakieś znaczniki było zrobić? A ja próbowałem na siłę się dostać zza budynku, tam gdzie jest ściana z lodu, z dziurą pośrodku :/

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games

Ostatnio edytowane przez lukkPL : 20-10-2011 o 22:32
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-10-2011, 22:58   #189
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797

Cytat:
Napisał lukkPL Zobacz post
Czy może kos mi powiedzieć jak wejść
Spoiler:
to tego pier....go komisariatu gdzie się ukrywa Mr. Freeze? Nie ma nic gorszego dla mnie jak wkur.... się gdzie tu dalej iść, bo choć jakichś małych znaczników za trudno było dołożyć :/

EDIT

Już wiem. Tak trudno jakieś znaczniki było zrobić? A ja próbowałem na siłę się dostać zza budynku, tam gdzie jest ściana z lodu, z dziurą pośrodku :/
Spoiler:
Nie widzę problemu, albo za pomocą broni elektrycznej otwierasz drzwi i po prawej masz wejście , albo od tylca wskakujesz na tratwe a z niej linką jedziesz do góry i masz wejście od tylca

Ostatnio edytowane przez wrog : 20-10-2011 o 23:13
ckast jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-10-2011, 23:43   #190
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Dostałem dzisiaj Batmana, grałem od 17 do teraz prawie nonstop. Moja recenzja:

Stary 21-10-2011, 02:31   #191
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

ja pogralem dzisiaj tylko chwile i mam takie pytanie, o co chodzi z pytajnikami riddlera? sa punkty na ktore sie wejdzie, to otwieraja taka niby-klatke z figurka, myslalem ze trzeba w okreslonym czasie do tego dobiec ale robie to i nic sie nie dzieje. + te ktore sa na scianach, skanuje je bo w sumie nic innego mi nie pozostaje no i tez nic sie nie dzieje. w asylum wygladalo to inaczej :F
Stary 21-10-2011, 04:15   #192
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Czasem musisz dobiec, innym razem rozwalić znak zapytania albo pokierować odpowiednio kulę elektromagnesem. Cała frajda polega na znajdowaniu rozwiązania zagadek. Do niektórych potrzebne są odpowiednie gadżety (tych na ścianach sam nie rozgryzłem jeszcze).
Stary 21-10-2011, 10:24   #193
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

ok, na razie czuje sie w batmanie taki zielony i nie wiem co robic w miescie, nawet glupiego chalendza z przelatywaniem przez okregi nie moglem zaliczyc =p
Stary 21-10-2011, 13:12   #194
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Lista Osiągnięć

Jestem mniej więcej w 2/3 Story Mode i szczerze? Spodziewałem sie czegos więcej, pierwsza część jak na razie jest imho lepsza. Jasne graficznie przebija 1, jest po prostu przepiekna, ale wydaje mi sie za bardzo przekombinowana. Nie wiem może historia w ostatnich 1/3 będzie miała jakiś nagły zwrot akcji, ale jak na razie to kuleje. Do tego bardzo mało znanych i fajnych przeciwników (na razie praktycznie tylko Pingwin był fajny), Jokera widziałem raz na samym początku itd. W części 1 co chwila mieliśmy do czynienia czy to z Jokerem, czy Harley, czy też Ivy, Scarecrow (jedne z najlepszych poziomów), a tu posucha. Kiedyś czytałem, że ta cześć ma być 3 razy większa niż poprzednia. Lekka przesada, bo gdyby tak zbić "do kupy" wszystkie lokacje to wydaje mi sie, iż Arkham City jest niewiele większe od Asylum. Niepotrzebne poboczne misje, w pip znajdziek, itd. Co jeszcze. Wydaje mi się, że spieprzono sprawę z grapple pointami :/ Przemieszczanie sie nie jest tak płynne jakbym sobie wyobrażał przed wydaniem gry.
Zobaczymy, może się na koniec rozkręci, ale jak na razie gorsza imho niż część 1.

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
Stary 21-10-2011, 18:18   #195
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

ej, ej.. ja też jestem zagubiony w tej grze na maksa. w Asylum wszystko było podane na tacy, nie musiałem dużo zwiedzać, małe powierzchnie itd. a tutaj, to normalnie nie wiem za co mam się zabrać...

mówicie, że te zamknięte zagadki cza rozpizdzic etc.?
Stary 21-10-2011, 19:08   #196
SierraPL
Stały bywalec
SierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znają

SierraPL's Avatar

Miasto: Jaworzno
Reputacja: 550

Lista Osiągnięć
Bogacz Konsekwentny I ja tam byłem 2!  
Liczba Osiągnięć: 12

Zamknięte znajdźki trzeba otworzyć czy to stając na platformach, czy tez rzucając/wysadzając znaki zapytania rozmieszczone na ścianach

---------- Wiadomość dodana 19:08 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 19:07 ----------

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
.... (tych na ścianach sam nie rozgryzłem jeszcze).
Najlepiej obklejać je żelem wybuchowym
SierraPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-10-2011, 19:56   #197
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

Cytat:
Napisał ckast Zobacz post
Spoiler:
Nie widzę problemu, albo za pomocą broni elektrycznej otwierasz drzwi i po prawej masz wejście , albo od tylca wskakujesz na tratwe a z niej linką jedziesz do góry i masz wejście od tylca
Tez tu utknalem, żaden z tych sposobów nie działa bo impuls elektryczny nie otwiera tych drzwi, a z tylu jest ten lód i nie mam go jak zdjąć przed wejściem.
Stary 21-10-2011, 20:33   #198
lukkPL
Wariat

lukkPL's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
Tez tu utknalem, żaden z tych sposobów nie działa bo impuls elektryczny nie otwiera tych drzwi, a z tylu jest ten lód i nie mam go jak zdjąć przed wejściem.
Impuls i szybko wykonaj wślizg (bieg + R2). Sam zapomniałem o tym nowym ruchu Batka :/

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
Stary 21-10-2011, 20:35   #199
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

Dzięki, tez mi to kompletnie wyleciała z głowy :p
Stary 21-10-2011, 20:48   #200
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Kurde,
Spoiler:
jak wyglądają te beczki z Venomem w pobocznej misji z Bane'm? No oznaczyć jej nie można, i chyba 30 minut chodzę dookoła tego znaczka i za wuj nic nie mogę znaleźć

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Tagi
arkham, asylum2, batman

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania