Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-11-2011, 16:59   #1021
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Domyślnie Odp: Call of Duty: Modern Warfare 3

Cytat:
Napisał dude0666 Zobacz post
kupiłem w Vobis Gdańsk galeria bałtycka 179 pln
inne sklepy:
MM Gdańsk 189 + headset
tesco Gdańsk 179
Saturn gdańsk 199 !!! debilizm

najgorsze jest to,że mam zamówienie z ultimy,ale mnie wk.....,zamówiłem kilka miesięcy temu,mam tam rabat 5% chcieli od mnie 205 zł,zdziercy
Ten headset jest coś warty, czy to taka zabaweczka, rozumiem, ze chodzi o ten throat communicator czy jak to się tam pisze, tak?
Stary 08-11-2011, 17:02   #1022
dude0666
Znajomy
dude0666 Wkroczył na dobrą drogę

dude0666's Avatar

Miasto: gdansk
Reputacja: 22

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Cytat:
Napisał Butch Zobacz post
Ten headset jest coś warty, czy to taka zabaweczka, rozumiem, ze chodzi o ten throat communicator czy jak to się tam pisze, tak?
ten zwykły,dodawany w komplecie z konsolą...

Od Zera Do Bohatera
dude0666 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2011, 17:04   #1023
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

no ja to samo sami polacy lolol : o

zeby troche zanerdzic, kupilem w tesco ostatnia kopie na x360 za 179zl
na razie po paru meczykach jest dosc ciezko, gine o wiele czesciej niz w mw2, z broni sie strzela inaczej i bardziej mi sie to z mw1 niz z dwojka kojarzy. dobra ejszcze pare meczy i cisne kampanie hehe
Stary 08-11-2011, 17:12   #1024
bartosz88
Uzależniony
bartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyć

bartosz88's Avatar

Reputacja: 287

Lista Osiągnięć
Lubiany Jakość, nie ilość Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

To w gierke można cisnąć tylko z polakami ? Bo jak tak to ostro dali dupy bo zaniedlugo mało ludzi pewnie bedzie gralo jeśli chodzi o nasz region
BTW ta cena w vobisie jest stala czy tez tylko wdzien premiery?

XBOXLIVE:RoBBareK

Ostatnio edytowane przez bartosz88 : 08-11-2011 o 17:21
bartosz88 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2011, 17:34   #1025
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Cytat:
Napisał dude0666 Zobacz post
ten zwykły,dodawany w komplecie z konsolą...
No spoko, ale ja nie miałem z nim kontaktu, dzwonił do mnie znajomek i pyta, czy to coś warte jest kupna, czy lepiej taniej kupić samo MW3.
Stary 08-11-2011, 17:35   #1026
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

ja juz chyba wole anglikow i ich fucki niz to nudne zrzedzenie =p
Stary 08-11-2011, 17:41   #1027
bartosz88
Uzależniony
bartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyć

bartosz88's Avatar

Lista Osiągnięć

To w gierke można cisnąć tylko z polakami ? Bo jak tak to ostro dali dupy bo zaniedlugo mało ludzi pewnie bedzie gralo jeśli chodzi o nasz region. Oplaca się kupić na premier?(dodam ,że oczekuje polepszonge MW2 ). Ci co mają ten problem jakie macie ustawienia regionalne?
BTW ta cena w vobisie jest stala czy tez tylko wdzien premiery?

Stary 08-11-2011, 19:28   #1028
tomekbobi
Stały bywalec
tomekbobi Daje dobry przykładtomekbobi Daje dobry przykładtomekbobi Daje dobry przykładtomekbobi Daje dobry przykładtomekbobi Daje dobry przykład

tomekbobi's Avatar

Reputacja: 479

działa wam Call of Duty: Elite tzn. czy możecie się zalogować? ja jak chce założyć konto i się zalogować to wyskakuje mi, że błędne hasło albo email. Musi przyjść jakieś potwierdzenie na maila po założeniu konta? bo ja nic nie dostałem
tomekbobi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2011, 20:30   #1029
Habit75
Uzależniony
Habit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znają

Habit75's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 623

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Janko Muzykant Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 16

No, pierwszy ładny meczyk. 48-10 na dominacji, domyślną klasą. W paczce trafił mi się ten ostatni samolot czy coś (Osprej). Całkiem mocne te kurestwo Działko ma słabe ale wytrzymuje chyba ze 3 rakiety. Co do wyszukiwania to dalej same polaczki, mimo przestawienia locali na UK
Stary 08-11-2011, 20:39   #1030
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Czyli co? Szuka po wersji językowej gry w pierwszej kolejności, ale w razie co dorzuca innych, czy też w ogóle nie dołącza do ludzi z reszty świata?
Stary 08-11-2011, 20:41   #1031
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

U mnie na razie multi jest na drugim planie. Ciekawość nakazała rozpocząć od kampanii - co jak się okazało było świetnym posunięciem. Jestem po I akcie i jednej misji z II. Dzieje się tyle, że głowa mała. Właściwie to dawno nie grałem w tak dynamiczną grę jeżeli chodzi o singla, co potęguje moje zadowolenie z rozgrywki. Misja z E3 - miód, cud i maliny. Jadą na tym samym silniku a nadal zaskakują. Jeżeli chodzi o misję to dwa razy dopatrzyłem się pewnych niedociągnięć jeżeli chodzi o ukrycie schematów z MW2. Jedna sala wyglądała niemalże identycznie jak w poprzednim Modern Warfare, no i skrypt z łodzią podczas misji pokazywanej na E3 - to już dawno odkryto. Veteran jak na razie bez większych problemów, za dużo granatów nie rzucają przeciwnicy

Spoiler:
Chodzi mi o jedno pomieszczenie w samolocie prezydenta Rosji, wyglądało identycznie jak to z Mile High Club...

EDIT: Veteran dostępny od początku.

Ostatnio edytowane przez Gambas : 08-11-2011 o 21:04
Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2011, 20:51   #1032
bartosz88
Uzależniony

bartosz88's Avatar

Lista Osiągnięć

Veteran jest dostepny od poczatku?
BTW nadal jestem ciekawy co z tym multi czy szuka tylko polakow po 5 minut jak w GOW2 czy jest eleganckie dołaczanie po sekundzie jak w poprzednich czesciach

Stary 08-11-2011, 21:10   #1033
daniob
Stały bywalec
daniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znają

daniob's Avatar

Reputacja: 613

Lista Osiągnięć
PlayStation 3 is my Home 360 stopni Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki 

Nie kupie dopoki ktos nie potwierdzi ze na multi bede mogl ownic hamburgery

Ostatnio edytowane przez daniob : 08-11-2011 o 21:37
daniob jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2011, 21:31   #1034
Habit75
Uzależniony
Habit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znają

Habit75's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 623

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Janko Muzykant Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 16

No mi ani razu nie wyszukało zadnego hamburgera ani nikogo z poza Polski w zwykłym multi. Zazwyczaj szybko dobiera Polaków a jak nie to czeka się w wuj i nie wiem co dalej bo nie chcialo mi się czekać Dodam, że NAT mam średni (apropo, jak to zmienić ?) i w Spec opsach i Przetrwaniu wyszukuje normalnie (wszystkich), choć też długo
Stary 08-11-2011, 21:47   #1035
balon666
Znajomy
balon666 Wkrótce będzie sławnybalon666 Wkrótce będzie sławny

balon666's Avatar

Reputacja: 146

Lista Osiągnięć
Old School Playaz 360 stopni Jakość, nie ilość Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 4

Domyślnie MW3

Czy zalozyliscie juz nowe konto COD Elite? Bo ja cos n ie moge i nie wiem za bardzo dlaczego?
balon666 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2011, 21:51   #1036
bartosz88
Uzależniony

bartosz88's Avatar

Lista Osiągnięć

To co polacy zostali "odłączeni" od reszty świata? Przecież to wszystko to jakaś wielka kpina i mam nadzieje ,ze wszystko sie jutro ustabilizuję bo jak nie to niestety/stety dalej cisniemy w GOWa3 (

Stary 08-11-2011, 22:29   #1037
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

eeem.. pierwsze wrażenia? na pewno nie takie, jak po MW2 i Black Ops. Wiadomo, że każdy kolejny CoD, to odgrzewany kotlet, ale AŻ TAK?!
Biegając po tych mapach, mam wrażenie, że gram w MW2, jeno ludziki inaczej wyglądają i w końcu strzelając można poczuć pierdolnięcie.

Szkoda, że po 2h już mi się znudziło ( na dzisiaj ).

Ale i tak CoD <3
Stary 08-11-2011, 22:34   #1038
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

jakie to multi to jest sroga chujnia, ja nie wiem myslalem ze black ops jest troche gorszy od mw2, tu lag, tu jakis slaby pomysl ale mw3 to przebija go konkretnie.

nontoper akcje w stylu widze goscia-gine, kij z tym ze jak wale w typa to czasem i caly magazynek pojdzie i dupa a ja to od byle pierda znikad padam. najlepsze akcje to na razie jak widze dwoch typa skierowanych tylem do mnie. no to od razu biore pierwszego na celownik idzie seria, juz chce brac drugiego.. ze co? pierwszy dalej zyje, ok no to jeszcze pare pestek - co jest ***** ten gosc dalej zyje, jeszcze pare i w koncu padl, ale drugi sie zorientowal ze cos na tylach nie gra to ja podbiegam do niego (odleglosc nie wiem moze 5-6 metrow) wycagam juz noz zaczyna sie animacja i - bach ustrzelil mnie. po respie ide w to samo miejsce (waska drozka z jednym wejsciem), tym razem nikogo nie ma, szybko sie odwracam idzie typek juz zaczynam w niego strzelac on biegnie z nozem, ja juz sobie mysle - 'mam go!', a tu ***** niespodzianka teleportowal sie metr i po mnie : |

no wtf co to za loteria jest, juz nie wspomne ze zaraz po tym na innej mapie mialem killa znikad, w sensie jestem w pomieszczeniu, rozgladam sie, nagle pyk - gosc sie doslownie teleportowal z niewiadomokad i mnie ubil, ogladal killcama i rzeczywiscie typ sie zatrzymal w wejsciu, potem pojawil sie obok mnie i strzelil ze dwa razy.

do tego te poczatkowe karabiny szturmowe sie prawie niczym nie roznia, w mw2 miedzy m4 a scarem, tarem, czy kalachem roznice byly ogromne, inny rozrzut, dzwiek, po prostu czulo sie ze strzela z innych rzeczy. tutaj to mam wrazenie ze to jeden chvj czy masz m4, scara, czy to trzecie cos. jedynie moze m4 wydaje mi sie ze ma mniejszy rozrzut (wszystkie bronie mam z tym pierwszym ulepszeniem) i jakos wygodniej sie tym strzela.

na razie jestem rozczarowany, w spec opsy nie gralem poza ta 'horda' ktora imo tez ma spore wady. jak np. to ze podczas grania w dwojke jak jedna osoba wyjdzie to gra sie konczy, szuka ich tez dosc dlugo. jest fajnie ale tylko tyle.

Ostatnio edytowane przez kbrs : 08-11-2011 o 22:36
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2011, 22:44   #1039
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Wyszukiwanie gier gdy masz ograniczony nat jest jeszcze chujowsze jak w mw2, a myślałem, że to niemożliwe do pobicia

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2011, 22:57   #1040
raiders
Uzależniony
raiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyć

raiders's Avatar

Miasto: Świebodzin
Reputacja: 338

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Jakość, nie ilość Konsekwentny 

Wracam z roboty mówie obadam opinie o MW3 a tu :
http://www.metacritic.com/game/xbox-...dern-warfare-3 gracze na 2.7/10 recenzenci na 9/10

Gra jest mieszana z błotem o co chodzi ,napiszcie Ci co już grali .

Bo jeśli jest tak źle to rozważę powrót do MW2/BO

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania