Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22-01-2012, 14:50   #21
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Domyślnie Odp: Legalizacja narkotyków.

ale kokaina, heroina i reszta tak

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-01-2012, 14:54   #22
acidhead1984
Nowy
acidhead1984 Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Olsztyn
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć

Oczywiście.Heroina ma drugie miejsce w rankingu najszybciej uzależniających substancji.Liderem jest nikotyna
Stary 22-01-2012, 16:10   #23
rafal198011
Stały bywalec
rafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innych

Reputacja: 714

LSD moze nie uzaleznia ale wprowadza stale zmiany w ludzkim DNA moze warto troszke poczytac zanim sie wypowiesz ,co do legalizacji ziola no coz ciezko bedzie zalegalizowac jedno odtracajac reszte dragow bo zaraz bedzie lament wszystkich narciarzy ze palacze marichuany maja legalny dostep a prawidlowe cpuny dostepu do hery juz nie maja i tak dalej i tak dalej i bledne kolo sie zamyka
Zamiat promowac zdrowy tryb zycia zachecac mlodych ludzi do sportu najlepiej promowac narkotyki i ulatwiac do nich dostep bo przeciez od dawna wiadomo ze zacpane i oglupione spoleczenstwo jest duzo latwiej kontrolowac niz ludzi trzezwo myslacych .
Z drugiej strony mnie to niezbyt dotyczy bo ja dragow nie zazywam
rafal198011 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-01-2012, 16:21   #24
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Cytat:
Napisał rafal198011 Zobacz post
Zamiat promowac zdrowy tryb zycia zachecac mlodych ludzi do sportu najlepiej promowac narkotyki i ulatwiac do nich dostep bo przeciez od dawna wiadomo ze zacpane i oglupione spoleczenstwo jest duzo latwiej kontrolowac niz ludzi trzezwo myslacych
Z drugiej strony mogę postawić sukcesy policji i wypisywanie na lokalnych portalach "Złapany diler, miał przy sobie 0,23 grama suszu, wielki sukces komendy policji" + legalne zioło = kasa trafia do państwa, nie do dilujących.

Ale to tak tylko z czystej przekory napisałem, nie biorę nic, oprócz sporadycznego zapalenia zioła, nie bronię go też, bo jak widzę tą całą gimbazę z hasłami "jpjp sadzić, palić, zalegalizować hemp gru styl życia gnoja" to kurwicy dostaję, przydałaby się jakaś wojna, wtedy by dopiero czysto się zrobiło...
Stary 22-01-2012, 16:50   #25
acidhead1984
Nowy

Lista Osiągnięć

Cytat:
LSD moze nie uzaleznia ale wprowadza stale zmiany w ludzkim DNA moze warto troszke poczytac zanim sie wypowiesz ,co do legalizacji ziola no coz ciezko bedzie zalegalizowac jedno odtracajac reszte dragow bo zaraz bedzie lament wszystkich narciarzy ze palacze marichuany maja legalny dostep a prawidlowe cpuny dostepu do hery juz nie maja i tak dalej i tak dalej i bledne kolo sie zamyka
Zamiat promowac zdrowy tryb zycia zachecac mlodych ludzi do sportu najlepiej promowac narkotyki i ulatwiac do nich dostep bo przeciez od dawna wiadomo ze zacpane i oglupione spoleczenstwo jest duzo latwiej kontrolowac niz ludzi trzezwo myslacych .
Z drugiej strony mnie to niezbyt dotyczy bo ja dragow nie zazywam

Koleś daruj sobie te komentarze pod moim adresem,bo nie masz nawet godności aby mnie przeprosić za poprzedni post gdzie pisąłeś,zę nie potrafię czytać ze zrozumieniem.Chciałem cytaty i ich się nie doczekałem czyli to ty byłeś w błędzie.Teraz mi zarzucasz,że nic nie wiem o LSD.Znowu pudło.Na siłę mnie prowokujesz.Odpisałem tylko,ze nie uzależnia,a ty mi wujeżdżasz o zmianach w DNA CO NIE MA ZWIĄZKU Z UZALEŻNIENIEM.
Akurat o tym dobrze wiem tak samo jak o tym,ze cząsteczki tej substancji odkładają się w mózgu i jako nieliczna z substancji nigdy w 100 % nie zostanie wypłukana.
Nie znam się na czymś to się nie wypowiadam-proste.Nie wiem nic o rozmnażaniu wiewiórek etiopskich w Zimbabwe to onich nie pisze.To na przyszłośc gdybyś znowu chciał mi coś zarzucić.

Nie masz racji z marihuaną.Ponieważ jest naukowo potwierdzone,ze jest ona używana także w leczeniu pewnych schorzeń.To jest plus.Wydaje mi się,ze gdyby mieli zalegalizować kolejny narkotyk (po alkoholu i papierosach) to będzie to właśnie zioło.
A ty promujesz taki tryb? Alkohol pewnie pijesz,a to narkotyk.
Stary 22-01-2012, 17:23   #26
rafal198011
Stały bywalec
rafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innych

Dobrze masz racje co do mojego pierwszego postu nie mialem racji ,moze i czytasz ze zrozumieniam nie wiem nie znam cie
Wiec przepraszam ze cie urazilem ,nic na sile ci wmowic nie chce bo to czy palisz ziolo czy zazywasz jeszcze cos innego to twoja prywatna sprawa i nic mi do tego
Marichuana jest uzywana w lecznictwie (np ludzie chorzy na raka pala ziolo lub uzywaja extraktow z konopii jako srodka usmiezajacego bol ) nic w tym nowego ale nie mowimy tutaj o ziole jako srodku leczniczym ale dostepnym dla ogolu .
Co do mojego picia hmm kilka kieliszkow wodki w ciagu roku nie robi ze mnie alkoholika ,papierosy pale ale to trucie nikotyna nadrabiam bieganiem ,chodzeniem na silownie i ogolnie dosc aktywnym trybem zycia
Brlam kiedys rozne dragi wiec wiem o czym mowie i wiem jak to odzialowuje na czlowieka ,palilem ziolo bralem koke ,speeda piguly i cale to rozne scierwo ale do zabaw kanalowych nie doszedlem aczkolwiek bylo juz blisko i wlasnie ze strachu przed stoczeniem sie na dno wybralem sie po pomoc ,udalo mi sie z tym skonczyc i uwazam ze wszelakie narkotyki to naprawde gowno i zadna z wypowiedzi twierdzacych ze to tylko ziolo do mnie nie trafi bo wlasnie od tego sie zaczyna ,niektorzy umieja z tym skonczyc a reszta no coz konczy jak wszyscy narciarze na dworcu w Katowicach
Zaden czlowiek nie budzi sie rano ze stwierdzeniam a mam dzisiaj plana zostane cpunem ,mysli a zapale ziolo raz ,pozniej drugi ,po czasie ziolko nie wystarcza siegne po speeda ,2 tygodnie pozniej a teraz czas na koke i z mysli o zapaleniu ziola nagle staczamy sie ze stoku z ktorego bardzo ciezko jest sie podniesc
jeszcze raz cie przepraszam jesli cie urazilem ,nie mialem takiego zamiaru
Stary 22-01-2012, 17:42   #27
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

bzdura, a ile ja znam osob ktore pala od czasu do czasu i nie maja z tym problemu. to ze jedna osoba od razu od zielska przechodzi na piguly i idzie w temat narkotykow coraz glebiej nie znaczy ze kazdy tak robi. w odpowiednich ilosciach wszystko jest dla ludzi.
Stary 22-01-2012, 17:44   #28
acidhead1984
Nowy

Lista Osiągnięć

Ok spoko nie ma sprawy.
Właśnie chodzi o to,że marihuana może zostać zalegalizowana jeśli będzie miała takze zastosowanie w lecznictwie.O tym nawet piszą ludzie z organizacji "wolne konopie".Pewnie słysząłes o nich co roku organizują marsz w stolicy.
Widzisz sam,że nie można każdego zaliczyć do jednej grupy i przykleić im etykietkę.
Ja nigdy nie poszedłem dalej.Mam 27 lat i dwa razy brałem LSD,raz grzybki,a zioło palę kilka razy w roku.Nie ciągnie mnie dalej.Moje jedyne uzależnienie to słodycze i gears of war 3

A co do twoich przeżyć to muszę pogratulować,bo jestem pewien,że ja bym nie dał rady wyjśc z nałogu.Szczególnie z hery,bo miałem wstrzykiwaną morfinę jak byłem w szpitalu i powiem,zę mi się cholernie podobał ten stan heh
Wiadomo niektórzy są bardziej podatni na używki inni mniej,ale legalizacja zioła nic nie zmieni oprócz tego,że jak będe chciał zapalić to nie muszę się obawiać,że dostanę pałą od psów i 3 lat.
Stary 22-01-2012, 18:07   #29
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
,papierosy pale ale to trucie nikotyna nadrabiam bieganiem ,chodzeniem na silownie i ogolnie dosc aktywnym trybem zycia
Dobre pewno wydalasz te wszystkie substancje smoliste z płuc

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-01-2012, 18:18   #30
rafal198011
Stały bywalec

Cytat:
Napisał sobol Zobacz post
Dobre pewno wydalasz te wszystkie substancje smoliste z płuc
pewnie ze wszystkiego nie wydalisz ale jednak jakos skutki palenia papierosow sa minimalizowane poprzez aktywny tryb zycia ,zreszta nie pale jak jakis szaleniec paczke 20 papierosow mam na 2-3 dni wiec znow tak duzo nie pale poprostu lubie zapalic po sniadaniu i w trakcie pracy ,po silowni ani przed snem juz nie pale ze wzgledu na to ze nikotyna ma dzialanie pobudzajace i jesli zapale przed pojsciem do luzka mam klopoty z zasnieciem

---------- Wiadomość dodana 17:18 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 17:11 ----------

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
bzdura, a ile ja znam osob ktore pala od czasu do czasu i nie maja z tym problemu. to ze jedna osoba od razu od zielska przechodzi na piguly i idzie w temat narkotykow coraz glebiej nie znaczy ze kazdy tak robi. w odpowiednich ilosciach wszystko jest dla ludzi.
widzisz takie samo podejscie mieli ludzie do alkoholu a zobacz sam ilu mamy alkoholikow i wrakow ludzkich ktorzy wlasnie stoczyli sie na dno poprzez picie
nie twierdze ze kazdy stoczy sie na dno po legalizacji narkotykow ale osetek ludzi staczajacych sie napewno sie zwiekszy ,nigdy nie mowilem ze tak stanie sie z kazdym kto zapali ziolo czy wezmie cos innego ale po co to ludziom ulatwiac ??
jesli chca zalegalizowac marichuane jako srodek leczniczy czy pomagajacy zwalczac bol ludziom smiertelnie chorym jestem jak najbardziej za bo to w koncu niby srodek naturalny i duzo lepsze to niz chemia
ale jestem przeciwny udostepnianiu go dla ogolu zwlaszcza ze wiekszosc mlodziezy jest juz i tak wystarczajaco zdemoralizowana (nie chce tu nikogo urazic )
Stary 22-01-2012, 18:41   #31
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Trujesz się fajkami, a tak się martwisz o innych ? To jest dopiero wstrętny nałóg.
Gdzie się nie pójdzie wszedzie cholerni dymiarze. Wole aby jeden procent społeczenstwa był silnie uzależniony od narkotyków niż 20 % od fajek.

Ostatnio edytowane przez chrono87 : 22-01-2012 o 18:47
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-01-2012, 18:41   #32
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

co z tego ze mieli? nikt nie powinien decydowac czym sie moge truc a czym nie.
Stary 22-01-2012, 18:45   #33
rafal198011
Stały bywalec

Wiem ze jest to wstretny nalog ,zaluje ze wogule zaczolem palic bo mam klopoty z pozbyciem sie tego nalogu lub poprostu sie do tego zbytnio nie przykladam
Stary 22-01-2012, 18:52   #34
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

tak btw, 'w ogóle', 'marihuana' no stary ._.
Stary 22-01-2012, 19:11   #35
rafal198011
Stały bywalec

Nie bede ciagnol dalej tej dyskusji bo to nie ma zadnego sensu ,napisalem co o tym mysle ,nie mam zamiaru nikogo zmieniac ani uswiadamiac ,kazdy robi to co chce czy uwaza za stosowne, mnie nic do tego .
Ja mam bardzo zle wspomnienia z dragami i wolal bym aby do legalizacji nie doszlo ,ale nie mnie o tym decydowac
Niech jeszcze zadecyduja zeby cpunom dawac za darmo metadhon (farmakologiczny substytut hery ) zeby nie musieli krasc i na glodzie przestepstw nie popelniali, tylko ze za kazda dzialke dla takiego cpuna placa uczciwi obywatele podatkami itp.przeciez rzad z wlasnej kieszeni pieniedzy na to nie wylozy a to podobno tanie nie jest
zastanawiam sie jedynie co bedzie nastepnym krokiem naszego rzadu moze zalegalizowanie pedofilii przeciez w koncu to nie wina tych osob ze urodzili sie z takim zboczeniem lub dewiacja i za chorobe psychiczna nie mozna ich karac
Stary 22-01-2012, 19:14   #36
acidhead1984
Nowy

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Trujesz się fajkami, a tak się martwisz o innych ? To jest dopiero wstrętny nałóg.
Gdzie się nie pójdzie wszedzie cholerni dymiarze. Wole aby jeden procent społeczenstwa był silnie uzależniony od narkotyków niż 20 % od fajek.
Popieram! Szczególnie,że palacze trują nie tylko siebie.ale także wszystkich dookoła.Jak palą w zamkniętym pomieszczeniu to bierni palacze są bardziej narażeni na wystąpienie nowotworów w ich organiźmie.
Jeszcze ciekawostka: dymj papierosowy przyczynia się do powiększania dziury ozonowej.Załóżmy,że na świecie codziennie pali ok 3 mld ludzi.Pomyślcie ile tego syfu leci do atmosfery
Według mnie powinna być sprawiedliwośc i powinno się zdelegalizować papierosy i surowo karać za ich palenie
Stary 22-01-2012, 19:19   #37
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
tak btw, 'w ogóle', 'marihuana' no stary ._.
To jednak słyszałeś o "ó"
Stary 22-01-2012, 19:26   #38
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

pisanie bez polskich znakow a zbledami to dwie rozne rzeczy :f

a co do rafala to blagam, narkotyki i pedofilia? gdzie to stalo obok siebie bo na pewno nie tej dyskusji.
Stary 22-01-2012, 19:31   #39
rafal198011
Stały bywalec

Cytat:
Napisał acidhead1984 Zobacz post
Popieram! Szczególnie,że palacze trują nie tylko siebie.ale także wszystkich dookoła.Jak palą w zamkniętym pomieszczeniu to bierni palacze są bardziej narażeni na wystąpienie nowotworów w ich organiźmie.
Jeszcze ciekawostka: dymj papierosowy przyczynia się do powiększania dziury ozonowej.Załóżmy,że na świecie codziennie pali ok 3 mld ludzi.Pomyślcie ile tego syfu leci do atmosfery
Według mnie powinna być sprawiedliwośc i powinno się zdelegalizować papierosy i surowo karać za ich palenie
Nie wiem czy w Polsce jest juz przepis o zakazie palenia w miejscach publicznych (puby ,miejsca pracy ,przystanki autobusowe itp.) ale w UK ten przepis obowiazuje juz od 5 lat i wedlug statystyk wielu ludzi zucilo juz palenie bo np. z pubu nie chce im sie wychodzic na dwor co 20 min. na fajke
Ja osobiscie w domu tez nie pale chce zajarac to cisne do ogrodu na dymka bo moja kobieta nie pali a ja osobisci mimo tego ze jestem palaczem nie toleruje palenia w domu

---------- Wiadomość dodana 18:31 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 18:29 ----------

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
pisanie bez polskich znakow a zbledami to dwie rozne rzeczy :f

a co do rafala to blagam, narkotyki i pedofilia? gdzie to stalo obok siebie bo na pewno nie tej dyskusji.
chodzilo mi jedynie o absurdy proponowane przez Polski rzad czym jeszcze ci debile na wysokich stolkach nas zaskocza
Stary 22-01-2012, 19:35   #40
acidhead1984
Nowy

Lista Osiągnięć

Na przystankach jest na 100 %,a z resztą miejsc to nie wiem,bo nie paliłem,nie palę i nigdy nie będe palić.Chodziło mi właśnie o takie sytuacje domowe.Ty masz przynajmniej poukładane w głowie,ale jak widzę u znajomych,że jarają fajki przy małym dziecku to krew mnie zalewa.

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Tagi
narkotyki

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania