Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23-05-2012, 13:19   #221
inX
Wariat
inX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innych

inX's Avatar

Miasto: DL i DW
Reputacja: 665

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge!  Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 6

Domyślnie Odp: Max Payne 3

akcje po prostu nie z tej ziemi biegniesz przez pokój zabijasz dwóch gości wyskakujesz przez okno z tego budynku w BT (zimowa mapka Haboken Street) zabijasz typa i biegniesz dalej xD.

Szkoda, że jakiegoś theatru nie ma :o bo filmiki kręciło by się zacne @_@.
Stary 25-05-2012, 09:18   #222
dude0666
Znajomy
dude0666 Wkroczył na dobrą drogę

dude0666's Avatar

Miasto: gdansk
Reputacja: 22

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Czy ktoś wie kiedy będzie łatka z napisami PL,generalnie czuje sie oszukany,napisane było: Max Payne PL i teraz mam czekać na dodanie łatki kilka tygodni,wtf ?

zastanawiam sie czy moge oddać gry do sklepu z tytułu niezgodnosci towaru z umową ?

Od Zera Do Bohatera

Ostatnio edytowane przez dude0666 : 25-05-2012 o 09:36 Powód: błąd
dude0666 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-05-2012, 09:28   #223
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Nie ma konkretnej daty, była mowa o kilku tygodniach, więc pewnie początek czerwca. Gdzie tak było napisane, w sklepie? Na okładce nie masz żadnej informacji o polskiej wersji językowej.
Stary 25-05-2012, 09:35   #224
dude0666
Znajomy
dude0666 Wkroczył na dobrą drogę

dude0666's Avatar

Miasto: gdansk
Reputacja: 22

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Nie ma konkretnej daty, była mowa o kilku tygodniach, więc pewnie początek czerwca. Gdzie tak było napisane, w sklepie? Na okładce nie masz żadnej informacji o polskiej wersji językowej.
Tak w sklepie RTV AGD...

generalnie nie chodzi o te napisy,tylko o zasady dude...

Od Zera Do Bohatera

Ostatnio edytowane przez dude0666 : 25-05-2012 o 09:38
dude0666 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-05-2012, 10:32   #225
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

na pudelku jak wol pisze 'gra w jezyku angielskim, instrukcja w jezyku polskim' niezaleznie od naklejek itd.
Stary 25-05-2012, 13:41   #226
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 905

Lista Osiągnięć

pytanie o fabułę:

Spoiler:
max się ogolił na łyso i chodzi po slumsach. ile to % fabuły?
OCC Senior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-05-2012, 13:45   #227
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Połowa gdzieś.
Stary 25-05-2012, 14:01   #228
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 905

Lista Osiągnięć

czyli gra na dwa wieczory i to jeszcze jak ktos gra tak kiepsko jak ja (ciągłe zgony).
OCC Senior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-05-2012, 14:48   #229
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

singiel jest na 10h, to niby malo?
Stary 25-05-2012, 15:25   #230
inX
Wariat
inX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innych

inX's Avatar

Lista Osiągnięć

7h = 8 chapter o_0 free aim / hard + lizanie ścian P.S. 10h mam na multi xaxa
Stary 26-05-2012, 20:33   #231
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał dude0666 Zobacz post
Czy ktoś wie kiedy będzie łatka z napisami PL,generalnie czuje sie oszukany,napisane było: Max Payne PL i teraz mam czekać na dodanie łatki kilka tygodni,wtf ?

zastanawiam sie czy moge oddać gry do sklepu z tytułu niezgodnosci towaru z umową ?
A co za problem pograć trochę po ang?

Jestem w połowie gry i póki co murowany kandydat do tytułu gry roku (jedyne zagrożenie po ucieczce BioShock to Borderlands). W mniej więcej 6h dotarłem do końca pierwszej płyty co jest wynikiem nadzwyczajnym zwłaszcza, że multi jest naprawdę miodne. Fabuła opowiedziana w dojrzały sposób, przerywniki świetnie wyreżyserowane (nie rozumiem dlaczego ludziom przeszkadzają filtry, które tam się pojawiają) no i brutalność na którą się przygotowałem
Spoiler:
ale momenty gdzie koleś się wysadza granatami i zostawia guidosów na ścianach bez dużej części ciała to już ostra jazda i nawet po Rock* się tego nie spodziewałem (ale w żaden sposób mi to nie przeszkada, wręcz przeciwnie podoba mi się bezpośredniość w tej grze)

Bardzo fajne dialogi i komentarze Maxa nt rzeczy napotykanych po drodze.
Wiem, że to za wcześnie ale jak na razie dla mnie 10/10 i z chęcią przyjmę na klatę wysoki poziom trudności.

ps. kiedy Rockstar wykupiło prawa do zrobienia Maxa wiedziałem, że będzie jazda ale widząc napisy początkowe a w nich nazwiska tych samych ludzi odpowiedzialnych za GTA czy RDR wiedziałem, że to będzie gruba jazda
Stary 26-05-2012, 20:50   #232
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
singiel jest na 10h, to niby malo?
A duzo? Standardy sie zmienily, teraz jak gra ma na singla 12h to jest molochem. I to jest beznadziejne;po takim Wiedzminie spodziewalem sie 20 godzin z lizaniem scian, dostalem 30, a przydaloby sie nawet wiecej, po ostatni akt krotki. Teraz sie robi gry na 6 godzin i multi na cholera-wie-ile, po co to komu. Daruje sobie Maxa, z tego co widze, nie ma sie czym zachwycac.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-05-2012, 21:03   #233
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Napisał to lvizzzz, który podnieca się Call of Duty na sześć godzin... Liniowa gra akcji na 10-12 godzin to mało? Do tego z niezwykłą, filmową narracją, ciekawą historią, fajnymi lokacjami i super postacią zmęczonego życiem Maksa?

Pieprzysz bzdury.
Stary 26-05-2012, 21:20   #234
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Sorry ale wydaje mi się, żę Snake ma rację. Sam gry jeszcze nie posiadam ale produkty od R* zawsze wyróżniały się tym, że oferowały wieeele godzin grania (vide Red Dead czy GTA)
Stary 26-05-2012, 21:32   #235
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Napisał to lvizzzz, który podnieca się Call of Duty na sześć godzin... Liniowa gra akcji na 10-12 godzin to mało? Do tego z niezwykłą, filmową narracją, ciekawą historią, fajnymi lokacjami i super postacią zmęczonego życiem Maksa?

Pieprzysz bzdury.

Tez jestem zmeczony zyciem.

Kal of djuti sie nie podniecam, bo ta gra sporo stracila od pierwszego MW.

Sam pieprzysz bzdury.
Stary 26-05-2012, 21:50   #236
inX
Wariat

inX's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Tylko, że R* gry są długie z jednej przyczyny - sandbox gta i rdr, a Max to cholernie dobrze opowiedziana i przedstawiona historia bez otwartego świata co nawet te 12h przy tak intensywnej i wciągającej fabuły to sporo (10h na liczniku 8 chapter ).

Do tego bardzo dobre multi :o ,nie żałuje po 20h z grą, ani jednej złotówki wydanej na tytuł jak narazie.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Stary 26-05-2012, 22:16   #237
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Tez jestem zmeczony zyciem.

Kal of djuti sie nie podniecam, bo ta gra sporo stracila od pierwszego MW.

Sam pieprzysz bzdury.
Ok, przekonałeś mnie
Stary 26-05-2012, 22:26   #238
[InSanE]
Uzależniony
[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych

[InSanE]'s Avatar

Reputacja: 805

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 4 The Players Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 18

Ja odpuszczam Diablo 3. Za 20zł bym tego nie chciał ;]

Zamawianie kurierem przesyłek to porażka. Miałem dostać grę na piątek i oczywiście gnida nie przyjechała. Zawsze dłużej do mnie paczki idą tymi zje.banymi kurierami niż Pocztą Polską. Nie dam złego słowa powiedzieć na PP, w większości przypadków przesyłkę mam juz na drugi dzień. Chciałem pograć w weekend, to gry nie mam. Musiałem się wyżalić =[

[InSanE] jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-05-2012, 23:03   #239
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
A duzo? Standardy sie zmienily, teraz jak gra ma na singla 12h to jest molochem. I to jest beznadziejne;po takim Wiedzminie spodziewalem sie 20 godzin z lizaniem scian, dostalem 30, a przydaloby sie nawet wiecej, po ostatni akt krotki. Teraz sie robi gry na 6 godzin i multi na cholera-wie-ile, po co to komu. Daruje sobie Maxa, z tego co widze, nie ma sie czym zachwycac.
Pieprzysz strasznie. Diablo robili milion lat i grę mój ziomek na luzie w 12 h jebnął ale ty będziesz tą grę ubóstwiać bo to Blizzard. Nawet nie dajesz grze szansy biorąc pod uwagę, że jeden z najbardziej interesujących tytułów z czasów PS2 zrobił tym razem Rockstar, który może być stawiany na równi z Zamiecią bo robią mało gier ale same klasowe ale na takiego Halo Anniversary to srałeś jak potuczony i po zrobieniu calaka napisałeś pizdylion zdań, które mało kto czyta. Dorosła, przedstawiona w idealny sposób fabuła, grafika na poziomie RDR a nawet wyższym, udźwiękowienie urywające łeb, masa strzelania (500 killi w fabule pękło ot tak), fantastyczny voice acting, naprawdę dobre multi (wiem ty srasz na multi tylko w BF 19384983432 spędziłeś trylion godzin i w beznadziejnym multi GoW siedziałeś 6miesięcy bo to na pewno gry wybitne pod tym względem tylko te lagi to pewnie cheaterzy robią) ale ty odpuszczasz ten tytuł za to niedługo będziesz spamować na fb ścianę co chwila osiągnięciem z tej gry i potem napiszesz sarkastycznie "spodziewałem się więcej po tym wszystkim co wyczytałem. Myślałem, że fabuła zajmie mi 3 miesiące bo to Rockstar i w ogóle 2 płyty co to ku*wa jest??"

Kończ waść, wstydu oszczędź
Stary 26-05-2012, 23:07   #240
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Dobra, przekonaliscie mnie.
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku