Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-03-2013, 19:06   #421
dark star
Stały bywalec
dark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumny

dark star's Avatar

Reputacja: 1193

Lista Osiągnięć

Domyślnie Odp: Gears of War: Judgment

assasin mogłbys podac nazwy folderow w roocie do gearsow
Stary 14-03-2013, 19:10   #422
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
tez tak myslalem ze retro to bedzie najlepsza bron, ale czasem walisz w typa i sam juz nie wiem czy lepiej walic po prostu ile sie da, czy seriami bo raz tak ci lepiej wejdzie a raz tak : D
do achiva musze jeszcze 2 dominacje zaliczyc, na library i gondoli ale no sorry to jest takie spierdolone, dwa razy ide na typa z gnasherem, wale prosto w niego z dosc bliskiej odleglosci, on mnie ledwo drasnal i JEDNYM ciosem mnie zabil, dwa razy z rzedu. coraz bardziej sie boje ze ta gra to bedzie zawod roku, i mimo szczerych checi i sympatii do tego co zrobili pcf (chodzi mi o sam pomysl, odwage ze chca zrobic zmiany itd.) ta gra bedzie niestety syfem, bardzo ladnym ale syfem.

Mirtam: no nie wiem, moze. ale grajac z samymi botami to chyba nie spodziewalbym sie ze beda lagi : P
Nic nowego w Gyrosach, az tak jak przy premierze GoW2 nie będzie. Lagi i tak zawsze będą, chociaż najbardziej wkurzają w Gyrosach włąśnie, gdy z szota niby wchodzi, ale typek się odwraca i wali ci heada.

@sobol - bo trzeba skilla mieć, a nie chować się za coverem pół meczu.

Urlop na piątek wzięty, mam nadzieję że gra przyjdzie w czwartek, toć to GAME. Zapraszam stałą ekipę jak i nowych, zarzyk znowu Cię będę meczył gdzie należy iść w pierwszej kolejności, bo inaczej nihuhu.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-03-2013, 19:30   #423
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12792

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał dark star Zobacz post
assasin mogłbys podac nazwy folderow w roocie do gearsow
Nie trzeba robić folderów jak wrzucasz przez Horizona.
Stary 14-03-2013, 19:38   #424
dark star
Stały bywalec
dark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumny

dark star's Avatar

Reputacja: 1193

Lista Osiągnięć

Tylko ze mi Horizon nie dziala nie moge swinstwa zainstalowac.
Stary 14-03-2013, 19:50   #425
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Zaczyna się, nic tylko likebutterów spotkać w meczu.

lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-03-2013, 19:55   #426
szefo
Początkujący
szefo Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 38

@ dark star mam to samo horizon się nie odpala i nie ma bata ;/
szefo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-03-2013, 20:26   #427
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

Wbilem 30 lvl, lagi sie zmniejszyly, pogralem troche overruna i nawet fajnie mi szlo, glownie chcialem pare achivow powbijac zeby miec spokoj z tym cholerstwem a ze na multi prawie same boty to latwo to szlo. myslalem w sumie ze overrun bedzie trudniejszy niz survival ale jednak nie, do survivala to jedynie dobra ekipa bo z randomami to lipa, z botami moze cos sie jeszcze da ugrac (akurat w tym trybie tylko na jakichs lapsow trafialem), ale tak czy siak nie jest wcale tak latwo.

wlasciwie jesli wbije sie achivy za 4ro-osobowego co-opa, insane i gwiazdki na insane, survival na 4erech mapach to reszta to sa same pierdoly i idzie z gorki. wbicie trzy razy 50 lvl chyba tez nie bedzie trudne skoro wcale nie gralem duzo a juz mam 30, + double xp :f
Stary 14-03-2013, 20:37   #428
KoBik
Uzależniony
KoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innych

KoBik's Avatar

Miasto: Śląsk
Reputacja: 775

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Bogacz Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

Czyli co, gra na miesiąc?
Stary 14-03-2013, 20:50   #429
NikoBe
Stały bywalec
NikoBe Jest wokół niego pozytywna auraNikoBe Jest wokół niego pozytywna aura

NikoBe's Avatar

Reputacja: 178

To zobaczcie...
NikoBe jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-03-2013, 20:54   #430
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

jesli chodzi o achivy to moze, nie ma tutaj nic takiego jak seriously ktore trzeba bylo by wbijac miesiacami jak kille w dwojce czy onyxy w trojce. imo to w sumie fajnie, wystarczy kilka ustawek na co-opa i w sumie to tyle.
Stary 14-03-2013, 21:12   #431
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Breechshot zajebista broń, hedy zajebiście wchodzą, takich akcji ja tu ofc nie miałem, ale głowy pękają.
Stary 14-03-2013, 21:13   #432
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Link do dema zdechł, dajcie nowy a najlepej to wrzućcie na jakiegoś chomika.
Stary 14-03-2013, 21:55   #433
Assassin
Spambot

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

http://digiex.net/downloads/download...-download.html
Stary 14-03-2013, 22:00   #434
FocuZ
Znajomy
FocuZ Można na niego liczyćFocuZ Można na niego liczyćFocuZ Można na niego liczyć

Miasto: Poznań
Reputacja: 270

Lista Osiągnięć
360 stopni Konsekwentny Jakość, nie ilość Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 4

Kiedy wgl jest premiera xd ?
FocuZ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-03-2013, 22:04   #435
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Gry? 19 USA, 22 Europa. Demo 19 dla wszystkich.
Stary 14-03-2013, 22:04   #436
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Chyba 22.
(10 znaków)

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-03-2013, 03:54   #437
Assassin
Spambot

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Cisnąłem 14h w demko, zajebiście mi się grało, udał im się ten overrun, podoba mi się, myślę, że w pełnej wersji pocisnę nie tylko dla acziwów. Na minus spowolnione poruszanie, powinni zostawić tak jak było w trójce, no i czasami za dużo granatów lata, gnasher imo ma mniej mocy, jednym strzałem nie udało mi się nikogo załatwić, dwoma rzadko, przeważnie po trzech strzałach przeciwnicy padają, z obrzyna trzeba strzelić z bardzo bliska żeby po jednym strzale zabić. Trochę zjebali z klasą uzupełniającą amunicje, bo Cole ma tylko lance i booshke, która imo ssie i nikt za bardzo nie chce tym cisnąć, jak grałem medykiem to przeważnie nie miałem amunicji do obrzyna, bo na start ma się 2 strzały. Najwięcej ludzi lata Bairdem, bo ma wieżyczki, które są przepowerowane i sporo punktów można urwać spawarą.
Wbiłem 15 lvl. Z double expem imo szybko z prestiżami pójdzie.
Stary 15-03-2013, 08:28   #438
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie

5h singla? Super, to cos dla mnie, zwlaszcza jak mam na tapecie 2 i 3
No, ale z tymi mapami online to pojechali ostro, czyli nadal nie ma fajnego online na x0?

----------
Wysyłane z iPada przy użyciu TapTalk, wiec zapomnij o polskich znakach i sensownej wypowiedzi.

Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-03-2013, 13:52   #439
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904

kbrs jak to jest z tymi broniami w multi - które są dostępne jako startowe?
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-03-2013, 14:57   #440
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

lancer, retro, hammerburst (2 rodzaje, ten drugi jest dodawany w kodzie z nowa gra, ma go tez kantus w overrunie to moglem sie nim chwile tam pobawic, ale ciezko powiedziec jak bedzie wygladac w normalnym multi), marktza, gnasher, obrzyn a w drugim slocie podstawowy pistolet (boltok i ten drugi to w multi chyba w ogole nie wystepuje).

do zebrania jest booshka, boomshot, tarcza, breechshot, onetshot, vulcan (jednoosobowy), schorcher (bardzo mocny tutaj), longshot, granaty podpalajace, digger i mozdzierz. chyba nic nie przeoczylem ;f

do tego gnasher na start ma tylko 8 naboi a obrzyn 10.

a i jeszcze taka ciekawostka, lizcie sciany na mapie ksiegarnia, jest taki naprawde fajny myk zrobiony : d

no i w tdmie to ja mam ciagle laaaaagi, no i chyba cos pomajstrowali z botami, czasem to sa takie lebiedzie ze laza jak pizdy i nic nie robia, a czasem to sa tacy wytrawni zabojcy, otocza cie czy zrobia jakiegos niemozliwego killa lul

Ostatnio edytowane przez kbrs : 15-03-2013 o 16:49
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania