Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Forza

Forza Forum dla fanów najlepszych wyścigów na konsolach Xbox. Uwaga na spojlery!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-09-2015, 23:25   #221
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Domyślnie Odp: Forza Motorsport 6 - temat ogólny

Podawajcie swoje czasy w rywalach, może na tym pierwszym torze... Obojętnie mogę z kimś rywalizować to to co lubię B)

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-09-2015, 23:32   #222
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Trzeba patrzeć, gdzie jest plik albo jak jest opisane w sklepie. To jest normalne demo. Tylko w trialach wpadają acziwy.
Stary 01-09-2015, 23:38   #223
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

Cytat:
Napisał PPWojtek Zobacz post
Podawajcie swoje czasy w rywalach, może na tym pierwszym torze... Obojętnie mogę z kimś rywalizować to to co lubię B)
czasu nie pamietam ale wyscigufkom jechalem 378 kilosow na godzine

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-09-2015, 23:54   #224
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Powiedzcie mi, ze pelna wersja gry bedzie ladniejsza od demka. Model jazdy jest swietny. Grafa szalu nie robi. Kiedy premiera? Bo nie wiem czy odkladac kase
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-09-2015, 07:15   #225
helganin
Stały bywalec
helganin Wszyscy go tu znająhelganin Wszyscy go tu znająhelganin Wszyscy go tu znająhelganin Wszyscy go tu znająhelganin Wszyscy go tu znająhelganin Wszyscy go tu znają

helganin's Avatar

Miasto: Rawa Mazowiecka
Reputacja: 612

18.09 a jak kupisz wersje ultimate to premiera 10.09
helganin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-09-2015, 08:09   #226
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1988

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Na necie piszą, ze mało zmian. Forza przechodzi w masówkę. Nie czuć tej pasji turn10 jak w 2 czy 3.
Co na to tutejsi fani motoryzacji?
Stary 02-09-2015, 09:17   #227
ekwador15
Znajomy
ekwador15 Wkrótce będzie sławnyekwador15 Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 114

Cytat:
Na pierwszym torze na live rock w rywalach tym Audi 1:05,3 - jechane wszystkie asysty off dzięki czemu zapisało się także do tej ostatniej listy czasów, chyba sie zwie hardkorowcy czy jakos tak.

Jeszcze na Sebring w deszczu Corvetta także wszystkie asysty wyłączone i póki co 2:28,3.
Stary 02-09-2015, 09:28   #228
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

U mnie po demku jakiegoś hypu nie ma. Fajnie się jeździ, a rywalizacja w deszczu to coś świeżego i innego (te kałuże!). Pomysł z modami i utrudnianiem/polepszaniem swojej sytuacji też niezły, chociaż mocno arkejdowy się wydaje. Mimo wszystko jednak wolałbym jeszcze z rok przerwy od Motorsport. Graficznie jakiegoś dużego skoku nie widzę.

No i mogliby wreszcie zrobić z tą gadającą babką i pozwolić skipować wstępy/tłumaczenia. Za wyścigi zdobywam XP i level kierowcy? No co ty nie powiesz.

Ostatnio edytowane przez wrog : 02-09-2015 o 09:31
wrog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-09-2015, 11:01   #229
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Nie czarujmy się - graficznie to po prostu 'piątka' z drobnymi usprawnieniami. Na szczęście noc i deszczyk robią różnicę, szkoda, że trafią na tak małą liczbę torów. Niemniej demko zapowiada bardzo porządną i urozmaiconą ścigałkę, być może z fajnie zrobioną karierą. Poprzednia część nie błyszczała pod tym względem.

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-09-2015, 11:10   #230
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

To fakt - mody i te całe showcase mogą fajnie urozmaicić karierę. Ciekawi mnie też ta liga w multi.
Stary 02-09-2015, 12:01   #231
vagrant3
Uzależniony
vagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innych

vagrant3's Avatar

Miasto: W-wa
Reputacja: 925

Lista Osiągnięć
No-life? Aniołek Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

Cytat:
Napisał luck1985 Zobacz post
Nie czuć tej pasji turn10 jak w 2 czy 3.
Co na to tutejsi fani motoryzacji?
czuć pasję turn10. gierka będzie duża, ładna i dopracowana jak zawsze. oczywiście będzie też podobna do poprzednich (a dla ignorantów TAKA SAMA), ale traktuje o tym samym, więc...

jak kogoś to nie jara, to nie musi w nią grać albo nie musi w nią grać koniecznie teraz. sam na przykład robię sobie 2-3 letnie przerwy pomiędzy każdym kolejnym assassin's creed, a wiadomo jak często te gierki wychodzą. mam laga, ale to nic.
Stary 02-09-2015, 12:21   #232
Kettger
Fanatyk
Kettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumny

Kettger's Avatar

Miasto: Kettogród
Reputacja: 1382

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Stary dziad! Ten jedyny  

Cytat:
Na Indianapolis z czasem chyba 0:39:054 jestem przed wszystkimi, których mam na liście z tego forum, czyli wrogiem, piotrkiem54, ripplem88 i CzezarePL.

Kałuże są genialne, trzeba je omijać, jesli nie chce się wypaść z trasy.
Stary 02-09-2015, 15:21   #233
geforc
Znajomy
geforc Wkrótce będzie sławny

geforc's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 62

Ja po DC mam problem z ogarnięciem Forzy... ale coraz lepiej idzie...
◯ Intel Core i5 4670k ◉ AsRock z87 Extreme6 ◉ G.Skill TridentX 2x8gb 2133mhz CL9 ◉ 2x1TB WD EZEX Blue ◉ OCZ Vector 128gb SSD ◉ Palit Nvidia GTX 780 Super JetStream ◉ Fractal Design Newton R3 600W ◉ Fractal Desing Arc Midi R2 ◉ CPU PHANTEKS PH-TC14PE Orange ◉ Asus Xonar D1 ◉ LG IPS237L ◉ Edifier C3 Black ◯

Sony Xperia Z2 White
 Xbox One
 PlayStation 4
 iPad Air 32gb A1475 LTE

geforc jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-09-2015, 17:02   #234
Kettger
Fanatyk
Kettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumny

Kettger's Avatar

Lista Osiągnięć

Nagrody przechodzą do pełnej wersji? Bo udało mi się trafić milion.
Stary 02-09-2015, 17:13   #235
Colin84PL
Uzależniony
Colin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL Celebryta

Colin84PL's Avatar

Reputacja: 2880

a jak myślisz? ale tak serio.
za ogranie dema dostaniesz Forda GT za free (niestety tylko w grze) a co za tym idzie również osiągnięcie. wyślij laurkę T10 z podziękowaniem

#uwolnicplusy
Colin84PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-09-2015, 17:22   #236
Kettger
Fanatyk

Kettger's Avatar

Lista Osiągnięć

Szkoda, liczyłem na prawdziwego.
Stary 02-09-2015, 17:39   #237
Colin84PL
Uzależniony
Colin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL Celebryta

Colin84PL's Avatar

Reputacja: 2880

gdybym żył w stanach to znalazłbym jakiś wpis, który nie precyzuje że w grze, i pozwał gnojków

#uwolnicplusy
Colin84PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-09-2015, 23:51   #238
hermes1212
Znajomy
hermes1212 Można na niego liczyćhermes1212 Można na niego liczyćhermes1212 Można na niego liczyćhermes1212 Można na niego liczyć

hermes1212's Avatar

Miasto: wwa/budapest/brussel
Reputacja: 345

Lista Osiągnięć

To ja moze cos o ffb i jezdzie z kierownica napisze, czuc pewne zmiany wzgledem 5 ale czy duze hmm moim zdaniem na kierce troszke czulej niz w poprzedniczce, kaluze to bajka tak samo jak swietnie oddane tory czuc ze to laser scan. Te mody mnie martwia bo z daleka smierdzi microplatnosciami a te jak wiemy na zdrowie 5 nie wyszly. Pozatym forza zawsze miala zaciecie symulacyjne a tu takie udziwnienie. Graficznie jest poprawnie to dalej jeden z najladnieszych "simow". I jedna prosba nie porownujmy driva cluba z forza to sa zupelnie dwa rozne swiaty.
hermes1212 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-09-2015, 00:15   #239
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Szkoda że tak pojechali z ceną Ultimate i jeszcze zachęta z wczesnym dostępem. Demko zrobiło niezłe wrażenie ale te karty z perkami...już w każdej grze muszą je dawać, niedługo pewnie w tetrisie. Rewolucji się nie spodziewałem ale wyścig w deszczu całkiem fajny.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-09-2015, 15:45   #240
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Cytat:
Napisał ekwador15 Zobacz post
Na pierwszym torze na live rock w rywalach tym Audi 1:05,3 - jechane wszystkie asysty off dzięki czemu zapisało się także do tej ostatniej listy czasów, chyba sie zwie hardkorowcy czy jakos tak.

Jeszcze na Sebring w deszczu Corvetta także wszystkie asysty wyłączone i póki co 2:28,3.
Ciekawa sprawa, wyłączyłem dzisiaj TCS do kompletu(Zostało tylko sprzęgło, ale tu już bym musiał zmieniać ustawienia pada i ciężko się będzie odzwyczaić) I na live rock w ogóle nie czuć, że się jeździ bez nich jeśli chodzi o poziom trudności, na deszczu corvettą czuć po stokroć a tu nic, nie wiem pewnie chodzi o moc samochodu bo jeździ się tam gówniakiem, ale mnie to zaskoczyło bo pamiętam co się działo w 5 jak wyłączałem TCS'y
1:07:2 i jadę dalej

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Forza

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania