Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Sprzedam/Kupię/Zamienię

Powiadomienia

Sprzedam/Kupię/Zamienię Oferty forumowiczów. Tematy usuwane po około miesiącu.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-07-2017, 13:24   #1
dark star
Stały bywalec
dark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumny

dark star's Avatar

Reputacja: 1193

Lista Osiągnięć

Domyślnie Oddam za czteropak

Jak wyżej oddam za przysłowiowy czteropak stertę gazet konsolowych i nie tylko są tam Neo, Neo+, Secret Service, Amiga, Top Secret, Gambler, Playstation+, Psx Extreme i parę innych. Nie mam chęci rozpisywać się dokładnie o nr. jakie tam są, do zabrania całość. Najlepiej jak by ktoś to sobie zabrał osobiście.

Stary 28-07-2017, 20:58   #2
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Odp: Oddam za czteropak

Cytat:
Napisał dark star Zobacz post
Jak wyżej oddam za przysłowiowy czteropak stertę gazet konsolowych i nie tylko są tam Neo, Neo+, Secret Service, Amiga, Top Secret, Gambler, Playstation+, Psx Extreme i parę innych. Nie mam chęci rozpisywać się dokładnie o nr. jakie tam są, do zabrania całość. Najlepiej jak by ktoś to sobie zabrał osobiście.

Trzymaj to, ja do dziś żałuję że wypierdoliłem bajtki miałem prawie wszystkie od 1 numeru

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-07-2017, 21:40   #3
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Ja miesiąc temu robiłem porządki w swoim dawnym pokoju u rodziców i po prostu wywaliłem na śmieci całe stosy Secret Service, CDA, PE, Neo Plus i innych.
Stary 28-07-2017, 23:35   #4
flacha00
Znajomy
flacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumny

flacha00's Avatar

Miasto: Żnin
Reputacja: 1228

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Your e-penis must be huge! Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 15

Domyślnie Oddam za czteropak

Tez robiłem ostatnio przegląd przed remontem chaty i się zastanawiam co z tym zrobić. mam wszystkie Cda od 96 roku z roczna przerwa gdzieś koło 2012 roku. Do tego sporo piłki nożnej od 98 r w górę. Gamblery kiedyś wywaliłem i teraz żałuje. Do tego znalazłem sporo komiksów. Wilq od 1 do chyba 14, później już nie kupowałem. Wszystkie asterixy pierwsze wydania. Produkty, osiedle swoboda. Komiksy zostawiam a z reszta nie wiadomo co począć.
Stary 29-07-2017, 13:51   #5
dark star
Stały bywalec
dark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumny

dark star's Avatar

Reputacja: 1193

Lista Osiągnięć

Ja po prostu miejsca na to nie mam jak nie będzie chętnego to makulatura i tyle.

Xbox Online Center Forum > Inne > Sprzedam/Kupię/Zamienię

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania