Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > PC > Sprzęt i oprogramowanie

Sprzęt i oprogramowanie Dyskusje o komputerowym sprzęcie i programach.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-12-2011, 14:40   #1
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252
Domyślnie zwiechy podczas ogladania filmow

mam od paru dni problem z laptopem, do odwarzania filmow/seriali/itd. uzywam glownie bestplayera na zmiane z allplayerem, ale zauwazylem ze nawet na standardowym media problem wystepuje. podczas odwarzania jakiegokolwiek pliku .avi system sie co jakis czas wiesza, (ogladam serial - co 6-8 minut zwiecha, film - co jakiejs 20 minut, puscilem odcinek top geara - co 2 minuty) wyglada to tak, ze odtwarzacz jest w tym momencie nie do ruszenia, odpalenie przegladarki takze ja wiesza, jedynie alt+ctrl+del dziala ale tez wlaczy sie dopiero po kilku chwilach, a sam odtwarzacz jak dostatecznie dlugo poczekam wraca do swojej pracy zeby po wyznaczonym czasie znowu sie zawiesic. mam windowsa 7, co tu jest grane?
Stary 16-12-2011, 14:58   #2
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Odp: zwiechy podczas ogladania filmow

A sprobuj VLC, bardzo fajny odtwarzacz.Ekspert od PC ze mnie zaden, wiec nie pomoge.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-12-2011, 16:32   #3
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Ja bym na Twoim miejscu wyyebał kodeki wszystkie jakie masz, bo możesz mieć syf. Zainstaluj K-Lite dla siódemki, a jak to zrobiłeś to najprostsza czynność pozostaje - format

@up nom VLC najlepszy i wszystkie formaty czyta.
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-12-2011, 20:11   #4
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

format to ja mialem niedawno, odpalilem znowu film i zas sie tak dzieje. co do kodekow to szczerze powiedziawszy nie wiem co mam dokladnie wgrane, w programach nie ma nic oprocz real alternative wgranego.
Stary 02-06-2012, 22:26   #5
Malebolge PL
Stały bywalec
Malebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innych

Miasto: Podmiejsko
Reputacja: 757

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Byłem pierwszy! Achievement Whore Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 9

podepnę się pod kupersa bo nie chcę zakładać nowego tematu.
mam problem z odtwarzaniem filmów z serwisów typu YT itp.
chodzi mi o odtwarzanie ich na innych stronach np tutaj na forum. zawsze było wszystko spoko, nie miałem żadnych udziwnień a ostatnio jak usiłuję coś zobaczyć mam zielony ekran video bez dźwięku itp? nie wiem o co chodzi bo jak wejdę bezpośrednio na YT to wszystko jest prawidłowo...
Stary 02-06-2012, 23:30   #6
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

A co za przeglądarkę masz? Może problem z video HTML5, sprawdź w IE jak się zachowuje, a jak masz IE to nie wiem, może coś z fleszem ; d
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-06-2012, 00:05   #7
Malebolge PL
Stały bywalec
Malebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innych

Miasto: Podmiejsko
Reputacja: 757

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Byłem pierwszy! Achievement Whore Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 9

Chrome'a... sam nie wiem - zrobiło się z dnia na dzień.
Stary 09-10-2013, 16:29   #8
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

podepne sie pod stary temat, w sumie tez sie tyczy filmow, tyle ze tych na youtube.

google zrobilo jakis remont yt/konta gugl czy jak? ciagle mnie wylogowuje z yt, wczesniej komentowalem pod pseudonimem, z jakiejs paki przelaczylo zas na imie i nazwisko, do tego nagle yt kazalo mi zalozyc wlasny kanal jak chce cos zlajkowac czy skomentowac (zeby komentowac pod pseudonimem). potem przy logowaniu mam 3 opcje komentowania, pod nazwiskiem i 2x ten sam pseudonim jeden ktorego uzywalem wczesniej, a drugi z mojego kanalu (ktory tak w ogole jest mi niepotrzebny). niezly burdel sie porobil, do tego wszystkie lajki i komentarze pojawiaja sie na moim kanale (wczesniej CHYBA tego nie bylo, nie bylo zadnego info o tym wiec w ogole nie zwracalem na to uwagi) nie wiem po jaka cholere.

najpierw google kaze mi robic kanal, potem okazuje sie ze jest mi w ogole niepotrzebny i moge robic to tak jak wczesniej : P

Xbox Online Center Forum > PC > Sprzęt i oprogramowanie

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania