Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

PlayStation 4 Następna generacja według Sony.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18-11-2013, 23:00   #1001
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie Odp: PlayStation 4 - Temat ogólny

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Myślę nad combo GT6, DS4 i taki TV jak ma Komar. Będzie jeszcze DLC do Last of Us a wtedy spokojnie można sprzedać PS3 i poświęcić się PS4 bez żadnego odwracania uwagi.
Chrono bierz wersje 55" ja teraz żałuję że wziąłem 47" będzie pięknie współgrać z PS4
Stary 19-11-2013, 00:32   #1002
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Chrono bierz wersje 55" ja teraz żałuję że wziąłem 47" będzie pięknie współgrać z PS4
Czy ja wiem. Ludzie mówią że powyżej 42 cali to już się źle gra w fpsy w multi . Z kolei do filmów fajniej byłoby większy więc 42 to już lipa. Myśle nad 47".
Jak żałujesz to mogę od ciebie kupić ten tv a sobie sprawisz 55
Stary 19-11-2013, 01:08   #1003
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

http://kotaku.com/man-shot-dead-over...ale-1466957003

jakby to sie stalo gdzies w polsce to mysle ze znalibysmy pierwszego podejrzanego : d
Stary 19-11-2013, 01:28   #1004
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 

Cytat:
Czy ja wiem. Ludzie mówią że powyżej 42 cali to już się źle gra w fpsy w multi
Bo?

(10 znakow)
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-11-2013, 02:46   #1005
Ognista Sucz
Stały bywalec
Ognista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumny

Ognista Sucz's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 1063

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Aniołek Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 15

Cytat:
Napisał WiZi Zobacz post
Bo?

(10 znakow)
Też nie wiem czym się kierował szerząc tą herezję
Stary 19-11-2013, 06:53   #1006
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Wedlug pewnevo jego moscia im mniejszy ekran tym lepszy obraz wiec proponuje 14 cali " ON" nie moze sie mylic hehehe

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-11-2013, 07:00   #1007
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał sobol Zobacz post
Wedlug pewnevo jego moscia im mniejszy ekran tym lepszy obraz wiec proponuje 14 cali " ON" nie moze sie mylic hehehe
14 cali i z 5 metrow od Tv to bedzie prawie jak 4K
Stary 19-11-2013, 08:18   #1008
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Cytat:
Napisał WiZi Zobacz post
Bo?

(10 znakow)
Tak mi mówiło sporo osób jak teraz gram w COD:Ghosts. Trzeba by spytać wymiataczy z forum na czym grają.
Stary 19-11-2013, 08:26   #1009
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Moze i mowili, ale jaki jest powod tego, ze mniejszy Tv jest lepszy? Decydujesz sie na mniejszy Tv, bo ktos Ci powiedzial, ze lepszy do grania online w FPS ale tak naprawde sam nie wiesz czemu jest lepszy. Skoro nie wiesz jaka jest zaleta mniejszego Tv do grania online, to nie masz tez pojecia jaka bedzie wada duzego Tv. Rownie dobrze mozesz olac co Ci mowia inni (prosi czy tez nie) i kupic rozmiar jaki Tobie pasuje, bo ani wady ani zalety nie uswiadczysz, bo nie wiesz co nia jest lol

Ostatnio edytowane przez WiZi : 19-11-2013 o 08:36
Stary 19-11-2013, 08:54   #1010
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Wiem dobrze co nią jest. Grasz na takim kolosie i nie ogarniasz wzrokiem tak dobrze. Nie zauważasz przeciwników po rogach czy gdzieś schowanych w oddali. Po prostu grasz gorzej, przynajmniej w szybkich fpsach jak CoD. I nie wiem o co ci chodzi ludzie mówią że nie bierz powyżej 42", a jak i tak chce 47". Tak jak chciałem od początku. O 55" nawet wcześniej nie myślałem.
Stary 19-11-2013, 11:33   #1011
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Grasz na takim kolosie i nie ogarniasz wzrokiem tak dobrze. Nie zauważasz przeciwników po rogach czy gdzieś schowanych w oddali. Po prostu grasz gorzej, przynajmniej w szybkich fpsach jak CoD..
Hehe bez jaj Chrono musiałbyś grać chyba na 80" z odległości 1m żeby nie widzieć rogu Nic się nie bój i bier przynajmniej te 42"
Takie farmazony to gadają ci co całe życie przegrali na monitorach 20".
Stary 19-11-2013, 11:42   #1012
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Przecież pisze że biorę 47 jak już. Fpsy to jedno, cała reszta to drugie.
Stary 19-11-2013, 11:46   #1013
ekwador15
Znajomy
ekwador15 Wkrótce będzie sławnyekwador15 Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 114

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Hehe bez jaj Chrono musiałbyś grać chyba na 80" z odległości 1m żeby nie widzieć rogu Nic się nie bój i bier przynajmniej te 42"
Takie farmazony to gadają ci co całe życie przegrali na monitorach 20".
hehe a później jak się ogląda kogoś grę to widać jakie to farmazony, że gdzieś tam w Cod przebiega ktoś a on nawet nie widzi. Ja znam ludzi, którzy chcąc grać na jakimś poziomie przeszli z dużych telewizorów na monitory około 22 cali. Tak, żeby postrzelać może być i 80 cali, ale jak chcesz reprezentować jakiś poziom to zawsze im większy, tym gorzej.

wszyscy się "mądrują" a jak przychodzi do turnieju jak w CoD Bo1 był na LL, gdzie wzieło udział 58 drużyn, to okazuje się, że dobrych zespołów jest może z 5 nie wiecej :P
Stary 19-11-2013, 11:52   #1014
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Spoko Ekwador, może i tak jest z CODem, tyle że ta seria mnie nie rusza, chyba nawet w żadna cześć nie grałem. Te tytuły które ogrywam, żadnego problemu mi nie sprawiają na 47" powiem Ci nawet że bardzo fajnie się ogląda ma dużym tv jak Kratos wyrywa łby nieszczęśnikom do wyścigów też taki ekran idealnie pasuje.
Stary 19-11-2013, 12:02   #1015
Ognista Sucz
Stały bywalec
Ognista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumny

Ognista Sucz's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 1063

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Aniołek Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 15

Ja ostatnio gram tylko w weekendy i wątpię czy przy moim stanie zobaczył bym w ogóle "22" cale,nie mówiąc już o grzeNikt nie wciśnie mi że małe jest piękne...tu liczy się moc i potęga,tylko duży ma taką siłę przebicia
Stary 19-11-2013, 12:11   #1016
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

No w Twoim przypadku to i 50" jest mało, nie każdy gra z 3 promilami we krwi.
Stary 19-11-2013, 12:26   #1017
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

I dlatego nie chce małego TV tzn mniej niż 42. CoD po miesiącu się mi znudzi a potem będę żałować grając w The Order albo Division. Do 55 cali z kolei trzeba trochę dopłacić
Stary 19-11-2013, 12:41   #1018
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Myślałem, że z tym rozpadającymi się gałkami to żart, ale na Gafie ludzie wrzucają zdjęcia i jak na trzy dni używania, to chyba niezbyt fajnie to wygląda.

http://www.neogaf.com/forum/showthre...711160&page=27
Stary 19-11-2013, 12:48   #1019
jacekj24
Nowy
jacekj24 Komuś podpadł

Reputacja: -8

Chyba w zebach te gałki trzymali:p

Wysłane z mojego LG-E610 za pomocą Tapatalk 2
jacekj24 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-11-2013, 12:59   #1020
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

wow straszna tandeta ten pad hehehe

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania