Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-02-2017, 11:53   #21
Balisard
Stały bywalec
Balisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard Celebryta

Balisard's Avatar

Miasto: Kraków...no dobra, wieś pod krakowem
Reputacja: 2705
Domyślnie Odp: For Honor

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Zaliczyłem sobie kilka meczów i nie jest to na pewno zła gra, ale też nie kupiłbym jej dla samej zabawy w multi. Widać, że rozbudowane to, gameplay zrobiony na zasadzie easy to learn - hard to master, jednak nie chciałoby mi się tutaj siedzieć i wszystkiego uczyć. Nie bez powodu nie gram w bijatyki, a For Honor wcale daleko do nich nie ma. Marzyłaby mi się widowiskowa kampania na wzór Ryse, ale chyba nie ma co na nią liczyć, zwłaszcza że nigdy się nią specjalnie chwalić nie chcieli.
nie będzie, albo będzie taka ala titanfall, już za kilka dni się okaże. Przydałoby się więcej gier singlowych/coopowych...
Stary 12-02-2017, 14:38   #22
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1988

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Będzie singiel? Ktoś coś wie? Samo online, to olewam, bo jak Wrog napisał- potrzeba czasu na szlifowanie skilla. Niby prosty, łatwy, ale do wymiatania trzeba przysiedzieć.
Ale kilka prowincji na kilku mapach bym sobie zdobył w pojedynkę jak gra zejdzie do niższego pułapu cenowego.
Stary 12-02-2017, 16:14   #23
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Gra wychodzi za dwa dni i nie wiadomo czy jest singiel ?
Ubi nigdy nie należało do moich ulubionych wydawców, a teraz jak zagram w 1-2 ich gry w roku to jest dobrze.
Stary 12-02-2017, 16:22   #24
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Serio nie wiadomo? Myślałem, że obecność kampanii była od początku potwierdzona. :P Ale i tak ciężko oczekiwać cudów w tym temacie. Mogliby jednak zrobić 'psikusa' i wrzucić coś porządnego.

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-02-2017, 18:45   #25
Balisard
Stały bywalec
Balisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard Celebryta

Balisard's Avatar

pogramy, zobaczymy...nie wszystkie gry muszą być na 100%
Stary 12-02-2017, 19:38   #26
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 3091

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał luck1985 Zobacz post
Będzie singiel? Ktoś coś wie? Samo online, to olewam, bo jak Wrog napisał- potrzeba czasu na szlifowanie skilla. Niby prosty, łatwy, ale do wymiatania trzeba przysiedzieć.
Ale kilka prowincji na kilku mapach bym sobie zdobył w pojedynkę jak gra zejdzie do niższego pułapu cenowego.
Co to za pytanie jasne że będzie singiel w co-op(2 graczy), widzę że ciężko jest google odpalić co nie którym.
Co do bety to gra wymiata jak się wkręciłem w czwartek tak skończyłem na drugi dzień po 24h grę biorę bankowo dla mnie jedna z lepszych pozycji w jakie grałem.
Stary 12-02-2017, 19:49   #27
Balisard
Stały bywalec

Balisard's Avatar

ja o grze specjalnie nic nie czytałem...rashid to może w końcu coś razem zagramy?
Stary 12-02-2017, 22:03   #28
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Rashid PL Zobacz post
Co to za pytanie jasne że będzie singiel w co-op(2 graczy), widzę że ciężko jest google odpalić co nie którym.
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jak sam napisałeś- BĘDZIE. Czyli kupując na premierę nie będzie tylko dojdzie później? No i widzisz, tak zwany **** w torcie, bo goole mi wyskoczył z 3 opcjami:
1. only online, bo info na pudełku świadczy że gra działa tylko z online
2.nie będzie
3. będzie, ale z czasem dodadzą.

Stary 12-02-2017, 23:22   #29
Czezare
Fanatyk
Czezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innych

Czezare's Avatar

Reputacja: 769

W For Honor JEST singiel.
Stary 13-02-2017, 01:26   #30
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

iluck... O kampanii to wiadomo od samego początku. Tyle że oprócz jednego czy dwóch zwiastunów, to nic z niej nie pokazali.
Stary 13-02-2017, 07:07   #31
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3470

Coś tam o singlu przecież jakiś filmik był, jak dobrze pamiętam, z resztą tu taka ciekawostka mała:

Tryb gry: single / multiplayer Tryb multiplayer: Internet

Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=28166

PS. Ile w tym prawdy z singlem, to zobaczymy.

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-02-2017, 08:40   #32
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Ludzie. Singiel jest od dnia premiery. Pewnie jakieś fabularyzowane skirmishe, bo inaczej by się tym chwalili. Ale jest na "tysionc pińćset procent".

Były nawet previews w zachodnich mediach:
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1325066

Ostatnio edytowane przez wrog : 13-02-2017 o 08:44
wrog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-02-2017, 08:49   #33
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3470

Także ten tego temat singla zamknięty

Coś na temat customa:

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-02-2017, 18:59   #34
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Wrogu, no różne rzeczy w necie już czytałem o tym singlu xD

Czekam na opinie ludzi którzy kupią dayone. Pogram chwile, ale jak spadnie poniżej 100zł.
Stary 13-02-2017, 22:22   #35
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Nie rozumiem po co w ogóle ta rozmowa skoro ta gra to kupa jak ktoś mi pochwali system walki kiedy na rynku jest Nioh to niech lepiej uda sie do onkologa po skierowanie do szpitala
Stary 13-02-2017, 22:54   #36
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Ale co to za porównanie? Nioh to nie jest slasher czasem? For Honor bliżej do bijatyki.
Stary 14-02-2017, 00:34   #37
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

ja myślałem nad tym tytułem, żeby kolejną platynę chociaż wbić... ale... daje temu miesiąc życia. Wolałbym już tekkena, a nie ******** się, jak 2 typów nawala mnie toporami po łbie

Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-02-2017, 03:50   #38
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 3091

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał luck1985 Zobacz post
Wrogu, no różne rzeczy w necie już czytałem o tym singlu xD

Czekam na opinie ludzi którzy kupią dayone. Pogram chwile, ale jak spadnie poniżej 100zł.
Tu mosz jakiś gameplay godziny z kampanii.

Stary 15-02-2017, 13:28   #39
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

gierka wygląda ciekawie, gra się w to całkiem ok ale raczej szybko zdechnie bo nie ma tam zbyt wielu rzeczy do roboty i rozgrywka jest dosyć monotonna. Może gdyby to było MMORPG z jakimś battlegroundem na 300 osób gdzie budujesz zamki,wieże itd to może może ale ogólnie gra średnia, do kupienia jak będzie za 60zł albo mniej.

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-02-2017, 19:52   #40
Balisard
Stały bywalec

Balisard's Avatar

na razie tylko tryb fabularny gram i hmmm...nie mój typ gry, bijatyk nie lubię, wolę strzelanie, skradanie i sf, ale klimat pseudo średniowiecza, miejscówki, architektura itp. rzeczy trochę mnie skłoniły do tego tytułu. Generalnie kampania dla 3 frakcji po kilka misji każda. Wszystko ładnie po sznurku i za rączkę, jakieś znajdźki coś tam rozszerzające info o świecie w którym przyszło nam walczyć. Zbieranie stali poprzez rozbijanie elementów środowiska w postaci beczek, dzbanków itp, a wszystko po to byśmy mogli sobie za tą "stal" kupić skórki, emblematy, grawery itd., oczywiście można kupić w promocji "stal" jak nam się nie chce dużo grać i chcielibyśmy szybko coś odblokować hehe...oprócz tego oczywiście XP i rangi, zlecenia, kontrakty itp jak ktoś chce więcej xp. Trochę jak dla mnie chaotyczne to menu, ale idzie ogarnąć. Coop w trybie fabularnym działa fajnie jest wtedy więcej frajdy z walki. Jak dla mnie żadna rewolucja jeżeli chodzi o system walki(może się mylę) klepanie rb, rt, x, a, ale podoba mi się motyw z przełamywaniem gardy, trzymaniem broni przed wyprowadzeniem ciosu(lewo, prawo, góra). Grafika ładna, szczegółowa, dźwięk i muza klimatyczna, lekko nakręca atmosferę. Multi nie zagrałem bo wyskakuje mi błąd 000000008 czy coś takiego

jak na razie gra się przyjemnie, ale szału nie ma...pytanie na ile starczy tego feelingu?
peace

Ostatnio edytowane przez Balisard : 15-02-2017 o 20:12
Balisard jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania