Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-02-2017, 10:35   #41
YuSuzuki
Bahmani
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Domyślnie Odp: For Honor

"...nie mój typ gry, bijatyk nie lubię, wolę strzelanie,...."

nie bluźnij publicznie amigo...
Stary 17-02-2017, 09:47   #42
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Widzę, że Ubi zrobiło wszystko, żebyśmy czekali na recenzje jak najdłużej. Jak miliony rzucą się na to gowno to będę pod wrażeniem.
Stary 17-02-2017, 12:05   #43
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 3091

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Widzę, że Ubi zrobiło wszystko, żebyśmy czekali na recenzje jak najdłużej. Jak miliony rzucą się na to gowno to będę pod wrażeniem.
Miliony kupiły gówno zwane PS4, tak jak inne miliony kupiło gówno z napisem Xbox, więc nie zdziwię się jak te same miliony kupią For Honor bo to w końcu zajebiaszcza gra.
Stary 22-02-2017, 21:52   #44
Balisard
Stały bywalec
Balisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard Celebryta

Balisard's Avatar

Miasto: Kraków...no dobra, wieś pod krakowem
Reputacja: 2705

kupa, gówno...ehhh Panowie...pograjcie najpierw trochę a potem to oceniajcie. Z całym szacunkiem nie każdemu MUSI się podobać. Jak pisałem wcześniej to nie mój typ gry. Jednak po nie porywającej kampanii, która tak naprawdę jest tylko "rozszerzonym" tutorialem przygotowującym nas do gry na multi. W kampani gramy trzema z czworga postaci w każdej frakcji(rycerze, wikingowie, samurajowie), dzięki czemu możemy sobie sprawdzić która nam najlepiej "leży". Pomimo licznych błędów sieciowych i krytycznych udało się pograć kilkadziesiąt godzin na multi i gram dalej. Nie będę się rozpisywał, ale w końcu jest gra( a bijatyk nie gram i nie lubię) w której można mordować, rzezać itp. ludzi, a nie stworki, mutanty czy inne maszkary. Nie ma czarów, ogników, jakiś śmiesznych "rozbłysków", skakania z 20 metrów itp. Dla mnie to jest fajne, podoba się i widać że stara się gra nawiązywać do brutalnej rzeczywistości bez całej tej kolorowej otoczki. Nie zrozumcie mnie źle nie mam nic do Nioha czy Soulsów, ale moim zdaniem gra jest klimatyczna i dobrze zrobiona, walczy się ciężko, momenty są piękne i frustrujące zarazem, ale satysfakcja z wygranej jest duża.
Co do trybów to jak dla mnie rewelacja: pojedynek 1v1, potyczka 2v2, dominacja 4v4 coś ala conquest z BF, bitwa i eliminacja 4v4. Wszystko to można grać oczywiście z ludźmi, albo przeciwko AI w pięknych sceneriach z masą niebezpieczeństw jak przepaście, palisady, wielkie ogniska czy ciasne pomieszczenia gdzie trzeba uważać by przeciwnik nie wykorzystał tego przeciw nam...np: rzucenie gościa na ścianę jego chwilowy brak gardy i mamy masakrę. Ubi trafiło z tym tytułem i w pewnym sensie zapełniło "lukę" bijatyk online, ale w klimatach "nawiązujących" trochę do ówczesnych realiów. Oczywiście jest trochę kolorowych "ikon" jak specjalne kombosy czy przełamywanie gardy, ale jak dla mnie to minimum aby dobrze się grało i był miód. Diametralnie po graniu na sieci zmieniłem zdanie o tym tytule. Jak pisałem wcześniej moje klimaty! Dla mnie mocne 7/10!!!Polecam Peace

ps. dobrze wrogu napisał: easy to learn hard to master...czy jakoś tak ;P, na razie ratio 1,4 i idzie w górę

Ostatnio edytowane przez Balisard : 22-02-2017 o 22:28
Balisard jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-02-2017, 09:03   #45
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3470

Podobno, jak mi ludzie opowiadają, po becie jest gorzej, spartolili system walki czy jakoś tak, narzekania są małe. Singiel jest krótki dość.

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-02-2017, 16:39   #46
Balisard
Stały bywalec
Balisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard Celebryta

Balisard's Avatar

Miasto: Kraków...no dobra, wieś pod krakowem
Reputacja: 2705

system walki jest fajny, ale ma się wrażenie że samurajowie maja trochę lepsze ciosy i talenty...natomiast błędny sieciowe i wywalania z meczów to jest zmora...jest mecz nagle chrupnięcie i zamiast gracza mamy bota i za chwile już kolejnego nie ma, masakra. Ciekawe kiedy to poprawią bo ludzie ku@wują strasznie.
Stary 16-02-2018, 18:35   #47
murinus
Banned
murinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnać

Miasto: Warszawa
Reputacja: -533

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Widz Swój! PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 14

Ubisoft ropoczyna w efektowny sposób 5 sezon

Rycerze, wikingowie oraz samuraje mogą również zapoznać się z nowym trybem „Trybut Rankingowy”, a jednocześnie przez cały weekend śmiałkowie zbiorą podwójne doświadczenie (16-19.02), czy też zgarną dodatkową stal (16-19.02).

W kolejnych dniach lutego For Honor zaoferuje kolejne atrakcje – zgarniemy dodatkowe łupy (23-26.02) oraz zdobędziemy więcej stali (23-26.02).

Ostatnio edytowane przez murinus : 16-02-2018 o 18:41
murinus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-02-2018, 20:17   #48
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

A źródło? Chyba sam tego nie napisałeś, co

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-02-2018, 20:26   #49
murinus
Banned
murinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnać

Miasto: Warszawa
Reputacja: -533

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Widz Swój! PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 14

Cytat:
Napisał PPWojtek Zobacz post
A źródło? Chyba sam tego nie napisałeś, co
specjalnie tak zrobiłem żebyś za mnie dopisał dobra z ppe źródło zapomniałem po prostu dodać
murinus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-06-2018, 23:10   #50
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3470

11 czerwca za darmo edycja standardowa dla kont UPLAY.

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania