Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Opinie, komentarze

Opinie, komentarze Masz jakiś pomysł, który może ulepszyć Online Center? Napisz o nim tutaj.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-08-2008, 15:02   #1
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Miasto: New York
Reputacja: 1119

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 53

Domyślnie Kiedy ps3 onlinecenter?

Skopiowac kod strony, podmienic kolorki w layoucie... i smigacie z kolejnym OC... trophies sa, wiec je o czym pisac do czego poradniki strzelac...

zrobcie jak xbox360achievements.org -> ps3trophies.org

jak szukacie redaktora to z przyjemnoscia poprowadze strone o trophies ps3

Zeratul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-08-2008, 15:26   #2
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie Odp: Kiedy ps3 onlinecenter?

Niestety ale my się z OC nie utrzymujemy i już teraz bywają problemy z oddawaniem tekstów na czas. Nie widzę zatem opcji, przynajmniej ja, by pisać o czymś co na tę chwilę raczkuje i dokładać sobie dodatkowych zajęć. Choć ja się tym nie zajmuje, a kwestie recenzji u mnie odpadają bo nie posiadam PS3.

Ostatnio edytowane przez Hosen : 04-08-2008 o 15:28
Hosen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-08-2008, 15:26   #3
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Zeratul z tymi trophies to ja za duzo nie wiem, ale nie wydaje mi sie żeby było ich tyle, że masakra. Chyba że się myle, bo w najnowszym PE napisali, że nie każda gra będzie miała trophies
Stary 04-08-2008, 15:41   #4
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Lista Osiągnięć

colossuspl sluchaj... jak OC X360 startowal, to tez za duzo na stronie nie bylo... porownaj co bylo wtedy a co jest teraz.

Hosen. Ale sa inni posiadacze ktorzy siedza w forum ps3 moze by byli zainteresowani.

Stary 04-08-2008, 15:53   #5
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Zeratul ja o tym wiem doskonale ale zauwaz że na X360 każda gra ma Achievmenty (tak mi się zdaje - nie spotkałem jeszcze takiej bez) a tu Sony oficjalnie ogłasza, że nie każda gra będzie mieć Trophies. Jednak jeśli się rozwiną w dobrym kierunku to myślę że można by o tym poważnie pomysleć. Jednak ja jestem tutaj tylko pionkiem i wyrażam swoją opinie '_'
Stary 04-08-2008, 15:55   #6
Zeratul
MAM DUŻEGO!!

Zeratul's Avatar

Lista Osiągnięć

Kazda gra od 2k9 ma miec trophies plus parenascie tytulow i w tym roku. Ja tylko przedstawiam pomysl. Jak go ktos (wrog) chce podchwycic to chwala mu za to. Lepiej jest zaczac cos dlubac gdy jest malo materialu i systematycznie uzupelniac, niz zaczynac cos gdy jest juz tego duzo.

Stary 04-08-2008, 15:56   #7
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja nie przeczę, ale OC to nie blog, że każdy sobie wejdzie i wrzuci. Jakaś kontrola jakości musi być, a wrog już teraz jest zawalony robotą. Ja nie mam ochoty tego kontrolować bo te acziwmenty dla mnie mogły by nie istnieć. Inna sprawa jakby to była nasza praca, to z pewnością do tego byśmy dążyli, ale takie już polskie realia są.
Stary 04-08-2008, 16:03   #8
Darnok
Wariat
Darnok Zobaczymy co z niego wyrośnie

Darnok's Avatar

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

Hosen, rozumiem, że powiększenie ekipy nie wchodzi w rachubę? i nie chodzi tutaj o mnie (ta, uprzedzam fakty:P), ale Foxter i Gawlick, może i Zeratul mogliby coś skleić. Germanos może zrobić grafiki, trzeba tylko pozwolić.
Stary 04-08-2008, 16:08   #9
Zeratul
MAM DUŻEGO!!

Zeratul's Avatar

Lista Osiągnięć

Ale ja to widze inaczej... wrog udostepnia kod strony. Chociaz kazdy wie, ze jest to tylko przerobiona joomla. Sprawuje nadzor odgorny nad redaktorem naczelnym sekcji ps3 i grupa redaktorow. Po prostu powstaja dwa teamy, jeden glowny x360 i drugi rowniez glowny ps3. Wielka filozofia to nie jest. Caly czas podkreslam tylko, ze jezeli by myslec nad wprowadzeniem takiego pomyslu w zycie, to teraz jest dobry czas, bo i tak jest juz sporo rzeczy odnosnie ps3...

Stary 04-08-2008, 16:15   #10
Hosen
Spambot

Hosen's Avatar

Lista Osiągnięć

Wchodzi czy nie, to nie ode mnie zależy. Stwierdzam tylko fakt, że na tę chwilę wrog jest zawalony robotą przy OC wystarczająco, a ja nie mam ochoty na grzebanie w jakiś pucharkach.

Zeratul, tu też chodzi o to, by nie była to grupa zapaleńców, co po chwili da sobie spokój (łącznie z Tobą) i dział PS3 będzie aktualizowany raz na miesiąc albo wcale. Jak widzisz mamy stałą ekipę przy 360, która pisze stale i w miare przyzwoicie mam nadzieję (bo nie mnie osądzać). Mi i tak już czasem oczy się plączą od korekty, a znaleźć dobrego redaktora to rzecz prawie niewykonalna. Chyba że chcesz tam same pucharki no to trochę inna sprawa, ale jakiś sensowny opis też trzeba sklecić.

Ostatnio edytowane przez Hosen : 04-08-2008 o 16:15 Powód: Automatycznie scalone podwójne posty.
Hosen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-08-2008, 16:15   #11
Darnok
Wariat
Darnok Zobaczymy co z niego wyrośnie

Darnok's Avatar

Lista Osiągnięć

Hosen przez najbliższe miesiące nie ma sensu "bawić się w pucharki", skoro Sony nie udostępniło porządnego gamertaga. Strona może w tym momencie zrzeszać scenę Playstation, im większy ruch tym chyba lepiej, prawda? newsy, screeny, recenzje, zapowiedzi wystarczą, a moment jest taki, że im później, tym gorze, Kikoo, Ps3site i inne strony już czytelników podbierają, mają mocną pozycję, można rzec "teraz albo nigdy".
Co do redaktora, nie wiem jak tam Gawlick sobie radzi z ojczystym językiem, ale mniemam, że zaufanie do niego masz.
Stary 04-08-2008, 16:18   #12
Frezer
Banned
Frezer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Lista Osiągnięć

a nie lepiej stworzyc jedną strone o x360 oraz PS3 i zrobić poprostu dodatkowe działy dla PS3 jak trofea, recenzje itp, ale pewnie by sie zaraz zaroiło od głupich fanbojów wszczynających awantury jak na GameOnly, ja nie posiadam PS3 i nie zamierzam kupować ale nie mam nic przeciwko
Frezer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-08-2008, 16:21   #13
Zeratul
MAM DUŻEGO!!

Zeratul's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Hosen Zobacz post
Wchodzi czy nie, to nie ode mnie zależy. Stwierdzam tylko fakt, że na tę chwilę wrog jest zawalony robotą przy OC wystarczająco, a ja nie mam ochoty na grzebanie w jakiś pucharkach.

Zeratul, tu też chodzi o to, by nie była to grupa zapaleńców, co po chwili da sobie spokój (łącznie z Tobą) i dział PS3 będzie aktualizowany raz na miesiąc albo wcale. Jak widzisz mamy stałą ekipę przy 360, która pisze stale i w miare przyzwoicie mam nadzieję (bo nie mnie osądzać). Mi i tak już czasem oczy się plączą od korekty, a znaleźć dobrego redaktora to rzecz prawie niewykonalna. Chyba że chcesz tam same pucharki no to trochę inna sprawa, ale jakiś sensowny opis też trzeba sklecić.
Sonybojow jest od metra przeciez. Ciezko jest znalezc dobrego redaktora to fakt, ale jezeli projekt spotka sie z zainteresowaniem to nie bedzie problemow. Moja propozycja byloby wystartowanie z rankingiem, poradnikami i newsami. A co sie dalej bedzie dzialo to sie bedzie dzialo. Juz sam ranking to roboty od metra, bo jak wiesze akurat na PS3 wyglada to raczej slabo...

Stary 04-08-2008, 16:32   #14
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Na razie ograniczę się do napisania, że interesowałem się sprawą. Muszę jednak najpierw wybadać dokładnie grunt.
Stary 07-08-2008, 11:56   #15
wolek92
Początkujący
wolek92 Wkroczył na dobrą drogę

wolek92's Avatar

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Cztery ściany Na dobre i na złe Go! Go! PSP/Vita 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 8

Dodam od siebie, że OC, jak wiadomo jest najlepszym miejscem gdzie można sprawdzić achievmenty, przeczytać reckę, poradnik i co najważniejsze newsy, który pojawiają się codziennie.
Jeśli miało by powstać OC PS3 to lepiej jest (jak wspomniał wyżej wrog) poczekać i lepiej obadać temat. Jeśli pojawiałby się jeden news na tydzień to OC straciło by swoją markę i nie byłoby zbyt popularne.
Gdyby wszystko było ładnie przemyślane i powstałby OC PS3 to ja jestem na TAK . W przyszłości może kupie plejstejszyna trzy, więc takie coś też by się przydało
wolek92 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-12-2009, 14:14   #16
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Na razie ograniczę się do napisania, że interesowałem się sprawą. Muszę jednak najpierw wybadać dokładnie grunt.
Po ponad roku czasu nieśmiało zapytam: i jak? Przyznam, że takie coś byłoby bardzo interesujące.
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-12-2009, 14:18   #17
Hosen
Spambot

Hosen's Avatar

Lista Osiągnięć

Póki ja tu jestem, nie będzie tu nic o tej marnej konsoli!!!!
Stary 04-12-2009, 14:24   #18
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

To od stycznia już Cię tu nie będzie, bo już zapowiedzieli: 'rok 2010 rokiem PlayStation'
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-12-2009, 14:29   #19
Hosen
Spambot

Hosen's Avatar

Lista Osiągnięć

Jak co roku, wiadomo. A tak na serio, to wątpie zeby coś w tym temacie ruszyło. Ostatnio nie mam dostępu do PS3, więc recenzje odpadają. Dodatkowych njusów wrogowi raczej się nie będzie chciało pisać. Mi na pewno nie.
Stary 04-12-2009, 15:21   #20
Vox
Znajomy
Vox Wkrótce będzie sławny

Vox's Avatar

Miasto: Tarnowskie Góry
Reputacja: 86

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe I love Apple Jeden ekran to mało Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 7

Cytat:
Napisał Hosen Zobacz post
Póki ja tu jestem, nie będzie tu nic o tej marnej konsoli!!!!
Tak trzymaj!

Xbox Online Center Forum > Online Center > Opinie, komentarze

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania