Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18-05-2010, 03:35   #1
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252
Domyślnie Vanquish

strzelanina tpp robiona przez gosci od bayonetty i madworlda, poziomem wykrecenia ma troche odbiegac od bayonetty ale tez 'standardow' nie bedzie sie raczej trzymac z tego co wyczytalem glowny bohater czyli amerykanski zolnierz w kombinezonie a'la master chief ma miec szybke nie na oczach, tylko na ustach zeby moc ja od czasu do czasu otwierac i popalac sobie papieroska, bron ma sie transformowac w locie, bedzie chowanie sie za oslonami, walka z wykreconymi bossami ogolnie ma byc szybko i efektownie. bullettime tez sie znajdzie ale multi juz jest pewne ze nie.

premiera prawdopodobnie jeszcze w tym roku, dobre tytuly sie szykuja dla milosnikow rozpierduchy/strzelania bulletstorm, bodycount no i vanquish, szkoda ze pozostale tytuly dopiero w 2011 laduja.
Stary 05-06-2010, 10:57   #2
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Odp: Vanquish

http://www.gametrailers.com/video/e3...anquish/100954

Jest gameplay, zachwycony nie jestem, jakos kojarzy mi sie z Lost Planet.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-06-2010, 13:37   #3
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

z ktorej strony? to ma byc taki mix bayonetty z gearsami i na filmiku widac ze idealnie sie w to wpasowali
Stary 05-06-2010, 17:03   #4
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Takie Gearsy na przyspieszonym podglądzie
Stary 05-06-2010, 19:34   #5
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

ehh to tylko kolejny przykład tego, że kompletnie nie pasuje mi stylistyka stosowana w grach japońskich. nigdy nie byłem fanem japońskiego podejścia do tworzenia gier i ta gra tego nie zmieni. te wszystkie akrobacje i slide-y na kolanach kompletnie mnie nie przekonują.
Stary 05-06-2010, 22:41   #6
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Dla mnie bomba, mam nadzieje ze tym razem Mikami sie postara i wszystko zagra jak nalezy. IMO Vanquish jest tym, czym dawno temu powinno byc P.N.03, tyle ze nie wyszlo
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-06-2010, 00:17   #7
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

co to jest p.n.03? ;o
Stary 07-06-2010, 11:54   #8
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

http://www.youtube.com/watch?v=rLxVt...layer_embedded

kolejny gameplay
Stary 07-06-2010, 15:12   #9
Wall-e
Banned
Wall-e Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 10

Z tego co widzę na tych filmikach, gra jest bardzo fajna. Bronie chyba z UT3 albo mi się wydaje.
Wall-e jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-06-2010, 16:45   #10
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał Wall-e Zobacz post
Z tego co widzę na tych filmikach, gra jest bardzo fajna. Bronie chyba z UT3 albo mi się wydaje.
WTF?

Przecież to ani na enginie U3 nie jest, nie wspominając o tym, że przecież ani wydawca ani developer nie mają nic wspólnego z serią Unreal ani z Epic.
Bronie to sobie co najwyżej podobne mogli zaprojektować (czego akurat jakoś specjalnie na zwiastunach nie zauważyłem, choć trochę na oręż zw UT3 się napatrzyłem).

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-07-2010, 11:24   #11
ZigHor
Początkujący
ZigHor Grabi sobie

ZigHor's Avatar

Miasto: Rzeszów
Reputacja: -65

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Jakość, nie ilość Promotor 
Liczba Osiągnięć: 8

Po h***. Zrobili tu całkowicie co innego. Trochę przypomina GoW czy Lost Planet ale będzie fajna gierka.

ZigHor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-09-2010, 12:10   #12
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

demowka mega wypas, no dokladnie to na co liczylem, sliczna rozpierducha masa robotow lykam w dzien premiery jak nic =d
Stary 01-09-2010, 12:20   #13
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
demowka mega wypas, no dokladnie to na co liczylem, sliczna rozpierducha masa robotow lykam w dzien premiery jak nic =d
A jak z kiczem? W nadmiarze czy w normie?
Demko zajmuje ile? 711 MB?

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-09-2010, 12:24   #14
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

w porownaniu do bayonetty to tu nie ma kiczu, jest pare takich smaczkow jak palenie petow przy kazdej okazji co wyglada dosc dziwnie/smiesznie ale tak to jest ok, przeciwnicy to po prostu mechy troche jak z anime jakiegos a'la code geass wiec nie ma jakichs ekstrawagancji. demko nie wiem ile zajmuje bo nawet nie patrzylem, tempo rozgrywki jest spore, duzo sie dzieje, mozna przejmowac niektore wieksze mechy. no mi sie baardzo podoba.
Stary 01-09-2010, 12:57   #15
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Bayonette zniosłem, te lizaki i monstra z włosów to był taki wpierdul, że szok, rozkminie to demko i jak gierka poleci w dół z ceną to łyknę, albo poczekam, aż Kbrs przejdzie i od niego odkupie <3
Stary 01-09-2010, 13:10   #16
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

tu to sadze ze bedzie 'normalniej' demko skonczylem przed cwhila bo granie przerwalem entourage =d
jest super, walka z bossem na koncu miazga, taki slasher tyle ze z duza iloscia strzelania i uproszczona walka wrecz ktora i tak wyglada bardzo efektownie i widac ze te ciosy to taki wpierdul niemaly jest.
Stary 01-09-2010, 14:12   #17
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

A masz konto na US czy UK? Bo na UK nie widziałem tego dema ;f

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-09-2010, 14:40   #18
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

ja mam na us
Stary 01-09-2010, 14:42   #19
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

No własnie miałem pisać, ze na UK nie ma demka ; /
Stary 01-09-2010, 19:12   #20
lukas_live
Stały bywalec
lukas_live Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: LUBLIN
Reputacja: 13

Lista Osiągnięć

Demko bardzo dobre, że nakręciło mnie na zakup gry Wg mnie takie połączenie całej mechaniki rozgrywki z pierwszego Lost Planet w klimatach troszkę zalatujących Halo. Jest na co czekać

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania