Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Kinect

Kinect Wyginaj śmiało ciało!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-06-2011, 16:59   #1
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10673

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Kinect Fun Labs

Appstore dla Kinecta z wszelkiej maści pierdołami. Jak na razie wszystko jest za darmo, więc nie ma co narzekać. Dostępne są na starcie cztery aplikacje - Kinect Me, Bobble Head, Build A Buddy oraz Kinect Googly Eyes. Z czasem mają dojść kolejne, m.in. w lipcu. Co ciekawe, każda pozycja ma achievementy (po 50 GS na aplikację), do tego proste.
Stary 07-06-2011, 17:04   #2
Rogal45
Znajomy
Rogal45 Jest wokół niego pozytywna auraRogal45 Jest wokół niego pozytywna auraRogal45 Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 217

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie Odp: Kinect Fun Labs

No troszkę się już w w to pobawiłem i jak na darmową gierke to nawet spoko..... xD Takie pierdołki na zabicie trochę czasu. Achiwy łatwe, troszkę monotonne no ale cóż, większość polega na tym samym (wysłanie filmiku/zdjęcia 10 razy, zrobienie 25 filmików/maskotek itp. itd......)
Rogal45 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-06-2011, 19:14   #3
czesio83
Uzależniony
czesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądze

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

wszystko fajnie ale czemu nie można zrobić swojego avatara i zapisać jako tego z xbx? już kamerą do xa dało się zrobić fotkę i wstawić do avatara.a tu lipa.
czesio83 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-06-2011, 19:28   #4
suchy
Znajomy
suchy Wkrótce będzie sławnysuchy Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 104

Muszę przyznać, że przenoszenie nas, jako awatara nawet działa. W miarę podobny jestem. Myślę, że w przyszłości dodadzą opcję zapisywania tego awatara i zastąpienie go w XBL.

suchy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-06-2011, 22:49   #5
morus
Stały bywalec
morus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykład

morus's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 528

Lista Osiągnięć
Swój! No-life? Aniołek Hall of Fame SuperStar 
Liczba Osiągnięć: 21

hmm, no ja z twarzy podobny jestem do nikogo, równie dobrze mógłbym stanąć tyłem do kontrolera
za to mam włosy, grzywka wprawdzie w ząbki ale zważywszy że jestem prawie łysy to i tak dobrze (chyba bonus taki za tą cudzą gębę dostałem)
już wolę tego swojego avatra bo jak przy każdym uruchamianiu konsoli miałbym to coś oglądać to grać by mi się odechciało
Stary 08-06-2011, 22:54   #6
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3353

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 

Cytat:
Napisał morusmo Zobacz post
hmm, no ja z twarzy podobny jestem do nikogo, równie dobrze mógłbym stanąć tyłem do kontrolera
za to mam włosy, grzywka wprawdzie w ząbki ale zważywszy że jestem prawie łysy to i tak dobrze (chyba bonus taki za tą cudzą gębę dostałem)
już wolę tego swojego avatra bo jak przy każdym uruchamianiu konsoli miałbym to coś oglądać to grać by mi się odechciało
Dzięki za poprawę nastroju, bardzo fajny post :P

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-06-2011, 23:22   #7
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4346

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał morusmo Zobacz post
Nie zakładaj peruki w takim razie
Stary 08-08-2011, 12:25   #8
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Lista Osiągnięć

Odświeżam nieco temat i mam problem z KFL. Gdy włączam je wyświetla mi się intro, te reklamy o Toyocie i wyświetla się ekran do Fun Labs[tło], a potem nic się już nie dzieje. Mógłby ktoś sprawdzić czy też tak macie? A może ktoś jakiś sposób jak temu zapobiec?
btw. normalnie korzystam z HDD, ale w tym przypadku był cały zajęty, więc zapisałem na pamięci Slimka. Wpływa to jakoś?
Stary 09-08-2011, 23:16   #9
Monika85PL
Znajomy
Monika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innych

Monika85PL's Avatar

Miasto: dolny śląsk
Reputacja: 826

Lista Osiągnięć
 Old School Playaz Kobiety też grają! Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 6

@CzarO17 u mnie to samo. Aplikacja się zawiesza. Poza tym Build A Buddy bardzo słabo wykrywało moje ruchy i po kilku próbach skasowałam szajs z dysku.
Stary 10-08-2011, 14:16   #10
CzarO17
Fanatyk

CzarO17's Avatar

Lista Osiągnięć

U mnie z synchronizacją nie było żadnych problemów, dopóki za drugim razem nie chciało się w ogóle urochomić. Anyway, dzięki za odpowiedź, że niejedyny ja mam problemy z tym...
Stary 12-08-2011, 18:14   #11
CzarO17
Fanatyk

CzarO17's Avatar

Lista Osiągnięć

Odświeżenie:
Cała konsola się zwiesza gdy uruchamiam KFN. fchvj z tą aplikacją jak nie chce działać, niech się pałują z tymi darmowymi gównami. To tak jakbym miał zatrudnić pracownika, a zatrudnił cygana...
Stary 13-08-2011, 11:15   #12
CruelCrewCut
Stały bywalec
CruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumny

CruelCrewCut's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 1356

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Widz Książkotwarz Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 34

Cytat:
Napisał CzarO17 Zobacz post
Odświeżenie:
Cała konsola się zwiesza gdy uruchamiam KFN. fchvj z tą aplikacją jak nie chce działać, niech się pałują z tymi darmowymi gównami. To tak jakbym miał zatrudnić pracownika, a zatrudnił cygana...
Wyczyść cache, przy starcie KFL nie akceptuj aktualizacji. Wybierz aplikację, która Cię interesuje i przy jej starcie zaakceptuj update. Problem leży w samym update do KFL. Gry działają normalnie.
Stary 13-08-2011, 12:07   #13
CzarO17
Fanatyk

CzarO17's Avatar

Lista Osiągnięć

Usunąłem w ogóle Fun Labsy. Teraz gdybym ściągnął i nie zaaktualizował będzie normalnie czy każda wersja "do ściągnięcia" jest już zupdate'owana?
Stary 13-08-2011, 12:28   #14
CruelCrewCut
Stały bywalec
CruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumny

CruelCrewCut's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 1356

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Widz Książkotwarz Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 34

Wyczyść cache, ściągnij i zrób jak mówiłem.
Stary 14-08-2011, 13:27   #15
CzarO17
Fanatyk

CzarO17's Avatar

Lista Osiągnięć

Wszystko działa w jak najlepszym porządku, dzięki CCC.
Stary 07-10-2012, 09:45   #16
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Odświeżę - po ściągnięciu Fun Labs mogę te mini-pierdółkowate gry ściągnąć z poziomu gry, czy z Marketplace? I drugie pytanie - czy aktualizacja dalej psuje grę, tzn. czy mam użyć sposobu polecanego przez CCC - ściągnąć, nie aktualizować FL, ale aktualizować gry?

[EDIT] Zresztą nieważne - bez aktualizacji się nie włącza (ściągnij grę ponownie), z aktualizacją to samo, pieprzę ich.

Ostatnio edytowane przez Butch : 07-10-2012 o 11:10
Butch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-12-2012, 17:49   #17
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 7912

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Sciągnąłem jakiś czas temu KFL. Po zassaniu nie pokazuje mi aplikacji nigdzie na konsoli, odpalam ją tylke przez liste ostatnio pobranych plików. Ma ktoś podobny problem? Wiecie jak to rozwiązać?
Stary 30-12-2012, 18:36   #18
Rogal45
Znajomy
Rogal45 Jest wokół niego pozytywna auraRogal45 Jest wokół niego pozytywna auraRogal45 Jest wokół niego pozytywna aura

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Na dobre i na złe 

U mnie też nigdzie KFL nie pokazuje ;/ ale nie wiem jak ten problem rozwiązać, może po prostu dodaj sobie ta aplikacje do przypięć i tyle :P
Stary 30-12-2012, 19:40   #19
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 7912

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Nie moge tego zrobić, bo nigdzie jej nie wykrywa.
Stary 30-12-2012, 21:18   #20
Rogal45
Znajomy

Lista Osiągnięć

A wyszukaj ją przez "Przeglądaj gry" w zakładce "GRY" i będziesz mógł ją dodać przynajmniej u mnie ją znajduje
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Kinect

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania