Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-04-2011, 10:14   #1
doberman xPL
Początkujący
doberman xPL Wkrótce będzie sławnydoberman xPL Wkrótce będzie sławny

doberman xPL's Avatar

Miasto: Dublin
Reputacja: 132

Lista Osiągnięć
Zapalczywy Konsekwentny Old School Playaz 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 10

Domyślnie Game Of Thrones

Pierwszy odcinek pokazal ze serial ma duzy potencjal, jesli utrzymaja poziom bedzie kawal dobrego kina. Dzis odcinek 2.

Ktos juz ogladal ? Jakies opinie ?

doberman xPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-04-2011, 10:43   #2
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Domyślnie Odp: Game Of Thrones

Plakatów na mieście nie brakuje, więc ciężko było o serialu nie usłyszeć. Dobrze, że wlepili tam twarz Seana Bean'a. W końcu LotR obejrzały miliony i nie ukrywam, że sam z siebie bym raczej nie obejrzał pierwszego odcinka Gry o Tron w premierę Jak na razie nastawiam się pozytywnie, dobre wprowadzenie i oby nie zrobili z tego tasiemca. Słyszałem, że jest nawet książka na której bazuje film (choć tego pewien nie jestem), więc pewnie w najbliższym czasie przyjdzie mi ją nabyć. Minus w stronę HBO, że zaczęli nadawać dwa seriale jednocześnie. Mowa tu o The Borgias i właśnie Game of Throne. Jak na razie większe wrażenie robi na mnie te pierwszy, ale poczekajmy na rozkręcenie Gry o Tron

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-04-2011, 10:57   #3
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5130

borgias dla mnie straszna nuda, w ogole nie kupuje tego serialu. game of thrones sobie tak o odpalilem, a tu prosze serial zaskoczyl mnie na plus, fajny klimat wszystko wyglada tak 'ciezko' i widac ze na scenografie, kostiumy itd. nikt nie oszczedza, fabularnie moze byc ok po pierwszym odcinku nie wiadomo czego sie spodziewac (ksiazki nie czytalem). na pewno wrazenie lepsze niz po pierwszym (2,3, i 4rtym w sumie tez) odcinku Camelotu.
Stary 24-04-2011, 12:37   #4
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Lista Osiągnięć

Borgias pokazuje ciemne strony tego papieża co to w Assassin's Creed II & Brotherhood był gruby a w serialu dali chuderlawego Jeremiego Ironsa Ile w tym prawdy - nie mam pojęcia, ale o występkach głów kościoła w XV/XVIw. to się nie raz słyszało.

Wracając do tematu, faktycznie nad kostiumami się postarali i ogólnie od strony wizualnej jest bardzo dobrze. Trzeba poczekać na kolejny odcinek, bo tak jak mówisz - co do fabuły to mało co wiemy.

Stary 24-04-2011, 13:00   #5
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11075

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

W sumie przez przypadek obejrzałem, bo sobol napisał, że na HBO leci i warto zobaczyć. Pierwszy odcinek dał radę, więc trzeba będzie patrzeć co tam dalej się stanie. Nie lubię za bardzo oglądać na bieżąco seriali i wolę raczej od razu całość mieć, ale zobaczymy jeszcze jak z tym będzie. Trochę się zdziwiłem, że polskie HBO nadaje w tym samym momencie co reszta świata. Myślałem, że jak u nas leci, to w USA już się skończyło.
Stary 24-04-2011, 13:11   #6
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

No ja po pierwszym odcinku byłem pod sporym wrażeniem. Genialna scenografia (a raczej grafika), kostiumy, klimat no i gra aktorska. Od początku sporo wątków i duże spektrum postaci, czyli to co podoba mi się w serialach. Ale wiadomo- HBO nie robi słabych seriali.
Stary 24-04-2011, 13:59   #7
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

No ja poczekam na dwa-trzy odcinki i łyknę za jednym razem, Borgias pewnie też, bo się kobieta moja zajawiła, więc z przymusu oglądnę. Mam nadzieje, że nie będzie to takie badziewie, jak Camelot, gdzie oglądanie premierowego, pierwszego odcinka wywoływało u mnie spazmy, jakich Fuji dostaje na widok cyganów...
Stary 25-04-2011, 23:28   #8
Gambas
Wariat

Gambas's Avatar

Lista Osiągnięć

Jestem już po drugim odcinku i robi się coraz lepiej Na razie ciężko mówić coś więcej, ale liczę, że się baardzo rozkręci.Zapowiada się świetnie, oby tego nie zepsuli.

Stary 26-04-2011, 00:35   #9
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Będę to oglądał zamiast nudnego Camelot. Widziałem jeden odcinek i w tym serialu wszystko jest lepsze. Czytał ktoś książkę , możemy spodziewać się epickiej opowieści ?
Stary 26-04-2011, 03:10   #10
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał Gambas Zobacz post
Słyszałem, że jest nawet książka na której bazuje film (choć tego pewien nie jestem), więc pewnie w najbliższym czasie przyjdzie mi ją nabyć. n

Dobre, dobre:ksiazki George'a R.R.Martina to kobyly, wiec zycze Ci powodzenia, o ilel gustujesz w swiatach fantasty, zdrowo pokreconych fabulach, gdzie akcja rozwija sie przez pierwsze 300 stron, bohaterow drugoplanowych multum itp.Piesni Lodu i Ognia to jedna z najbardziej rozpoznawalych serii fantasy-czy jak mowi Sapek:fantazyyyy-ostatnich lat;doczekala sie systemu RPG, karcianka chyba tez jest-sorry, ale juz nie siedze w klimatach, wiec moja wiedza wybiorcza jest-dalsze tomy w drodze.

@chrono-to samo co wyzej.Epickosc to malo powiedziane.Kurde. ludzie;czytajcie jakies ksiazki, a nie tylko gry i gry.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-04-2011, 03:47   #11
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11075

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Szacun dla tej dziewczyny co gra żonę tego dzikusa. Jak na razie to same rozbierane, półnagie albo łóżkowe sceny miała
Stary 26-04-2011, 10:28   #12
Gambas
Wariat

Gambas's Avatar

Lista Osiągnięć

Najpierw rzekłem, dopiero potem się rozeznałem...fakt faktem - te książki to jednak sporo dawka materiału a jak jeszcze dałeś do zrozumienia, że z początku może zalatywać dla niektórych nudą to chyba muszę się wykreślić :] Zostanę przy tym dobrze zapowiadającym się serialu oraz przy drugiej części LoTR Tolkiena.

@wrog Myślę, że to tak na początek, żeby trochę ludzi zagonić przed ekrany Zapewne później odegra jakąś ważniejszą rolę niż tą którą można zauważyć w drugim odcinku.

Ostatnio edytowane przez Gambas : 26-04-2011 o 10:33
Stary 26-04-2011, 10:38   #13
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8642

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie

Rola dobrej żony i kochanki to bardzo ważna rola w życiu kobiety. A tak na poważnie, serial zapowiada się bardzo obiecująco. Bardzo fajnie rozwija się konflikt pomiędzy Starkami a rodzinką królewską, ciekawe co będzie dalej.
p.s. Camelot nie dorasta do pięt GoT.
Stary 27-04-2011, 01:58   #14
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Po pierwszym odcinku jestem, jakoś mnie specjalnie nie powalił na kolana, ale też przyznać muszę, że skupiałem się na czymś innym, niż oglądaniu serialu, jutro part II zarzucę.

I prawdą jest, że kto ogląda Camelot traci tylko czas.
Stary 03-05-2011, 22:57   #15
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Serial bardzo dobry, jestem po trzech odcinkach i jestem coraz lepiej do niego nastawiony, jednak... to nie to samo, co książka Wszystkim tym, którym serial się podoba, odsyłam do sagi Pieśń Lodu i Ognia - serial to tylko mały skrawek zawartości książki i tak, po trzech odcinkach już to widać.
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-05-2011, 10:13   #16
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Reputacja: 4063

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Obejrzałem pierwsze trzy odcinki i generalnie jakiegoś szału nie ma. Jest spory potencjał to prawda. Ja czekam aż mały sobie przypomni i zrobi sie burdel
Stary 10-05-2011, 12:47   #17
doberman xPL
Początkujący
doberman xPL Wkrótce będzie sławnydoberman xPL Wkrótce będzie sławny

doberman xPL's Avatar

Miasto: Dublin
Reputacja: 132

Lista Osiągnięć
Zapalczywy Konsekwentny Old School Playaz 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 10

Rowniez liczylem na wiecej akcji, trzeci odcinek genetalnie nuda - licze na szybki zwrot i konkretna napierdalanke

doberman xPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-05-2011, 13:02   #18
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Czemu już nikt nie docenia spokojnego rozwoju akcji, powolnego budowania postaci i zawiązywania się intrygi?
Stary 10-05-2011, 13:24   #19
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Najlepiej wypada z postaci ten karzeł. Pewny siebie, zarozumiały, cwany i ... karzeł :P Ogólnie serial potrzebuje kopa, pierwszy odcinek ciągle najlepszy, a kolejne to po prostu nudy. Niedługo chyba nowe odcinki Spartacusa i Flashpoint, więc możliwe, że go po prostu przestanę oglądać. W tych dwóch serialach nie trzeba czekać 4 odcinki na jakąś akcję :P
Stary 10-05-2011, 13:45   #20
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Na razie widziałem tylko pierwszy docinek, ale jakoś nie ciągnie mnie do nadrobienia zaległości. PO pierwsze: pierwszy epizod nie zrobił na mnie większego wrażenia, a pod drugie: jak serial z ciekawością ogląda moja matka, to nie jest najlepsze świadectwo dla niego, bo matka ani pół odcinak "Spartakusa" (IMO średnie) czy "Rzymu" (IMO dobre) by nie zdzierżyła, bo "krew i straszne rzeczy".

"Władcy pierścieni" też nie ma się co spodziewać, bo to przecież serial, pewnie będzie tak jak w "Rzymie": "wielka armia" (50 statystów) składająca się z 3 legionów wyrusza, klimatyczna muzyczka, przejście do sceny w której ktoś siedzi w karczmie o opowiada jak to 3 legiony poległy - tyle w kwestii rozmachu i widowiskowości.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania