Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-12-2009, 00:11   #201
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Odp: Monitory

Możesz trochę się zawieść na jakości obrazu, przejściówka, kabel za 15zł...

Do tego kabla musisz mieć przejściówkę z chinchy na jacka.
Stary 11-12-2009, 00:18   #202
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Sam mam taki kabel [wygląda tak, jak kabel ze zdjęcia na aukcji] i jakość obrazu jest naprawdę zła. Takie jakby 'duszki', no nie wiem jak to nazwać, lekkie przesunięcie kontur względem kolorów, które powinny je wypełniać. Lepiej dołożyć do oryginalnego kabla ms, przynajmniej jakość zapewniona <ok>
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-12-2009, 00:22   #203
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Jak kupować kabel VGA to tylko ten od Big Bena ,albo Microsoftu .No chyba ,że kupujesz konsolę next-gen ,ale jesteś pazera i oszczędzasz na obrazie ,to pozdro .
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-12-2009, 00:30   #204
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Lista Osiągnięć

Tak ale on i tak chce mieć przejściówkę do tego.

Nevilek, chyba lepszą opcją było jednak dołożenie tych 5 dych na monitor z HDMI.
Stary 11-12-2009, 00:34   #205
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Przejściówka z chinchy na jacka jest w zestawie z kablem MS ,w tym od BB pewnie także .Takie mały bzdet żeńsko-żeński dla jacków ,aby połączyć dwa ze sobą (kabel+głośniki) kosztuje 2zł w elektroniku .
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-12-2009, 00:57   #206
Mustang
Wariat

Mustang's Avatar

Lista Osiągnięć

Źle się wyraziłem, chodziło mi o tego switcha do kabli VGA. Ale jeśli chodzi o przejściówkę do audio oczywiście masz Q-Jot rację.
Stary 11-12-2009, 03:59   #207
bialko
Nowy
bialko Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0

Koledze coś się stało z monitorem, podłącza do niego x360 przez VGA i kolory sie zrypały. Nie ma czerwonego i białego. Na pc przez hdmi jest ok.
Jakieś pomysły ? W monitorze opcje prawidłowo ustawione.
bialko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-12-2009, 21:57   #208
nevilek
Nowy
nevilek Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Wampis, wiesz co sytucaja wyglada tak ze kupilem P2270 w MM, w domu jednak troche mi sie odwidzial. Chciale mzamienic na LG, ale w MM go nie ma, i go nie sprowadza bo sama firma LG go nie ma wiec nie ma jak dostarczyc do MM. i dupa zbita. Pozostaje mi sprzedac go na 700zl dolozyc (byc stratnym ok 100zl <zly>) i kupic LG gdzies na Allegro a jest mi ktos w stanie powiedziec czy duza jest roznica w jakosci obrazu miedzy HDMI a tym kablem VGA od m$ ?
nevilek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-12-2009, 00:07   #209
Mustang
Wariat

Mustang's Avatar

Lista Osiągnięć

Może ma aż takiej, ale w twoim przypadku na niekorzyść VGA działa jeszcze ten switch.

W twojej sytuacji jeśli miałbym kupować sprzęt na dłuższy czas, na przykład do końca tej generacji konsol, to chciałbym zdobyć ten monitor z HDMI. Poza tym kabel VGA od MS to kilkadziesiąt złotych, a tani HDMI mniej.

Twój monitor ma też DVI, normalnie można by podłączyć konsolę przez HDMI przejściówką, ale chyba nie posiada za to HDCP. Musiałbyś sprawdzić czy HDCP jest konieczne w przypadku X360, bo nie jestem pewien jak to wygląda.
Stary 12-12-2009, 11:07   #210
nevilek
Nowy

Wiesz to juz niewazne ma czy nie ma HDCP bo nie da rady podlaczyc konsoli pod hdmi bo nie bede mial dzwieku -,-. Musze stiwerdzic ze monitor jest naprawde dobry ale dla kogos kto nie ma konsoli ; ) troche zacislem -,-
Stary 12-12-2009, 11:37   #211
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Jest dobry .Ja z pół roku cisnąłem na 3 letnim monitorze chyba 16 cali ,nie panorama ,musiałem zmieniać ciągle gniazdo VGA na Desktopa i konsole dopóki nie dowiedziałem się o switchu .Dźwięk podłączałem do PC ,z którego wychodziły głośniki .Na każdym monitorze da się grać ,nawet na tym kineskopowym ,ale sprawa dźwięku wygląda na 2 sposoby :
1.Masz monitor przy PC i wkładasz końcówki z VGA pod mikrofonowe wejście w karcie dźwiękowej i masz dźwięk z głośników podłaczonych do kompa.
2.Załatwiasz sobie kosztujące 2 zł złącze żeńsko-żeńskie aby jacka złączyć z jackiem głośnikowym .
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-12-2009, 15:00   #212
nevilek
Nowy

bede probowal, w razie problemow bede pisal
Stary 21-12-2009, 20:55   #213
Mandzur
Nowy
Mandzur Zobaczymy co z niego wyrośnie

Mandzur's Avatar

Miasto: Tarnowskie Góry
Reputacja: 4

Lista Osiągnięć

Ostatnio stałem się posiadaczem monitora Asus VH242 używam go od soboty i narazie jestem zachwycony zakupem. Ceny dokładnej nie podam, ale z przesyłką(a właściwie jej brakiem) wyszło mnie ok. 700 zł(ściągałem ze Stanów). W razie pytań, pytać

Pozdr.
Stary 16-01-2010, 20:14   #214
M4rUd41
Stały bywalec
M4rUd41 Wkroczył na dobrą drogę

M4rUd41's Avatar

Miasto: Cz-wa/Schifferstadt
Reputacja: 16

Lista Osiągnięć

Siema. Planuję kupić sobie monitor pod konsolę i do PC. Myślałem nad tym tutaj: http://www.amazon.de/Iiyama-ProLite-...3668908&sr=1-1. Co o nim myślicie? I czym się różni od tego: http://www.amazon.de/Iiyama-ProLite-...3668908&sr=1-2. I jaki ewentualnie inny monitor do 200euro/800zl możecie polecić? Zależy mi żeby miał 22/24 cale, DVI, HDMI i FULL HD, a jeżeli znajdzie się wśród nich jeszcze tuner TV (w co wątpię w tym przedziale cenowym :P) to także nie pogardzę

Z góry dzięki za pomoc i pozdro

Ostatnio edytowane przez M4rUd41 : 17-01-2010 o 20:28
M4rUd41 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-04-2010, 22:38   #215
HoGar
Początkujący
HoGar Wkroczył na dobrą drogę

HoGar's Avatar

Lista Osiągnięć

Exclamation Kabel > Monitor Dobry?

Cześć czy taki kabel http://www.allegro.pl/item998723098_...ld_plated.html starczy aby podłączyć xboxa do monitora?
I Co jest potrzebne aby nie było problemów z dźwiękiem?

Pozdrawiam
HoGar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-04-2010, 23:00   #216
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12131

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Kabel > Monitor Dobry?

Z tego co się orientuję to tani kabel VGA to zły wybór. Najlepiej oryginalny od M$ kupić, tyle tylko, że ja za swój 90zł dałem. W oryginalnym masz też wszystkie potrzebne przejściówki, więc nie musisz sobie głowy zawracać czy problemów z dzwiękiem nie będzie i czy jeśli masz tylko męskie wejście to czy będzie działać (jeżeli masz). Ja bym od M$ brał, no chyba, że ktoś ma taki i się dobrze sprawuje to spoko, można kupić.
Stary 26-04-2010, 07:08   #217
Mani
Stały bywalec
Mani Jest wokół niego pozytywna auraMani Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 181

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Na dobre i na złe Konsekwentny I ja tam byłem! 
Liczba Osiągnięć: 12

Zdjęcie kabla mówi mi, że starczy.
Stary 26-04-2010, 09:27   #218
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał Mani Zobacz post
Zdjęcie kabla mówi mi, że starczy.
Jak najbardziej wystarczy, ale przejściówki potrzebne do podłączenia głośników trzeba sobie dokupić we własnym zakresie (ale i tak powinno wyjść nieco taniej niż w przypadku kabla firmowego, a jakość jest taka sama, o ile to jest ten typ kabla, który używam- a raczej tak jest sądząc ze zdjęcia).

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-04-2010, 09:52   #219
HoGar
Początkujący
HoGar Wkroczył na dobrą drogę

HoGar's Avatar

Lista Osiągnięć

Taka przejściówka była by dobra ?
http://www.allegro.pl/item1012991402...inch_0332.html
HoGar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-04-2010, 09:59   #220
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Można na niego liczyćSawyer1 Można na niego liczyćSawyer1 Można na niego liczyć

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 263

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

alebo trza sobie załtwic głośniki z wejsciem audio czerwone i białem stare modele tak miały a tez nieźle daja.

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania