Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Zobacz wyniki ankiety: Jaka była dzisiaj pogoda?
Ładna 3 0.20%
Średnia 6 0.40%
Brzydka 1 500 99.40%
Głosujących: 1509. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15-01-2010, 12:59   #61
Brodacz
Uzależniony
Brodacz Wkroczył na dobrą drogę

Brodacz's Avatar

Miasto: Tarnów
Reputacja: 27

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Mister Chief Achievement Whore Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Domyślnie Odp: Akcja MS "Nie przerabiam, nie kradnę"

xD od razu widać że nie mówi tego na poważnie

Brodacz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-01-2010, 15:42   #62
Frezer
Banned
Frezer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

drodzy panowie z M$ połowa ludzi którzy kupują orginały w polsce zamawia gry z zagranicy wiec do nich apel prosze skierowac że nie wspierają polskiego rynku kolejna sprawa to że na torrentach najwiecej polaków nie siedzi tylko z UK i USA oraz innych dobrze rozwinietych krajów, kolejna sprawa zróbcie konsole której nie da się przerobić tak jak Sony i problem z głowy i na koniec każda gra gra wydana u nas powinna być po polsku w moim ojczystym języku a nie po ang, i przestańcie straszyć ludzi prawem bo i tak każdy na to w dupie, gdyby x360 nie dało by sie przerobić to bym grał na orgach a i tak by twórcy nic z tego nie mieli bo bym kupował używki z allegro, a jeżeli moge miec gre za free to po co wywalać kasiore ?

Ostatnio edytowane przez Frezer : 15-01-2010 o 16:04
Frezer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-01-2010, 17:55   #63
inoobiPL
Wariat
inoobiPL Wkrótce będzie sławnyinoobiPL Wkrótce będzie sławny

inoobiPL's Avatar

Reputacja: 129

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Your e-penis must be huge! Zapalczywy Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 20

Cytat:
Napisał Frezer Zobacz post
drodzy panowie z M$ połowa ludzi którzy kupują orginały w polsce zamawia gry z zagranicy wiec do nich apel prosze skierowac że nie wspierają polskiego rynku kolejna sprawa to że na torrentach najwiecej polaków nie siedzi tylko z UK i USA oraz innych dobrze rozwinietych krajów, kolejna sprawa zróbcie konsole której nie da się przerobić tak jak Sony i problem z głowy i na koniec każda gra gra wydana u nas powinna być po polsku w moim ojczystym języku a nie po ang, i przestańcie straszyć ludzi prawem bo i tak każdy na to w dupie, gdyby x360 nie dało by sie przerobić to bym grał na orgach a i tak by twórcy nic z tego nie mieli bo bym kupował używki z allegro, a jeżeli moge miec gre za free to po co wywalać kasiore ?

Wiesz ta wypowiedź jest śmieszna , nawet jeżeli kupujesz używki to od osoby która najpewniej lecz nie koniecznie kupiła ją nową, a kasę którą zarobi na tej używcę wyda na jakąś następną nową grę więc nie pie.... głupot bo się k... nie znasz, a wypowiadasz jakbyś to ty był na szczycie M$.

Myśl trzeźwo i miej swoje zdanie.
inoobiPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-01-2010, 18:48   #64
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

I tak jedynym skutecznym sposobem na piractwo są bany, właśnie po banie wiele osób nieprzekonanych do końca do piractwa wróciło do oryginałów. Reszty takie akcje i tak nie ruszają.

Możliwe, że chodzi bardziej o pokazanie, że MS coś tam stara się robić, albo rzeczywiście o szum wokół X360 przed premierą głupawego natala.
Stary 15-01-2010, 20:20   #65
InFeS
Znajomy
InFeS Wkroczył na dobrą drogę

InFeS's Avatar

Miasto: Kalisz
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Promotor Słuchacz 360 stopni Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 4

Cytat:
Napisał Hosen Zobacz post
Ziom powinien się udać do seksuologa
A to nie jest taka zła myśl, tyle że pewnie gdy mu się powie to stwierdzi że żartował...jasne :>
Stary 15-01-2010, 21:13   #66
Skyline14
Wariat
Skyline14 Jest wokół niego pozytywna auraSkyline14 Jest wokół niego pozytywna aura

Skyline14's Avatar

Miasto: Pudliszki
Reputacja: 193

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Złomiarz Janko Muzykant Gamescom 09 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
...a jeżeli moge miec gre za free to po co wywalać kasiore ?
Możesz też mieć za darmo samochód który stoi na parkingu, albo chociażby rower. Możesz też mieć za darmo kurtki powieszone w szatniach. Wiele rzeczy możesz mieć za darmo! Czemu ich nie ukradniesz? Gry kradniesz ale długopisu sie nie odważysz. To mnie po prostu zawsze rozwala. I każdy pirat tak myśli że to tylko taka mała kradziesz. Tak jak powiedział inoobi, ta wypowiedz była śmieszna.
Skyline14 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-01-2010, 21:27   #67
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839

uwielbiam forum jak sie moje posty wypwala ... wykropkowywuje przeklenstwa wiec nie robcie dramatu ***** ***** :P

skyline eh a ja uwielbiam takie gadanie ...
i napewno nie sciagasz mp3 z neta, a wszystkie filmy jakie masz ochote obejzec kupujesz na dvd albo na br
ta jasne ...
Stary 15-01-2010, 21:35   #68
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Lista Osiągnięć

A skąd wiesz, że tak nie jest?

Ja jak na razie kupuję muzykę na iTunes, a jak chcę obejrzeć jakiś film to idę do kina/kupuję DVD/czekam aż będzie w telewizji. W przyszłości może zacznę ściągać jakieś filmy, albo seriale, które i tak nie wyjdą po polsku, ale jak dotąd tego nie robiłem.

Są osoby dla których piractwo nie jest oczywistą oczywistością.
Stary 15-01-2010, 21:39   #69
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839

jego pytalem ;]
ale ok jak juz takimi skrajnosciami jedziesz - to wiesz, ze powinienes placic podatek za sluchanie radia w samochodzie ;] ?
Stary 15-01-2010, 21:52   #70
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

a wes no Wamis mi powiec jak sobie kupujesz muzyke na itunes store ?? jestem baaaardzo ciekawy bo ja widzisz mam maca mam konto w itunes ale jakos muzyki kupowac tam nie moge mieszkasz w Polsce ?

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-01-2010, 22:28   #71
NikoBellic07
Nowy
NikoBellic07 Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Okolice Mława

Lista Osiągnięć

Aktywnie biorę w tej akcji udział kupując oryginały!
Nie koniecznie nowe gry, ale też używane. Ja żeby mieć na gierkę muszę zbierać 2-3 miesiące i jakoś nie płaczę.. jak reszta piratów..
NikoBellic07 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-01-2010, 22:35   #72
Frezer
Banned
Frezer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Skyline14 Zobacz post
Możesz też mieć za darmo samochód który stoi na parkingu, albo chociażby rower. Możesz też mieć za darmo kurtki powieszone w szatniach. Wiele rzeczy możesz mieć za darmo! Czemu ich nie ukradniesz? Gry kradniesz ale długopisu sie nie odważysz. To mnie po prostu zawsze rozwala. I każdy pirat tak myśli że to tylko taka mała kradziesz. Tak jak powiedział inoobi, ta wypowiedz była śmieszna.
a kto i powiedział że innych rzeczy też nie kradne ? nie znasz mnie człowieku to się nie wypowiadaj

Ostatnio edytowane przez Frezer : 15-01-2010 o 22:37
Frezer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-01-2010, 22:36   #73
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

znaczy sie co filmik tez wyslesz ?

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
Stary 15-01-2010, 22:48   #74
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Miasto: N/A
Reputacja: 180

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Zapalczywy 360 stopni  
Liczba Osiągnięć: 19

Cytat:
Napisał NikoBellic07 Zobacz post
Aktywnie biorę w tej akcji udział kupując oryginały!
Nie koniecznie nowe gry, ale też używane. Ja żeby mieć na gierkę muszę zbierać 2-3 miesiące i jakoś nie płaczę.. jak reszta piratów..
Aktywnie wspierasz tylko gdy kupujesz nowe gry w foli z polskich sklepów.Kupując uzywki oni mają z ciebie taki pozytek jak z pirata.Ale to hasło na oddzielny temat ,a sam MS nawet tego nie porusza bo chyba wie ,ze by ich wysmiali gdybysmy mnieli kupywac tylko nówki.

Np: Kupujcie tylko gry z empiku a damy wam polski xbl

FireFlow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-01-2010, 22:56   #75
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 

Cytat:
Napisał Wampis Zobacz post
A skąd wiesz, że tak nie jest?

Ja jak na razie kupuję muzykę na iTunes, a jak chcę obejrzeć jakiś film to idę do kina/kupuję DVD/czekam aż będzie w telewizji. W przyszłości może zacznę ściągać jakieś filmy, albo seriale, które i tak nie wyjdą po polsku, ale jak dotąd tego nie robiłem.

Są osoby dla których piractwo nie jest oczywistą oczywistością.
To tacy ludzie na prawdę żyją? ..nie mówię tego z przekorą, ale dziwię się jak cholera. Szkoda, że nie możesz nam tego udowodnić

Ostatnio edytowane przez kroolik37 : 15-01-2010 o 22:58
kroolik37 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-01-2010, 23:02   #76
NikoBellic07
Nowy
NikoBellic07 Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Okolice Mława

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał FireFlow Zobacz post
Aktywnie wspierasz tylko gdy kupujesz nowe gry w foli z polskich sklepów.Kupując uzywki oni mają z ciebie taki pozytek jak z pirata.Ale to hasło na oddzielny temat ,a sam MS nawet tego nie porusza bo chyba wie ,ze by ich wysmiali gdybysmy mnieli kupywac tylko nówki.

Np: Kupujcie tylko gry z empiku a damy wam polski xbl
No nówki mam tylko bodajże 2.. GTA IV i Gears of War 2.. Reszta używana, no cóż nie stać mnie na nówki.. Dużo osób argumentuje tak przerobienie konsoli... Powoli zbieram i kupuje oryginały, pogram w nową grę raz na 2-3 miesiące ale nie narzekam

Ostatnio edytowane przez NikoBellic07 : 15-01-2010 o 23:07
NikoBellic07 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-01-2010, 23:04   #77
Skyline14
Wariat
Skyline14 Jest wokół niego pozytywna auraSkyline14 Jest wokół niego pozytywna aura

Skyline14's Avatar

Miasto: Pudliszki
Reputacja: 193

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Złomiarz Janko Muzykant Gamescom 09 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał sapinPL Zobacz post
uwielbiam forum jak sie moje posty wypwala ... wykropkowywuje przeklenstwa wiec nie robcie dramatu ***** ***** :P

skyline eh a ja uwielbiam takie gadanie ...
i napewno nie sciagasz mp3 z neta, a wszystkie filmy jakie masz ochote obejzec kupujesz na dvd albo na br
ta jasne ...
Co do filmów to tak jak Wampis. Wole sobie obejrzeć film w kinie jak już chce, bo ogólnie filmami sie nie za bardzo interesuje.

A muzyka to sie przyznam, że tak. Ściągam. Ale mam prawo do większości moich piosenek. Mam kupione pare płyt, ale ponieważ nie wiem jak przenieść z płyty na MP3 to ściągam z neta MP3.

Cytat:
a kto i powiedział że innych rzeczy też nie kradne ? nie znasz mnie człowieku to się nie wypowiadaj
A no to przepraszam. Zwracam honor (w pewnym sensie)
Skyline14 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-01-2010, 23:06   #78
sobol
Spambot

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

FireFlow jeszcze raz napisze nie laduj do jednego kotla piracenia i kupowana uzywanych gier,
na calym swiecie sprzedaje sie uzywane gry i nikt z tego powodu nie placze i jest zecza normalna, predzej im chodzi o to ze w Polskich sklepach sie gier nie kupuje ta kampania powinna sie nazywac daj zarobic Polskim dystrybutorom kup gre w Polskim sklepie a my w podzience odpowiednio Cie za to podliczymy zagraniczna plyta polska cena
a i dalej sie nie dowiedzialem jak to Wampis sobie muzyke w iTunes store kupuje moze jakies rady ?

Ostatnio edytowane przez sobol : 15-01-2010 o 23:10
Stary 15-01-2010, 23:16   #79
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Sobol, Wampis we Francji mieszka, więc ma iTunesa. Ale imo nie warto płacić za mp3 niewiadomej jakości, jeżeli mnie jakaś muzyka bardzo interesuje, to po prostu zamawiam płytę i mam 100% pewności co do jakości...
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-01-2010, 00:05   #80
Mustang
Wariat

Mustang's Avatar

Lista Osiągnięć

Wszystko to kwestia wyboru, jeśli podoba mi się jedna piosenka jakiegoś wykonawcy, to kupuję ją w dobrej jakości za 1 euro czyli cenę drożdżówki, zamiast ściągać całe CD z internetu, albo kupować je za 10 euro.
Ale z filmami zobaczę, jak kupię na studia jakiegoś laptopa to może też zacznę ściągać.

Mniejsza, w sumie cała ta dyskusja i argumenty zarówno piratów jak i wydawców okazują się bez sensu jeśli rzeczywiście spojrzeć na PS3. Tam graczy jakoś stać na oryginały, z drugiej strony mimo braku piractwa ceny nie stoją na niższym poziomie niż na X360. I jak ktoś już pisał, jeśli MS zrobi nieprzerabialną konsolę to problem sam się skończy.

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania