Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-01-2011, 21:40   #1
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Modern Warfare 2, a zamach w Rosji

Jak zwykle ***** gry są winne wszystkiemu co złe. Tym razem doczepili się MW2, że niby misja Nic po Rosyjsku mogła naprowadzić zamachowca z Rosji na ten atak. Ja się pytam co za debile uważają gry za zło wszelakie. Jak ktoś jest ******** od urodzenia to nie za wiele się da z tym zrobić.
Z drugiej strony Kotick może dostać po kieszeni, jeżeli sprawa trafiłaby do sądu i jeszcze by Activision przegrało. Ja jednak uważam, że to mocno naciągane.
Źródło macie tutaj na dole jest film z wiadomości:
http://gry.interia.pl/news/gra-przyc...-rosji,1588488
Stary 27-01-2011, 21:51   #2
karol191
Stały bywalec
karol191 Wkroczył na dobrą drogę

karol191's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 43

Lista Osiągnięć
Zapalczywy Konsekwentny Swój! Mister Chief 
Liczba Osiągnięć: 5

Domyślnie Odp: Modern Warfare 2 a zamach w Rosji

E tam smieszne to .
Stary 27-01-2011, 21:54   #3
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Reputacja: 1168

Lista Osiągnięć
Celebryta Lubiany Zbieram puchary Zrób to sam 
Liczba Osiągnięć: 25

MW2 pomagało szkolić terrorystów... na pewno. W sumie można o to oskarżyć każdą grę, w której się kogokolwiek zabija... Jeszcze niedługo Nintendo oskarżą o to, że skaczący na głowy Mario jest niehumanitarny wobec żółwi. Jak zwykle przesadzają.

Pujos PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-01-2011, 21:57   #4
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 14

Pac-man to typowy przykład i wzór do naśladowania dla ludożerców
Castelvania - dręczenie biednych zwierząt,
Galaga - zabijanie owadów i innego robactwa
Przykładów można mnożyć setki :P
Stary 27-01-2011, 21:58   #5
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Ogólnie wiadomo, że gry = zło. Nie tak dawno było w ekspresie reporterów o uzależnionych, już matka mnie woła żebym oglądał i zobaczył co mnie czeka jak będę grał. Nigdy nic dobrego w mediach nie słyszałem o grach i wątpię żeby coś się zmieniło, jak nie ma na co winy złożyć to się zrzuca na gry i wszyscy nieogarnięci z tematem łykają to jak pelikany. Trochę może z tematu zboczyłem, ale tak jak w poprzednim zdaniu napisałem, zrzucą zamach na gierkę wideło i każdy to łyknie.
Stary 27-01-2011, 22:10   #6
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 

A niedługo będą łowić z jezior raki i je zabijać, żeby ludzie nie mieli takich chorób.
Stary 27-01-2011, 22:20   #7
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 

Domyślnie Odp: Modern Warfare 2, a zamach w Rosji

Dajcie spokój. media szukają sensacji (jakiejkolwiek) - takie jest ich zadanie i tyle.
Jakby ukazała się w ostatnim czasie jakaś popularna książka sensacyjna z takim motywem to pewnie by teraz w nią gromami ciskano, choć może nie, bo książki = dobro ("Mein Kampf" anyone?).

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-01-2011, 22:26   #8
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Bez przesady, ja tam nigdzie nie widzę [w materiale ruskich] bezpośredniego oskarżenia MW2 o zamach, tylko bardziej ''hmm, zamach na naszym lotnisku, a w jakiejś grze było coś podobnego, ot ciekawostka, hehehe''. Jak zwykle serwisy growe, jak i sami gracze, toczą pianę z ust, bo tak zawsze jest, jak ktoś odważy się skrytykować ich ukochane hobby, albo jak ktoś [słusznie] zasugeruje, że gry potrafią wywoływać agresję u młodych osób. Trochę dystansu do własnego hobby, ludzie...
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-01-2011, 22:36   #9
MaKsIk PL
Stały bywalec
MaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiek

MaKsIk PL's Avatar

Reputacja: 438

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 11

Moim zdaniem to activision zrobilo ten zamach ,aby mogli w kolejnej czesci mw zrobic go bardziej realistyczny.

MaKsIk PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-01-2011, 22:45   #10
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

zieeew, ilez mozna? nudne juz sie robi samo oburzanie ze ktos tam sensacji szuka
Stary 27-01-2011, 22:50   #11
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 

Cytat:
Napisał juve26 Zobacz post
Bez przesady, ja tam nigdzie nie widzę [w materiale ruskich] bezpośredniego oskarżenia MW2 o zamach, tylko bardziej ''hmm, zamach na naszym lotnisku, a w jakiejś grze było coś podobnego, ot ciekawostka, hehehe''. Jak zwykle serwisy growe, jak i sami gracze, toczą pianę z ust, bo tak zawsze jest, jak ktoś odważy się skrytykować ich ukochane hobby, albo jak ktoś [słusznie] zasugeruje, że gry potrafią wywoływać agresję u młodych osób. Trochę dystansu do własnego hobby, ludzie...
Agresję? JAKĄ AGRESJĘ K@#WA?! Zaraz Cie dojadę w tej Twojej Warszawie za pisanie takich bzdur pie@#olonych!!!

P.S.

Niby masz rację, ale w ogóle implikowanie, ze samobójcy zamachowcy rozsadzający siebie i dziesiątki niewinnych ludzi mogli czerpać inspirację z gier/książek/filmów/komiksów jest infantylne.
Snucie takich skojarzeń przez media też jest dziecinne i mało poważne, dlatego sugeruję to olać.

P.S.2 Za niedługo będą kary za wymyślanie fabuł zawierających opisy przestępstw. Będzie tak jak chciał Konon: "Niczego nie będzie", bo najlepiej jest schować głowę w piasek i broń Boże kogoś lub coś sprowokować czy cokolwiek potencjalnie szkodliwego pomyśleć.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-01-2011, 01:14   #12
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Snake, to ja zakladam bzdurne tematy?

Przeciez tak marnych prowokacji nie powinno sie nawet komentowac, bo tylko kompletni debile musza szukac winy wszedzie, tylko nie tam, gdzie nalezy.Oczywiscie na Poly jakis tekst sie nawet pojawil o tym, co jest tak zalosne, ze musze sie napic piwa.A Kotick sie tam jeszcze udziela, po co, sie pytam sie?
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-01-2011, 01:19   #13
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Naprawdę się udziela? O tym nie wiedziałem. Wiesz ja nie biorę tego na poważnie ani też zaraz nie zrobię sobie podpisu w stylu "I agree with Fat Kotick" tylko denerwuje mnie to, że kolejny raz o wszystko oskarżają to czym my jesteśmy zainteresowani. Jak jakiś Czeczeniec ma nasrane w głowie to tak już będzie ale oczywiście niektórzy uważają, że daną misję w MW2 przechodził setki tysięcy razy. Nie twierdzę, że zakładasz durne tematy (może kiedyś) ale to mnie denerwuje, że ludzie zawsze szukają winnych u kogoś innego. I chój
Stary 28-01-2011, 01:34   #14
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

1. Misja całkowicie zbędna w grze i wsadzona na siłę, by zrobiło się o niej głośno. Jestem pewny, że to było celowe zagranie ze strony wydawcy/dewelopera. Kiepska misja, przez którą i tak słaba kampania w MW2 jest jeszcze gorsza. Niech Activision teraz cierpi.
2. Przypomnienie jej po zamachu nie powinno nikogo dziwić. Oczywiście wyciąganie wniosków, że to mogło się przyczynić do zamachu albo cokolwiek pokazało, jest słabe i szkoda tracić na to czas. Dobry temat dla mediów i nic poza tym.
Stary 31-01-2011, 01:52   #15
karol191
Stały bywalec
karol191 Wkroczył na dobrą drogę

karol191's Avatar

Reputacja: 43

Lista Osiągnięć
Zapalczywy Konsekwentny Swój! Mister Chief 
Liczba Osiągnięć: 5

Jesli chodzi o moja wypowiedz to chodzilo mi ze smieszne ze takie cos mozna zwalic na gry a nie ze informacja sama w sobie jest smieszna .

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania