Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19-07-2016, 08:54   #681
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3470
Domyślnie Odp: Mistrzowie gier "ukończonych"

Alienation - następca, raczej druga część po Dead Nation, w którą nie miałem okazji pograć. Parę słów: grindowanie lvlu, szukanie dropów, dość ciężki poziom trudności, jak na taki tytuł, ale po rozwaleniu, przejściu danego poziomu czuć jednak, że dało się rade wyzwaniu i można zwiększać poziomy trudności. Wszystko pięknie wygląda, są wybuchy itd, a do tego polskie napisy, więc nie ma obawy, że się da pogubić, takie Soulsy w innym wydaniu. Podstawa do grania w ten tytuł, trzeba lubić bić obcych i się wkręcasz maksymalnie.

Quantum Break - jak ktoś lubi filmy związane z manipulowaniem czasu itp., to będzie wpasowany jak ulał. Gra spod skrzydeł Remedy, studia odpowiedzialnego za Alana Wake. Co do historii, to raczej nie będę opisywał nic, kto nie grał, niech zagra i tyle. Sporo strzelania, wykorzystywania umiejętności i szukania znajdziek. Najbardziej rzecz jaka mnie mogła zirytować, to znalezienie wszystkie i zbugowanie dwóch rzeczy, ale to przy następnym przejściu może się nie zbuguje nic, bo nie chciało by się zapewne komuś w ciemno szukać dziennika lub komputera, który nie załapał się do progresu.

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-07-2016, 09:06   #682
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

aczik "Alienation - następca, raczej druga część po Dead Nation, w którą nie miałem okazji pograć."

za chwilę mnie rozdupi......Wojciechu
Stary 23-07-2016, 00:23   #683
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Rise of Tomb Raider - to była epicka randka z Panią archeolog, ale do rzeczy, a nie o pierdzieleniu głupot. Historia wciąga niemiłosiernie, epickie momenty, krok po kroku dowiadujemy się o co chodzi i tempo z kroku na krok przyśpiesza. Grobowce, znajdźki to coś, co nie jest wsadzone, tylko ma to jakąś więź z treścią gry i jest ze sobą powiązane. Momentami może przypominać Assassins Creeda. Sama walka i polowanie na zwierzęta sprawia tutaj nam przyjemność. Zagadki są dość proste, momentami trzeba pomyśleć, ale wszystko do przejścia jest. Crystal Dynamic bardzo dobrze postawił poprzeczkę co do poprzedniej części i za to im chwała.

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Stary 18-08-2016, 00:12   #684
Aczik
Fanatyk

Aczik's Avatar

Batman: Arkham Knight - arcydzieło, mistrzostwo i epickość, jeżeli chodzi o zakończenie gry i o całą otoczkę. Znajdźki, Rycerz Arkham, który nerwów napsuje nam momentami. Batmobil, szczególna maszyna, która jest nam przydatna do rozwiązania zagadek. Pozostaje mi protkół zamykający oraz dlcki i zamknięcie Nygmy itd., więc albo starczy mi nerwów, albo nie Wyzwania też stanowią poprzeczkę, których jest mnóstwo. Reszty rzeczy nie chcę opisywać i misji pobocznych, żeby ktoś nie stracił przyjemności z gry.

Stary 20-08-2016, 22:22   #685
Aczik
Fanatyk

Aczik's Avatar

Takiego maratonu na wolnym jeszcze nie miałem, ale do rzeczy:

Heavy Rain - gra od studia Quantic Dream i pierwszy raz się spotkałem z takim tytułem. Co tu dużo mówić film z quic time eventami i sporo czasu na sprawdzanie dowodów, przeprowadzania rozmów. W drobnym skrócie gra jest o śledztwie i dowiedzeniem się kim jest Zabójca z Origami.

Gears Of War 3: tutaj zrobiłem wieeeeelki błąd. Zostawiłem grę po dwóch aktach i mocno żałuje, co się dalej dzieje, to jest obłęd i piękne zamknięcie całej serii, w której występuje Marcus i Dom. Tym razem szarańca atakuje czym popadnie, spotykamy na swojej drodze, matko jedyna, ale miałem z nim kłopot: świecący berserker. Co tu więcej opowiadać, kto nie grał, to niech zagra, bo naprawdę nie ma co do stracenia.

Call Of Duty: Ghosts - co tu dużo mówić, podchodziłem do tytułu drugi raz i skończyłem go, oczywiście trzecie podejście na ONE mnie czeka, co muszę i tak ponownie fabularnie zamknąć. Oddział Duchów ma za zadanie wyeliminowanie byłego żołnierza z ich oddziału, ale zanim do tego dojdzie, to wszystkiego w danej kolejności się dowiadujemy. Wiadomo mamy spisek, mamy zdradę i mamy zemstę. Każdego coda mam ogranego i co by nie mówić, ciągle to samo, są jak to zawsze bywa, obietnice będzie wyglądał lepiej i tak dalej, a mamy odgrzewane kotlety, nie mam nic do coda, bo nie jestem jakimś fanem czegoś innego by po nim jeździć, bo sam gram i będę ogrywał.

Stary 28-08-2016, 23:55   #686
Aczik
Fanatyk

Aczik's Avatar

Ninja Gaiden 3: Razor's Edge - gra dla masochistów, tak to na pierwszy rzut oka nazwać można. Trialsów nie tykam, pora ochłonąć, bo jest po czym. Krótsza od poprzedniczki, ale za to z wielkim boooom. Nie wiem czym się różni od zwykłej edycji, ale zapewne zapluje na tą poprzednią. Ogólnie zakończenie, bo nie zapowiada się na nic innego i kolejnego. Poziom jest dość wyśrubowany, ale mi się wydaje, że jest troszkę łatwiejszy od dwójeczki, oczywiście mogę się mylić. Graficznie wszystko śmiga ładnie, jedynie w ustawieniach jest możliwość zblokowania do 30 klatek, nie wiem dokładnie o co chodzi, ale coś pod boost grafiki Historia dość przyjemnie opowiedziania, jedynie do bossów mam zarzuty, że są mało wymagające, jak na pierwszy rzut, ale to może się zmienić na wyższych levelach trudności. Team Ninja dało popalić, tyle na ten moment

Stary 01-09-2016, 08:43   #687
Aczik
Fanatyk

Aczik's Avatar

Life is Strange - nie chciało mi się w nocy już pisać, więc postanowiłem teraz napisać parę słów. Pierwszy odcinek całkowicie mnie nie pochłonął, zaczynało się jakoś mułowato. Dopiero od połody odcinka 2 zaczynało się wszystko rozkręcać aż wchłonąłem i dokończyłem ten piękny tytuł. Gra zapowiada w pewnym momencie potężnego mindfucka, po którym szczękę swoją zbierałem przez kilkadziesiąt chwil. Znajdźki, to nie problem, nawet przyjemnie się biega z aparacikiem, ale parę sztuk udało mi się pominąć, co trzeba będzie kiedyś nadrobić. Historii nie będę przedstawiał, a zrobię to w mistrzach, żeby nikomu nie spojlerować. W skrócie życie szkolne może zaskoczyć i nie raz sprawić psikusa, a do tego sporo czytania jest zaoferowane plus jeszcze wyborów od groma, co skutkuje potem innymi wydarzeniami. Zagrać warto, więc grajcie

Stary 11-09-2016, 22:45   #688
Aczik
Fanatyk

Aczik's Avatar

Spam mój zalewa ten temat. ale do rzeczy:

Everybody's Gone To The Rapture - innym słowem jest to symulator chodzenia, odsłuchiwania nagrań, zwiedzania i odtwarzania historii, cóż dodać więcej, wszystko w bardzo ładnej szacie graficznej pokazane, powiedzieć by można, fotograficznie. Coś więcej, historia rozkręca się w miarę przechodzenia gry

Ostatnio edytowane przez Aczik : 12-09-2016 o 13:04
Stary 11-09-2016, 22:47   #689
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12623

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał Aczik Zobacz post
Spam mój zalewa ten temat
I tak nikt tego nie czyta
Stary 11-09-2016, 23:58   #690
Aczik
Fanatyk

Aczik's Avatar

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
I tak nikt tego nie czyta
Dobrze wiedzieć

Stary 12-09-2016, 00:22   #691
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

nie wiem z czego kuper cieszy, jak dokładnie poczytasz co napisałeś to już taki wesoły nie będziesz
Stary 18-09-2016, 10:37   #692
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Reputacja: 1988

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Przy skończeniu RDR pisałem o czasie 5 lat.
Skyrim 2011, mamy 2016 i jak pisałem, tak też ukończyłem.
Podstawka z wszystkimi gildiami. Jeden dodatek cały, bo brakuję stworzenie jednego przedmiotu, ale to kowal na 78lvl musi być, a tu jestem w lesie.
Zostały dwa dodatki, 10000złota, deadryczne artefakty i będzie steamowy calak.
Jak będzie 100%, to się pochwalę.
Stary 18-09-2016, 13:00   #693
Balisard
Stały bywalec
Balisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard Celebryta

Balisard's Avatar

Miasto: Kraków...no dobra, wieś pod krakowem
Reputacja: 2705

w RDR miło wspominam grę w kości, pokera( 6 osób w live party) i coop'a. Było wesoło, calak czasochłonny, chciało się grać nie tam jakieś gta;P
Stary 08-11-2016, 18:18   #694
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Miasto: Tczew
Reputacja: 1430

Lista Osiągnięć
Aniołek Lubiany Na dobre i na złe Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 10

Ostatnio skończyłem symulator maratończyka, jednocześnie hybrydy fable i god of war, czyli kontrowersyjny tytuł którego spłodzenie spowodowało bankructwo jednego z developerów z kraju kwitnącego burgera, mowa o Kingdom of Alamur(czy jakoś tak). Ciężka sprawa z tym tytułem, internety zachwalały go jako "hidden gem" minionej generacji konsol z gatunku RPG, ja osobiście po godzinie miałem już dość. Fabuł drętwy, (chociaż pomysł ciekawy) po godzinie przewijałem dialogi, łudząc się że dalej będzie coś ciekawszego. Gra jest zdecydowanie dla fanów wirtualnych wypraw przełajowych (po pustych wielkich, bardzo podobnych do siebie lokacji). Dizajn do już sprawa gustu, nie podeszło mi to w fable, nie sprawdziło się i tu, a elementy GOW'ego mashowania QTE już w ogóle były słabe. Już dawno nie męczyłem się tak z żadną grą, a to przecież rpg! ba sam Mcfarnle były podobno maczał tu palce
Niby jest światełko na końcu tunela, w postaci całkiem zgrabnego systemu rozwoju postaci, craftingu itp cały szkielet rpg, ale klimatu tu niema za grosz. Masakryczne ilości debilnych Fetch questów przemilczę, szkoda życia na takie kupsztyle, odradzam
Stary 01-12-2016, 20:02   #695
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797

W końcu po 50 godzinach gry ukończyłem Dishonored 2. Gra niesamowita, świetna pod względem fabularnym, ale rozgrywka też super. Przeszedłem bez zabijania nikogo, bez zauważenia mnie, bez używania mocy, i z niskim poziomem chaosu, więc przechodziłem na totalnym hardkorze i wczytywałem setki razy poprzedni sejw :P
Stary 11-02-2018, 16:35   #696
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Reputacja: 12623

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Polecam zajebisty tytuł aktualnie do wyrwania za śmieszne pieniądze.

Wymaga dość sporo zręczności i z początku trochę ciężko może się wydawać ale szybko przychodzi progres i te trofeum za 200x combo to zrobiłem na luzie z Przyjaciółmi lecącymi w tle.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania