Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Opinie, komentarze

Opinie, komentarze Masz jakiś pomysł, który może ulepszyć Online Center? Napisz o nim tutaj.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-10-2008, 11:22   #41
Zwirz
Stały bywalec
Zwirz Zobaczymy co z niego wyrośnie

Zwirz's Avatar

Miasto: Bolesławiec
Reputacja: 0

Lista Osiągnięć
Janko Muzykant Przybij piątkę! Słuchacz PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie Odp: Forum jak władze za komuny.

Sookov gdzie? A no tu, ze u nas Live i Originals nie jest oficjalnie dostępny. I niejako jest to piractwo.

Mój blog: http://zwirz.blogspot.com
Zwirz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-10-2008, 11:47   #42
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Im więcej postów Jaro czytam tym bardziej uważam go za nienormalnego. Gościu tak jak powiedział Sokoov - nie podoba się? To wypad. Tylko psujesz tutaj atmosferę. Jak chcesz się z kimś pobluzgać to pisz na PW a nie zaśmieciasz forum.
Co do tematu piractwa to wg mnie Freezer popiera piractwo pisząc że jesli mnie nie stać na oryginały (on to pisał do ShotgunMesssiah)to mam kupować piraty albo iść do lepszej pracy. Czyli on popiera piractwo skoro nie ma kasy na oryginały i kupuje piraty i jest z tego zadowolony.
Stary 01-10-2008, 12:27   #43
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Cytat:
Napisał Zwirz Zobacz post
Sookov gdzie? A no tu, ze u nas Live i Originals nie jest oficjalnie dostępny. I niejako jest to piractwo.
Nie jest oficjalnie dostępny mówisz. Weźmy jakiś pierwszy lepszy wymyślony przykład. Załóżmy, że limitowana edycja Fable II nie będzię dostępna w Polsce, ale w UK już tak. Jak ściągnę ją sobie z UK to będę piratem? Raczej nie

Poza tym cały Live nie jest oficjalnie dostępny w Polsce, więc według twojego rozumowania wszyscy jesteśmy piratami. Kombinujemy i zamiast tworzyć konta na PL to zakładamy na UK/USA.

Ale nie będziemy dłużej ciągnąć tej rozmowy, bo temat nie o tym, prawda?
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-10-2008, 13:00   #44
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Cytat:
Napisał Sokoov Zobacz post
Poza tym cały Live nie jest oficjalnie dostępny w Polsce, więc według twojego rozumowania wszyscy jesteśmy piratami. Kombinujemy i zamiast tworzyć konta na PL to zakładamy na UK/USA.
Proste. Nic dodać, nic ująć.
Stary 01-10-2008, 13:27   #45
BartiX PL
Początkujący
BartiX PL Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Konsekwentny I love Apple 360 stopni Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 7

Tak zastanawiałem sie czy coś napisać i mnie skusiło :

Panowie i (Panie) jesli ktokolwiek decyduje sie na zakup konsoli/komputera to MUSI liczyć w swojeje kalkulacji soft (chyba ze zakłada ze bedzie uzywal darmowego jak np w przypadku PC linux etc) Jesli wydajemy na konsole pare/paredziesiat setek to zakladasz ze bedziesz gral wiec bedziesz MUSIAL kupowac gry. Dla mnie jest to logiczne i proste jak za przeproszeniem budowa cepa.
Chyba ze ktos zaklada ze kupuje konsole po to by ja tylko miec a gry poprostu kraść (=piractwo) bo jesli kupujemy auto za 50-100k pln to benzyna powinna mi sie nalerzec gratis ? owszem znam ludzi którzy kupili super autka za 80k lub wiecej i leja tam olej opałowy.

Jesli ktos korzysta z "kopi" i pozniej kupi gre ok popieram takie rozwiazanie "test & buy"
Pozniej trucie zaczyna sie ze np.EA robi kiepskie gry, ze nie ma lokalizacji, ze gry sa drogie etc. Pytam sie za co maja byc produkowane te super pozycje ?

Pracuje na "własny rachunek" juz dośc długo i uwierzcie mi nie chcial bym byc okradany z tego co robie chyba jak kazdy z Was. Jesli jestesmy ignorantem to nie zycze Wam i sobie aby kiedys spotkac sie w takiej sytuacji. Pamietajcie nie ma mniejszych i wiekszych kradziezy = za przeproszeniem gówno zawsze ma taki sam smród.
No i pomyście o waszych dzieciach jak synowi/córce wytlumaczysz ze lepiej sciagnac to z internetu bo masz to za darmo niz kupic = lepiej ukraśc niz kupic. (oby takie postawy na niektórzych z Was sie nie zemscily)
Czego sobie i Wam zycze(sorry za dlugi wywód nie chialem nikogo tym urazic i do nikogo personalnie nie kieruje mych uwag)

Ostatnio edytowane przez BartiX PL : 01-10-2008 o 13:34
BartiX PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-10-2008, 16:26   #46
Darnok
Wariat
Darnok Zobaczymy co z niego wyrośnie

Darnok's Avatar

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

Ah, już mi posta wykasowano? OK.

Temat już zbacza z tematu
Stary 01-10-2008, 23:34   #47
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Miasto: New York
Reputacja: 1119

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 53

Cytat:
Napisał Sokoov Zobacz post
Nie jest oficjalnie dostępny mówisz. Weźmy jakiś pierwszy lepszy wymyślony przykład. Załóżmy, że limitowana edycja Fable II nie będzię dostępna w Polsce, ale w UK już tak. Jak ściągnę ją sobie z UK to będę piratem? Raczej nie

Ale nie będziemy dłużej ciągnąć tej rozmowy, bo temat nie o tym, prawda?
kto kombinuje ten kombinuje

Zeratul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-10-2008, 23:55   #48
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Niby tak, ale ty jesteś jednym przypadkiem z nielicznych
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-10-2008, 20:18   #49
Polski_Kiler
Uzależniony
Polski_Kiler Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Vienna
Reputacja: 4
Wyślij wiadomość przez AIM do Polski_Kiler Wyślij wiadomość przez MSN do Polski_Kiler

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Hall of Fame Star Hall of Fame n00b Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Tych "nielicznych" to jest troszku wiecej niz przypuszczasz.....

PS3 Trophies

Polski_Kiler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-12-2008, 19:12   #50
Brodacz
Uzależniony
Brodacz Wkroczył na dobrą drogę

Brodacz's Avatar

Miasto: Tarnów
Reputacja: 27

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Mister Chief Achievement Whore Na dobre i na złe 

Dlaczego moje posty są usuwane? W temacie o nowym NFSie przedstawiłem swoją opinię na temat EA nation, patrzę a dziś nie ma posta? Hmm to mi naprawdę zalatuje komuną, zomo i cenzurowaniem wszystkiego dookoła. Może wrog wytłumaczy mi to "skutkami przenosin serwera"?

Brodacz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-12-2008, 19:15   #51
szuja
Wariat
szuja Wkroczył na dobrą drogę

szuja's Avatar

Reputacja: 44

Lista Osiągnięć

Zależy kiedy wystawiłeś tę opinię, jeśli zaraz po przenosinach to poszło się "kochać", bo wszystko padło zara po przenosinach. ; )
A jak napisałeś go po naprawie to znaczy, że naruszył regulamin (albo hosen po pijaku coś kliknął przez przyapdek ). :d
szuja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-12-2008, 19:21   #52
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Lista Osiągnięć

Niczego nie wyrzucałem ostatnio, ale skoro zniknęło, to na pewno nie bez powodu (chyba, że przez zmianę serwera).
Stary 22-12-2008, 19:21   #53
Brodacz
Uzależniony

Brodacz's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie pamiętam co dokładnie to było, ale coś w stylu "od tygodnia probuje się połaczyc do tego zasranego ea nation i nic, i słowem pier*olę taki układ że wykładam na grę niemała kasę i nie moge w nią pograć". Pozniej była wzmianka o wchodzeniu na needforspeed.com i ustawianie jakichś nicków loginów i sroginów. I krótkie podsumowanie, że kwituję to gówno tylko słowami "k*rwa mać". Czytaj szybko póki jest post, bo w każdej chwili może zniknąć...

Stary 22-12-2008, 19:25   #54
Hosen
Spambot

Hosen's Avatar

Lista Osiągnięć

4. Każdy użytkownik jest zobowiązany do przestrzegania tzw. netykiety. Zabronione jest pisanie całych postów dużymi literami lub wyrażanie się jak panowie spędzający większość wolnego czasu pod sklepem monopolowym. Sprawdź poprawność swojego posta przed jego wysłaniem.

Czytaj szybko, bo w każdej chwili możesz zniknąć.
Stary 22-12-2008, 19:29   #55
Brodacz
Uzależniony

Brodacz's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie piszę "*****", tylko "k*rwa". Jeśli obawiasz się że zgorszę 6-letnich użytkowników forum, to mogę dawać nawet 2 gwiazdki, np. "k**wa".
Czytaj szybko bo mogę zniknąć

Stary 22-12-2008, 19:41   #56
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie Re: Forum jak władze za komuny.

Chyba chodzi o to, ze 'k*rwa', 'k**wa', czy nawet 'k****', to ciagle jedno i to samo slowo. :p Niewazna ilosc gwiazdek, wyrazenie ciagle wulgarne.
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-12-2008, 19:46   #57
Brodacz
Uzależniony

Brodacz's Avatar

Lista Osiągnięć

Hmm tak w ogóle, co to ma znaczyć? To jest regulamin? A jeśli nie widziałem takiego zjawiska jak panowie pod sklepem monopolowym, nie wiem jak się wyrażają to co? Zróbcie panowie nowy regulamin w takim razie, bo w tym jest trochę nieścisłości.

Cytat:
12. Bezwzględny zakaz podawania linków do nielegalnego oprogramowania, jak również prowadzenia dyskusji na temat pirackich gier i omijania zabezpieczeń trybów sieciowych.
Nie wiem czy ja jestem jakiś ograniczony, czy co? Mam rozumieć że nie mogę napisać "nie lubię pirackich gier, a wy?", bo wtedy zaczynam dyskusję na ten temat(których zresztą pełno na tym forum - hi, frezer). Mało tego, poradnik "jak ominąć blokadę regionalną M$" w ogóle nie powinien istnieć, bo jest to swego rodzaju zabezpieczenie "trybu sieciowego" xbox live.

Chcesz przestrzegać regulaminu, to go najpierw zrób, bo ten obecny jak dla mnie jest tak sensowny jak beton typu:
-co Batman mówi do Robina gdy wsiadają do batmobila?
-wsiadaj Robin
O *****, ja ********, ale śmieszne.

Stary 22-12-2008, 19:48   #58
szuja
Wariat
szuja Wkroczył na dobrą drogę

szuja's Avatar

Reputacja: 44

Lista Osiągnięć

Brodacz, czytaj powoli, bo nie zrozumiesz.
Co do tego postu, jeśli mnie pamięć nie myli, napisałeś go zaraz po powrocie forum. Nie mniej dzień/dwa (?) później forum padło i wszystkie posty, wpisy w szołcie, pm'y z tego czasu (zara po przenosinach - padnięcie bazy) przepadły.
szuja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-12-2008, 19:49   #59
Brodacz
Uzależniony

Brodacz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał szuja.pl Zobacz post
Brodacz, czytaj powoli, bo nie zrozumiesz.
Co do tego postu, jeśli mnie pamięć nie myli, napisałeś go zaraz po powrocie forum. Nie mniej dzień/dwa (?) później forum padło i wszystkie posty, wpisy w szołcie, pm'y z tego czasu (zara po przenosinach - padnięcie bazy) przepadły.
Wczoraj.
Czytaj szybko bo zniknę.
Cytat:
11. Reklamowanie innych stron internetowych jest dozwolone jedynie za zgodą administratora.
Czy mogę uzyskać zgodę od wroga na napisanie, że tego NFSa kupiłem na stronie internetowej http://www.ultima.pl?
Upsss... proszę o wybaczenie.
Żenada.

Ostatnio edytowane przez Brodacz : 22-12-2008 o 19:53
Stary 22-12-2008, 19:55   #60
Hosen
Spambot

Hosen's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Brodacz Zobacz post
Nie wiem czy ja jestem jakiś ograniczony, czy co?
Tak jest, niestety.

Xbox Online Center Forum > Online Center > Opinie, komentarze

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania