Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21-08-2010, 16:32   #41
Vox
Znajomy
Vox Wkrótce będzie sławny

Vox's Avatar

Miasto: Tarnowskie Góry
Reputacja: 86

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe I love Apple Jeden ekran to mało Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Odp: Gamescom 2010

To samo co Move czyli nic.
Stary 21-08-2010, 17:19   #42
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Ale to nie Kinect został hardwarem targów, nie?
Stary 21-08-2010, 17:23   #43
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Nie chciałem odpowiadać na pierwszy głupi komentarz, ale skoro pojawił się drugi ...
To po kolei, Virtua Tennis 4, Killzone 3, Socom 4, Heavy Rain Move Edition(oraz wsparcie poprzez patch w innych starszych tytułach), Sorcery, Time Crisis, a pewnie o jakimś tytule zapomniałem.
Nie jest wcale źle w porównaniu z Potterem na Kinecta ? Prawda.

Te kontrolery mało mnie na razie interesują, ale pisać, że na oba nic nie pokazały w kwestii gier to małe przegięcie pały. Zresztą nie spotkałem artykułu w sieci gdzie by się z wyborem Move nie zgadzano. Wy możecie się nie zgadzać, ale napiszcie jakikolwiek argument ...
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-08-2010, 17:44   #44
Vox
Znajomy

Vox's Avatar

Lista Osiągnięć

Kinect Sport, Kinect Animals,Kinect Adveture, Harry Potter ktorego klonem jest Sorcery, Fighters Uncaged, Dance Central, Michael Jackoson's Experience a w przyszłosci pewnie Fable III będzie mieć wsparcie Kinecta. Więc nie pieprz głupot że na Kinecta jest tylko nowy hary poter.
Stary 21-08-2010, 17:45   #45
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

To od cholery tych gier, biorąc pod uwagę, że Kinect w samym dniu premiery będzie miał ich 15. MS uderza w casuali i zapewnił odpowiedni support dla swojego urządzenia - tygrysy, fitnessy, tańczenie bla bla bla. Sony cieniutko, bo chce zadowolić wszystkich, a ma zaledwie kilka tytułów. Jak ktoś kupi Kinecta to będzie miał przy czym skakać i machać łapami, przy Move nie bardzo, bo sporo gier to dopiero przyszły rok. Więc obiektywnie które urządzenie obecnie prezentuje się lepiej?
Stary 21-08-2010, 17:46   #46
Infidel
Stały bywalec
Infidel Jest wokół niego pozytywna auraInfidel Jest wokół niego pozytywna auraInfidel Jest wokół niego pozytywna aura

Infidel's Avatar

Reputacja: 225

Lista Osiągnięć
Zapalczywy Pokaż się! Hall of Fame n00b Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 9

Cytat:
Napisał Vox Zobacz post
Kinect Sport, Kinect Animals,Kinect Adveture, Harry Potter ktorego klonem jest Sorcery, Fighters Uncaged, Dance Central, Michael Jackoson's Experience a w przyszłosci pewnie Fable III będzie mieć wsparcie Kinecta. Pewnie i tak o jakimś tytule zapomniałem. Więc nie pieprz głupot że na Kinecta jest tylko nowy hary poter.
Podoba ci sie glaskanie zwierzatek? Taki to kontroler,ze ja dziekuje bardzo.
Stary 21-08-2010, 17:47   #47
Vox
Znajomy

Vox's Avatar

Lista Osiągnięć

A podoba Ci się machanie pałkami i rzucanie zaklęć?

Ostatnio edytowane przez Vox : 21-08-2010 o 17:50
Vox jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-08-2010, 17:51   #48
Infidel
Stały bywalec
Infidel Jest wokół niego pozytywna auraInfidel Jest wokół niego pozytywna auraInfidel Jest wokół niego pozytywna aura

Infidel's Avatar

Reputacja: 225

Lista Osiągnięć
Zapalczywy Pokaż się! Hall of Fame n00b Jakość, nie ilość 

Cytat:
Napisał Vox Zobacz post
A podoba Ci się machanie pałkami i rzucanie zaklęć?
Nie. Kontrolowanie gier ruchem to dla mnie zenada.
Stary 21-08-2010, 18:08   #49
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Ja myślałem, że mówimy o poważnych grach ? Przecież Move też jest kierowane do casuali i ma pierdółek od zatrzęsienia.

Ja myślałem, że każdy patrzy na te kontrolery ze swojej perspektywy. W zależności jakim jest graczem. Ale widzę, że bardziej chodzi o to czy jakieś logo ma na czole. Miłego tańczenia, macania, skakania jak Was to zadowala.
Stary 21-08-2010, 18:36   #50
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Z mojej perspektywy żaden z tych kontrolerów nie jest wart kupna. Z perspektywy potencjalnych nabywców (casuali, bo nie ukrywajmy, że to oni są głównym targetem) tych urządzeń, które ma ciekawszą ofertę?

PS. Ciebie zadowala machania różdżką w Socomie albo KZ? Wygodniej pada do ręki wziąć.
Stary 21-08-2010, 19:06   #51
Silencer PL
Stały bywalec
Silencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna aura

Silencer PL's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 241

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Na dobre i na złe PlayStation 3 is my Home Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 6

I mi sie wydaję, że różdzka sony będzie lepsze. Nie to, że pomysł kinecta nie jest fajny tylko, że:

A) Cena
B) Na razie jakiekolwiek pokazy kinecta kończyły się failami (brak faktycznej synchronizacji)

Choć tak naprawdę wyjdzie w praniu jak to będzie - to tylko moje chybił trafił

PS Move to prawdopodobnie będzie jedna z pierwszych rzeczy, które kiedykolwiek kupiłem jako dodatek ze względu na to, że ok 250 zł to nie jest wysoka cena za cały komplet.

Ostatnio edytowane przez Silencer PL : 21-08-2010 o 19:11
Silencer PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-08-2010, 21:02   #52
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

wrog-> Jak już przejdę KZ3 na padzie to możliwe, że z równą chęcią będę tą grę przechodził 2 raz za pomocą Move. Ja to urządzenie traktuje, jako alternatywny kontroler w grach, a nie główny. Dzięki wsparciu dla takich gier jak HR, S4 czy KZ3 wiem, że nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto. Są też gry, których od pewnego czasu nie wyobrażam sobie bez tego kontrolera u mnie w domu jak Sorcery czy Virtua Tennis 4. W VT grałem na DC, ostatnio na X360 i nie miałem żadnej ochoty po raz kolejny grać w tą grę, do pokazu na GC'10.
Zresztą Move mam zamiar najpierw pożyczyć od kumpla i możliwe, że na początku zrezygnuję z zakupu.Ale po tym co widziałem na tech demach, jestem pewny, że prędzej czy później Move otrzyma grę która rozwieje wątpliwości z zakupem.
Kinectowi życzę tego samego, ale na razie nie potrafię sobie tego wyobrazić w akcji, a M$ jakoś nie podsuwa pomysłów na megagrywalną grę z kinkietem.
Rynek casuali, może być M$u, ale tego nikt nie przewidzi, w końcu większość z nas śmiała się z Wii ...
Stary 22-08-2010, 00:22   #53
SandSpol
Stały bywalec
SandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innych

SandSpol's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 891

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Na dobre i na złe  
Liczba Osiągnięć: 8

• Najlepsza gra targów - Gran Turismo 5
  • Najlepszy sprzęt - PlayStation Move
  • Najlepsza konsolowa gra - Gran Turismo 5
  • Najlepsza gra na konsole przenośne - Super Scribblenauts
  • Najlepsza gra sieciowa - Guild Wars 2
  • Najlepsza gra pecetowa - Crysis 2
  • Najlepsza gra rodzinna - Kirby's Epic Yarn
No niestety Microsoftowi się nie poszczęściło (trochę dostał po dupie)

Ostatnio edytowane przez SandSpol : 22-08-2010 o 00:40
SandSpol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-08-2010, 03:54   #54
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

1. Kto chciał machać dildosem przed telewizorem, dawno kupił Wii.
2. Kinect pokazuje coś nowego i po obejrzeniu nowej prezentacji projektu Milo to właśnie produkt Microsoftu jest dla mnie rewolucją wartą uznania.

Jeszcze @chrono: co cię w takim razie powstrzymało przed kupnem Wii? Konsola wystartowała mniej więcej razem z X360 i PS3, ma masę świetnych gier i ze swojego motion controllera wycisnęła już chyba wszystko. Nagle Sony wprowadza na Playstation kontroler zerżnięty w 100% z WiiMote. I ty nagle stajesz się jego fanem i ogólnie zamysłu grania za pomocą takiego kontrolera. Pytanie: dlaczego teraz? Albo lecisz na grafikę, co automatycznie kończy tę dyskusję, albo [dopowiedz sobie sam, bo znowu dostanę warna za flejm], co zresztą też zamyka szansę na konstruktywną wymianę argumentów. Naprawdę wątpię, aby ktoś chciał wydać ponad 300zł na różdżki, aby zagrać w gry, które już ma i dawno je przeszedł. Playstation Move nie oferuje NIC nowego czego nie mogliśmy zobaczyć już na Wii. Jedynym nowym elementem jest tu lepsza grafika niż na konsoli Nintendo. Microsoft idzie ewidentnie w stronę casuali, ale równocześnie nie osiada na laurach i stara się wprowadzić produkt innowacyjny, spróbować czegoś nowego (np. wspomniane Milo czy Forza zaprezentowana na E3). Pod względem marketingowym może i Move wygrywa, bo tak jak wspominałem- jest to po prostu wypełnianie zapotrzebowania na Wii 2/HD. Ja natomiast jako gracz i zwolennik wszelkiej innowacyjności oraz kreatywności dalej pokładam nadzieję w Kinekcie. Amen.

Ostatnio edytowane przez kubek : 22-08-2010 o 04:06
kubek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-08-2010, 12:52   #55
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Przed Wii powstrzymała mnie cena z kosmosu.
Zawsze chciałem zagrać w takie np: CoD4 na Wii, sprawdzić jak to działa w akcji. Dzięki Move dam upust tej ciekawości, za jedyne 250 zł.
Kinect to dla mnie jak na razie Eye Toy drugiej generacji i nie wiem czego się po tym spodziewać, skoro urządzenie na razie znane jest z mega casualowych gier, różnych ściem i wpadek. Jak Kinect będzie po 300 zł i będzie posiadał ciekawe dedykowane kontrolerowi gry to będzie można się zastanowić.
Na GC'10 Move dostało tytuł najlepszego sprzętu, ze względu na gry pokazane na targach. A, że podobno na Kinecta pojawią się kiedyś jakieś ciekawe i innowacyjne gry ? Kogo w jury to obchodziło.
Stary 22-08-2010, 13:56   #56
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

A kogo w 2006 roku obchodziło, że PS3 będzie miało gry za 3-4 lata?

Nie chcę cię martwić, ale do zestawu za 249zł trzeba będzie pewnie dokupić jeszcze Navi Controller za 119zł. To jest już prawie 400, Wii można spokojnie kupić za jakieś 600. No, ale przecież Playstation jest lepsze.
Stary 22-08-2010, 14:07   #57
SandSpol
Stały bywalec
SandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innych

SandSpol's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 891

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Na dobre i na złe  
Liczba Osiągnięć: 8

http://www.gamezilla.pl/sites/defaul...gamescom_2.jpg

coś ten m$ nie ma szczęścia
Stary 22-08-2010, 14:26   #58
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał qb3k Zobacz post
A kogo w 2006 roku obchodziło, że PS3 będzie miało gry za 3-4 lata?

Nie chcę cię martwić, ale do zestawu za 249zł trzeba będzie pewnie dokupić jeszcze Navi Controller za 119zł. To jest już prawie 400, Wii można spokojnie kupić za jakieś 600. No, ale przecież Playstation jest lepsze.
Po chu ma kupować ten kontroler za 119 zł, skoro może go zastąpić pad ?!
Stary 22-08-2010, 14:46   #59
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Zapewne super wygodnie wtedy jest Właśnie nie wiem skąd ta cena 250 za Move. Żeby móc w pełni korzystać to trzeba jeszcze dorzucić tę gruchę.

Ja tylko mam nadzieję, że Sony będzie wystawiać standy z tym. W ciemno nie kupię na pewno. Chociaż to i tak odległa przyszłość, bo na razie mnie w ogóle nie interesuje ta zabawka (podobnie jak Kinect).
Stary 22-08-2010, 15:12   #60
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 

podziwiam was. mnie by nadgarstek odpadł po 15 minutach przy tym move a przy kinekcie dostał bym zakwasów jak przy eye toyu. i jeszcze milion euro za to płacić, lul.

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania