Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Zobacz wyniki ankiety: czy zalegalizować dopalacze
tak 20 26.67%
nie 49 65.33%
nie mam zdania 6 8.00%
Głosujących: 75. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-10-2010, 18:32   #1
somber86
Stały bywalec
somber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłość

somber86's Avatar

Miasto: Gdańsk
Reputacja: 1619

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Widz Aniołek Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Dopalacze - sprzedawac czy nie ?

jak w temacie ankieta czy powinno się zalegalizować dopalacze czy nie
Stary 04-10-2010, 18:39   #2
inoobiPL
Wariat
inoobiPL Wkrótce będzie sławnyinoobiPL Wkrótce będzie sławny

inoobiPL's Avatar

Reputacja: 129

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Your e-penis must be huge! Zapalczywy Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 20

Domyślnie Odp: Dopalacze sprzedawac czy nie

Zdecydowanie nie, lepiej już być rasta !

Myśl trzeźwo i miej swoje zdanie.
inoobiPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-10-2010, 18:39   #3
Infidel
Stały bywalec
Infidel Jest wokół niego pozytywna auraInfidel Jest wokół niego pozytywna auraInfidel Jest wokół niego pozytywna aura

Infidel's Avatar

Reputacja: 225

Lista Osiągnięć
Zapalczywy Pokaż się! Hall of Fame n00b Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 9

Jestem za pelna legalizacja wszelkich srodkow odurzajacych/halucynogennych etc. No moze z wyjatkiem heroiny.

inoobi, jakis argument?
Stary 04-10-2010, 18:45   #4
inoobiPL
Wariat
inoobiPL Wkrótce będzie sławnyinoobiPL Wkrótce będzie sławny

inoobiPL's Avatar

Reputacja: 129

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Your e-penis must be huge! Zapalczywy Konsekwentny 

Tak, jeszcze nigdy nie słyszałem aby ktoś miał zgona po ziółku, a po dopalaczach co chwilę ktoś pada, poza tym rasta jest luz, a jak słyszę o jakichś agresorach czy innych gównach to aż mi się śmiać chce .

Myśl trzeźwo i miej swoje zdanie.
inoobiPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-10-2010, 18:48   #5
Infidel
Stały bywalec
Infidel Jest wokół niego pozytywna auraInfidel Jest wokół niego pozytywna auraInfidel Jest wokół niego pozytywna aura

Infidel's Avatar

Reputacja: 225

Lista Osiągnięć
Zapalczywy Pokaż się! Hall of Fame n00b Jakość, nie ilość 

Problem nie lezy w samych dopalaczach, tylko w tym, jak ludzie je stosuja. Najwieksi twardziele wykituja po kilku gramach,ale przeciez nie o to tutaj chodzi. Trzeba sobie dawkowac z umiarem i wyczuciem. Zreszta az tak duzo ludzi po dopalaczach nie umiera, wiec nie przesadzaj.
Stary 04-10-2010, 18:48   #6
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 

Nie. Z drugiej strony w produktach do uzytku codziennego jest więcej chemii niż tam, jednak wolalbym legalizacje trawy, bo swojska, chodowana na komposcie. Kumpel co chemie studiowal mówił, ze typ chciał oszukać sanepid i dał próbke wody mineralnej Żywiec i nie przeszedl testu na ilość bakterii, bo było ich za dużo by określić skale. Mówił, ze badali też ilość bakterii w jogurtach danona (tych pozytywnych) i wyszło, ze to jest zwykła biała papka bez niczego. Więc skoro to przechodzi to nie dziwie się, ze dopalacze przechodzą i będą.
Stary 04-10-2010, 18:58   #7
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

bahahaha, wiedziałem, że to on założył ten temat. nie ma co, bez ciebie hyde park świeciłby pustkami !
Stary 04-10-2010, 19:25   #8
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 14

Są niebezpieczne ale nikt nie każe ich kupować - jak ktoś lubi i ma kasę to nich kupuje, oczywiście jeśli ma pełną świadomość tego co robi. Jak ostro przesadzi to będzie sądzony za swoje czyny. U nas jest tak, że jak coś jest nielegalne to wszyscy to kupują a jak jest łatwo dostępne to szybko się nudzi.
Stary 04-10-2010, 19:35   #9
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839

tez jestem za legalizacja wszystkiego;

pozatym takie pierd0lenie 3 po 3, a vodka nie zabija?

chcesz to pijesz, chcesz to cpasz, chcesz to grasz na konsoli - niech kazdy zyje jak chce
Stary 04-10-2010, 19:44   #10
LowMen
Stały bywalec
LowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykład

LowMen's Avatar

Miasto: Malbork
Reputacja: 528

Lista Osiągnięć
Swój! Lubiany Hall of Fame n00b  
Liczba Osiągnięć: 11

Pełna legalizacja! Wszystko jest dla ludzi, a jeśli ktoś nie umie tego zażywać to jego sprawa... Osobiście chciałbym, żeby ujawnili prawdziwy skład dopalaczy, przynajmniej byśmy wiedzieli co bierzemy.
Stary 04-10-2010, 20:00   #11
Krzychoo
Wariat
Krzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znają

Reputacja: 606

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Lubiany I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 15

Cytat:
Napisał Infidel Zobacz post
Problem nie lezy w samych dopalaczach, tylko w tym, jak ludzie je stosuja. Najwieksi twardziele wykituja po kilku gramach,ale przeciez nie o to tutaj chodzi. Trzeba sobie dawkowac z umiarem i wyczuciem. Zreszta az tak duzo ludzi po dopalaczach nie umiera, wiec nie przesadzaj.
Ale przez to ze sa one przeznaczone do kolekcjonowania nie ma na nich informacji na temat bezpieczenstwa spozywania i interakcji przez co dalej beda sie zdarzac takie wypadki. A to ze juz w niektorych miastach sa automaty, gdzie kazdy kto dosiegnie moze sprobowac to... Mnie dopalacze nie grzeją, nie ciągnie mnie do tego bo z góry wiem że po takich słabych używkach nie ma czego się spodziewać. Jakby były co najmniej tak dobre jak "wiśnie" czy "la Costa" to bym chętnie spróbował
Krzychoo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-10-2010, 20:10   #12
Pawel1995k
Uzależniony
Pawel1995k Zobaczymy co z niego wyrośnie

Pawel1995k's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4

Lista Osiągnięć
Konsekwentny 360 stopni Jakość, nie ilość Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

Nie! I tak już wszyscy palą i zażywają narkotyki. Po co kolejna taka rzecz? Ona jest gorszym syfem od narkotyków, więc po cholerę to?
Stary 04-10-2010, 21:23   #13
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252
Domyślnie Odp: Dopalacze - sprzedawac czy nie ?

gdzie ty zyjesz ze wszyscy cpaja hahah

jasne ze tak, jak chce sobie wziasc spajsa to mam miec do tego pelne prawo, fajnie jakby tez zielsko zalegalizowali chociaz z drugiej strony jedno i drugie to co innego i nie wiem co to za argument jak ktos wyzej pisal, ze byl na nie niech zalegalizuja ziolo, imo bez sensu zdanie.
+ argument o smiertelnosci to tez kpina, po alkoholu/papierosach jest kilka milionow zgonow wiecej a sa legalne, wiec nie rozumiem jak wplyw tej malej ilosci debili ktorzy wzieli za duzo moze byc brany pod uwage.
Stary 04-10-2010, 21:47   #14
KalunoPL
Znajomy
KalunoPL Może być tylko lepiej

KalunoPL's Avatar

Miasto: Niewiem
Reputacja: -31

Lista Osiągnięć
Achievement Whore Hall of Fame n00b Promotor Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 6

dla mnie to jest obojętne czy będą legalne czy nie, ale dałem tak, ponieważ jak ktoś chce sobie psuć zdrowie to jego sprawa, tak samo jest z papierosami i alkoholem. Najlepiej żeby były od 18lat tak jak fajki i alko, bo żeby dzieciakom sprzedawać to ścierwo (możliwe że ktoś się przyczepi do mnie że mówie o tych w moim wieku dzieciaki ale wg mnie dzieciak to jest ktoś kto stara się być dorosłym od dupy strony [fajki np.])

też za legalizacją zielska jestem, jak ktoś chce palić to jego sprawa, byle by po tym nie mogli siadać za kółko bo wiadomo jak to się skończyć może

Krzychoo, to całe kolekcjonowanie to ściema, to jest tylko po to żeby móc to legalnie sprzedawać, sam Bratko tak mówił w jakimś wywiadzie

@down
świadome są na 100%, ale olewają to zgodnie z zasadą "mnie to nie dotyczy", dlatego mówię że dopalacze powinny być od 18, albo lepiej 21 bo wiele 18 też nie ma w głowie zbyt poukładane

Ostatnio edytowane przez KalunoPL : 04-10-2010 o 22:00
KalunoPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-10-2010, 21:54   #15
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

Większość tutaj pisze coś w stylu "jak ktoś chce sobie psuć zdrowie to jego sprawa", ale czy takie dzieciaki kupujące to myślą w ogóle o konsekwencjach, swoim zdrowiu ? Są tego świadome ? Nie sądzę. Pewnie robią to dla zabawy, aby przypodobać się kolegą itd. No chyba, że to od 18 lat jest. Szczerze nie spotkałem się z tym nigdy, wiec nie wiem czy tam jest jakaś bariera wiekowa.
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-10-2010, 21:59   #16
Krzychoo
Wariat
Krzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znają

Reputacja: 606

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Lubiany I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 15

Cytat:
Napisał jasiopatryk Zobacz post
. No chyba, że to od 18 lat jest. Szczerze nie spotkałem się z tym nigdy, wiec nie wiem czy tam jest jakaś bariera wiekowa.
Wystarczyłoby przeleciec wzrokiem temat zeby cos o tym znalezc.
Krzychoo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-10-2010, 22:06   #17
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 

Moje zdanie jest takie, że już dawno wszystkie narkotyki powinny być zalegalizowane i opodatkowane. Mielibyśmy mniejszą dziurę budżetową. Skład używek byłby kontrolowany, przez co ich szkodliwość byłaby choć trochę mniejsza. Ograniczyłoby to również przestępczość. Ja nie widzę żadnych minusów, a sam niczego nie biorę mimo świetnej orientacji w narkotykach. Do dopalaczy przekonania nie mam bo bladego pojęcia w temacie nie mam ale jestem pewny że ich pojawienie się jest bezpośrednim następstwem braku legalizacji "miękkich" narkotyków u nas w kraju.

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-10-2010, 22:07   #18
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

Cytat:
Napisał Krzychoo Zobacz post
Wystarczyłoby przeleciec wzrokiem temat zeby cos o tym znalezc.
Mam zaufanie co do wypowiedzi tylko dla użytkowników z dłuższym stażem na forum.
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-10-2010, 22:25   #19
Parker
Stały bywalec
Parker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykład

Miasto: Pruszków
Reputacja: 538

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

Cytat:
Napisał jasiopatryk Zobacz post
Mam zaufanie co do wypowiedzi tylko dla użytkowników z dłuższym stażem na forum.
A co, taki to ma od razu większą wiedzę i na pewno prawdę mówi? :O

Co do samych dopalaczy. Jestem przeciwnikiem takich używek. Krótko i na temat. Mam po prostu wielu znajomych, którzy zaczynali od "lekkich dopalaczy" a kończyło się to nieciekawie.
Stary 04-10-2010, 22:25   #20
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Zakazać ten szajs. Chce się baran w kapturze jeden z drugim truć to niech klej wącha.

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania